Велоспорт та велотуризм

A

Andros.X

Кульно мужыки. Вот я люблю велики тоже, вот только на длинные растояния не люблю ездить, занимаюсь точнее начал заниматся триалом уже пол года назад, успехов пока мало, на заднем колесе больше 6 раз не пропрыгнул так и, и выше такого бардюра на заднем колесе выпрыгнуть не могу... Но я ище токо начал. Вот хотел бы узнать если ли у вас какое то движение в таком русле? ОЙ забыл придставится Андрей г.Славута :)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
ОГО даже Славута появилась :) як ти читав тему повністю то Гу Га показував свій вел для прижків на задньому колесі але думаю не він до Славути не ти до Нетішина недопригаєш на задньому колесі шоб разом попригати по бардюрам і тому подобном . от катавби великі відстані то я составивби компанію в сезон покаталиб по неділям круг Нетішин-Ровно-НВолинск-Шепетовка-Славута .
кстаті покажи свій вел , ми весипедисти любим дивитись ,порівнювати, нашу техніку.
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
Petake :-) сказав(ла):
показував свій вел для прижків на задньому колесі
ну не объязательно для прыжков на заднем, он вообщето для вся ких трюков в стиле стрит, хотя если сильно не придераться то и для дерта можно использовать
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
ВЕЛОНАРОД у нас на базі СК є закуплені 20 комплектів вело спец одягу для велоклубу , одна біда нема кому то все вдівати в комплект входять(футболка ,шорти,перчатки, каска , все нове , зроблено в синьо салатових кольорах з логотипами нетішин ХАЕС , дивився сьогодні мені понравилось) . давайте собиратись у клуб і нас будуть спонсірувати для приняття участі у велозмаганнях , наприкдад веломарафон кримска роза 5травня2008р маршрут- Алушта 0 Рибачьє 31 Морское 64 Судак 83 Лесное 98 Грушевка 107 Богатое 130 Белогорск 145 Симферополь 190 Алушта 236 км .
( Теперь самое интересное -- профиль трассы.
От Алушты до Судака дорога идет по берегу моря, очень красиво. Дорога сильно петляет и ныряет то вниз, то вверх Самая высокая точка дороги ~ 400 м, а спуски до уровня моря. Подъемы ~10%.
Суммарный набор до Судака ~ 1500 м. Затем поворот на Лесное, до Лесного, достаточно плавный подъем, За Лесным крутой подъем, перевал высотой около 400 м и спуск в Грушевку.
До Белогорска будут подъемы и спуски, но не значительные, а от Белогорска начинается равнинный участок вплоть до Симферополя, Высота к Симферополю немного падает, но метров 300 на от Грушевки до Симферополя все равно наберем.
От Симферополя затяжной подъем на Ангарский перевал (752м), тут высшая точка на маршруте и спуск в Алушту.)

на гроші на дорогу і суточні можна розраховувати від нас требуїця тренуватись для таких марафонів , закупати велосипеди СК отказуїця по причині шо вдруг замість 10 буде тіки 3, 4 тренуватись .
а от коли буде група достойна на своїх велосипедах і навіть на старих ( туристах, спутніках, чи старт шосе можна тренуватись , потім можна розраховувати і на закупку велосипедів для реальних учасників клубу ) починайте на тому шо є. головне почати.

на роздуми 15 днів
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
вот лично мое мнение:непрет меня этот вид спорта! даже незнаю что интересно и полезного ! ДА1 Я люблю покататься на велекеи это все ! я согласен-любой вид спорта укрепляет здоровья,нервы) но имеено велоспорт-извените,непонимаю..
может я чегото незнаю-так помогите понять !
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
vadOFF сказав(ла):
может я чегото незнаю-так помогите понять !
шо тут говорить каждому своє,
я небуду доказувать тобі шо велоспорт найкращий вид спорту бо так думаю я , я абажаю крутить педалі і можу їздити часами , по 500км в сутки.
от я багато видів спорту люблю але велоспорт мені здаєця для самих виносливих , він требує по 6 годин нагрузок . а тренувань ше більше .
хто незгідний приведіть приклад спорту требуємого більшу фізичну витриваливісь!
 

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
51
Репутація
0
МЕНЯ ПРИМЕТЕ?! :cool: :)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
по крайній мірі протестіруєм :)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
а я виїжав сьогодні проїхав 30км , грязновата траса на Славуту . після коломя нада по краю їхати а там грязь . але класно шо тепло. Завтра якшо така погода буде покатаюсь трохи більше.
W@RRiOR,
ти як катаєш з желающим? давай знаком з ним можна завтра телефон знаєш.
 

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
51
Репутація
0
не обещаю... но если что, я обязательно позвоню..!
 

timka

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
30
Репутація
1
тут велик новый купить хочу...посоветуйте, брать или нет:D
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Прикольно зроблений під мотоцикла , але врятлі він буде ше так бистро їхати , а от Раз-Фаз червоний велоболід можна розганяти до 100км/ч по прямій і середня скорость в 50км/ч досягаєця не тренованим велосипедистом.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
В целом, мы с Володей Билекой и Димой Борисовым плодотворно поработали на сборе. Я прошел тест – 10 километров в гору. Проехал за 27 минут. Надеялся, преодолеть эту дистанцию на 30 секунд быстрее. Наверное, немного подустал. Рекорд у меня здесь вообще 25 с половиной минут.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Я подав заявку на
Международный велопробег: "Мир-экология-здоровье" 28.04-13.05.2008.
2 дня по Україні,3 дня по Білорусії, 4 дня по Польщі, 6 днів по Україні в сумі білизько 2000км . до старту почті 2 місяця нада набрати добру фіз форму таяк середні швидкостя біля 35км/час і сердня відстань етапа 140км.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Petake :-) сказав(ла):
Для мене це недосяжне. Навіть, коли цим серйозно займатися. У це взагалі важко повірити.
Успіхів.)))
 
Б

Блекхарт

Гггг... меня более прёт покататься гдето в лесу поспускаться с горбов без тормозов:) O:) адреналин кулл...
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Блекхарт сказав(ла):
Гггг... меня более прёт покататься гдето в лесу поспускаться с горбов без тормозов:) O:) адреналин кулл...

подобаєця катайся

кожному по можливостям.
 

Maxnat#j

Користувач
Реєстрація
17.01.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Я тоже хочу кататся!
Можна гдето в Ровно нормальный велик взять или нет???? (ну типа горный)*DONT KNOW
Если нет то где можно
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
у нас на базарі горних веліків куча . чим тебе неустраюють? :)
хочеш в Ровно ? там на базарі тоже є в раз 10 більше
у нашому рідному Хмельницьку є козирний веломагазин представник вело фірми Cube , там всі вели фірма магазин по вулиці Свободи от точно номер дома нескажу , але можна на базарі найти їхню палатку вона перша з каю, а маг " Екстрім" вроді.

добавлено через 17 часов 39 минут
бистро дороги висохли .
вже сьогодні я проїхав 56.5км за 2ч 15хв , клас . завтра як знов така погода, проїду більше.