Велоспорт та велотуризм

K

keeway

Petake :),

Чомуб тобі не відкрити свій гурток?
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
keeway сказав(ла):
Petake :),

Чомуб тобі не відкрити свій гурток?

А я хіба непропонував? Тільки тут навіть одну людину незнайдеш , я неговорю вже про гурток (клуб) , в нас молодь люблять слово (клуб) але в словосполученні (нічний клуб) а не ( вело клуб) .
Да і після зустрічі з директором СК я поняв шо інтерес до велоклубу у нього на 0.1 % а з таким підходом мені легше возглавить чисто вело клуб людей які будуть мати свої велосипеди і форму.
у нас в городі тіки працівникам АЕС зелене світло а всім остальним жовте .
давно хтів показать форму города Нетішина а точніше форму яку шили на майбутні заходи , такі як велопробіг у м.Кузнєцовск і зустріч велолюбителів ХАЕС з велолюбителями м Славутича ,я там неучаствував бо я не з їх пісочниці да і це по правді не мій маштаб велопробігу.
P.S. кому шось цікаве питайте , я з задоволенням поділюсь опитом .;)
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Petake :-) сказав(ла):
я там неучаствував бо я не з їх пісочниці да і це по правді не мій маштаб велопробігу
На счёт масштабов я согласен. Хоть я в этих пробегах и участвовал, я считаю что это всего лишь рекламные акции.
Но тут ещё и дело в разных видах езды.
Потому-как шоссейные велогонки и велотуризм абсолютно разные вещи!
 
K

keeway

Petake :),

Создай свій власний клуб бери гроші за місяць і все буде пучком
 
K

KRIST

Мне нравится ездить на велосипеди.Я с другом где только и небыл.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
да да . і забацаїм команду свою , як в них :)
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
НЕ БОЙСЯ ЗДЕЛАЙ ЭТОТ КЛУБ И УВИДЕШ,ЩО МНОГО ЛЮДЕЙ БУДУТ ЭТИМ ЗАНИМАТЬСЯ НЕУПУСКАЙ ШАНСИ.ДОКАЖИ ВСЕМ , ЩО ВЕЛО СПОРТ ДЕСТВИТЕЛЬНО ВСЕМ НУЖЕН.УБЕДИ ВСЕХ ЛЮДЕЙ В ЭТОМ.ЗДЕЛАЙ ТАК ,ЩОБ ОНИ ПОВЕРИЛИ В ТЕБЯ.И У ТЕБЯ ОБЕЗАТЕЛЬНО ВСЕ ПОЛУЧЕТЬСЯ;)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
Да несобираюсь я виховувати і тренувати дітей ,
я питаюсь найти серед дорослих , собі в напарники шоб було з ким поїхати на ось такі марафони .
кстаті марафон на 1000км в Україні за останніх 3 а може і більше роки ніхто неїздив.
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
ВЕЛО СПОРТ ДЕСТВИТЕЛЬНО КЛАСНИЙ ВИД СПОРТА.ТАМ МОЖНА ПОЛУЧИТЬ АДРЕНАЛИН.,СКОРОСТТЬ........И Т. Д.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
ПОКА ДЕВЧОНКИ И ПАРНИ ЗАНИМАЙТЕСЬ СПОРТОМ И НЕЖАЛЕЙТЕ ПОТОМУ, ЩО СПОРТ ЭТО ЖИЗНЬ!!!!!!!!;)
 

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
51
Репутація
0
KRIST сказав(ла):
Ну в Славуту и Острог ездили
не в обиду... но даже то что я с друзьями всю округу минимум в радиусе 50 км обкатали вдоль и поперёк, не показатель.... вон Petake :),
спроси куда он катался.... или Oleg....... они реально могут такие слова говорить..... так что нам с тобой до них ещё рости и рости... :D ;)
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
де тут велофани ?
вчора я непогано покатався виставлю деякі старі фотки з цього маршрута і чуть вчорашніх , ну впринципі то я нестараюсь фоткать , а так іноді . ну маршрут мій Нетішин-Рівне-Дубно-Кременець-Шумск-Нетішин общий кілометраж 228км
1-дорога на Львів, 2-Кременецькі гори, 3-Кременець, 4-центральна дорога Кременця, 5-Руїни замку , 6- отдихаю на границі Тернопільської обл,7-8 фото Кременця.
 
K

keeway

Я хтівбо на Київ рванути але боюсь що в мене ноги здадуть ще до Шепетовки.
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
keeway сказав(ла):
Я хтівбо на Київ рванути але боюсь що в мене ноги здадуть ще до Шепетовки.
рвани спочатку до Шепетовки :)
а правильно то нада накатать в 2 раза більшу дистанцію день у день за неділю наприклад 700км а потім після відпочинку в 2 дня , можеш і в Київ їхати , доїзд гарантірований на 95%
 

Oleg

Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
191
Репутація
41
Petake :-) сказав(ла):
Как-то выезжал тоже в ту сторону, но до Кременца не доезжал.. нужно будет съездить туда с ночевкой, чтобы по окрестностям покататься