Відозва на VII чемпіонат України ВОП (виголошена на сесії НМР)

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
16 – 17 лютого у Нетішині проходив VII чемпіонат України Всеукраїнської Організації пауерліфтингу. Сесія міської ради – не місце для спортивної аналітики та аналізу. Скажу лише, що на змаганнях встановлено 12 рекордів світу та 15 рекордів Європи. За результатами змагань сформовано збірну команду для участі у чемпіонатах Європи та світу.

Спорт – за рідким виключенням, це не той вид діяльності, де учасники та організатори спортивних заходів заробляють гроші. Саме тому спорт, та його невід’ємна складова - фізична культура, є сферами соціальними – тими засобами цивілізованої людини, що мають прямий вплив на здоров’я, якість життя та його тривалість.

«Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава». Ця цитата першої статті Конституції України мала б стати міському керівництву, як мінімум, орієнтиром для реалізації соціальних завдань. Але моя країна окупована, а окупантам не потрібна здорова нація – їм потрібні раби, які працюватимуть за копійки і, не доживаючи пенсійного віку, раз у 4-5 років обиратимуть собі на панування нового «Царя". Відповідним чином діють не обрані, а «посаджані» на місцях васали, які, манкурти по суті своій, лише називаються українськими призвіщами.

Всеукраїнська Організація пауерліфтингу має гарні традиції у проведенні спортивних заходів у нашому місті. Гарний прийом глядачів, теплі приміщення завжди компенсували деградовану спортивну інфраструктуру, яку, до речі, постійно обіцяли розбудувати, спочатку у контексті добудови другого енергоблоку, тепер знову обіцяють, але вже у контексті добудови Х3 та Х4.

На превеликий жаль, за 2 тижні до заходу виявилось, що регулярна заміна покрівлі і, переконаний, не менш регулярне освоєння бюджетних коштів на ці цілі, ніяк не вплинуло на спроможність даху пропускати талу воду, поглиблюючи аварійний стан будівлі колишнього кінотеатру. Саме посилаючись на цей аварійний стан, нам було відмовлено у проведенні заходу.

(Йдучи на сесію, я зайшов до будинку дитячої творчості, що фактично знаходиться у протилежному крилі цього ж приміщення) подивитися, чи зроблено щось з дахом, який протікав там під час проведення дитячих новорічних св'ят у грудні. Дах тече! Ми дякуємо секретарю міської ради за, можливо врятовані нам життя, але закликаємо відповідальних осіб врятувати життя дітей, тільки не викидаючи їх на вулицю, а запропонувавши, на розумний термін альтернативне приміщення, і, нарешті, відремонтувати дітям (не нам) освітні приміщення).

На наше прохання провести захід на сцені будинку культури, а успішний досвід проведення у цьому закладі у нас також був, ми отримали відмову, яка посилалась на раніше запланований "культурний захід". І то дрібниці, що ми просили провести змагання на сцені, а ярмарка (яка, певно, і була тим "культурним" заходом) була проведена, так, у цій же будівлі, але у інших приміщеннях. Даний факт зафільмовано активістами товариства підприємців «Край».

Особливу відразу викликав лист підписаний секретарем міської ради Степаненком М.М. Ні, не змістом листа, а датою реєстрації місцевим поштовим відділенням – це 16 лютого 2013 року (нагадую, що саме у цей день розпочинався захід). У листі повідомлялося, що так як не має можливості провести наш спортивний захід у приміщеннях про які ми просили, міське керівництво, звернулося до керівництва ВП ХАЕС про виділення приміщення СК Енергетик.

На превеликий жаль, не знайшли ми підтримки і у керівництва ХАЕС. Певно швидко забулися байки про соціальну відповідальність потужного промислового об'єкту.

Кулуарно, АЛЕ З ДОСТОВІРНИХ ДЖЕРЕЛ, нам стало відомо, що основною причиною відмови у приміщенні стала партійна приналежність Народного депутата і депутата міської ради, які надавали нам допомогу.

Впевнений, що саме у політичній площині лежить питання про не надання приміщення під громадську приймальну Народному депутату України.

Українці здавна славились самоорганізацією/кооперацією - «Свій до свого по своє». Скористався цією рисою і оргкомітет змагань. У терміновому порядку, судобно, але ми віднайшли необхідний об'єкт за один день - ним став офісно-торговий центр ОТС (приватний підприємець Супрунюк О.О.).

Користуючись нагодою, і ставши свідком депутатського звернення від фракції ВО «Свобода» про дострокові вибори міської ради, я не стану закликати до совісті провладну більшість у цій раді, адже не можливо звертатися до того чого не має. Я закликаю вас до людськоі гідності – дозвольте нетішинцям оцінити вашу діяльність у даному органі місцевого самоврядування. Дайте можливість винести на вилах ... виборчого бюлетеню тих депутатів, кого вони вважатимуть зайвими.

Також я звертаюсь до Народного депутата України з проханням внести відповідний законопроект, який унеможливить узурпацію влади місцевими депутатами, які, чи то на косі їх лідера, чи то на обіцянках «покращення вже сьогодні» ввели в оману громаду і благують за кошти платників податків. Законопроект, який стане тим дієвим інструментом відкликання місцевих чиновників, які не виправдали сподівань громади.

Мушу відреагувати на репліку секретаря Степаненка М.М., що оргкомітет поставив місцеву владу перед фактом необхідності проведення данного заходу за 3 дні до початку. Це не правда (якщо не сказати брехня). Ми звернулись до керівництва міста за 1,5-2 тижні.

Також хочу висловити свою думку відносно реакції на наше прохання про надання приміщення під захід. В народі кажуть: "хто не вміє працювати - балакає, хто не вміє любитися - цілуються". У нашому випадку вийшло: "якщо чиновник не хоче допомогти - він вступає у переписку" ...

І відразу хочу провести аналогію з акцією протесту проти фальшування останніх виборів до ВР. Теж був лист, але реакція була негайна - лише повернувшись у помешкання мені подзвонила людина і, назвавшись секретарем міської ради Степаненко М.М., поставила під сумнів доцільність проведення акції ...
 
  • Подобається
Реакції: Українець