Волейбол

EXstudent

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
17
Репутація
9
Вік
38
А наші мужики і дівчата почамали другі места в Южноукраиску між атомками, так що вітаєм наших героїв відстоюючих честь нашого прекрасного міста супутника Нетішин. УРА ГОСПОДА:)
 

Lukas

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
20
Репутація
0
Знайшов чим хвалитись. Я грав 6 років, і лише раз ми заняли 3 місце, а так завжди 1! 2 місце ето не очень:-( Герой!

а дівчата молодці!
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
не всі такі "волейболісти" як ти, так шо попустись і не рикай.
а наші все ж таки молодці! вітаю вас!
 

Lukas

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
20
Репутація
0
Молодці молодці! Не спорю і не рикаю! Але ти Марінчік, теж не дозволяй собі давать оцінки. Я знаю автора попереднього поста значно краще, аніж ти знаєш мене(ми собі з ним розберемось), отож "попустись і не рикай". Ще рано:)
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Недавно приїхали з Новограда, виграли дві гри.
 

live

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Етот вид спорта очень интересный:cool: думать ненадо но если совсем чучуть короче ето интересно сама играюO:)
 

Lukas

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
20
Репутація
0
live сказав(ла):
думать ненадо но если совсем чучуть
В тебе велике майбутнє, в цьому виді спорту.=-O Де ж по твоєму думать треба?:-|
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
якшо в волейболі не треба думати, то я - королева Англії! в цьому виді спорту грають в першу чергу голова і ноги! а потім вже все інше...
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Маріш ти прям говориш як Сергій Анатолієвич=))) супер!
Як мона грати, недумая! в кожну гру як граєш думаеш, кому дати пас, як пропливсти, шо сказать, як побігти, коли затормозить...
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
Катю, з ким поведешся))
 

kLiO

Користувач
Реєстрація
08.11.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Сьогодні 28.11.2008р. утром у 7:00 ранку поїхало дві маладших і старших команди дівчат з волейболу у Хмельницький....


писси:тримайте кулаки щоб Нетішин зайняв перше місце...*BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*
 

KaterinKa

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
31
kLiO, ми зовсім не в Хмельницький їздили,а в Коростень..там де ми програли...
 

Quick_Fox

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
95
Репутація
0
Девчонки!!! Вы афишырейте где и когда играете!!!
По возможности с радостью будем за вас болеть!!!

добавлено через 1 минуту
Девчонки!!! Вы афишыруйте где и когда играете!!!
По возможности с радостью будем за вас болеть!!!
 

Andre

Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Дівчата, я Вас прошу на першості області зіграйте найкращі свої змагання, ми можете. А то Ваш тренер посивіє до 35 роів.
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
ще нічого точно не відомо на рахунок області
але ми постараємось
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
5.12.-7.12. у містні Хмельницький проходила Першість області. Наша команда в перший день програла з рахунком 3:0 (вибачайте, мене не було, тож не пам'ятаю з ким вони грали), на другий день виграли в Дунаївців з рахунком 3:2, і в останній день виграли у команди з міста Кам'янець-Подільський з рахунком 3:2

п.с.а також були на Вищій лізі: "Новатор" м.Хмельницький - "Факел" м. Івано-Франківськ. "Факел" виграв з рахунком 3:0.
 

Стерва

Користувач
Реєстрація
07.03.07
Повідомлення
185
Репутація
0
до попереднього посту:
перша гра у нас була з "Університетом" м.Хмельницький
 

Lukas

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
20
Репутація
0
То була гра!

Вчора відбулася гра року, як охрестив її наш головний тренер по волейболу(МВВ). Грали команди ХАЕС(тобто юнаки, ггг, 1983,84-86рр.), та 2 ще трошки старіших, та команда ДЮСШ школярі 10-11 клас. У запеклій боротьбі перемогла анархія і свавілля(хто був, той бачив). А загалом була дуже навіть приємна гра, в якій першу партію виграла команда ХАЕС, а 2 партію вигравала та ж команда із рахунком, здається, 8-7. Але після свистка головного суддді з приводу порушення правил одним із гравців ком.ДЮСШ, у тренера даної команди не витримали нерви, і він забрав пацанят із поля. Треба віддати належне, хлопці хотіли грати, але мусили послухати тренераO:) (crazy coach=-O )
Найбільше шкода вболівальників, які прийшли подивитись цю гру, а побачили неясно що.
 

_Юся_

Користувач
Реєстрація
05.10.07
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
31
девки ходіть на тренькі йомайо!!!у нас соривнования на носі!!!