Вопрос мамочкам!

  • Автор теми Rus
  • Дата створення

Rus

Користувач
Реєстрація
26.10.10
Повідомлення
3
Репутація
0
Здравствуйте! Дорогие мамочки, детки которых ходят в садик, поделитесь впечатлениями и посоветуйте пожалуйста в какой садик лучше отдать ребенка??? Район не имеет значения, так как живем за городом. Буду благодарна.:)
 

oleg2012

Користувач
Реєстрація
10.06.12
Повідомлення
1
Репутація
0
мене також цікавить це питання..ми записані до садочка №2"Казка"..кажуть хороший)),а кума віддає малу до с.№7 - його теж нахвалюють,кажуть найкращий в місті....може хтось ще щось підскаже!?O:)
 

TAVITA

Користувач
Реєстрація
13.02.13
Повідомлення
6
Репутація
1
ми ходили в один з садочків міста, перейщли в 7)однозначно задоволені!!!!!!!
дитина в 3 роки з задоволенням відвідує садочок, розповідає про заняття з музики , фізкультури-там надзвичайно гарний садочок і в середині все дуже естетично яскраво оформлено, а майданчики то взагалі -прекрасні,сходіть на ескурсію, подивитесь,вихователі теж дуже хороші, що й казати коли дитина приходить домому і каже -мама я вихователька!

добавлено через 2 минуты
старший син ходив 5 садочок, теж задоволені були усім)тому раджу або 5 або в 7) ось сайт сьомого- http://dnzalenka.at.ua/ багато корисної інформації
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
мое чадо ходит в 5.тоже довольны)
 

ksenya342

Користувач
Реєстрація
15.04.13
Повідомлення
62
Репутація
12
Вік
11
ми ходили в один з садочків міста, перейщли в 7)однозначно задоволені!!!!!!!
дитина в 3 роки з задоволенням відвідує садочок, розповідає про заняття з музики , фізкультури-там надзвичайно гарний садочок і в середині все дуже естетично яскраво оформлено, а майданчики то взагалі -прекрасні,сходіть на ескурсію, подивитесь,вихователі теж дуже хороші, що й казати коли дитина приходить домому і каже -мама я вихователька!

добавлено через 2 минуты
старший син ходив 5 садочок, теж задоволені були усім)тому раджу або 5 або в 7) ось сайт сьомого- http://dnzalenka.at.ua/ багато корисної інформації

а сколько вы заплатили, чтобы попасть в этот садик? или просто пришли и изъявили желание быть там?
 

TAVITA

Користувач
Реєстрація
13.02.13
Повідомлення
6
Репутація
1
звичайний благодійний внесок, як у будь-якому садочку.