Хто народжував в м.Славута або Остріг .

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
поділіться враженням про лікарню ,ціни ,лікарів...Буду вдячна
 

magija

Користувач
Реєстрація
01.10.11
Повідомлення
2
Репутація
0
Едьте в Славуту не пожалеете
 

alya

Користувач
Реєстрація
29.08.09
Повідомлення
17
Репутація
0
мне в славуте не понравилось... просто отвратительное отношение... осталась с неприятнейшим впечатлением... все зависит, наверное, от смены, в которую попадешь. но начальство тоже нехорошо поступало - то что для нас в нетешине давно считается нормой и в порядке вещей, там раздули в проблему и скандал. неприятные воспоминания...
 

sandra

Користувач
Реєстрація
19.11.11
Повідомлення
7
Репутація
1
Народжувала у Славуті двох дітей.Відношення лікарів і медперсоналу набагато краще ніж у Нетішині!Також дуже сподобався дитячий лікар(звертаємось до нього і зараз).Домовлялися з завідуючим Годним Сергієм Павловичем, прекрасний спеціаліст своєї справи!(Якщо потрібні контакти-пишіть) До речі першу дитину народжувала в Нетішині, навіть згадувати не хочиться).
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Рожала в Остроге.
Впечатление самы приятные!!!
Персонал - добрый, отзывчивый, улыбчивый! Никто не смотрит на тебя как на мешок с деньгами.
Санитарка чуть ли не на носочках убирает в палате, чтобы не разбудить тебя. А у нас, пока все углы и ножки кроватей не обстучит - не успокоится.
Питание - каждый день новое меню и самое главное свежее и вкусное. В обед всегда приносили маленький сок и печенье. В Нетешине с этим полным провал. Сварили вечером гречневую кашу, а если ее не съели, то утром будет гречневая молочная каша и хорошо, если не подгорит.
Жаль только, что доктор у которой рожала - ушла на пенсию. Профессионал своего дела!
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
За Славуту одні негативні спогади.
Дві зміни нормальні, одна така що повбивати хотілось.
Годний (......), домовились з ним, а він не явився, роди приймала людина яка була на зміні.
 

Yulia

Користувач
Реєстрація
21.01.10
Повідомлення
6
Репутація
0
Народжувала в Острозі, все просто супер!Згідна з Menta на всі 100%
Персонал привітний і доброзичливий, ставлення як до людини, а не як до ... незалежно від того чи даєш гроші чи ні. Враження і срогади
тільки позитивні
Першу дитину народжувала в Нетішині,враження не найкращі
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Дякую дівчата , а то мені якраз коли наш закривається.Отож думаю куди звертатись , а з Острогом потрібно на перед домовлятись ?
 

Tani

Користувач
Реєстрація
19.03.11
Повідомлення
5
Репутація
0
Я дважды рожала в Нетешине и осталась всем довольна. По поводу кормёжки всё было отлично, а вот соки вообще не рекомендуют в первые несколько месяцев. По поводу Славуты много рах слышала негатив, но были которым всё понравилось, про Острог практически все довольны (пока негативных отзывов не слышала). Заранее договариваться нужно только если с конкретным врачом. Если вы просто в смене (какая попадёт) собираетесь, то с собой толжны быть ваши документы (обменная карта) и можете приезжать.
В любом случае, вы можете сьездить в роддом и пообщаться с заведующим, и решить где вам комфортнее. Отзывы это просто опыт других, посмотрите на ситуацию сами.
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Аврора сказав(ла):
а з Острогом потрібно на перед домовлятись ?

Я бы рекомендовала поехать, поговорить с заведующей (приятная женщина). Они скажут что нужно иметь при себе когда будете ехать в роддом и т.д.

Tani сказав(ла):
а вот соки вообще не рекомендуют в первые несколько месяцев.
Не спорю. Но меня положили в роддом за 3 дня до родов для наблюдения. И соки были не лишние. А после рождения ребенка их приносили, но я складывала в пакет и отдавала домой.
А в нашем роддоме лежала дважды во время беременности и скажу, что если бы не мама, то умерла бы с голоду.
 

ETERNAL

Користувач
Реєстрація
28.10.11
Повідомлення
11
Репутація
0
все у нас чудово!!!! лежала я не раз і подруги ... щож вам робили що і згадувати не хочеться?
 

sandra

Користувач
Реєстрація
19.11.11
Повідомлення
7
Репутація
1
Можливо зараз і чудово, але 6 років назад для мене було жахливо!Промучилася 2 суток і лікар тільки й робив що призначав якийсь наркотичний препарат щоб спати, діждалися до того що в дитини стало погане серцебиття.Слава Богу все обійшлося, але перший рік були на лікуванні у невролога у Рівному!
 

Aksenia

Користувач
Реєстрація
25.01.12
Повідомлення
27
Репутація
7
а наш когда закрывается?
 

alen

Користувач
Реєстрація
28.08.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Наш закрывается с 26.07 до 2.09.Так что мне тоже не повезло со сроком,будем выбирать другой роддом.А в Остроге какого-то толкового врача кто-то может посоветовать?
 

Rus

Користувач
Реєстрація
26.10.10
Повідомлення
3
Репутація
0
Рожала в Славуте. Такие роды наверное незабуду никогда, попала на смену заведующего роддомом, думала что повезло, а оказалось как раз наоборот. Ужасный, грубый и отвратительний мужлан, больше никак немогу назвать. Мало того что грубо относится к роженицам, практически сам ничего не делает( все делают акушерки) так и деньги нужно платить наперед и к тому же такой список мед препаратов напишет, что мало непокажется и ничего из етого неиспользует( просто у него своя аптека и дерет со всех сколько можно!!!) Ужасные были роды, после етого попала с малышом в Хмельницкую больницу и это 100% по вине Годного С.П. так как со схватками продержал меня полторы сутки. Вот такой горький опыт. Никому несоветую!!!!!!!!!!!!!!

добавлено через 1 минуту
Могу посоветовать только Метельского С,Т. из славутского роддома, но на роди к нему попасть вероятность мала.

добавлено через 5 минут
qwer_su сказав(ла):
За Славуту одні негативні спогади.
Дві зміни нормальні, одна така що повбивати хотілось.
Годний (......), домовились з ним, а він не явився, роди приймала людина яка була на зміні.

Етого Годного гнать оттуда нужно с..ю метлою! Он зажрался там и ему все пох...И то что дети синие рождаются и недишут им там тоже побарабану.
Кстати там и детский врач тоже....лутше непридумаешь...
 

Фиалка

Користувач
Реєстрація
06.05.11
Повідомлення
38
Репутація
5
Я народжувала в Рівному, у нас нема кому довіритись. І все-таки обласний центр- і обладнання і кваліфікація лікарів вища на порядок. (Знайому Супрун кесарив за першою дитиною, а за другою відправляв на Хмельницький. В Рівному без проблем прокесарили вдруге, ще й запрошували на третій раз.) Платила так само як і внас - за все нормальне - порядка 100$ лікарю, акушерці і санітарці-окремо по своїй ініціативі (вони нічого не вимагали) бо вони зі мною все робили і я вважаю, що заслужили винагороду.
 

Аврора

Користувач
Реєстрація
24.09.10
Повідомлення
54
Репутація
6
Дякую ,час до серпня ще є але вибір напевне впаде всеж на Остріг, бо по термінам до нас я явно не попадаю.Першу дитину теж народжувала в Нетішині ,обурило ставлення не так лікарів як санітарок та медсестер дивляться як нащось непотрібне і допомоги взагалі =0,проте грошей чекають
 

Anyanka

Користувач
Реєстрація
01.09.10
Повідомлення
31
Репутація
6
питання до тих, хто в Острозі народжував (і обізнаний з ситуацією в нетішинському пологовому): в Острозі в пологовому такі ж паскудні ліжка як і в нас?
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Anyanka сказав(ла):
в Острозі в пологовому такі ж паскудні ліжка як і в нас?
Нет не такие! У нас можно сказать, что лежишь на полу, только вокруг видимость кровати. А там хорошие кровати, удобные.
 

Delicate

Користувач
Реєстрація
06.10.10
Повідомлення
9
Репутація
0
Аврора сказав(ла):
Першу дитину теж народжувала в Нетішині ,обурило ставлення не так лікарів як санітарок та медсестер дивляться як нащось непотрібне і допомоги взагалі =0,проте грошей чекають
оце 100%. Мене перший раз прокесерили то за дитиною дивились медсестри, але то як вони дивились за дитиною то не хочеться навіть згадувати. дитя могло кричати по 20 хвилин , вони навіть не підходили до нього. а ти встати не можеш після операції .. і тільки залишається що слухати як воно плаче і собі плакати. А якщо зробиш зауваження то ще кавкнуть що в них не одна дитина а десяток за всіма не набігаються((( і це при тому що доплачуєш кожній зміні в карман