Хто знає коли будуть дитячі?

LELYA

Користувач
Реєстрація
20.03.11
Повідомлення
12
Репутація
1
переведут, все-таки нужно учитывать ситуацию в стране, увы!=(
уви????а нічо що вони нашим дітям не платять! а в крим пенсію перечисляють!!!!!!![DOUBLEPOST=1406041816][/DOUBLEPOST]на приват сьогодні прийшли.
а 130 грн хтось отримав?
 
  • Подобається
Реакції: Kotja

ksenya342

Користувач
Реєстрація
15.04.13
Повідомлення
62
Репутація
12
Вік
11
уви????а нічо що вони нашим дітям не платять! а в крим пенсію перечисляють!!!!!!![DOUBLEPOST=1406041816][/DOUBLEPOST]на приват сьогодні прийшли.
а 130 грн хтось отримав?
а на кого злиться то??? такое впечатление что от нас сейчас что-то зависит...
 

STARLA

Користувач
Реєстрація
13.06.10
Повідомлення
14
Репутація
1
  • Подобається
Реакції: \\ТИГРИЦА\\

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Я абсолютно погоджуюсь щодо гніву, бо вже пора за серпень видавати гроші... сказав прем'єр,що ще скорочувати будуть соціальні проекти, а на кому економлять? На дітях? Якби дійсно ті хлопці на війні були забезпечені усім необхідним, то можна б було потерпіти і промовчати. Проте коли вони там голодні,без амуніціі.... то напрошується лише один висновок - "кому война, а кому мать родна!" Я теж в приваті але грошей як не було так і немає! Киньте будь-ласка номер в казначейство!
 

STARLA

Користувач
Реєстрація
13.06.10
Повідомлення
14
Репутація
1
Я абсолютно погоджуюсь щодо гніву, бо вже пора за серпень видавати гроші... сказав прем'єр,що ще скорочувати будуть соціальні проекти, а на кому економлять? На дітях? Якби дійсно ті хлопці на війні були забезпечені усім необхідним, то можна б було потерпіти і промовчати. Проте коли вони там голодні,без амуніціі.... то напрошується лише один висновок - "кому война, а кому мать родна!" Я теж в приваті але грошей як не було так і немає! Киньте будь-ласка номер в казначейство!
4-04-77, або 4-04-80
 

STARLA

Користувач
Реєстрація
13.06.10
Повідомлення
14
Репутація
1
Ура, зачислили!
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Цікаво, а серпневі дадуть в вересні чи в жовтні?і чи дадуть іх узагалі? Але й на тому ''дякую''