Забій коліна

  • Автор теми VERA
  • Дата створення

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Народ, я із тим стикнулася і хочу попередити таких по...стів як я, щоб про себе турбувалися.
Після травми, я пішла у Карпати на чотири дні, знаю, що ....
Зараз лікування проходить повільно. Застереження:
Не повторяйтеся, небезпечно для організму!

Одним з найпоширеніших видів травм є забій, причому нерідко воно припадає на область коліна. Основні симптоми пошкодження - біль, набряк і в деяких випадках гематома. Якщо своєчасно не вжити заходів, можуть виникнути серйозні ускладнення, впоратися з якими можна буде тільки хірургічним шляхом. Важливо не допустити цього і почати лікування відразу після травми.


Вам знадобиться:

- лід;
- еластичний бинт;
- знеболюючі препарати;
- сир;
- капустяний лист;
- протизапальні і зігріваючі мазі.



Інструкція


1
Перша допомога при ударі коліна полягає в охолодженні суглоба. Загорніть лід у щільну тканину і прикладіть до травмованого місця. Це зменшить гематому, усуне набряк і зніме біль. Тримайте холод не довше 10-15 хвилин, більш тривалий вплив може призвести до запалення суглоба.
2
Накладіть на суглоб давить пов'язку. Краще, якщо це буде еластичний бинт, але при його відсутності можна скористатися звичайним. Намагайтеся не давати навантаження на забите коліно. Добре, якщо вийде знерухомити його хоча б на 1-2 дні.
3
При необхідності прийміть знеболюючий препарат: "Нурофен", "Кетанов", "Найз" і т.д.
Вони не тільки полегшать ваше самопочуття, але і знімуть запалення.
4
Прикладайте до забитого суглобу капустяний лист, тільки попередньо зробіть на ньому кілька надрізів, через які буде виступати сік. Також при ударі коліна ефективний компрес із сиру. Прикладіть його до хворого місця, зверху накрийте поліетиленом і зафіксуйте бинтом або чистою тканиною. Міняйте компрес раз на добу.
5
Для лікування забиття коліна можна використовувати не тільки народні кошти, а й аптечні мазі. Добре допомагають "Диклофенак", "Диклак", "Індометацин", "Финалгон" і їм подібні. Наносьте їх кілька разів на добу до повного одужання.
6
Якщо протягом тижня біль в коліні не пройшла, отримаєте направлення на курс фізіотерапії. Як правило, 10-15 процедур електролікування динамічними струмами і УВЧ-терапії досить для повного видужання.
7
Не відмовляйтеся від консультації лікаря. В ідеалі вона повинна бути проведена в день, коли отримана травма. У деяких випадках під ударом маскується перелом чи якісь інші серйозні ушкодження. Самолікування в цьому випадку лише нашкодить. Тільки після рентгенологічного дослідження можна поставити точний діагноз і призначити терапію.
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Блин скока можна раз повторять одно и тоже . ап тем запрещен. а ап тем пустозвонством накзывается баном на форуме.
На днях зустріла дівчину, котра навіть не підійшла до лікаря по допомогу. Якось гематома зійшла, проте минув час і коліно зараз поколює. Я їй кажу йти до лікаря, не хоче.
Мій хірург у відпустці, тому почала лікувати своє коліно бігом і легенькою йогою. А баня взагалі миттєво витягує рідину з під коліна. Тому усі в баньку. )
Чому хворі бояться підійти до лікаря?
А чому лікарі нічого не бояться?
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Вера
У всех людей могут быть разные травмы колена и утверждать что ему помогут разные диклофенаки и т.п. это несерьезно.Дохтур для начала по-любому будет выписывать мазюльки всякие,а если не поможет ,то пошлет в Хмельницкий ...Ровно....Киев.....Мозамбик....Бег при излишнем весе для коленей не есть гут(особенно в дешевых обувках с китая для стран снг) Велосипед....-да разрабатывает сустав ....полезно...ну а у мну свой рецепт,который мне тетя-экстрасенс сказала, вычислив мое больное колено,которое я в детстве ушиб .Все просто ...темное хоз.мыло(с братьев наших меньших)мажем колено основательно,обкладываем листом подорожника ,обворачиваем все это эластичным бинтом на ночь...и так три ночи .но мне уже с первого раза легчало и потом забывал об этом деле
 
  • Подобається
Реакції: m0dnica та VERA

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Мені потрібно ще набрати форми, зайвої ваги немає. Прикладала я лопух не три дні, а п'ять. Дійсно допомагає, уже катаюся на велосипеді по трохи. Єдине, що випалило мені на 4-ий день верхній шар шкіри. Та мені головне, щоб була здорова. Шкіра відновиться. Женя, величне дякую. )
 

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Мені потрібно ще набрати форми, зайвої ваги немає. Прикладала я лопух не три дні, а п'ять. Дійсно допомагає, уже катаюся на велосипеді по трохи. Єдине, що випалило мені на 4-ий день верхній шар шкіри. Та мені головне, щоб була здорова. Шкіра відновиться. Женя, величне дякую. )