Зарплатня для педагогів

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Spoch сказав(ла):
Адже, у порівнянні з минулим роком, з/п, а відповідно і податки, на тій же ХАЕС скоротились.
Вас не затруднит пояснить эту мысль? Вроде бы ничего не сократилось.
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Ну не підприємство, а установа, яка відповідно до законодавства фінансується з міського бюджету. Доречі, працівникам ЖКО ще й за листопад не виплатили.
Гадаю, автор поста мав на увазі, що зарплату отримали всі бюджетні установи, окрім освіти. Знаю, що точно отримала культура, впевнена (але можливо все) що і інші підрозділи виконкому і власне сам виконком отримав вчасно і аванс, і зарплату. ЖКО сюди приплетати не варто, вони отримують зарплату не з бюджету, а з нашої з вами платні за технічне обслуговування квартир. Хоча, безсумнівно, в них ситуація ще гірша.

Spoch сказав(ла):
але не варто усіх собак вішати на владу.
Вішати собак звичайно не варто, але коли на сесії міської ради сидять 26 депутатів, а начальник фінвідділу звітує, що ситуація з освітою, звичайно, складна, але у нас ще є час - за колдоговором вони мають отримувати зарплату не пізніше 5-го (якщо я не помиляюсь), і всі спокійно сприймають цю інформацію... А ось чи не за кожен клаптик землі починають сваритися... Ось це ображає... Земля в Нетішині, виявляється, дорожча за людей...
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
JohnSparrow сказав(ла):
Вас не затруднит пояснить эту мысль? Вроде бы ничего не сократилось.
мав на увазі саме з/п що виплачують "на руки", на скільки знаю преміальні працівникам ХАЕС протягом цього року виплачували меньші, а отже і відрахування з заробітної плати у місцевий бюджет скоротились
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
_MarGaritA_ сказав(ла):
Да, привыкли все бюджетники (в т.ч. и педагоги) получать авансы, зарплаты чуть ли не по часам. А знают ли они, что на предприятиях города (кроме ХАЭС) давно забыто слово "аванс",а зарплату люди получают в лучшем случае 10 числа месяца, следующего за отработанным.
Не всі люди отримують зарплату за такою схемою.
Наприклад, освітяни отримують аванс числа 14-15, а вкінці місяця зарплату.
Так що не варто спішити з такими висловлюваннями. ;)
 

natalija

Користувач
Реєстрація
27.01.09
Повідомлення
9
Репутація
0
Шановні користувачі, хотіла б звернути вашу увагу на те, що я створила тему у відповідному розділі з конкретним питанням до влади. А не для того, щоб дати вам зайвий привід полити тут багнюкою все і вся. У вас для цього вистачає різних тем про владу.
В цій темі чекаю відповіді від представників влади. Всі оці непотрібні піддакування буду видаляти.
Я погоджуюсь з lola, тема була створена для діалогу з владою.
А що стосується
Доречі, працівникам ЖКО ще й за листопад не виплатили.
то і їм ніхто не заважає створити відповідну тему.