здоровье животных

  • Автор теми LORD
  • Дата створення

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
Music Cat сказав(ла):
Я використовувала для своїх мазь Нізорал - чудово допомагала.
Мазь можуть злизувати, а шампуньом помив і не переймаєшся.
 

_kulbaba_

Користувач
Реєстрація
28.01.09
Повідомлення
15
Репутація
0
Самая лучшая ветеренарная в селе Нетешин.Он молодой и опытный парень ,если нада будет то могу дать номер телефона
 

Music Cat

Користувач
Реєстрація
02.08.07
Повідомлення
64
Репутація
1
_kulbaba_ сказав(ла):
Самая лучшая ветеренарная в селе Нетешин.Он молодой и опытный парень ,если нада будет то могу дать номер телефона
Да, если можно, то дай его телефончик. Чем больше телефонов ветеринаров, тем лучше :)
И ещё, с чем конкретно ты к нему обращалась? Хорошо лечит животинок?
 

_kulbaba_

Користувач
Реєстрація
28.01.09
Повідомлення
15
Репутація
0
У меня собака ничего не хотела кушать и у нее была лжебеременность (это бывает после течки) так он каждый день приходил чтобы узнать ее состояние ну и таблетки приписал.Я как только найду так сразу напишу его телефон
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Терміново потрібен номер чи адреса ветеринара!!!! :'( =-O
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
Непогана приватна ветлікарня у Хмельницьку.
Працює без вихідних.
Пон-П"ят- 8-18год.
Суб.-8-15 год.
Нед. 9-14 год.
вул.Чорновола 176/1
тел. 643106,643107
роблять УЗД,розгорнутий аналіз крові,і ще багато чого,навіть є швидка допомога для тварин(мабуть лише по Хмельницьку їздить)
------------------------------------------------------
знайшла ще телефон ровенського ветеринара.
221018

А яка проблема?Опиши.Трошки розбираюсь,може допоможу
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Та яке в Хмельницькому, мені зараз треба, кицька з вікна впала, відкритий перелом ноги це як мінімум, потрібен гіпс, заспокійливе... та й оглянути чи більш нічого не пошкоджено, зупинити кровотечу.
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
ОГО!дійсно треба терміново до лікаря!!!А у ветеринаркі немає чергового?на крайняк долюдського травматолога звернутись.можу ветеринара в шепетівці підсказати,бо я не з Нетіштна,
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Може хоть в Славуті хтось є ????? чи Остріг??
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
слухай!не переживай,якщо нікого сьогодні ні знайдеш(неділя все таки).Завтра зранку занесеш у ветеринарку.Дай можливо дійсно,а краще вколи щось знеболююче котику.У бедро.анальгін з дімедролом,щоб спав.тільки дозу невеличку.
в мене в коллеги у кота була схожа травма,відкритий перелом задньої лапи теж був,розірване повністю бедро.Жах короче!!!Кіт десь пролежав так 2 дні під забором,на 3 день ледь приповз додому.Ставили шпичку у суглоб,зашивали.За місяць горобців почав знову ганяти.
 

Music Cat

Користувач
Реєстрація
02.08.07
Повідомлення
64
Репутація
1
Вет.лікарня в Славуті 2-29-84
Домашній лікаря 2-27-07 (Саша)

Володимир Степанович (Нетішин) 8 (096)293-16-18

Бігом телефонуй

Вколоти суміш аналгіна з дімедролом по 0,3 кубіка того і другого. (колоти або в м"яз задньої ноги, або в холку) На рану - перекис водню.

Якщо нікого не видзвониш, пиши в лічку, будем шукати ще варіанти.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Не відповідають номери
 

Music Cat

Користувач
Реєстрація
02.08.07
Повідомлення
64
Репутація
1
Авария, написала в лічку
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Ті поза зоною, а Саша сказав шо в нього вихідний і його нівалнуєт :(
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Хочу висловити величезну подяку всім хто намагався допомогти, особливо Music Cat. Оля, навіть не знаю як тобі дякувати, з мене вино, цукерки, без тебе я б не справилась, ти дійсно добра і чуйна людина :-* . Сподіваюсь все буде добре з кицькою - допомогу надали, гіпс наложили, буду піклуватися про неї. До цих пір оговтатись не можу.
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Скажіть будь-ласка, а у Володимира Степановича з Нетішина ще той самий номер? І хтось знає в які дні він приймає і скільки коштує прийом у нього?
 

Music Cat

Користувач
Реєстрація
02.08.07
Повідомлення
64
Репутація
1
На рахунок вартості нічого сказати не можу, тому що це залежить від причини, по якій до нього звертаються. А конкретних днів прийому немає, просто телефонуй і домовляйся.
 

ALU

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
14
Репутація
0
Вік
34
будь ласка, скажіть чи ніхто не знає номера ветеринара на вул. Висоцького...там лікарка дуже досвічена...дуже треба сьогодні, а то кицька помре і котенята...
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Скажіть, будь-ласка, а де саме ветеринар в селі? Чи є його номер? Як він працює? Мені терміново!!!!!
А Володимир Степанович ще приймає? Бо номер у нього змінився, але дома його ніколи немає......