Англійська мова в школі

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
mr. Василий сказав(ла):
Я учил английский в школе с 1-го класса, это не проблема. Можно урезать математику, она от этого не пострадает
Вот просто интересно, на каком уровне у вас сейчас английский? Я учила в школе с 4 класса и ещё 2 года в институте (не филфак). И мне достаточно. Конечно, свободно не говорю, но как в матиматике пользуются калькулятором, так за границей пользуются разговорником. И зачем нам его учить с первого класса?
Вообще-то, школа не даёт практические умения. Она даёт ОБРАЗОВАНИЕ.
 

*MEloNY*

Користувач
Реєстрація
11.03.09
Повідомлення
35
Репутація
0
mr. Василий сказав(ла):
Я учил английский в школе с 1-го класса, это не проблема. Можно урезать математику, она от этого не пострадает.
А хто сказав що математику вріжуть? Навпаки! Ви подивіться підручник новий для першого класу, там приклади додавання/віднімання двоцифрових чисел і задачі на дві дії! Те що діти раніше вчили у 2-му класі, зараз вчать у першому! Отож цих бідних дітей нагружають вже як тільки можна, і не лише англійською мовою.
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
akvar сказав(ла):
Вот просто интересно, на каком уровне у вас сейчас английский? Я учила в школе с 4 класса и ещё 2 года в институте (не филфак). И мне достаточно. Конечно, свободно не говорю, но как в матиматике пользуются калькулятором, так за границей пользуются разговорником. И зачем нам его учить с первого класса?
Ну если с разговорником, то это нулевой уровень, вообще никакой. У меня после школы был похожий уровень. Хотя в аттестате пятёрка. В раннем возрасте языки лучше усваиваются, а математику можно изучать и с четвёртого класса.
akvar сказав(ла):
Вообще-то, школа не даёт практические умения. Она даёт ОБРАЗОВАНИЕ.
Ну и кому нужно такое образование. А потом удивляются, чё их на работу не берут, они в всё знают, но оказываются ничего не умеют делать.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
На мою думку математику треба значно врізати, бо згадаю скільки тих незрозумілих та "потрібних" формул було по алгебрі, геометрії і особливо фізиці, що аж по сю пору використовую 100500 формул по фізиці що нам задавали.

З англійською мовою на початкових класах лише знайомляться, вчити її починають у більш старших класах . Книжки Карпюк порадували гарними ілюстраціями, але тільки видавництва 2002 року, потім картинки змінили на якісь "кіслотні", після чого мені стало неприємно навіть заглядати в книжку, хоча по змісту вони ідентичні.

пс: справа тут не в "загружанні" мозку, там немає такої інформації на початкових класах щоб "загружати" мозок, єдине що може бути негативним в цій ситуації - це підхід викладача до предмету, який може відбити охоту у вивчанні любого предмету, або навпаки - зацікавити та гарно пояснити. На жаль зараз в школах переважає негативний момент цієї проблеми, хоча та література по якій зараз вчаться в школі досить непогана, єдине не вистачає гарних вчителів щоб "поднести" це учню.
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
Буду спорить.
mr. Василий сказав(ла):
Ну если с разговорником, то это нулевой уровень, вообще никакой. У меня после школы был похожий уровень. Хотя в аттестате пятёрка. В раннем возрасте языки лучше усваиваются, а математику можно изучать и с четвёртого класса.
Математика с калькулятором тоже нулевой уровень.
mr. Василий сказав(ла):
Ну и кому нужно такое образование. А потом удивляются, чё их на работу не берут, они в всё знают, но оказываются ничего не умеют делать.
Образование это общее развитие, а работа это ремесло. Мы же говорим о школе, а не профессиональной подготовке.