Автокурси

  • Автор теми ura
  • Дата створення

ura

Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
18
Репутація
0
:) Підкажіть де в Нетішині можна записатись на мото курси
 
A

AsToN

2 школа там авто справ і мото тож
 
S

SilentKiller

AsToN сказав(ла):
2 школа там авто справ і мото тож
Неправда. Я сам недавно закончил на права во второй школе. Там открывают конечно категории А В и С, но обучение только на грузовой и легковой, мотык нам достали 2 раза потренироваться перед екзаменами. До этого все отмазывались типа если умеете то сдадите, а может типа повезет и на А не придется сдавать.
Так что не дезинформируй пользователей.
ura, насколько я знаю нормальная школа есть в Остроге, там даже вроде как она полуспортивная - если есть желание сьезди поспрашивай. Извини но адреса дать не могу т.к. не знаю, но парнишка там учился - отзывы гораздо лучше чем про наши автошколы.
ЗЫ кстати там и дешевле чем у нас в городе, хотя если учесть дорогу туда и назад думаю то на то и выйдет в итоге.
 

_DragoN_

Користувач
Реєстрація
27.02.09
Повідомлення
8
Репутація
0
В 1 школі є!!!
 

V@DiK

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
10
Репутація
0
в 1 школі мотоцикл не їздить :-p
 

Alt

Користувач
Реєстрація
25.09.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Підскажить пліз, телефони по яким можна звязатися з інструкторами автокурсів в Нетішині.
Знаю що вчать у першій та другій школі. До кого там звернутися?
 

Q_A

Користувач
Реєстрація
07.06.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Народ, подскажите как быть.
Хочу уже давно сдать на права,но живу и работаю не дома.
Пробовал прошлой осенью пройти автошколу в Киеве, но к середине обучения ввели новый закон, котрый запрещает сдать на права не по месту прописки. Вот теперь необходимо сдать дома в Нетешине.

В общем пройденная автошкола у меня есть - докумены готовы и действуют пожизненно.

Мне необходимо:
1. Посидеть/поводить за рулем машины на которой буду сдавать несколько уроков (т.к. кроме тех уроков в автошколе я больше никогда не водил. И там был Хюндай Акцент, а тут навернека будет жигули :) ).
2. Потом сдать на права правила и вожение (с правилами справлюсь сам)

Очень интересует возможность занятий на выходных. Все таки работа тут..
 

Пальміра

Користувач
Реєстрація
10.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
А к кому и где во 2й школе можно подойти что бы записаться? и сколько стоят курсы?
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Пальміра сказав(ла):
А к кому и где во 2й школе можно подойти что бы записаться? и сколько стоят курсы?
К Гизуну Александру Николаевичу а стоимость наверно за 3т uh
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
_DragoN_ сказав(ла):
там немає ліцензії навіть на В С категорії
SilentKiller сказав(ла):
нормальная школа есть в Остроге
он людина говорить правду -сам там вчився і всім раджу -там ціни для людей які які мають малу з\п а в нетішені ціни рівняються на атомну
 

arc

Користувач
Реєстрація
19.03.06
Повідомлення
58
Репутація
0
Buhgalter, А какая именно автошкола в Остроге? На сколько я знаю, там их несколько. Можешь дать адрес или хотя бы телефон:-[
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Дасаф -находиться біля АЗС АNP(при виїзді з міста в напрямку Рівного) по лівій стороні метрів 50назад двох поверхове зданіє -там і можна навчитись їздити і викладачі нормально допомагають. Є контакти кому тре пишіть в лічку -я остався задоволений і в порівнянні з нетішином зберіг десь 1000грн. А перша школа(Головко) все робить через них тіки +накрутка
 

лЁха

Користувач
Реєстрація
13.09.07
Повідомлення
10
Репутація
0
во 2 школе обучение 1900+бензин. категория В, С нет,
А- отдельно доплачивается за 2х недельное вождение и вперёд на экзамен
курсы начинаются 6.09 продолжительность 2,5 месяца
на этот заход, думаю, уже вся группа набрана
записываться лучше вечерком, часиков с 7...
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Остріг 1200 по бажанню бензин С. АВ -доплачуєш в МРЕО і тобі відкривають. Там місця є
 

Q_A

Користувач
Реєстрація
07.06.09
Повідомлення
35
Репутація
0
Buhgalter сказав(ла):
Дасаф -находиться біля АЗС АNP(при виїзді з міста в напрямку Рівного) по лівій стороні метрів 50назад двох поверхове зданіє -там і можна навчитись їздити і викладачі нормально допомагають. Є контакти кому тре пишіть в лічку -я остався задоволений і в порівнянні з нетішином зберіг десь 1000грн. А перша школа(Головко) все робить через них тіки +накрутка

Це те що в острозі?

де є можливість навчання легкового авто?

скинь будь-ласка контакт в ПП.
 

element

Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
26
Репутація
2
Вік
40
Прошу обьяснить! По ныненшних нормах в законодательстве(на сколько мне известно) прохождение учебы должно быть только по месту жительства, тобиш области в которой Вы живете... Острог - это Ровенская обл., вопрос: можно ли мне, жителю Нетешина, обучатся и получить права в г.Острог?
 

чуДеСнЕ чУДо

Користувач
Реєстрація
13.10.10
Повідомлення
5
Репутація
0
навчатися можна в Острозі, а от екзамени потрібно здавати за місцем прописки. після закінчення курсів там видають свідоцтво і з ним вже треба йти в наше МРЕО.
раніше можна було здавати екзамени там, де навчаєшся, а зараз ні...
 

Tha_Lowrider

Користувач
Реєстрація
09.02.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
31
Малееееньке запитаннячко, не зовсім по темі)
Чи є обов'язковим для отримання водійських прав проходження автомобільних курсів?)
Чи можна, просто, прийти одного дня до чуваків, що цим усім займаються (інструкторів, чи як їх там...), сказати "Я хочу права", здати письмовий та практичний тести, й, при успішній здачі, отримати права?))

Чи береться до уваги наявність іноземних автоправ у цій всій справі?) Ну, тобто, якщо є в наявності права з іншої країни, які не визнаються суворим законодавством України, чи це спростить якимось чином можливість отримання вищезгаданих водійських прав у вищезгаданій Україні?)) о_О
 

element

Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
26
Репутація
2
Вік
40
lek сказав(ла):
К Гизуну Александру Николаевичу а стоимость наверно за 3т uh
А не могли б ви дати номер телефрну даної персони, ато ходив туди, а там нікого не має. Або може інших автокурсів, хто може знає.
 

Kerdan

Користувач
Реєстрація
25.06.07
Повідомлення
5
Репутація
1
Сьогодні записався на автокурси в Острозі (біля автовокзалу).
Вартість категорій:
А - 550 грн
А1 - 550 грн
Б - 1000 грн
Ну і плюс бензин
тел. 2-34-33 Кому потрібен мобільний пишить в пм