Бабушка и кот против ПР! Что скажите форумчане?

VERA

Користувач
Реєстрація
17.09.11
Повідомлення
198
Репутація
15
Кравчук як Пинзеник - економісти.
Звичайно вони в одній чаші. Та мабуть не вивчали співвідношення певних явищ та теорії ймовірності, засліпила слава.
Окрім того, наш народ умудряється виживати в будь яких співвідношеннях.
Фільм:
http://video.yandex.ua/users/4611686020174306117/view/92392349/
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
Зря Вы так, Сергей... Может быть фракция и партия и не сделали всего возможного для освобождения и защиты своего лидера, но уж упрятали-то её за решётку наверняка не они...
Відповідь у Вашій же фразі. Іншими словами, її посадили за їхньої мовчазної згоди ...

Якщо завгодно, можу довести це фактами і навіть цифрами (і навіть місцевими прикладами) ...



БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
А "не-объединённые оппозиционеры" - нет?;)
Якщо можете, то, будь-ласка, скажіть прямо, що Ви маєте на увазі ... І я дам Вам фактологію і знову ж числа ... ;)
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
kolya сказав(ла):
І ще потрібно боротися з нелегальними заплатами, а то лідери Батьківщини говрять, що коли прийдуть до влади то скоротять пенсійний вік, а тепер питання, де пенсійний фонд візьме гроші якщо у нас більшість робітників отримує "зарплату в конвертах"?
Не знаєте де, бо ще дуже молоді. Свого часу пенсію макаронами видавали і розказували, що грошей не має. Та саме за участі Тимошенко в 1999-2001 м. раптово знайшлися гроші і ліквідувалися заборгованості. А для того щоб не платили зарплату у конвертах потрібно щоб була адекватна система оподаткування. А поки на кожну виплачену гривню зарплати потрібно сплатити 50 копійок податків зарплата буде у конвертах.
energy сказав(ла):
Тому що в розвалі економіки він винен не менше ніж кравчук в розвалі флоту.
ну но розкажіть нам в розвалі якої економіки той пензеник винен? не тої, при який весь торговий центр був завалений одним березовим соком, а за рештою товарів відстоювали величезні черги?
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
Spoch сказав(ла):
ну но розкажіть нам в розвалі якої економіки той пензеник винен? не тої, при який весь торговий центр був завалений одним березовим соком, а за рештою товарів відстоювали величезні черги?
Вчіться думати головою, а не кендюхом.

пинзеник був одним з ініціаторів проведення шокової терапії для української економіки, що відкинула за межу бідності більшість громадян. Можу виділити кілька моментів. Перший - це податкова реформа. Принцип оподаткування, запропонований пизеником, дозволив відбутися подальшгому податковому безладу. Другий - декрет по трастам, проведений пинзеником з подачі його тодішнього заступника та найближчого соратника терьохіна. Третій - пинзеник був одним з ініціаторів проведення грошової реформи. І все було б добре якби не купа мільйонерів, що з'явилися в цей час як гриби після дощу.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
energy сказав(ла):
Вчіться думати головою, а не кендюхом.
На відміну від декого тільки нею і думаю))) Я ж не питав про "подвиги" Пинзеника. Я запитав про економіку, якої фактично не було. Тому й розвалювати було нічого.
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
Spoch сказав(ла):
Я запитав про економіку, якої фактично не було. Тому й розвалювати було нічого.
Тобто економіка у Вашому понятті це те, що лежить на полицях магазінів? Виходить, що все було приватизовано і привласнено за часів кравчука, а всі інші білі і пухнасті.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
energy сказав(ла):
Тобто економіка у Вашому понятті це те, що лежить на полицях магазінів?
Хочете подискутувати з економічних питань? ОК)
Економіка - певна сукупність відносин між людьми, яка утворюється в процесі господарської діяльності, тобто виробництва продуктів і послуг, обміну ними, розподілу благ та їх споживання. Розвиток такої сукупності відносин нерозривно пов'язаний з еволюцією продуктивних сил, які у процесі взаємодії формують цілісну економічну систему певної суспільно-економічної формації (феодалізму, капі*талізму та ін.)
Якщо брати загалом, то кінцевою і основною задачею економіки саме і є можливість задоволення потреб людини. І без товарів на полицях магазинів (читай відсутності їх виробництва) задовільнити потребу в них неможливо.
А якщо конкретно щодо економіки України початку і середини 90-х...
Звісно взаємовідносини щодо виробництва, споживання тощо були, та системи не було, вона тільки зароджувалась. Бо вслід за СРСР планово-адміністративна економіка наказала довго жити. Тому і стверджую, що розвалювати було нічого, потрібно було створювати. Створювати як систему так і механізми, що її обслуговують. А як вже хто що створював чи не створював і що настворювали - питання друге.
energy сказав(ла):
Виходить, що все було приватизовано і привласнено за часів кравчука, а всі інші білі і пухнасті.
Прихватизовується і привласнюється ще й до тепер. Залишилися самі ласі шматочки).
А щодо Пензеника і його реформ... Гадаю, що не все так однозначно. Потрібно вивчати його напрацювання, їх мету, впровадження і результати, і самому робити висновки і тоді вже визначати степінь "заслуг". Та ж "шокова терапія" в Польщі призвела до позитивних результатів. Так що не думаю, що Пинзеник найбільше зло в нашій історії))).
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Прихватизовується і привласнюється ще й до тепер. Залишилися самі ласі шматочки

Далеко ходити не треба: недавно и незаконо було придбано
частину банного комплексу (колишня хімчистка) в.о. першим замом Скакун П.С. (регіонал),
громадсьий туалет Ситник О.А. (регіонал - неофіційний),
и стоянку по вул. Енергетиків Костючек Є.В. (регіонал)...