Беременность и роды

Horej

Користувач
Реєстрація
31.01.10
Повідомлення
18
Репутація
0
Може, підкаже хтось? В суботу була на плановому УЗІ (34 тижні) в Острозі в Шиманської. Діагноз - сідничне передлежання плоду. Вага плоду вже 2500. Шиманська сказала, що навряд чи він уже повернеться голівкою. Чи була в когось схожа ситуація? Як вирішилась? Знаю, що можна народжувати природньо, але дуже боюсь, щоб з дитиною нічого не сталося(типу асфіксії при пологах, чи обвиття пуповиною шиї) . Невже вихід тільки кесерети? ???? При цьому перші пологи в мене пройшли просто чудесно, дуже швидко і легко! (4 роки тому)
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
найдите врача который вам ребенка вручную перевернет, есть такой способ. а сами не рискуйте так рожать, а то вавка будет в двух местах. наш зав в роддоме так хорошо шьёт животы, что швов не видно вообще) Я найти уже не могу через 3,5 года. Ничего страшного в кесареве нет - 20 минут и готово, просыпаемся и нянчимся)
 
  • Подобається
Реакції: Horej

Angela

Користувач
Реєстрація
19.08.11
Повідомлення
17
Репутація
7
В мене була схожа ситуація, десь приблизно на цьому ж терміні Шиманська поставила такий же діагноз.Лікар направила на ЛФК, після 6 днів занять ситуація не змінилася - зате я на терміні 35 неділь потрапила в лікарню з загрозою передчасних пологів.А на терміні 40-41 неділя мене прооперував л.Супрун. Шов дійсно маленький, майже непомітний.Доречі вагітність у мене теж була друга і перший раз я народжувала сама.При сідничному передлежанні я відмовилась сама народжувати(хоча лікарі пропонують) - дуже переживала за дитину і ніскільки не шкодую.А повертати дитину вручну я Вам не рекомендую - це дуже небезпечно.Доречі операцію мені робили при епідуральній анастезії - я зразу побачила свою дитину, почула її перший крик, а потім дитина лежала на грудях у чоловіка.Вирішувати звичайно лише Вам. Удачних Вам пологів.
 
  • Подобається
Реакції: Horej та Ослик_Иа

Horej

Користувач
Реєстрація
31.01.10
Повідомлення
18
Репутація
0
В мене була схожа ситуація, десь приблизно на цьому ж терміні Шиманська поставила такий же діагноз.Лікар направила на ЛФК, після 6 днів занять ситуація не змінилася - зате я на терміні 35 неділь потрапила в лікарню з загрозою передчасних пологів.А на терміні 40-41 неділя мене прооперував л.Супрун. Шов дійсно маленький, майже непомітний.Доречі вагітність у мене теж була друга і перший раз я народжувала сама.При сідничному передлежанні я відмовилась сама народжувати(хоча лікарі пропонують) - дуже переживала за дитину і ніскільки не шкодую.А повертати дитину вручну я Вам не рекомендую - це дуже небезпечно.Доречі операцію мені робили при епідуральній анастезії - я зразу побачила свою дитину, почула її перший крик, а потім дитина лежала на грудях у чоловіка.Вирішувати звичайно лише Вам. Удачних Вам пологів.
От і мене направили на ЛФК.
А Ви домовлялись із Супруном заздалегідь? А на рахунок епідуралки- Вам запропонуваи чи Ви самі просили?
 

Angela

Користувач
Реєстрація
19.08.11
Повідомлення
17
Репутація
7
на 35 неділі я потрапила в роддом з загрозою передчасних пологів, там мене"вів" Супрун.Так і став моїм лікарем.А взагалі з сідничним передлежанням ложать перед пологами на 38 неділі зарання.Можливо Вам ЛФК допоможе, у мене просто був дуже малий живіт, дитині просто не було можливості повернутися на такому терміні.Якби лікар гінеколог зарання встановив сідничне передлежаня - можливо все було б по-іншому.А який лікар веде Вашу вагітність?І ще я вам рекомендую, коли дитині буде місяць показати її ортопеду - БАЖАНО НЕ У НАС.Сідничне передлежання часто приводить до дисплазії тазобедренних суглобів.Епідуралку я не просила - навпаки дуже боялась, Супрун настояв,чогось при епідуралці персоналу більше подобаються операції.Вирішальним моментом став той факт, що при загальному наркозі дитина теж отримує його якусь частку, на відміну від епідуралки.Доречі в нас дуже досвідчений анастезіолог, не дивлячись на те, що молодий.Все обов"язково буде добре, не потрібно зарання переживати, щасти Вам.
 
  • Подобається
Реакції: Horej

Horej

Користувач
Реєстрація
31.01.10
Повідомлення
18
Репутація
0
Зараз мене веде Пшевлоцька. Ще два тижні тому дитина лежала голівкою вниз (так казала гінеколог). Багато хто каже, що ще повернеться, але хочеться знати напевне, який вихід із ситуації вибрати. А ще я дуже переживаю на рахунок післяопераційного стану - шов, молоко, і все таке. Як у Вас з цим було? Важко? Дякую за поради. І за побажання! Буду мати надію, що все буде ОК! ))
 

Angela

Користувач
Реєстрація
19.08.11
Повідомлення
17
Репутація
7
Молоко в мене з"явилося на 4 день після операії, після перших пологів так само.Кесарських дітей в пологовому годують сумішшю.Скажу правду - перший післяопераційний період важкий, особливо перші дні, але через 2 неділі я вже носила взуття на каблуках.Мені після цієї операції було відійти легше, ніж після перших пологів з розривами.Але у кожного це індивідуально.
 
  • Подобається
Реакції: Horej

Васенька

Користувач
Реєстрація
20.06.13
Повідомлення
2
Репутація
1
Была и у меня ситуация с ягодичным предлежанием. Упражнения ЛФК выполняла четко и строго (я вообще девушка ответственная), ребенок так и не принял окончательно-правильное положение+обвитие пуповиной=кесарево сечение. Наркоз был общий по показаниям, немного страшно, но не больно)) В моем роддоме настаивали на ГВ по требованию, но некоторые детские медсестры пытались докармливать смесью ночью. Я настояла на ГВ, лактация установилась быстро и без проблем, кормила до 10 мес., потом у меня возникли проблемы со здоровьем и кормить я прекратила. Для ребенка этот момент прошел практически безболезненно, так как он уже получал прикорм согласно возрасту. Вы, главное, не волнуйтесь - КС не приговор для естественного вскармливания, нормальной и здоровой жизни как Вашей так и малыша, настройтесь на позитив. Если есть возможность, посоветуйтесь еще с 2-3 гинекологами, не бойтесь показаться параноиком - это Ваша жизнь и жизнь Вашего ребенка. Удачи Вам:)
 
  • Подобається
Реакції: Horej

Лена М.

Користувач
Реєстрація
15.03.12
Повідомлення
29
Репутація
0
моего сына в нашем роддоме докармливали Hipp ,пока молоко не появилось,тоже в 2011 году!
Когда сама рожаешь не докармливают, а детей после кесарево сечения докармливают пока мама отходит.
 

\\ТИГРИЦА\\

Користувач
Реєстрація
01.02.09
Повідомлення
19
Репутація
8
Лєна М. на 100% з вами згідна.
Родила сама правда тяжко і з розривами, але годувала грудду і не докормлювала сумішами. В мене була інша ситуація: подвійне обвиття пуповиною навколо шиї, я звійсно злакалась... Звернулась на консультацію до Демянюка, він мене заспокоїв, сказав що в таких ситуаціях самі рожають без кесирового розтину. З допомогою Демянюка родила сама:). Раджу всім в кого виникають якісь проблеми звертатись на консультацію до кількох лікарів і не боятися, це ж Ваше життя і життя Вашої дитинки:)
 
  • Подобається
Реакції: Horej

Anyanka

Користувач
Реєстрація
01.09.10
Повідомлення
31
Репутація
6
в мене теж було сідничне передлежання на останньому узі. мене заспокоїли, казали, що ще є час, може перевернутись. перелопатила пів інтернета. трохи заспокоїлась, почала вмовляти малечу перевернутись - і якоїсь ночі вона таки перевернулась.
зробили контрольне узі (до того ж я трохи переношувала), було подвійне обвиття пуповиною. народжувала в Дем.янюка, сама.
вважаю, що перш за все потрібно мамі бути позитивно налаштованою, тоді й малеча буде спокійна, і тато буде спокійним, і пологи пройдуть добре!
 
  • Подобається
Реакції: Horej

Horej

Користувач
Реєстрація
31.01.10
Повідомлення
18
Репутація
0
Усім вдячна за відгуки! Вже заспокоїлась! Налаштувалась на позитив у будь-якому випадку! Роблю гімнастику, розмовляю з малечею! Якщо на наступній явці до гінеколога буде голівка зверху - буду консультуватись з Дем'янюком та Супруном. Народжувати однозначно буду в нас, в Нетішині. Тому ще одне питання, хто як зв'язувався із цими лікарями? Чи їх можна просто в роддомі знайти - підійти на консультацію туди? Але ж зараз в роддомі повинен бути ремонт, відкриють аж з 1 серпня...
 

Horej

Користувач
Реєстрація
31.01.10
Повідомлення
18
Репутація
0
Як зрозуміти докормлюють? А дитя після кесарева що забирають від мами чи як? :([/quote]
 

Васенька

Користувач
Реєстрація
20.06.13
Повідомлення
2
Репутація
1
Не пугайтесь))) Просто сразу же после КС мне была сделана еще одна операция, сама с ребенком я не могла справиться чисто физически. Врачи решили, что мне так будет проще и медсестры забирали ребенка на ночь в детское отделение, но на третью ночь я таки отвоевала малыша к себе в палату. У остальных девочек такой проблемы не было, они все время были вместе с детьми.
 

Anyanka

Користувач
Реєстрація
01.09.10
Повідомлення
31
Репутація
6
Як зрозуміти докормлюють? А дитя після кесарева що забирають від мами чи як? :(
[/quote]

в нашому пологовому можна домовитись, щоб чоловік ночував, або мама, щоб допомогли з дитиною (це на випадок КС, щоб не забирали дитину).
маю номер телефону Дем.янюка. якщо треба, можу й Супруна дістати.
 

Horej

Користувач
Реєстрація
31.01.10
Повідомлення
18
Репутація
0

в нашому пологовому можна домовитись, щоб чоловік ночував, або мама, щоб допомогли з дитиною (це на випадок КС, щоб не забирали дитину).
маю номер телефону Дем.янюка. якщо треба, можу й Супруна дістати.[/quote]

Буду дуже вдячна! )) Напишіть в ЛС. ))
 

Horej

Користувач
Реєстрація
31.01.10
Повідомлення
18
Репутація
0
Усім дякую за поради!
Хочу поділитися продовженням власної історії: поки в нас не відкрився роддом, підказали мені, що в Рівному на Мірющенка в пологовому роблять наружний переворот плоду. Знайомій хорошій робили - вдало. Я зізвонилася з лікаркою, домовилась про консультацію, поїхала. І все марно. Вона спробувала тричі зробити переворот (під контролем УЗІ, з крапельницею в моїй руці, 6 чоловік допомоги збоку), два перших рази були терпимо болючі, а за третім було враження, що я от-от народжу чи втрачу свідомість...Тіло стерпло так, що я не могла встати з кушетки без сторонньої допомоги. Відходила я теж десь зо дві години. Як пояснила потім лікарка, що у мене дуже пружна матка і помірні води, це стало причиною невдалого повороту. Правда, на дитину це не вплинуло , слава Богу, ніяк, бо ж побічних ефектів у наружного повороту теж вистачає. Вона потім порадила мені народжувати в них природнім способом, аргументуючи це тим, що у мене широкий таз і дитина не повинна бути більше 3 200. Але я відмовилась, бо вирішила не ризикувати дитиною. Взагалі, вдячна вищим силам, що хоч наружний поворот не призвів до відшарування плаценти і передчасних пологів...Тепер чекаю, поки відкриють роддом, щоб лягати на плановий кесарів розтин...Думаю, з Божою допомогою все буде добре! ))