Беременных предлагают штрафовать за курение

  • Автор теми Vik
  • Дата створення

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Беременных и несовершеннолетних, которые курят или употребляют алкоголь, предлагают облагать штрафами.

Об этом говорится в законопроекте № 10210 от 15.03.2012, зарегистрированном в Верховной Раде БЮТовцами Олегом Тищенко и Александром Рябека.

Так, законопроектом накладывается "запрет на владение или потребления алкогольных и табачных изделий лицами, не достигшим 18 лет и беременными женщинами".

За нарушение этой нормы в случае принятия законопроекта беременные и несовершеннолетние подлежат взысканию штрафа в размере от 3 до 5 необлагаемых налогом минимумов, то есть от 51 до 85 гривен.

Вместе с тем повторное нарушение в течение года влечет за собой наложение штрафа от 7 до 10 необлагаемых минимумов, то есть от 119 до 170 гривен.

Если преступление совершил несовершеннолетний, штраф взимается с "родителей или лиц, их заменяющих".
Остановят ли такие сумы?? Вопрос скорее риторический.
Законопроект
Проект
вноситься народними
депутатами України
О.І. Тищенком
(№ 481)
О.Г.Рябекою
(№ 300)



Закон України
«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони володіння та (або) споживання алкогольних та тютюнових виробів особами, які не досягли 18 років та вагітними жінками»

Верховна Рада України постановляє:
І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. У Законі України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1995, N 46, ст. 345):
1) доповнити новою статтею 15-4 такого змісту:
«Стаття 15-4 Заборона щодо володіння та (або) споживання алкогольних та тютюнових виробів особами, які не досягли 18 років та вагітними жінками»
«Забороняється володіння та (або) споживання алкогольних та тютюнових виробів особами, які не досягли 18 років та вагітними жінками».
2. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради Української РСР (ВВР) 1984, додаток до N 51, ст.1122):
1) частину другу статті 13 після цифри «174» доповнити новою цифрою «179-1»;
2) частину першу та пункт 1 частини другої статті 222 після слів «статті 178» доповнити словами «статті 179-1»;
3) доповнити новою статтею 179-1 такого змісту:
«Стаття 179-1. Володіння та (або) споживання алкогольних та тютюнових виробів особами, які не досягли 18 років та вагітними жінками».
«Володіння та (або) споживання алкогольних та тютюнових виробів особами, які не досягли 18 років та вагітними жінками –
тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії вчинені повторно протягом року після вчинення попереднього правопорушення, передбаченого цією статтею –
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
4) Частину третю статті 184 викласти в такій редакції:
«Вчинення особами віком до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено цим Кодексом, -
тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
3. У Законі України «Про заходи щодо попередження та зменшення споживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення»:
1) статтю 13 доповнити частиною 8 такого змісту:
«Забороняється куріння тютюнових виробів особами, які не досягли 18 років та вагітними жінками».

ІІ. Прикінцеві положення:
1. Цей Закон набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Верховної Ради
України
:cool:
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Наскільки мені відомо, не тільки вагітнах, а й неповнолітніх! Так і треба! Я повністю за!
 

Venom

Користувач
Реєстрація
18.01.10
Повідомлення
39
Репутація
0
правильно. не треба дітей портити вагітним, а неповнолітні хай курять це їхній вибір
P.S Я не курю
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Утопічні намагання, як на мене.У мене враження таке, що такі законопроекти подають аби зробити вигляд, що працюють. Я зовсім не проти того, щоб молодь вела здоровий спосіб життя. Але навіщо ж недолугих штрафувати? Нехай держава краще на законодавчому рівні заборонить випуск та реалізацію алкогольних напоїв і тютюнових виробів.))))))) А то хочуть і на ялинку залізти, і сідниці не подерти:тепер і акциз матимуть, та ще й штрафи стягуватимуть.
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
Світанок сказав(ла):
заборонить випуск та реалізацію алкогольних напоїв і тютюнових виробів
не можна, забереш у них алкоголь і цигарки почнуть мак колоти і фен варити, з чого держава не буде мати прибутку, а так і гроші на освіту дітям будуть і пенсії мертвим алкоголікам не потрібно платити.
Вибирай свою дорогу сам.
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
ОбиВанКеноби сказав(ла):
з чого держава не буде мати прибутку
От і основний висновок, що нашій державі глибоко наплювати на здоров"я молоді та вагітних жінок, а оці всі "законопроекти" несуть в собі не турботу за людей, а містять в собі всього-навсього підтекст наповнення бюджету.
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
Світанок,
годі плакатись, скажіть "дякую" що таких вагітних в африку не висиляють, особисто я не хочу кормити їхніх слаборозвинутих дітей, краще двічі допомогти тим ХТО ХОЧЕ ЖИТИ!
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
ОбиВанКеноби сказав(ла):
краще двічі допомогти тим ХТО ХОЧЕ ЖИТИ!
Ага побувати пару дач для депутатів і їхніх дітей :) Чи Ви дісно думаєте, що ці гроші підуть за призначенням?
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Ага, вже мали штрафувати за куріння в громадських місцях.... Когось штрафанули?
 

ToXyS

Користувач
Реєстрація
11.02.11
Повідомлення
42
Репутація
0
Koшe4ka сказав(ла):
Ага, вже мали штрафувати за куріння в громадських місцях.... Когось штрафанули?
В більшості таких випадків все вирішується полюбовно, тільки курець втрачає 50 грн. Хоча звичайно коли не буде виконаний план може і штраф отримати... :D
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
ToXyS сказав(ла):
В більшості таких випадків все вирішується полюбовно, тільки курець втрачає 50 грн. Хоча звичайно коли не буде виконаний план може і штраф отримати... :D
сенс платити 50грн якщо штраф 17?
 

ToXyS

Користувач
Реєстрація
11.02.11
Повідомлення
42
Репутація
0
Та ну? Справді?
:D
Стаття 175 частина 1. Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях

Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, -

тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -

тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
І так маємо неоподатковуваний мінімум доходів громадян - 17 грн. І мінімальний штраф, який становить 3 цих мінімуми: 51 грн. :D
А штраф може бути і не перший...
 

Gens

Користувач
Реєстрація
07.04.10
Повідомлення
172
Репутація
1
Vik сказав(ла):
Остановят ли такие сумы?? Вопрос скорее риторический.
Ужас как ненавижу двойственные законы! Первое - курить можно по закану с 18 лет, выпивать спиртное с 23. Тогда почему пытаются навязать повторно запрет!? Я лично против такого беззакония. Второе, -девушка когда беременная и сама по себе может бросить если ей станет противно... Третье, а за ку рение несовершеннолетних - это нагрузка на родителей, каким же образом они пытаются наказать то детишек? Вот сделали бы отработку детишкам как за рубежем во многих странах: решение суда, а там вперед ухаживать за старичками, или на уборку города! В этом плане поддерживаю. Я сам начал курить в 20 лет и поверьте мне мой сын раньше точно не начнет, если начнет вообще...
 

aduvan4ik

Користувач
Реєстрація
24.12.10
Повідомлення
13
Репутація
0
за то что ходят на каблуках на 9_м месяце штраф еще не придумали? Хм..есть к чему стремиться. (не курю,
 

ОбиВанКеноби

Користувач
Реєстрація
21.01.12
Повідомлення
68
Репутація
2
ToXyS сказав(ла):
Справді! Ви процитували законопроект від 15.03.12, де дійсно збільшилили штраф до 3ох неоподаткованих мінімумів, до 15 березня він становив 17грн. Так що посміялися ви тільки над собою, як тим хто не знав, що штраф 17грн і тим хто хвалиться, що дає взятки.
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
Я тільки за, але з другої сторони - у нас в країні робиться чорт знає що, а вони такі смішні законопроекти приймають. це для того щоб зробити вигляд, що працюють
чесно кажучи, якби могла, розстріляла всю ВР або ще краще, під час сесії підірвала будівлю))) достали вони...
 

ToXyS

Користувач
Реєстрація
11.02.11
Повідомлення
42
Репутація
0
ОбиВанКеноби сказав(ла):
Справді! Ви процитували законопроект від 15.03.12, де дійсно збільшилили штраф до 3ох неоподаткованих мінімумів, до 15 березня він становив 17грн. Так що посміялися ви тільки над собою, як тим хто не знав, що штраф 17грн і тим хто хвалиться, що дає взятки.
Ось Вам кодекс про адміністративні правопорушення з сайту ВР, де вказані усі зміни:
Стаття 175-1. Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях

Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, -

тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

{Абзац другий частини першої статті 1751 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1512-VI від 11.06.2009}

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -

тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

{Абзац другий частини другої статті 1751 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1512-VI від 11.06.2009}

{Кодекс доповнено статтею 1751 згідно із Законом № 2899-IV від 22.09.2005}
По-друге я там такого законопроекту від 15.03.12 не знайшов. Та й ви самі можете переконатись в цьому відкривши документ і перечитавши перелік змін і доповнень на його початку.