Благодарим лечащего врача

Pediatr

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
179
Репутація
1
Тема создана для выражения благодарности доктору, который справился с Вашей болезнью, терпеливо выслушивал Ваши жалобы и сопротивлялся натиску Ваших родственников.
Искрение слова благодарности способны залечить рубцы на сердечной мышце и восстановить душевный баланс врача изувеченный обычным «пока спасибо» или громко хлопнутой дверью.
Не скупимся на благодарности….
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Я буду первая))) Спасибо Вам за консультацию. Ато даже незнала как справится с проблемой....)))
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
Pediatr - створіть тему *Зневажаю лечащего врача*, і тільки я, дам декілька гарних коментарів.
Спробуйте. Буде цікаво.
В Нетішині немає гарних лікарів, а якщо і комусь допомогли, то це велике щастя хворого, що виздоровів.
 

cerber10

Користувач
Реєстрація
01.07.10
Повідомлення
9
Репутація
0
kill

После такого комментария,советую Вам не болеть в Нетешине..
 

Pediatr

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
179
Репутація
1
Kotja
Спасибо,пусть помогает.
kill,
Везде есть хорошие врачи,плохие уже давно работают в фарм.фирмах.
Есть доказаный % врачебных ошибок и только в этой стране за ошибку карают. Врачебная ошибка должна выносится на обсуждение мед. совета и больше не повторятся.
"Зневажаю лечащего врача" - такие сообщения могут изменить(улучшить) отношение врача к больному,стимулировать самообразование доктора...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
kill сказав(ла):
В Нетішині немає гарних лікарів, а якщо і комусь допомогли, то це велике щастя хворого, що виздоровів.
їх немає або не хочуть працювати без певного матеріального заохочення :cool:
 

Вкладення

  • Porobleno.v.Ukraini.(09).www.kvnforall.info[(012247)17-37-19].JPG
    Porobleno.v.Ukraini.(09).www.kvnforall.info[(012247)17-37-19].JPG
    26.6 КБ · Перегляди: 280

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Pediatr сказав(ла):
стимулировать самообразование доктора...
нажаль у нас дуже небагато докторів, котрі можуть цим похвалитись. От розпальцовка і гонор то да. Цього року на медогляді відправили до ендокринолога в Славуту. Я був в шоці від її щирої радості коли я приніс результати аналізів. Вона мене з ними привітала, побажала здоров я і відпустила. У нас тільки в карман заглядають.
 

Pediatr

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
179
Репутація
1
chief
соглашусь,эндокринолог Кузминчук С.И. достойна самой высокой похвалы!
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Pediatr сказав(ла):
Есть доказаный % врачебных ошибок и только в этой стране за ошибку карают.
Ви мабудь хотіли сказати, що лише у цій країні "кругова порука" дозволяє лікарям не боятися відповідальності ні за помилки ні за злочини.
 

Pediatr

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
179
Репутація
1
Spoch,
ошибка и преступление это разные вещи.
В условиях буржуйской медицины доктор декларирует гонорар и допущеные ошибки. Только так можно получить продление лицензии.
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Pediatr сказав(ла):
В условиях буржуйской медицины доктор декларирует гонорар и допущеные ошибки.
А в наших умовах самі лікарі визначають що вони натворили, тобто часто густо називать злочин помилкою, а далі в хід іде кругова порука, так? Хто має визначати де помилка, а де злочин?
 

Pediatr

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
179
Репутація
1
LED,
Попробуем выяснить на примерах.
Пример:сегодня пришла мать с дитём,болеем 6 суток,лихорадим,кашляем,СОЕ 37 ,на рентгенограмме двуст. пневмония.Лечится у приватного врача 6-ть дней,два антибиотика.
В итоге диагноз пневмония,госпитализирую в стационар. Думаю в этом случае - ошибка врача,ребёнок недообследован. Посмотреть с другой стороны - преступление матери - болеет неделю,состояние не улучшилось,заболеют новой болячкой пойдут к этому врачу опять.
Прокурор расценивает - есть наслидок(смерть,инвалидность) - преступление. В случае,если состояние на фоне лечения ухудшилось или ребёнок оказался в реанимации - админ.взыскание после служебного расследования(возглавляю педиатрическую службу и у меня так).
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
за що можна дякувати Маковському, ставить діагнози - рак матки (якого нема) і так далі, або вагітність, і на місці пропонує аборт, або напряму в очі каже чи не забули мені дещо дати...Деяким дитячим лікарям, які ставлять неправильні діагнози, терапевтам, які лікують як попало...талонів на здачу крові ніколи нема, а якщо і є то треба чекати фіг знає скільки; коли хотіли прооперувати просто так

Можу подякувати тільки одному гінекологу Маслову - як лікар справу свою добре знає , хотя в мене і не було що лікувати =) і багатьом рівненським лікарям
 

cezar27

Користувач
Реєстрація
26.08.09
Повідомлення
50
Репутація
0
Хороший лікар Коптюк А.А. дякую :)
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Кошка в коробке,
Можливо не по темі, але не можу втриматися. Я з приводу маковського. Моїй доволі хорошій знайомій на УЗІ сказав і зробив запис у карточку, що там якісь серйозні проблеми з трубами, що все занадто серйозно, щоб терміново приходила до нього лікуватися. Проте після її слів, цитую:"Лікарю, які труби? В мене їх уже дванадцять років немає!", він благополучно вирвав сторіночку із карточки і зробив запис, що усе нормально. Що робити з таким краходером???

добавлено через 1 минуту
Також окреме дякую Супруну, Залуцькій Валентині Мар"янівні.До обох лікарів звертаюся і жодного разу не відмовили у наданні якісної медичної допомоги..))))
 
  • Подобається
Реакції: maksik

vetra

Користувач
Реєстрація
29.06.10
Повідомлення
42
Репутація
1
Хороший лікар і просто людина Спасский Клим Васильевич. Дякуємо.
 
  • Подобається
Реакції: maksik

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
Супруну и Демянюку благодарность. Врачи которые знают свою роботу.

А вот о нынешнем начальнике СМСЧ-4 - Уляницьком такого не скажеш. Придурок еще тот.
 

mafik

Користувач
Реєстрація
23.07.10
Повідомлення
58
Репутація
0
chief сказав(ла):
Є, навіть дуже багато, тільки доказати щось не можливо. Навиду один приклад, маленька дитина шкільного віку попала в лікарню з запаленням легень, аналізи були взяті тільки на 4-й день, така бездіяльність була донесена до Уляницького, у відповідь він сказав що лікарі знають що роблять.
В нас в державі, лікарі дуже рідко несуть відповідальність за свої діяння або бездіяльність. Я, особисто незнаю жодного випадку, коли б лікаря посадили.
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
щось сумніваюсь. Я не збираюсь нікого виправдовувати. Скажу лише одне. 95% таких доносів залишається у секретаря. Приходять поплачуться їй і йдуть собі. А до начальника піти наважуються одиниці. Тому і така реакція