Capoeira

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
мені нравитьс9 капуера саме як танець, сальто-кувирки, ну може хто дивився 1.01 ЗОЛОТУ ЛІЛІЮ по 1+1 ото приблизно таке.
а сам я займаюсь кікбоксінгом, в ньому дуже багато розділів і підрозділів: ФріФайт, бокс, боротьбя - дуже багато підрозділів.
З.І.-я пропоную тему переназвати на Бойові Мистецтва світу! думаю багато охочих було б попостити!
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
[Ромы4} сказав(ла):
З.І.-я пропоную тему переназвати на Бойові Мистецтва світу! думаю багато охочих було б попостити!
Эта тема касается исключительно капоэйры, если уже хотите обговаривать боевые исскуства(востока), то надо создавать отдельную тему.. Там писать про то, кто чем занимается, почему, почему нравится и т.д. и т.п...
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
HardCore сказав(ла):
Эта тема касается исключительно капоэйры, если уже хотите обговаривать боевые исскуства(востока), то надо создавать отдельную тему.. Там писать про то, кто чем занимается, почему, почему нравится и т.д. и т.п...
эт точно
 
Q

QuaL1T1

я ранше навіть і гадки немав шо є такий вид спорту!!! А ЗАВДЯКИ СПАВНУ ВЖЕ НАЮ!!! ткшо спасіба спавн
 
N

Naz1k

Я первый раз увидел капуейро в фильме, где снимался Марк Дакаскас в роли учителя.
 

spAws

Користувач
Реєстрація
16.10.07
Повідомлення
29
Репутація
0
Вік
30
Naz1k,
я теж бачив цей фільм :) мені сподобався =)
 

spAws

Користувач
Реєстрація
16.10.07
Повідомлення
29
Репутація
0
Вік
30
оСь кАрТиНкИ з Capoeira
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
В фильме TomYunGoon дуже красивий бой с капуеристом
 
Б

Блекхарт

Как по мне єто просто танец, а не боевое искуство..
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
Блекхарт сказав(ла):
Как по мне єто просто танец, а не боевое искуство..
как по мне, ты очень мало знаешь об этом боевом исскустве...
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
ради изучения спроса - есть ли желающие заниматься Капоэйрей. Друг может проводить занятия.