Чемпіонат і кубок України по футболу

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
зрівняв бангуру і гладкого, пожди хай гладкому буде стіки як для бангури то тоді побачим
*ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL* *ROFL*
Yaris сказав(ла):
сам не умнічай як ненаєш де хто грає!
Щось маєш протів.....
Yaris сказав(ла):
ті бразильці крім брандао, всю команду тащать
Шо....... Єдиний бразилець який тяне команду- це ФЕРНАНДІНЬО...
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Lezha_gangstar сказав(ла):
ДИНАМО-ЧЕМПІОН!!!!!!
FIFAyer сказав(ла):
прям все на користь Динамо, ну а Динамо свій шанс не упустило......
Побачимо, як Динамо зіграє наступний матч. В них є така манічка,
якщо виграють з великим рахунком - значить наступний матч максимум
еічия і то з скрипом і при допомозі суддів. Так що поживем - побачим.
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
Жадсона давно я бачив......
Хоч і нічого проти його гри немаю проти.......
А ільсіньо....такий собі......
Всеодно лідер півзахисту- ФЕРНАНДІНЬО!!!!!!!!!!!:-p

добавлено через 2 минуты
vk713 сказав(ла):
Побачимо, як Динамо зіграє наступний матч. В них є така манічка,
якщо виграють з великим рахунком - значить наступний матч максимум
еічия і то з скрипом і при допомозі суддів. Так що поживем - побачим.
Ти не прав.......
Може і було таке в Динамо....
Но зновим наставником врятлі.....
Спорити не буду, до жевем до наступного туру і побачим хто тоді виявиться правий........:)
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Lezha_gangstar сказав(ла):
Єдиний бразилець який тяне команду- це ФЕРНАНДІНЬО...
без Срни, Ілсіньйо, він би не тянув так команду, так шо їх 3 ця заслуга....
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
без Срни, Ілсіньйо, він би не тянув так команду, так шо їх 3 ця заслуга....
До опи мені твої срна і ілсіньо........:-\
Ти мені нормальних українських гравців напиши якиб були лідерами ШАХТАРЯ. а не ці ЧУЧМЕКІ:-\
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Lezha_gangstar сказав(ла):
Щось маєш протів.....
...не гарно так...можна ж все-таки культурно поговорити...
vk713 сказав(ла):
В Динамо гри немає - Карпати витворяли з ними що хотіли і без великої майстерності.
...як це в Динамо гри немає?...я навпаки за останні 4 роки побачив в київському клубі професіональну гру...Сьомін дійсно створив боєздатний колектив...навіть глянути як Динамо створює моменти(згадаємо матч з Дніпром, останній гол)...коли таке було в Динамо щоб команда створила вихід сам-на-сам...це в першу чергу заслуга тренера....при Сьомині команда почала дійсно грати в продуманий футбол...
Lezha_gangstar сказав(ла):
Шахтар команда в якої хороший тренер, но команда тупа (всмислі, одні іноземці грають)
...Шахтар також сильна команда...тільки є дві великі різниці між Динамо і Шахтарем...донецький клуб грає в атакувальний футбол... а київський клуб-в сучасний захисний тотальний футбол...і це дві великі різниці...якщо в чемпіонаті України, Шахтар може рвати всіх на шматки...то в Європі потрібно більше думати про захист, командну гру будувати на контрах...але подивитися на склад Шахтаря, який там захист?...навіть Чигринський і той, при першій ліпшій нагоді біжить в штрафний майданчик противника...а згадати як вміє пропускати Шахтар в останні хвилини матчу?...то з цього виходить, що команда захищатися взагалі не вміє...в той час в Динамо любий гравець може зіграти останнього захисника...навіть Шацьких краще в захисті грає за Чигринського...да й Чигринському явно патла мішають...він із за них пів поля не бачить...якщо не вірите, то гляньте, який гол він привіз в свої ворота, в останьому матчі ЛЧ проти Бенфіки...волося в нього тоді так заросло, що він і своїх гравців не взнавав...
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Lezha_gangstar сказав(ла):
До опи мені твої срна і ілсіньо........
Народ!!!!!!!
Ви вже помаленьку в чат перешли!!! Не спокушайте долю.....
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
ті бразильці крім брандао, всю команду тащать.......
Бач шо тобі розумні люди говорять,а те все шо вони команду тащать то
до одного місця...
Хто в Шахтарі з України ,той Ізяславський Чигринський ...
і ще деякі , а то всі Чучмеки як Лежа казав....
Lezha_gangstar сказав(ла):
Ти мені нармальниз українських гравців напиши якиб були лідерами ШАХТАРЯ. а не ці ЧУЧМЕКІ
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
...не гарно так...можна ж все-таки культурно поговорити...
Звиняйте,не стримався...*SORRY*
FIFAyer сказав(ла):
Народ!!!!!!!
Ви вже помаленьку в чат перешли!!! Не спокушайте долю.....
Всьо я мовчу, і відкриваю свого рота тіки по темі.......
П.С. Динамо чемпіон!!!!!!!!!!:D
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Yaris сказав(ла):
за фк Харків він грав....
ой перепрошую найшов сводку на Гладкого алеж таки не шахтар його таким зробив
Алекса́ндр Никола́евич Гла́дкий (укр. Олександр Миколайович Гладкий, род. 24 августа 1987, Лозовая, Харьковская область, УССР) - украинский футболист, игрок ФК «Шахтёр Донецк» и сборной Украины. Лучший бомбардир чемпионата Украины 2006/07 в составе ФК «Харьков».
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
vasik сказав(ла):
а то всі Чучмеки як Лежа казав....
ці чучмеки не так опозирили україну як "гравці" з Динамо....
Знахарь сказав(ла):
тільки є дві великі різниці між Динамо і Шахтарем...донецький клуб грає в атакувальний футбол... а київський клуб-в сучасний захисний тотальний футбол...і це дві великі різниці...якщо в чемпіонаті України, Шахтар може рвати всіх на шматки...то в Європі потрібно більше думати про захист, командну гру будувати на контрах...
ну да, динамо будувало гру на контр - атаках, найкращий результат 1-2 для спортінга в дома влетіло, я вже мовчу про інші результати...
Знахарь сказав(ла):
в той час в Динамо любий гравець може зіграти останнього захисника...
ага зіграли і поставили антірекорд в Европі!!!!!! може цього року буде краще, але осінь 2007 була за шахтарем, і шахтар був на голову вищий за динамо... да і зараз не сильно опустився, хотя спади в команді є....
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Yaris сказав(ла):
...Жадсон такий гравець я скажу:) ...йому тільки на манєжі Аматору штрафні бити і то не факт, що в ворота попаде...
Yaris сказав(ла):
ага йому просто там містя ненайшлося, дуже він класний форвард=), а чого ж ти Гладкого не взяв в приклад?? не вже він не розкрився в Шахтарі?
...ну прям зробив з Гладкого супер-звєзду...одне шо дійсно вміє Гладкий - це підставляти лоб під мяч...і то останнім часом боїться зачіску собі спортити...одним словом парихмахер...
Yaris сказав(ла):
ті бразильці крім брандао, всю команду тащать.......
...да сьогодні так тащили...вірніше тащилися...
Yaris сказав(ла):
зрівняв бангуру і гладкого, пожди хай гладкому буде стіки як для бангури то тоді побачим
...до таких років як в Бангури, не любий доживає...а бігають то взагалі в таких роках - одиниці...
Yaris сказав(ла):
невже почав хуже грати?????
....та ні Гладкий як грав так і грає...що на голову летить, тому і радий...
Yaris сказав(ла):
без Срни, Ілсіньйо, він би не тянув так команду, так шо їх 3 ця заслуга....
Фернандіньо ложив і на Срну і на Ілсіньйо...да і взагалі на ньому вся команда держиться...а ці два правих бровочніка тільки й вміють, шо пару пасів між собою розіграти і після цього запустити мяч на трибуни....тільки Гладкого жалко...тоже мені Бекхеми найшлись...їх місце взагалі в захисті стояти, і не вилазити звідти...а то всі голи Шахтар пропускає із їхньої зони...
Yaris сказав(ла):
ці чучмеки не так опозирили україну як "гравці" з Динамо....
...виграти 2 перші матчі в ЛЧ...а потім спустити всі ігри...це дійсно самі справжні чучмеки...
Yaris сказав(ла):
ага зіграли і поставили антірекорд в Европі!!!!!! може цього року буде краще, але осінь 2007 була за шахтарем, і шахтар був на голову вищий за динамо... да і зараз не сильно опустився, хотя спади в команді є....
...ну Динамо зато грало на одному рівні...як почали так і закінчили....і не сильно розстроїли своїх вболівальників....а Шахтар грав як з переляку... в Мілані пішли всією командою в аткаку....зато з Селтіком з оборони навіть Брандао не вилазив....а Лукарелі...він взагалі в кожному матчі так бігав...як будто в штани наложив...те саме стосується і Кучера...бідняжка, після 8 хвилин матчу в Мілані Джілардіно двічі забивав з під нашого Кучерявого...ще кого там в Шахтарі згадати?...ну тренер звісно класний...тільки весь час на суддів жаліється...хтів би я побачити як він посудив би сам в якомусь матчі...наприклад фінал Ліги Чемпіонів :D ....напевно додому після того матчу б і не вернувся би...
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
*DONT KNOW
Lezha_gangstar сказав(ла):
Всеодно лідер півзахисту- ФЕРНАНДІНЬО!!!!!!!!!!!
ох ти тіп! То йому Бєліка в Шахтарі випускай, хоча той давно в Бохумі, то він Ілсіньо і Фернандіньо порівнює! Фернандіньо виконує роль плеймейкера, Ілсіньо ж фланговий нравець, у кожного з них своя роль, кожен з них по-своєму доповнюють гру один одного!!!!%)
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Знахарь сказав(ла):
ну прям зробив з Гладкого супер-звєзду...одне шо дійсно вміє Гладкий - це підставляти лоб під мяч...
ну хоть щось вміє, але ж забиває голи...
Знахарь сказав(ла):
та ні Гладкий як грав так і грає...що на голову летить, тому і радий...
шо ти причепився до його голови , більшість голів він забив іменно ногою, а не башкою!
Знахарь сказав(ла):
Фернандіньо ложив і на Срну і на Ілсіньйо...
кажеться мені ти давно дивився матчі шахтаря....

Знахарь сказав(ла):
...виграти 2 перші матчі в ЛЧ...а потім спустити всі ігри...
ну хотя би шось виграли, це тільки вони набрали трохи очок для україни в цьому році як не крути!
Знахарь сказав(ла):
...ну Динамо зато грало на одному рівні...як почали так і закінчили....і не сильно розстроїли своїх вболівальників....
канешно не сильно розтроїли, наоборот прославили на весь світ, до цього року англія мабуть незнала про динамо за то цього всі газети писало про динамо і шо МЮ може поставити на динамо свій рекорд, вобшем чмирили як могли динамо і всю україну... вот тобі і динамо зі своєю, як ти казав, сучасною схемою гри!!!!
Знахарь сказав(ла):
те саме стосується і Кучера...бідняжка, після 8 хвилин матчу в Мілані Джілардіно двічі забивав з під нашого Кучерявого...ще кого там в Шахтарі згадати?...
а ти склад динамо не хоч згадати????там ті бивші гавранчічі, родріги, шо стоять... а про супер форварда шацьких я мовчу.....так шо нафіг чмирить шахтаря, він програв середнячку, а звездне динамо навіть аутсайдеру не забило вдома!
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Yaris сказав(ла):
шо ти причепився до його голови , більшість голів він забив іменно ногою, а не башкою!
...ну звісно, якщо мяч котиться по землі то тяжко головою забити...хоча я собі уявляю, якби Гладкий би головою забив би...це був би мяч тисячоліття...:D
Yaris сказав(ла):
а про супер форварда шацьких я мовчу
...а мєжду прочім, цей як ти кажеш супер форвард, за свою карєру забив більше мячів, чим весь напад Шахтаря разом взятий...так що навіть і до такого гравця Брандао з Гладким ще далеко...
Yaris сказав(ла):
до цього року англія мабуть незнала про динамо
Динамо в останні роки трощило всі англійські клуби...я навіть можу їх перелічити :1й-Ньюкасл (Динамо в групі зайняло 1-ше місце, а Ньюкасл лише 3 тє)...2ий-Арсенал (99 рік 3-1 виграло Динамо вдома...і 1-1 на виїзді)...3ій-2001рік МЮ(дома Динамо не змогло забити...і матч завершився з рахунком 0-0...на виїзді (останній тур ЛЧ) була гра, в якій МЮ потрібно було тільки вигравати...і лише на 82 хвилині Скоулз забив мяч...а перед цим Деметрадзе не попав в пусті ворота...1-0 Динамо програло...
...і ти Яріс будеш говорити, що в Англії не знали про Динамо?...
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Знахарь сказав(ла):
і ти Яріс будеш говорити, що в Англії не знали про Динамо?...
так це коли було, 7 років назад? може я трохи переблорщів з тим шо незнала, але того року динамо показало свою силу, я обше рахую лучше буде якшо дніпро буде грати в лч, хай динамо себе показує в уефа.
Знахарь сказав(ла):
а мєжду прочім, цей як ти кажеш супер форвард, за свою карєру забив більше мячів чим весь напад Шахтаря разом взятий
ігрок "одного касанія" йому тільки прийняти мяч і стукнути і всьо, і то виходить пару раз на ігру, а віддати пас чи намудити когось він не здатний.

добавлено через 3 минуты
Знахарь сказав(ла):
ну звісно, якщо мяч котиться по землі то тяжко головою забити...
ну так нашо говорити шо він тіки вміє лоба підставляти, опреділись....!
Знахарь сказав(ла):
одне шо дійсно вміє Гладкий - це підставляти лоб під мяч...
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
То йому Бєліка в Шахтарі випускай, хоча той давно в Бохумі,
Що ти причепи вся до мене... Я ж повторюю я не знав, що він Бохумі...*PARDON*
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
він Ілсіньо і Фернандіньо порівнює!
Коли я їх порівнював, я просто кажу що Лідер півзахисту Фернандіньо, а гра Ілсіньо мені зовсім не подобається...:)

добавлено через 2 минуты
О Яріс, ти шо *ФАНАТ* Шахтаря???:)
 

vasik

Користувач
Реєстрація
22.12.07
Повідомлення
214
Репутація
0
Yaris сказав(ла):
так це коли було, 7 років назад?
Але ж було і фанатам "динамо" є що згадати...
А фанати "Шахтаря" вспоминають поразки в УЄФА , в Лізі чемпіонів...
Як вони на останіх минухах пропускали голи і сиділи в опі...........
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Блін... ото почитав ваші пости і почав сміятись - найшли з якого приводу сперечатись! Ладно якби це були гранди світовогу футболу ато... як одне так і інше(і Динамо і Шахтар) не можуть нічого зробити на євроарені! І давайте не будемо брати до уваги внутрішній чемпіонат! Для таких команд, як Шахтар і Динамо себе вважає, перемога на внутрішньому чемпіонаті(ггг.... тоже мені досягнення!) це не показник! А що далі?
Наступне! Лежа(гангстер...) ти казав шо в Шахтарі одні чучменці бігають... Ну не скажи, в останніх матчах за Динамо забивали тоже одні іноземці: Шацьких(узбеееек!) і Бангура(сенегалець)! Як ти думаєш які українські гравці Динамо гарно грають? Може СаШо? :D ! Як ти казав: Не сміши мої(твої) підкови! І повертаючись до іноземців - весь наш футбол будується на іноземцях! І вся проблема в тому що всі перспективні хлопці(як українські - Шева, Воронін, Тимощук, Гусін; так і інозумці - Матузалем, Елано, Маріка та ін.) втікають звідси при першій кращій нагоді! Я їх не осуждаю - чесно кажучи зробив би так само! Краще спробувати свої сили десь в Європі, в якомусь перспективному клубі(от наприклад Русенборг, той самий Зеніт, Спартак,Бенфіка,Спортінг та ін.) ніж "гнити"(вибачайте за алегорію...) тут! Там хоч є перспектива! Ось наприклад зараз всі заговорили про Тимощука(ним цікавляться багато команд - серед них Ювентус!), а ще коли він був в Шахтарі, найвигідніша пропозиція приходила від Феєнорда - за 3 млн. євро! А зараз! А все тому,що є переспективи росту! Або наприклад Алієв... після молодіжного чемпіонату світу(років 3-4 назад - коли наші в полу-фіналі поступилися нігерійцям...) про нього говорили майже шо не пів-Європи! Але він як справжній патріот пішов в Динамо! І як наслідок - де він зараз? В дублі? Ну про Мілевського я думаю і говорити не треба - всім і так все ясно! Так що справжнього футболу в нас в країні нема(ну хіба шо коли ми на вихідних збираємося побігати... :D ) !