Чемпіонат і кубок України по футболу

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
vk713 сказав(ла):
Ну тут я з тобою не згоден... хоч як би грали харків"яни, Динамо при сьогоднішньому тренері і положенні в чемпіонаті(бореться за чемпіонство, але в Шахтаря на матч більше...) буде перемагати(ну старатися буде точно...)! Мій прогноз: кияни накліпають 2-3 м"яча, а у відповідь можуть отримати максимум 1 і то, коли вже в кінці матчу розлабляться... ну там подивимося...
vk713 сказав(ла):
Арсенал 1-2 Шахтар
Ну тут важко щось спрогнозувати... Арсенал набирає обертів... Шахтар навпаки збавив хід... Враховуючи останні події, пов"язані із майбутньою зміною тренера, виникають різні роздуми:
1) Луческу доведе команду до чемпіонства, і завершить свою кар"єру в цьому клубі на "мажорній" ноті...
2) Луческу відверто п**сре остаток чемпіонату - все одно вже валить в Румунію, то нах** йому здався той Шахтар...

Взагалі з тренерами зара в українських клубів проблема: найти хороших(дійсно хороших!) тренерів дуже важко... Приклад: Динамо, яке до Сьоміна перепробували величезну кількість тренерів... ну, хвала Богу шо кияни найшли свою гру(і то, з переходом Сьоміна їм підфартило... ну і помогли бабки Суркіса...)... Щодо Шахтаря - тут все важче, враховуючи амбіції клубу, важко підібрати тренера, який би дав результат...Ну... будемо надіятись що Ахметов зробить все(я повторюю ВСЕ!!!) щоб Шахтар, мінімум остався на даному(більш-менш високому) рівні гри... а в перспективі взагалі доріс до Ліги Чемпіонів(мається на увазі не групову стадію а плей-офф ЛЧ чи УЄФА)... Ось так... :)
Решта прогнозів:
Кривбас 1-0 Нафтовик(або нічия...)
Дніпро 2-0 Ворскла - тут дніпропетровці повинні перемагати...
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Мої прогнози:
Арсенал 1-2 Шахтар
Кривбас 1-1 Нафтовик
Харків 0-2 Динамо
Дніпро 1-1 Ворскла
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Twisted сказав(ла):
Дніпро 1-1 Ворскла
це вже занадто......
roma-ua сказав(ла):
Арсенал (Киев) ? : ? Шахтер (Донецк),
всі знають шо арсенал завжди був "неудобним" соперником для шахтаря, арсенал прибавляє, а шахтар наоборот.... думаю тут 1-1, або 0-1....
roma-ua сказав(ла):
Кривбасс (Кривой Рог) ? : ? Нефтяник-Укрнафта (Ахтырка
2-0....
roma-ua сказав(ла):
ФК Харьков ? : ? Динамо (Киев)
думаю матч буде не такий простий як кажеться 1-2....
roma-ua сказав(ла):
Днепр (Днепропетровск) ? : ? Ворскла (Полтава).
колиж дніпро почне набирати свою форму може сьогодні??? думаю буде 2-0, або 3-1.....
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
І так Арсенал- Шахтар 2:4 Гірники забили всі 4 голи у 2-й половині гри

добавлено через 26 минут
Ось вам ФК Харків-ФК Динамо Київ 9 хв матчу 0:1 гол Забив Гіоане

добавлено через 1 час 37 минут
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Рахунок залишився незмінним хоча боротьба була дуже напруженою і Харків міг не раз вразити ворота Тараса Луценка, Мілевський який замінив Шацьких показував сьогодні дещо кращу гру може ще не все втрачено
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
GANGSTER сказав(ла):
Ну тут я з тобою не згоден... хоч як би грали харків"яни, Динамо при сьогоднішньому тренері і положенні в чемпіонаті(бореться за чемпіонство, але в Шахтаря на матч більше...) буде перемагати(ну старатися буде точно...)! Мій прогноз: кияни накліпають 2-3 м"яча, а у відповідь можуть отримати максимум 1 і то, коли вже в кінці матчу розлабляться... ну там подивимося...
Ну і як Динаио? Накліпали? Що показало? Як завжди нічого (маю на увазі гру).Що доброго вже зробив Соьмін, крім як не бере "супер голкіпера" Сашо. Повезло сьогодні киянам і все. Був би Харків технічнішім - поразка гарантована.
 
D

DeN

3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Рахунок залишився незмінним хоча боротьба була дуже напруженою і Харків міг не раз вразити ворота Тараса Луценка, Мілевський який замінив Шацьких показував сьогодні дещо кращу гру може ще не все втрачено
хаха
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
DeN сказав(ла):
???... і що це мало означати...??? =-O
vk713 сказав(ла):
Ну і як Динаио? Накліпали? Що показало? Як завжди нічого (маю на увазі гру).Що доброго вже зробив Соьмін, крім як не бере "супер голкіпера" Сашо. Повезло сьогодні киянам і все. Був би Харків технічнішім - поразка гарантована.
Ну незнаю... можливо і на фарті переграли суперників, але погодьтеся - за Сьоміна команда значно прибавила в грі! ;)
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
GANGSTER сказав(ла):
за Сьоміна команда значно прибавила в грі!
Ну в чому вона вже так додала? Як грали без самовіддачі, так і грають.
Де гра на випередження? Де боротьба за кожний м'яч? Де гра до кінця матчу? Пам'ятаєш удар головою в падінні Рігейро? А захисники де?
З такою грою в Європі немає що робити. Хіба, що ставити рекорди по
кількості програних підряд матчів. Правда час є. Побачимо.

добавлено через 4 минуты
DeN сказав(ла):
А це з команди офтопників - ганяйлів за рейтингом
0002009F.gif
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
GANGSTER сказав(ла):
весь наш футбол будується на іноземцях!
Шановний, а в якій країні зараз нема легіонерів, мало того ти подивись на грандів! Той же Реал, Барса, Манчестер, Арсенал подиви скільки там легіонерів! ПРосто з того часу, як футбол перетворився на бізнес це стало звичним явищем, в футбол вкладають великі гроші, і ті хто вкладають вимагають певної віддачі! В даному випадку віддача залежить від глядачів на стадіонах, які викладають енну суму грошей, щоб подивитися виступ своєї команди, а кому хочеться дивитись коли команда програє, от і беруть більш якісний матеріал з-за кордону, якщо нема своїх!
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
GANGSTER сказав(ла):
а Сьоміна команда значно прибавила в грі!
Ну незнаю... Я не помітив. Чи ти хоч сказати, що по грі з нашими Укр. командами, можна побачити рівень гри.
Вот як би зіграли на міжнародному рівні, або хотя би з Шахтарем. Я думаю матч з Шахтарем і буде першим справжнім випробуванням для Сьоміна!!!!
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
Що доброго вже зробив Соьмін
а и думаєш шо він за пару місяців міг в такій команді щось змінити сильно? взагалі почитай біографію сьоміна і зрозумієш що це за тренер, він не дає миттєвого результату, а будує команду
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
FIFAyer сказав(ла):
Я думаю матч з Шахтарем і буде першим справжнім випробуванням для Сьоміна!!!!
А на кубку першого каналу хто руководив командою?
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Шановний, а в якій країні зараз нема легіонерів, мало того ти подивись на грандів! Той же Реал, Барса, Манчестер, Арсенал подиви скільки там легіонерів! ПРосто з того часу, як футбол перетворився на бізнес це стало звичним явищем, в футбол вкладають великі гроші, і ті хто вкладають вимагають певної віддачі! В даному випадку віддача залежить від глядачів на стадіонах, які викладають енну суму грошей, щоб подивитися виступ своєї команди, а кому хочеться дивитись коли команда програє, от і беруть більш якісний матеріал з-за кордону, якщо нема своїх!
Так, але перспективні молоді гравці в таких провідних європейських чемпіонатах мають не менше(а іноді навіть більше) можливостей виходити і показувати свою гру, не боячись що під кінець кар"єри доведеться шукати нову роботу(я маю на увазі фінансування і загальний рівень чемпіонату...)
vk713 сказав(ла):
Ну в чому вона вже так додала
Не все зразу... принаймні з"явилось хоча б якесь бажання і мотивація... Якщо в першому колі чемпіонату Динамо зачасту(в більшості поєдинків) везло, то зараз він дійсно заслуговує статусу фаворита... А чого варта перемога над Дніпром у першому весняному матчі... Як на мене Динамо потихеньку виходить з кризи і скоро(я надіюсь...) ми побачимо більш ефектну(і ефективну!) гру київлян...:)
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Ozzy сказав(ла):
а и думаєш шо він за пару місяців міг в такій команді щось змінити сильно? взагалі почитай біографію сьоміна і зрозумієш що це за тренер, він не дає миттєвого результату, а будує команду
Так я ж тобі і толкую, що він ВЖЕ зробив? Не можна за такий короткий термін, щось зробити. Біографія до лампочки - не кожен
знаменитий тренер може витягнути любу команду, є дуже багато чинників. Я ж і написав - побачимо, що з цього вийде. А висновки про
нього будемо робити в кінці травня - побачимо що він набудує. А зараз
ніяких покращень в грі я не бачу. Стиль той самий - перемогти з мінімальним викладанням на полі. Про голи. Є голи коли забивають, а
є коли суперник пропускає. Це не одне й теж саме. Згадай минулорічний
сезон в КЧ, там не давали забити, а самі не вміли чи не хотіли через
брак мотивації. Піжони.

добавлено через 7 минут
GANGSTER сказав(ла):
А чого варта перемога над Дніпром у першому весняному матчі...
Не роби висновки про команду на підставі зіграних(виграних) кількох
матчів. А тим більше про Динамо.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
Біографія до лампочки - не кожен
знаменитий тренер може витягнути любу команду
любому тренеру потрібен час щоб "збудувати" команду, дарма з реалу вигнали Капелло. Просто у всіх різний підхід до роботи тренера, поцікався як Сьомін локомотив будував
vk713 сказав(ла):
Стиль той самий - перемогти з мінімальним викладанням на полі
бо вони привикли за 2 роки так грати, от і відівчити їх важко, мож літом "переберуть" трохи склад, тре їх ше трохи розігнати. Зато заграв гіоане, гусєв забігав, СаШо вже пора на пенсію, але проблема в тому що заміни йому нема.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
GANGSTER сказав(ла):
Так, але перспективні молоді гравці в таких провідних європейських чемпіонатах мають не менше(а іноді навіть більше) можливостей виходити і показувати свою гру, не боячись що під кінець кар"єри доведеться шукати нову роботу(я маю на увазі фінансування і загальний рівень чемпіонату...)
Ось тут чітко сказано!!! Молодь хотіла б себе показати і грала б кожен
матч на "всіх парах", перці (і наші, і чорні) сиділи б на лавці і робили б висновки. А так випускають всіх блатних, дорогих, заслужених, а вони
відбувайло на полі витворяють. Плюс судді за них. За Шажтар також.
Бо дві багаті команди і власники перці. Пам'ятаєш як динамівець збив
суперника і пострадавшого вилучили з поля?!?
При такому складі, як в Динамо, вони мали б за сезон втрачати до 15
очок. Був би Лобановський при такому підборі гравців - грали б в
Європі наріні з грандами. Арсенали, Реали, Мілани раділи б що не в
групі з Динамо.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
Був би Лобановський при такому підборі гравців
таких гравців він би напевно в команді не тримав))
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Ozzy сказав(ла):
Просто у всіх різний підхід до роботи тренера, поцікався як Сьомін локомотив будував
Для роботи в кожній команді має бути свій підхід. Так, що було в нього з
Локо - до лампочки. Тут треба мати інші підходи, розуміння, стиль...
Розумієш, можна програвати, бути в середині таблиці, але показувати
якусь надію на нормальну гру, бажання і воля до перемоги. А результат не
забариться. Так, що подивимося на результат роботи твого супертренера.

добавлено через 7 минут
Ozzy сказав(ла):
бо вони привикли за 2 роки так грати, от і відівчити їх важко, мож літом "переберуть" трохи склад, тре їх ше трохи розігнати.
Ось з цього треба починати!

Ozzy сказав(ла):
СаШо вже пора на пенсію, але проблема в тому що заміни йому нема.
В Динамо немає запасних воротарів? Треба ім давати грати, по-перше.
А потім Сашо вже давно не той що був - майстерність Луценка сьогодні
не менша, хайно тільки обкатається в кількох матчах.
В кінці-кінців, бабло є, а воротаря нема???
Ozzy сказав(ла):
таких гравців він би напевно в команді не тримав))
Без варіантів. Або грали б, або до-побачення.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
І так В матчі Дніпро - Ворскла станом на 82 хв матчу рахунок 1:0
команди красиво пробивають ворота один одного але результату немає.
Думаю рахунок навряд чи зміниться і можна підбити підсумки
верхівка таблиці
1 Динамо К і 23 о 54
2 Шахтер Д 22 53
3 Днепр 23 48
4 Металлист 23 46
5 Таврия 23 36


3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
також надіюсь на перемогу Нафтовика 0:1
хе хе вгадав :)
доречі Нафтовик здолавши Кривбас зайняв 12 позицію у турнірній таблиці
12 Нефтяник А і 23 о 22
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
1 Динамо К і 23 о 54
2 Шахтер Д 22 53
3 Днепр 23 48
4 Металлист 23 46
Ммдааа... видно прогрес! Металіст і Дніпро з кожним чемпіонатом прибавляють і намагаються не відставати! Можливо нарешті з"являться ще одні гідні суперники! :)
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
GANGSTER сказав(ла):
з"являться ще одні гідні суперники!
Шо то я глубоко сумніваюсь, що в найблище майбутьнє таке станеться!!!