Чемпіонат і кубок України по футболу

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Всеодно ДИНАМО КИЇВ ЧЕМПІОНШАХТАР ЧЕМПИОН ПО НЫРЯНИЮ В БЕТОН.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Twisted сказав(ла):
ШАХТАР ЧЕМПИОН ПО НЫРЯНИЮ В БЕТОН.
А ти чо так говориш? =-O ! нінадо так говоріть......
І взагалі судя олень.... зашо вигнали Єзерського - це ж Бангура йому по обличчі дав рукою......
А Гладкого? За те шо його пихнули ззаду?
 

Bogdan

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
109
Репутація
0
Ну по 1-ше....вже казали про "суддів".....,ну що я може сказати....їм хібашо чемпіонат області судити...в таких матчах..5 червоних...карто4ок....це АБсуРд.....ну правильно казали...Діакате і Гладкого вигнали ні за що(ну тільки через тупість арбітра....і все)
По 2-ге...Шахтар сьогодні...виглядав краще..,за Динамо,але гра була була не найкращою...Мені не сподобалось.....зовсім..
Ну а рахунок....Єзерського СПРАВЖНІЙ МУЖИК!!!я б цього нігєра ще б на полі забив....>:eek: >:eek: >:eek: ,розвелися...всякі....."пє%ар@си
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
vk713 сказав(ла):
Динамо 3-0 Таврія. Тепер чекаємо наступний матч Динамо По ідеї повинен бути важкий для Динамо.
vk713 сказав(ла):
Динамо виграє в наступному турі незалежно від суперника.
Даю 70%, якби Шахтар виграв в Чорноморця, давав би 95%. Така система
гри (приблизно) в Динамо. Ти що, не просік? Як тільки виграють з великим ражунком - на наступний матч виходять 11 Шацьких(піжони) і
як результат максимум нічия. Бувають вийнятки, але переважно так як я сказав
QUOTE=vk713]Сообщение от FIFAyer
Оце систему склав!!!
Побачим чи справдиться в наступному турі!

Справдиться, якщо не по рахунку, то по грі точно - 100%[/QUOTE]
vk713 сказав(ла):
Сообщение от GANGSTER
за Сьоміна команда значно прибавила в грі!

Ну в чому вона вже так додала? Як грали без самовіддачі, так і грають.
Де гра на випередження? Де боротьба за кожний м'яч? Де гра до кінця матчу? Пам'ятаєш удар головою в падінні Рігейро? А захисники де?
З такою грою в Європі немає що робити. Хіба, що ставити рекорди по
кількості програних підряд матчів. Правда час є. Побачимо.
vk713 сказав(ла):
Сообщение от GANGSTER
А чого варта перемога над Дніпром у першому весняному матчі...

Не роби висновки про команду на підставі зіграних(виграних) кількох
матчів. А тим більше про Динамо.
vk713 сказав(ла):
Сообщение от Lezha_gangstar
Ха... Не збулись, твої прогнози

А сама гра яка? А рахунок - ти ж сам знаєш - повезло Динамо. В другому
таймі аутсайдер домінував на половині поля фаворита в чемпіони.
Коротше: ти вгадав рахунок, я гру.))
МИРОН сказав(ла):
Це ще одна причина посередньої гри Динамо. Адже судді переважно
за Динамо, бо підпорядковані ФФУ, а це Суркіс.
Знахарь сказав(ла):
Сьомін найкращий тренер Східної Європи
Знахарь сказав(ла):
так що до Сьоміна ніяких претензій...дуже класний тренер...в ДИНАМО ВСІ ШАНСИ ЩОБ В НАСТУПНОМУ СЕЗОНІ БОРОТИСЯ ЗА ВИХІД З ГРУПОВОГО ТУРНІРУ ЛЧ...
У всіх стартуючих команд в ЛЧ є шанси боротися за вихід в наступне коло. Але тільки шанс.
[
vk713 сказав(ла):
Сообщение от 3o3o 3aP}|{aBeJIu
Журналісти дуже пишуть шо матч Динамо - Металлург Д. має бути дуже динамічним, головний матч туру, але як для мене то Металугр зараз слабенько грає що підтверджує остання поразка в минулому турі

А що ми скажемо після матчу? По результату останньої гри Металурга стверджувати нічого не можна, як виявилось

vk713 сказав(ла):
Сообщение от FIFAyer
Оце систему склав!!!
Побачим чи справдиться в наступному турі!

Справдиться, якщо не по рахунку, то по грі точно - 100%
FIFAyer, далі будемо обговорювати гру Динамо, чи погодишся на мою точку зру? Зараз, це не команда, це набір високооплачуваних (для України) гравців, вірніше членів команди. А Сьомін, пастух, який хоче це стадо нормально функціонувати. Але це довга і клопіпка робота. І проблем в нього тьма!

добавлено через 5 минут
vasik сказав(ла):
Шось мені інтуіція підсказує шо Шахтёр виграє,
бо Динамо неможе навіть мач контролювати,
але хто його знає все може бути....
Провидець :))
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
розчарувався мяко кажучи
а арбітр правильно робив, гравці хоть почали боятись(обачніш грали), бо там би без травм непішли команди
пс цікаво куди тоді побіг єзерський
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Мда.... сьогодні гра в динамо не пішла, і коментувати її якось не хочеться......
Но можна сказати два слова... Шахтар чемпион.....:-(
хоть це мене не дуже радує......
А от на суддю будь ласка не треба наїждати, сьогодні він відсудив найкраще зо всіх матчів.......
Перша карточка справедлива, той БАБУЇн зацідив шипами в Коррео, і йому загорілось червоне світло.......
Друга так трохи не справидлива....... Але так як діакате зацідив дуляю, що може і тянуло на червону, но тут краще було б дати жовту , тому що ж Діакате спиной був, і йього ДУЛЯя він ніяк не міг бачити.......
Третя і четверта 1оо% правильно загорілись.......
В бангури не витримали нерви , адже це його перший фінал, і тому дав Єзерському по мордам, а Єзерській шо *ЛЄВИЙ* і давай у відповідь, махати кулаками....
А я б на місці його краще впав, і тоді йому б все обішлось, но вкрайньом випадку жовта карточка........
Но а п*ята да то суддя не правильно зробив....
Але ж внього не сталеві нерви, і про судити такий нервовий і напружений поєдинок, повірте тож тре ба мати силу і витривалість....
Такшо судья відпрацьовав цей матч на 99%......:)
І це фінал війде в футбольну історію.....
 

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Lezha_gangstar сказав(ла):
Такшо судья відпрацьовав цей матч на 99%......
я тоже так думаю, поставте себе на його місце... всі хто його критикує...!!!
думаєте легко судити фінал??? ше й притом він такий грубий оказався...
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Arkhangel7 сказав(ла):
а арбітр правильно робив, гравці хоть почали боятись(обачніш грали), бо там би без травм непішли команди
неправильно він якразто і робив, тупим роздаванням карточок гравців не заспокоїш, а навпаи ще більше розізлиш (згадайте російського арбітра який судив матч португалія-голандія, теж тоді красавєц карточки роздавав наліво і направо і що з того вийшло?!)
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Arkhangel7 сказав(ла):
а арбітр правильно робив, гравці хоть почали боятись(обачніш грали), бо там би без травм непішли команди
Гравці повинні знати, поважати, правила гри і лояльно відноситись до суперника під час матчу, а не після - під час обміну футболками.

добавлено через 2 минуты
Lezha_gangstar сказав(ла):
Такшо судья відпрацьовав цей матч на 99%......
Цілком згоден, не потрібно зважати на авторитети команд: в Європі це на користь нашим клубам.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
хм даний результат не особливо віддаляє Динамо від участі в ЛЧ. Окільки Шахтар випереджає Динамо на одне очко, за 2 тура до завершення чемпіонату, знизу з розривом в 6 очок на 3-й позиції Харківський Металіст. Який в принципі може викинути Динамо в УЕФА
так як Кияни програли йому вдома 0:1 і в заключному 30-у турі 18 травня будуть грати у Харкові.
Може й схибити Шахтар в томуж таки 30 - турі
Серед кандидатів на виліт теж може багато змінитися
Вобщем ось ігри які мають зіграти команди за 2 тури:
29-й тур. 11 мая
Металлург З - Днепр
Карпаты - Черноморец
Кривбасс - Арсенал
Харьков - Шахтер
Металлург Д - Металлист
Динамо - Ворскла
Нефтяник-Укрнефть - Закарпатье
Заря - Таврия
та
30-й тур. 18 мая
Закарпатье - Заря
Ворскла - Нефтяник-Укрнефть
Металлист - Динамо
Шахтер - Металлург Д
Арсенал - Харьков
Черноморец - Кривбасс
Днепр - Карпаты
Таврия - Металлург З
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
хм даний результат не особливо віддаляє Динамо від участі в ЛЧ.

3o3o 3aP}|{aBeJIu
, ти про який результат говориш?...це ж кубок України був...а це до чемпіоната ніякого відношення не має...
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
А те що до ЛЧ виходить Переможець цемпіонату і Володар кубка а в випадку дубля (як було минулого року) до ЛЧ виходить віце-чемпіон.
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
І хто казав шо в Шахтара немає шансі і шо програє 2 0 або 2 1.
Шахтар Чемпіон, а Динамо хай тренірується...:-p
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
167
Репутація
0
4о я був впевнений що ШАХТАРЬ вийграє.Я даже поспорив з одним пацаном на 2 грн. що Шахтар вийграє.
 

Life its game

То тут то там
VIP Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
705
Репутація
4
Вік
36
FLEX сказав(ла):
4о я був впевнений що ШАХТАРЬ вийграє.Я даже поспорив з одним пацаном на 2 грн. що Шахтар вийграє.
что тех 2-гр. надо было на 20-30 гр);)

Да честно говоря не ожидал от Динамо такой хреновой игры как они вчера показали.
Да заметно что Мариан Маркович выпадает с игры Динамовской команды. + много игроков делали детские ошибки. тот же Бангура который огорчил в первую очередь себя, а после всех остальных. Играл так что можно назвать принял мяч и корявый пас сейчас дам. Он играл на приделе обрезки, - ну и зря. Та в принципе всё хороши.
Да заметно что не хватает быстрого Гусева, ловких-шустрих нападающих как пример Клебер Ринконг, который сейчас в Бразилии и Ротаня (Днепр).
также Майкла который сейчас вроде бы как в лазарете. Хотя он мало играл в Динамо в основном составе, но первые 2-е игры его показали что молодой перспективный игрок. И также ветерана Динамо Сергея Реброва.
всё эти игроки как по мне числились в основе команды но на превеликий жаль их нету... - Это всё могло бы быть .... "Сёмин что сделано то сделано"

Основная динамовская ошибка то что они не били с далека. А то что пробывали бить Нинкович Корреа и другие исполнители то невезение и неудача.
тут много можно обсуждать кто что не так сделал, но всё же это в команде проблема, а не в игроках. А Сёмин будет делать замечания и не только замечания для команды. Как говориться "Люди учатся на сообственых Ошибках."
А Шахтёру могу только похлопать в ладони, у команды есть потенциал, командная игра, и отлинчный боевой дух. Всем этим он должны впервую очередь отблагодарить тренера Марча Луческу. Молодцы ребята так держать.
Хоть и болею за Динамо.​
 

Arkhangel7

Користувач
Реєстрація
19.11.06
Повідомлення
82
Репутація
1
vk713 сказав(ла):
Гравці повинні знати, поважати, правила гри і лояльно відноситись до суперника під час матчу, а не після - під час обміну футболками.
заміть повині , а вони цедзип поважали однеодного

добавлено через 10 часов 52 минуты
у барси новий тренер
Гвардиола будет тренером Барсы!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
4 хв 1:0 Нінкович гарненько прострелив

добавлено через 5 часов 5 минут
і так результати 29-го туру
Динамо Киев 2:1 Ворскла
ФК Харьков 0:3 Шахтер
Карпаты 2:0 Черноморец
Кривбасс 0:0 Арсенал Киев
Металлург Д. 1:1 Металлист
Металлург З. 0:0 Днепр
Нафтовик 3:2 Закарпатье
Заря 2:3 Таврия
щож між лідерами боротьба продовжується, так само і Нафтовик із шкури лізе щоб не вилетіть в нижчий дивізіон :D
 

roma-ua

Користувач
Реєстрація
23.02.08
Повідомлення
694
Репутація
0
Динамо Киев 2:1 Ворскла.А другий гол забив молодий Ярмоленко.В другому таймі В динамо грали Зозуля,Морозюк,Ярмоленко.Скоро Динамо буде повністю українською командою КЛАСНО!!!!!!!!
 

МИРОН

Користувач
Реєстрація
25.03.08
Повідомлення
20
Репутація
0
Зі всього туру хочу відзначити "Карпати" дійсно гроза авторитетів. Не дивлячись навіть на своє турнірне становище: очки їм начебто і не потрібнв вже. Просто молодці!!!!!!!!!!!
 

Che Guevara

Comandante
Адміністратор
Реєстрація
22.03.08
Повідомлення
654
Репутація
82
roma-ua сказав(ла):
Динамо Киев 2:1 Ворскла.А другий гол забив молодий Ярмоленко.В другому таймі В динамо грали Зозуля,Морозюк,Ярмоленко.Скоро Динамо буде повністю українською командою КЛАСНО!!!!!!!!
В этом я очень сомневаюсь.Потому что селекционери ищут игроков не в УКРАИНЕ а где-то в Бразилии и т.д.