чи є ще патріоти?!...

*shy*

Користувач
Реєстрація
02.12.06
Повідомлення
28
Репутація
0
нещодавно ми сиділи з одногрупниками і мріяли, що буде, коли ми закінчимо наш ін"яз.... і всі в один голос говорили, що тільки за кордон.... невже ми настільки опустили свою країну, мову і т.д?!.... все лише займає матеріальна сторона?!... чому більшість думає, що за кордоном вони комусь потрібні.... добре, коли є родичі, друзі... а так, поки ви ще здорові, успішні, може ще комусь потрібні, а коли, не дай Боже, якісь проблеми, тоді сумніваюсь, що усі прибіжать на допомогу.... невже, не краще розвивати свою державу...
 

CraZy

Користувач
Реєстрація
16.11.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Україна НАЙКРАЩА !

Я погоджуюся з твоїми словами і думками.
Я вважаю себе патріотом,тому що проблеми держави,рідної Батьківщини,в мене на одном з найперших питань мого життя!
Якщо покращеця становище в державі,то і люди які в ній проживають,громадяни України - одержуть повноціне життя,нормальне становище в суспільстві,повагу з боку інших людей,зникне частково зло і прейде до влади взаєморозуміння!
Ще можна багато розповідати і мріяти, але потрібно діяти,робити так щоб не тільки було тобі добре,а і всім хто тебе оточує!
А держава у нас просто клас, бо це наша держава,і цим все сказано!;)
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
я вважаю себе патріотом від і до! :cool: тема обіцяє бути цікавою, особисто для мене, а також для Рейвена, Антеуфла і Патріка! ;)
хлопаки, я в вас вірю! :cool:
 

werwolf

Користувач
Реєстрація
21.06.06
Повідомлення
33
Репутація
0
Все нормуль

В нашому місті не перевелись ще патріоти!!! Просто ВЕЛИКА їх частина на навчані( от як я:-[ ).
От була вже цікава тема http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?t=641 .. там чітко видно позицію форумчан до націоналізму і до патріотів також=-O

дякую за тему....через тиждень приїду - почитаю
 

Dreamer

root@gavno.com#
Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
159
Репутація
0

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
Pashok сказав(ла):
я вважаю себе патріотом від і до! тема обіцяє бути цікавою, особисто для мене, а також для Рейвена, Антеуфла і Патріка!
Ой, да ладно Тебе. Громкие слова, и не более.
Представь, так, чисто гипотетически: здесь худо-бедно устроился на работу с з/п в 1000-1200 грн., а там вдруг предложили за 10000-12000 у.е.
И что, не поедешь? Молодой, красивый, неглупый, семьи/детей нет, вся жизнь впереди...
Я не отрицаю: Родина - это Родина, её никогда не зубудешь, всегда будет хотеться туда вернуться, там как-то тепло и уютно. Но надо быть реалистом, а не "романтиком-патриотом" (за патриотизм не доплачивают).

"Где сейчас больше платят - там и "родина" :D
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
RazR сказав(ла):
Представь, так, чисто гипотетически: здесь худо-бедно устроился на работу с з/п в 1000-1200 грн., а там вдруг предложили за 1000-1200 у.е.
І там ти за 1000-1200 у.е. купиш те саме, що в нас на 1000-1200 грн.:D
Там вних не тільки зарплата більша, але й ціни.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
*shy* сказав(ла):
невже, не краще розвивати свою державу...
краще, але на жаль держава поки що цього не хоче..
RazR сказав(ла):
Представь, так, чисто гипотетически: здесь худо-бедно устроился на работу с з/п в 1000-1200 грн., а там вдруг предложили за 1000-1200 у.е.
представил и что дальше? нужно учитывать не только зп но и другое..ну вот жил в Москве получал 1100, но из них 500 уходит на сьем жилья,около 50 на транспорт..плюс учитывая цены (к примеру сходить с девушкой в кино это минимум 30)..и какая разница в конечном итоге? там 1100уе или тут 1100 грн?
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
sonic, kolya, мда... Однако, ну и "полёт мысли" у Вас :-(
При чём тут цифры?! Пусть будет 12000 у.е.! Или 120000 у.е... Вопрос в другом: где после этого будет Ваш хвалёный патриотизм?!
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
RazR сказав(ла):
Вопрос в другом: где после этого будет Ваш, хвалёный патриотизм?!
на том же самом месте где и счас... ну при всем моем патриотизме к стране в которой я живу должен констатировать то, что не хотят власти чтоб она развивалась..и ставят кругом палки в колеса...поэтому и люди уезжают, а не потому что нет патриотизма...
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
RazR сказав(ла):
При чём тут цифры?! Пусть будет 12000 у.е.! Или 120000 у.е...
Якщо сильно захотіть то і в нас можна заробити ці гроші, а коли поїдиш закордон де гарантія того, що там тобі заплатять більше. Інша справа в тім що наша влада сама дозволяє те щоб ми жили гірше ніж за кордоном притому, що в нас можливості більші. Так що потрібно щось робити з нашою державою і владою, а не переїджати невідомо куди.
 

RazR

Гений
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
94
Репутація
0
Вік
40
sonic сказав(ла):
при всем моем патриотизме к стране в которой я живу должен констатировать то что не хотят власти чтоб она развивалась...поэтому и люди уезжают, а не потому что нет патриотизма...
А власть кто выбирал?.. Праааально.
Получается такая арифметика:
Код:
[I]"Патриотизм - Дерьмовая власть + Появившаяся_возможность_жить_и_работать_достойно_за_бугром = Уезжаем_туда_где платят_больше"[/I]
Всё это, конечно же, IMHO. "Патриотничайте" и дальше. Благо, у нас "демократия" :D
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Таити, Таити, не были ми ни на каком Таити нас и здесь не плохо кормят
Хіба вже в нас на Україні так погано живеться, щоб тільки думати як звідси втікти. Війни не має, не голодаєм, то що ще треба.
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
вот знаете..у меня лично нету никакого желания уезжать из Украины....)ведь всегда лучше там,где нас нет....)))я это к чему..к тому что в других странах свой минталитет...если ты с децтва живёшь-хорошо..а когда приежаешь постарше,очень сложно привыкнуть)
:-[
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
я люблю україну всім серцем. але якщо чесно то вважаю недостойною себе особисто називати патріотом. патріот може заради своєї країни принести великі жертви. чим можу пожертвувати я? хіба я знаю? по-перше я мама напевно і без вагань піду на жертву заради дітей....
і ще мене дивує таке відношення, якщо заробляти за кордон то не патріот!?
звичайно це трагедія країни, коли молоді спеціалісти виїзджають, так немає умов, як правило, для роботи пристойних.
а от щодо наших звичайних заробітчат? вибачте в нетішині у половини мама в італії а тато в москві. так вони що не патріоти? до чого тут це? питання в тому куди ці гроші йдуть зрештою. в україні багато людей які заробляють багато та гребуть під себе( подивіться політичний блок новин. всі там) і що піклуються про країну? дбають про неї? вкладають в неї гроші? а може останнє розворовують?
а скількі людей на заробітках заради того, щоб навчання дітям оплатити? заради того щоб купи житло? спеціалісту назбирати без стороньої допомоги 30000 у.є. на квартиру майже нереально. а хтось сплачує лікування родичам. в мене є знайомий, якій 5 років провів в португалії і італії і повернувшись відкрив цех з виробництва сиру. він інвестує гроші в свою країну.
я повторюю. я свою країну люблю і звичайно я зроблю що зможу (в міру своїх можливостей )для її розвитку. але я не маю права засуджувати тих хто виїзджає на заробітки....
в мене в самої мама більше шісти років в італії. вона не патріот? можливо вона цю країну любить набагато більше за деякіх хто тут живе ......
не показник.....ось.:-(
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Хмммм... Не вважаю замоскалені землі Сходу і Півдня своєю батьківщиною! Для мене ближче Центр, Захід. В дитинстві на Вінничині проводив канікули...Ці безкраї пшеничні поля, ставки, молодий зелений горох, карасі по два кілограма:) ех... ностальгія... Нетішин. Шкільні роки, найкращі друзі... Вінниця... Західна Україна... м Львів... , наче рідні, немовби створені для мене, а я для них. Тут проходить моє життя і саме це -моя БАТЬКІВЩИНА. Патріотом "всія" України я не був: краї, люди різні... не рідні...
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
RazR сказав(ла):
При чём тут цифры?! Пусть будет 12000 у.е.! Или 120000 у.е... Вопрос в другом: где после этого будет Ваш хвалёный патриотизм?!

А що тобі заважає тут заробляти так, повір мені, що внас при прямих руках, світлій голові, і ще краплі удачі можна рубати бабло не гірше ніж за кордоном, а на рахунок того що за кордоном заробляють більше, так в тому прикол шо до тебе там будуть ставитись як до раба, навіть якщо ти отримаєш іхнє громадянство, найдеться мудак який скаже, що ти приїхав з забитої України, і ти не зможиш йому нічого сказати у відповідь.
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
Украина-это вся Украина....и неважно Юг,Запад,Восток или Север...всё равно люди себя считают украинцами....а то что русские...и что??они не люди????у меня мама и папа русские...и всё равно любят Украину и уезжать отсюда не хотят...а вот эти ваши противостояния-туфта....ведь патриотизм выражается не только в том что бы любить Украину,но и уважать другие страны...Западенцы-не показатели патриотизма...я согласна что говорят на укр.языке...но для меня это совсем не показатель..Рома прости меня:-*
имхо
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Смешная___КумеДна сказав(ла):
..всё равно люди себя считают украинцами....
Не всі, в нас да, а в інших регіонах зовсім навпаки. Про це можу судити з свого досвіду: Був в Криму,гостював в брата - так там серед його друзів, знайомих з якими мені довелося спілкуватись одні москальські запроданці. А газети? Ви б чули про, що там пишуть: про відкриття різних проросійських організацій, в одній знайшов колонку "новини Кремля".
Але найбільше на мою свідомість мав вплив такий факт: Років з 10 тому з батьками поїхали в Луганськ до родичів, ще в поїзді я вициганив в мами гроші на кіндера. коли приїхали на вокзал то відразу побіг в магазин за шоколадним яйцем. Питаю в продавщиці:" У вас є кіндер сюрприз?" ,а вона мені " шо ето!?ти што із украіни. ггггггг. скажи своім родітелям пусть научат тебя правільна разговарівать"
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
alien сказав(ла):
батьками поїхали в Луганськ
ну и что....говорят они по русски...я тож по русски говорю....и что?я враг народа?????=-O