Что мне НЕ нравится в нашем городе

Т

Тамила

мені дуже не нравиться ті місця де багато наркоманім,алкашів,всякого мусора і т.д:'(
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Просто не переварюю такі собі острівці соціалізму СРСР в морі капіталізму нашого міста - почта і ощадкасса.

Така картина Рєпіна: ощадкаса біля "Волині" - величезний зал, такий що луна іде від кроків, сидять 7 касирш, нічого не роблять абсолютно, шось базарять собі неспішно, клієнтів до них нема взагалі, і справа зразу біля входу черга до 8-ої каси, людей з десяток, всі комунальні платежі хочуть платити і не по одному платежу. Нормальний господар вигнав би з тих касирш 6-ьох, а ті двоє, що залишилися б в два раза швидше справлялись би і отримували б з/п в 2 раза більшу.

Почта. Черги завжди. Жаль жінку, що старається і прям потіє, щоб встигнути, але, звичайно не встигає. Жаль часу і людських нервів. Місця вистачає, щоб розташувати поряд ще кілька працівниць, не вистачає тільки номального господаря, щоб це зробив. А тому народ залишається вкрай незадоволений тикими послугами і старається приходити на почту тільки в разі крайньої необхідності. Переводи - через банк, листи - краще в скриньку, хоч і менш надійно, посилки - бусом, поїздом, оказією. Відповідно, зекономивши 800 грн/місяць на з/п працівниці, почта втрачає 800грн/день.
 

-SaKuRa-

Користувач
Реєстрація
20.04.07
Повідомлення
29
Репутація
0
Вік
33
Мені шкода,що нема парку.Я розумію,що це діло не 1 тижня,але...Минулого року було організовано трудовий табір і працюючі там очищували територію за Поділлям для початку будівництва парку і що...???Там і досі "готуються" до цього будівництва,а прогулятися як і раніше нема де!:-(
А ще було б добре,якби хоч трохи почистили озеро,що біля Варшавської, бо там непогане місце відпочинку,але вода цвіте,і це не надто захоплює бажаючих відпочити..:-(
 
И

Игорь

На мешканцях гроші не заробиш (це я про тих, хто приймає рішення), та й до місцевих виборів ой ще як далеко. А заробити можновладцям на хліб з маслом хочиться тепер. Тому спочатку швидко знаходиться час і бажання про надання дозволів на будівництво всяких суперпупермаркетів, заправок, земельних ділянок, підняття тарифів і т.д. і т.п., а парки і мешканці зі своїм відпочинком їм не "впирались"...
 

ora

Користувач
Реєстрація
20.09.06
Повідомлення
63
Репутація
3
Супермаркет - дело хорошее и удобное для жителей , а вот обилие "курятников" , которые уже имеются и продолжают расти на улицах города - напрягает .
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
Мені це місто повністю ідеальне, мене тут все задовольняє. Я напевно залишуся тут і жити надалі....
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
А мне уже порядком поднадоело это строительство. Строят, где хотят. И мало того, нет ещё 8 утра, а уже работают отбойным молотком. Капец. Не выспаться :-(
 
И

Игорь

Це ще не будують... От незабаром закипить у нас... Ви тільки вчитайтесь, цитую:
За словами заступника міського голови Віктора Островського, потрібно буде розселити до десяти тисяч людей, основу яких складатиме персонал атомників і їх сім’ї. Отож міська рада працює над розбудовою нових шостого, сьомого та восьмого мікрорайонів.


- Для цього, - повідомив Віктор В’ячеславович, - стратегічно новими будуть напрямки роботи й житлово-комунального комплексу Нетішина. Зокрема, на модернізацію ліфтів йому буде виділено три мільйони гривень, на поновлення технічного парку – п’ять мільйонів гривень, на побудову ігрових майданчиків – один мільйон гривень і так далі.
Хоч це новини трішки застарілі, але щось не видно початку! і мабудь ці гроші давно вже поділені між своїми...
 

_К_А_М_И_Л_Л_А_

Користувач
Реєстрація
02.05.07
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
39
:) Незнаю как всем но мне наш мылий городок очень нравится хоть и маленький но чистый приятный и очень красивый;) *THUMBS UP *THUMBS UP ! В 2006 году НЕТЕШИН занял первое место по чистоте и красоте!!!
 
M

metallica

_К_А_М_И_Л_Л_А_ сказав(ла):
В 2006 году НЕТЕШИН занял первое место по чистоте и красоте!!!
В конкурсі між острогом і славутою?:D
вай-вай! Не треба в мене каменюками кидатися, я ж шутю.Прастітє злостнага падонка:'(
 

vitaly

Користувач
Реєстрація
03.09.06
Повідомлення
46
Репутація
0
Мені не подобається що за інтегралом вирубали весь ліс!!!:-(
 
M

metallica

vitaly сказав(ла):
Мені не подобається що за інтегралом вирубали весь ліс!!!

Мені це також не подобається, але шось я собі думаю, що ліс навіть вдячний-жити в такому ср*чі...
 

StiLL

Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Не подобаеться шо пропали лодки та катамарани з пляжу :'( .Хайби прикупилиб хоть пару штук!:-(
 
M

Marik_de_Sad

-ростуть ціни на квартири,Хаес - не вічна.15-20 р і вийде термін експлуатації. а нові блоки наврядчи запустять.
-мені не подобається хаес в нашому місті. радіація просочується,що не кажіть.
-непрацює годинник на готелі Горинь,який показував Радіаційний стан.
про креатив:
- Ентузіазму 0
- песемістична атмосфера,в якій приємно хіба що помирати....
-Растафарську культуру поважаю,але в нетішині не зустрічав.її позорять -гопо.планокури складають 50 % юнаків. правоохоронмих органів 60-70%.
тому й не вживають заходів по перевихованню дегенератів.
прекрасно відомі місця скупчення і накурювання цих тупих створінь.але міліції пох.Потрібен загін АГП АнтиГопоПланокури.накуряться ,закинуця муркою(трамадол) і ще амфу(з порошком Аріель) по ноздрям і мичать) європа? європа і так преповнена непотрібом.навіщо їй країна 3 світу, без морального виховання.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Marik_de_Sad сказав(ла):
-мені не подобається хаес в нашому місті. радіація просочується,що не кажіть
А якби її не було б то більша половина жителів Нетішина сиділа б без роботи.
 

depth

Не фанат
Користувач
Реєстрація
05.05.07
Повідомлення
99
Репутація
0
Marik_de_Sad сказав(ла):
мені не подобається хаес в нашому місті. радіація просочується,що не кажіть.
Радіація не може просочуватись - це не вода і не газ! Навіщо говорити про речі не маючи жодного уявлення про них? Це рівень бабусі з села!
 
M

Marik_de_Sad

шановні!
у когось з вас в дома є дозиметр? або хтось знає де можна його в нетішині придбати?
підкажіть.
справжній патріот-нетішина майку на собі порве доказуючи чужеземцю(жителю іншого регіону України) що в нас екологія найкраща,радіофон нульовий.
я сам такий був. але зараз,спостерігаючи як мій вітчим в віці 44 років кожен день п"є жменю ліків від високого артеріального тиску.і взагалі має проблеми з здоров"ям як 60-70 річний....це не дуже весело.
я заявив йому що не піду на атомку працювати,він навіть заперечувати не став,сказав що атомка дає про себе знати.. хоч пропрацював на ній більше 20 р...
не АЕС єдиною.......
якщо ви не згодні,то можете не ставити мені Спасибо!