Что мне НЕ нравится в нашем городе

ora

Користувач
Повідомлення
63
Репутація
3
PATRICK сказав(ла):
бель.... навіть мішка цементу нема в жодній крамниці... ужо
По поводу цемента скажите спасибо правительству " проффесионалов " . На всю Украину работает один Здолбуновский ЦШК , остальным просто не продлили лицензии . Стоят и ждут у моря погоды .

Vadim.Megabit

Користувач
Повідомлення
13
Репутація
0
пусть строят. люди поняли что лучшее вложение капитала - это недвижимость. какими путями они получают разрешения на строительство - это уже второй вопрос. правда у нас уже всё так поставлено, что даже если ты в поле захочешь будку построить - то надо взяток надавать кучу.. научили а теперь сами же и страдаем.
смотрел по 5 телеканалу - строители говорят что из стоимости квартир 20-30% уходит на подкуп чиновников.

а если уж "что не нравится"..
не нравится что нет нормального офисного центра... Гостинница что-то пытается сдавать в аренду, но безуспешно. вот и раскиданы все то тут, то там.

VARVAR

Користувач
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
40
ora сказав(ла):
На всю Украину работает один Здолбуновский ЦШК , остальным просто не продлили лицензии
Це звідки такі дані? А як же КамПод цемент??? Завод рулить. Один з найбільших в Європі.
ora сказав(ла):
На всю Украину..., ... не продлили лицензии
не вірю. Докази давай.

cvoy

KамеraD
Користувач
Повідомлення
66
Репутація
1
Сегодня был на городском кладбище, проведал могилу отчима. И тихо прозрел. Какие_то [CENSOURED] и просто мрази навандалили там. То есть повырывали металлические оградки и кресты с нержавейки. Бля узнаю кто в этом замешан скальп сдеру.

SLY

SlipKnot
Користувач
Повідомлення
33
Репутація
0
Вік
31
Не подобається те що толком ніде вийти на дискотеку. Ось у Вінниці ночних клубів вдосталь "Європа","Наутилус","Колізей". І це тількі самі відомі і вход всого 1$, а не так я в нас в Нічному місті.

Т

Тамила

мені дуже не нравиться ті місця де багато наркоманім,алкашів,всякого мусора і т.д:'(

Кум

Користувач
Повідомлення
347
Репутація
21
Просто не переварюю такі собі острівці соціалізму СРСР в морі капіталізму нашого міста - почта і ощадкасса.

Така картина Рєпіна: ощадкаса біля "Волині" - величезний зал, такий що луна іде від кроків, сидять 7 касирш, нічого не роблять абсолютно, шось базарять собі неспішно, клієнтів до них нема взагалі, і справа зразу біля входу черга до 8-ої каси, людей з десяток, всі комунальні платежі хочуть платити і не по одному платежу. Нормальний господар вигнав би з тих касирш 6-ьох, а ті двоє, що залишилися б в два раза швидше справлялись би і отримували б з/п в 2 раза більшу.

Почта. Черги завжди. Жаль жінку, що старається і прям потіє, щоб встигнути, але, звичайно не встигає. Жаль часу і людських нервів. Місця вистачає, щоб розташувати поряд ще кілька працівниць, не вистачає тільки номального господаря, щоб це зробив. А тому народ залишається вкрай незадоволений тикими послугами і старається приходити на почту тільки в разі крайньої необхідності. Переводи - через банк, листи - краще в скриньку, хоч і менш надійно, посилки - бусом, поїздом, оказією. Відповідно, зекономивши 800 грн/місяць на з/п працівниці, почта втрачає 800грн/день.

-SaKuRa-

Користувач
Повідомлення
29
Репутація
0
Вік
29
Мені шкода,що нема парку.Я розумію,що це діло не 1 тижня,але...Минулого року було організовано трудовий табір і працюючі там очищували територію за Поділлям для початку будівництва парку і що...???Там і досі "готуються" до цього будівництва,а прогулятися як і раніше нема де!:-(
А ще було б добре,якби хоч трохи почистили озеро,що біля Варшавської, бо там непогане місце відпочинку,але вода цвіте,і це не надто захоплює бажаючих відпочити..:-(

И

Игорь

На мешканцях гроші не заробиш (це я про тих, хто приймає рішення), та й до місцевих виборів ой ще як далеко. А заробити можновладцям на хліб з маслом хочиться тепер. Тому спочатку швидко знаходиться час і бажання про надання дозволів на будівництво всяких суперпупермаркетів, заправок, земельних ділянок, підняття тарифів і т.д. і т.п., а парки і мешканці зі своїм відпочинком їм не "впирались"...

ora

Користувач
Повідомлення
63
Репутація
3
Супермаркет - дело хорошее и удобное для жителей , а вот обилие "курятников" , которые уже имеются и продолжают расти на улицах города - напрягает .

TwiSt

Користувач
Повідомлення
95
Репутація
0
Мені це місто повністю ідеальне, мене тут все задовольняє. Я напевно залишуся тут і жити надалі....

Mishell

Користувач
Повідомлення
106
Репутація
0
А мне уже порядком поднадоело это строительство. Строят, где хотят. И мало того, нет ещё 8 утра, а уже работают отбойным молотком. Капец. Не выспаться :-(

И

Игорь

Це ще не будують... От незабаром закипить у нас... Ви тільки вчитайтесь, цитую:
За словами заступника міського голови Віктора Островського, потрібно буде розселити до десяти тисяч людей, основу яких складатиме персонал атомників і їх сім’ї. Отож міська рада працює над розбудовою нових шостого, сьомого та восьмого мікрорайонів.

- Для цього, - повідомив Віктор В’ячеславович, - стратегічно новими будуть напрямки роботи й житлово-комунального комплексу Нетішина. Зокрема, на модернізацію ліфтів йому буде виділено три мільйони гривень, на поновлення технічного парку – п’ять мільйонів гривень, на побудову ігрових майданчиків – один мільйон гривень і так далі.
Хоч це новини трішки застарілі, але щось не видно початку! і мабудь ці гроші давно вже поділені між своїми...

_К_А_М_И_Л_Л_А_

Користувач
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
35
:) Незнаю как всем но мне наш мылий городок очень нравится хоть и маленький но чистый приятный и очень красивый;) *THUMBS UP *THUMBS UP ! В 2006 году НЕТЕШИН занял первое место по чистоте и красоте!!!

M

metallica

_К_А_М_И_Л_Л_А_ сказав(ла):
В 2006 году НЕТЕШИН занял первое место по чистоте и красоте!!!
В конкурсі між острогом і славутою?:D
вай-вай! Не треба в мене каменюками кидатися, я ж шутю.Прастітє злостнага падонка:'(

vitaly

Користувач
Повідомлення
46
Репутація
0
Мені не подобається що за інтегралом вирубали весь ліс!!!:-(

M

metallica

vitaly сказав(ла):
Мені не подобається що за інтегралом вирубали весь ліс!!!
Мені це також не подобається, але шось я собі думаю, що ліс навіть вдячний-жити в такому ср*чі...

StiLL

Користувач
Повідомлення
14
Репутація
0
Не подобаеться шо пропали лодки та катамарани з пляжу :'( .Хайби прикупилиб хоть пару штук!:-(