Что мне НЕ нравится в нашем городе

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Меня просто ещо поражают люди(если их так можно назвать!!!) которыи но4'ю седят на гребках и хляЩут пиво,водку ,а возле них стоят маленькии дети!!!!Я бы таких уродоВ...!!!
 

Vetal'

Користувач
Реєстрація
25.09.06
Повідомлення
49
Репутація
0
Двери!???

Дверь или консервная банка?
 

Vetal'

Користувач
Реєстрація
25.09.06
Повідомлення
49
Репутація
0
Дверь!

Дверь?
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Нє ну все ж від ціни залежить. Ясно же, що за тисячу грн тільки консервну банку і можна купити.
 

Vanilla

Користувач
Реєстрація
08.07.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
В нас самий класне місто самий чистий.....Мені дуже подобається наше місто
 

Vanilla

Користувач
Реєстрація
08.07.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
А ненравится в нашем городе молодеж пяная.....
 

Fake

пєчєнька ;)
Користувач
Реєстрація
25.02.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Найбільше, що я замічаю (і не тільки я - приїжджі з інших поселень). Відразу відчувається - суспільство нашого міста поділене на такі собі групи - металісти, емо, репери, гламур... і т. д. Але найбільше видно пряме протистояння двох окремих субкультур - метал і реп... Часто, йдучи вулицями Нетішина можна побачити, як вони женуть один з одного, а інколи і більше... Не знаю... Хочеться, щоб всі люди були на одному рівні, хіба це важливо, яку ти музику слухаєш?... Хіба це є стимулом початку людських відносин? Як наприклад,
- ти метал слухаєш?
- ага.
- будемо друзями.
- а ти не слухаєш, бувай... ми не знайдемо з тобою спільної мови(
Та... Хай кожен слухає те, що йому подобається, але хай це не буде стимулом для того, щоб знайомитися тільки з тими, хто також те слухає... Але... На жаль, це в нашому маленькому суспільстві заведено. І найбільше мене обурює... Я, наприклад, слухаю ту саму альтернативу. І мені всеодно. І маю багато хороших знайомих, що не мають до неї ніякого відношення...
 

Famous

Уникалка
Користувач
Реєстрація
10.07.08
Повідомлення
12
Репутація
0
А мені у нашому місті не подобається те,що не має куди піти!Ні нормального кінотеатру,ні розважального центру ні парку в кінці кінців!НЕмає де погуляти(сидіти на лавках банально)!
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Остріг - кращий:)

Ось виявляється де добре жити:D
 

Beer

Користувач
Реєстрація
06.06.08
Повідомлення
34
Репутація
0
В Нетешине, как и во всей стране, две беды - дураки и дуры. Остальные проблемы проистекают именно от этого.
 

Вадім

Користувач
Реєстрація
15.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
Найбільше в Нетішені мені неподобається те що є такі вибачайте на слові дибіли які ломають дитячі майданчики. Біля пошти поставиликласні качелі для дітей, непройшло і місяця як їх почала ломати.
 

_lapochka_

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Вадім сказав(ла):
Біля пошти поставиликласні качелі для дітей, непройшло і місяця як їх почала ломати.
Ну а чого ми чекаємо?! Якщо прийде така собі громила (кілька раз була свідком такого) десь під 75 кг і всією своєю вагою навалиться на каруселі, які доречі досить погано закріплені в землі; та ще почне гойдатись так, що здається зараз зробить повний оберт, то про що тут можна говорити... *DONT KNOW
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
Неподобаються Дороги, що з ними наробили.... фу...
 

Yuriy

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Не нравится ( и не только в нашем прекрасном городе) засилие МАТА. Складывается впечатление, что если раньше мат использовался для связки слов, то теперь наоборот. Значительная часть людей, особенно молодежь, без мата не представляют общения, не взирая на окружающих. Очень противно видеть, когда идут молодые мамаши с малышами и их речь изредка перемежается не матерными словами. Смею уверить всех, что умение правильно построить фразу без применения матерных слов очень ценится в жизни.
 

Nirvanko

Користувач
Реєстрація
14.07.07
Повідомлення
9
Репутація
0
таке враження начібто Ви в інших містах не були...так звісно форумчани - це підлітки шкільного віку, які ще ніде не навчаютчя(тобто студенти які проживають і навчаются в інших містах)
....дивись також працюють;
....
що до інфоструктури міста, чи до соц. благоустрою мешканців цього міста, я дивуюсь що можуть бути взагалі якісь невдоволення...
Ви би порівнювали з чимось, з іншими містами.....
Одна проблема нашого міста - це "гопи", однозначно "гопи":-|
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Nirvanko сказав(ла):
Ви би порівнювали з чимось, з іншими містами.....
Так, давайте на Острог будем рівнятись, або на Могиляни :), от уже придумав.

Вот http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=187473&postcount=560, 4 місяці тому закопали, потім ще місяць бетонували і, на тобі, знову розрили. Придурки якісь, їй-богу.
 

Барабашка

Користувач
Реєстрація
05.08.08
Повідомлення
20
Репутація
0
Ціни не подобаються. Що вищі від Рівненських, наприклад.
 
1

123

Наше місто, пару років назад, дійсно було чудовим, а зараз: мусор, грязюка, скоро буде як Славута!!!!!!
 

HeiliG

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
57
Репутація
0
Вік
36
123, согласен с тобой. Раньше наш город называли Las Vegas'om, потому что везде светло было. А сейчас дворы темные, везде темнота, а зимой вобще...