Друга половинка

_Flower_

Користувач
Реєстрація
13.07.07
Повідомлення
58
Репутація
0
Вік
32
_Mal1K_ сказав(ла):
Оооо знала б ты сколько пришлось "половинок" перемерять...уж не знаю что делать...
Не шукай, сама знайдеться) :)
 

Tenax

Користувач
Реєстрація
29.01.08
Повідомлення
10
Репутація
0
больше недостатков в холостятской жизни чем прелестей поверь
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
Ой про себя пока сказать не могу!Ведь когда любишь точно не знаешь твоё ли это!Но я люблю и мне хочется верить что он моя половинка!Мы любим друг друга и это главное а время покажет...
 

darina

Користувач
Реєстрація
10.03.08
Повідомлення
7
Репутація
0
я тоже довго шукаю свою половинку но ніяк не можу знайти!!!я люблю одного но він до дівчат ставиться ровнодушно і до мене тоже хоть і я йому тоже подобаюсь, і я розумію що без нього мені дуже погано особливо коли ми посварились, мені самотньо без нього!!!!!!!!!:'( Що мені робити підкажіть!!!!!!!!будь ласка!!!:-( :'( :'(
 

Sergey

Користувач
Реєстрація
15.09.08
Повідомлення
21
Репутація
0
Любить - прекрасное чуство, но быть самому круче и легче*TIRED* \m/
 

Nezabytnia

Користувач
Реєстрація
13.08.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
28
Я впевнена,що моя друга половинка є і я її обов'язково знайду!!!!!!!!!!!!!:-*
 

VampIra

таблетка)
Користувач
Реєстрація
08.07.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Вік
31
есть, нашла,он рядом....:)
 

meteluk

Користувач
Реєстрація
11.07.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
34
Потіряла і ніколи не буде!!!
 
М

_МыШеНяТкО_

я еще в поиске своей второй половинке и верю в то что я ее неприменно найду или может та половинка первая найдет меня....*IN LOVE*
 

Lindo4ka

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Друга половинка є у кожного, але ми дуже часто помиляємось, думаючи, що знайшли її.
 

_ЛиМоНкА_

Користувач
Реєстрація
06.10.08
Повідомлення
88
Репутація
0
ненаю как у кого а у меня походу её точно нету...одна ложь вокруг и всё....=\
 

Oli_4ka

Користувач
Реєстрація
24.11.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Ну на щёт тово что во круг одна лош ето правда но у каждого половинка эсть но к сожелению ми неможем етого понять вовремя или нипонимаэм никогда!:'(
 

fragman

Користувач
Реєстрація
06.08.08
Повідомлення
75
Репутація
1
Вік
30
Я напрклад найшов дівчину з якою хтів би провести все своє життя а от вона....... навіть недивиться в мою сторону !!!!! Тяжко жити буде одному тому що я небачу життя без неї !!!!!!
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Вторая половинка должна быть надежной,чесной,твоей...А любовь-морковь к нему(ей) можешь увидеть и позже,главное чтобы человек был достойный
 

Natali(Таська)

Користувач
Реєстрація
26.08.08
Повідомлення
2
Репутація
0
;) Так.друга половинка інує у кожної людини,тільки одні знаходять її(його)рано,а другі пізно,але все одно,у кожної людини своє кохання,своя половинка.:)
да...нажаль бувають такі моменти,що думаєш,що це саме та людина,яка тобі судилася,яка була призначена тобі на небесах,та потім тобі розбивають серце ........ ти знову будеш в пошуках.але будеш знати,що десь ще існує та людина,яка полюбить тебе,яку полюбиш ти,з якою будеш щасливий до кінця років... після чорної полоси буде завжди біла,я це знаю:)
неможна розчаровуватись в людях!
відкривайте свої серця і вам відкриють свої ;)
просто будьте щирими і відвертими
радійте життю :) ;) O:)

:-*
:-[ :-[
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
я вважаю ,що друга половинка є в кожноі людини...просто є такі люди які находять іі ще в дитячому садочку,деякі підлітками,дехто в зрілому віці,а є такі що і нехнаходять...але все ж такі ця половинка існує,і чекає тебе все життя:-[
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
нет..не встретила..рано ещё как-то...да и не верю я в это всё...
 

zarazo4ka

Користувач
Реєстрація
13.06.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
33
своєю другою половинкою мало хто може похвалитись.частіше, коли знаходиш те, що тобі потрібно, воно вже виявляється третинкою...чи четвертинкою...а може й шестинкою)))а все тому, що частину своїх почуттів залишив з попередніми псевдо"половинками".ось так.
 

(=__SysteMery__=)

Користувач
Реєстрація
12.01.09
Повідомлення
20
Репутація
0
Да,вторая половинка существует,но иногда она приходит настолько поздно,что ми ее не замечаем и упускаем свой шанс!