Евразийский Союз

Как думаете, стоит ли Украине войти в состав ЕАС?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    50

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
аналогичное бла бла от вас, просто бла бла так как "бабая яга" против
вы очевидно адепт национализма, которого в товарах осталось ровно 10% - в виду того что практически везде импортные товары из Эвропы (Польша, Турция, Венгрия и т.д.), мясо из США (с кучей вкусных анаболиков) и т.д.
и чем вам "русский мир" не угодил? или там кто-то вас перестанет уважать как мифического "украинца", а малороссы это "низко" - я правильно понимаю?

добавлено через 2 минуты
Spoch сказав(ла):
ринок робочої сили? так елементарно - їдеш і працюєш
людей на заработках почему-то в России гораздо больше чем в других странах Эвропы
Spoch сказав(ла):
чи може ринок капіталів мене має хвилювати?
от этого рынка зависят кредиты, депозиты, непосредственно цены и наше благосостояние в ближайшей перспективе

если это вас не волнует, тогда просто пойте песни и радуйтесь жизни - птицам деньги не нужны
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Zykov сказав(ла):
и чем вам "русский мир" не угодил
:):) :) ну от не хочу я, щоб мене годували))))
Zykov сказав(ла):
людей на заработках почему-то в России гораздо больше чем в других странах Эвропы
ну так а я про що))))) так для чого тоді вступати у ТС?
Zykov сказав(ла):
от этого рынка зависят кредиты, депозиты, непосредственно цены и наше благосостояние в ближайшей перспективе
не перестаю посміхатися))))) капітал вільно переміщується як з РФ до нас так і в зворотньому напрямку))) ось тільки на мій фінансовий стан, як і на ваший це абсолютно не впливає)))
БІльше того, ефект від приходу російського капіталу можна оцінути по нашим НПЗ, які зараз у глибокій дупі.
Zykov сказав(ла):
если это вас не волнует, тогда просто пойте песни и радуйтесь жизни - птицам деньги не нужны
для адептів "руського міру" повідомляю, що ковбаси по 2,20 у ТС не має і не передбачається))))

добавлено через 5 минут
Доречі, для прихильників ТС, ЄВРОЗЕС, та інших С....С....С.....))) У вас є шанс довести свою любов до "руського міру" не на словах, а на ділі) Вас уже запрошують стати щитом від китайців:
Член "Єдиної Росії" хоче переселити 7 мільйонів українців до Сибіру
http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/24/6980376/
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Член "Єдиної Росії" хоче переселити 7 мільйонів українців до Сибіру
учитывая сколько бредятины наговорили и делают нацисты это звучит как детская шалость
для фашистофилов делаю специальный акцент на том, что никто не говорит про восстановление СССР
НПЗ так сказать "наших" нет давно - все приватизированы, кроме одного
ставка рефинансирования и национального кредитования влияет на всё, в том числе и на стоимость денег - учите предмет, читать ваши комедийные истории и умозаключения нет желания и времени
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Zykov сказав(ла):
учитывая сколько бредятины наговорили и делают нацисты это звучит как детская шалость
Абсолютно згідний. А ще більше хвилює те, що керівництво РФ дивиться на безлад, який чинять російські нацисти крізь пальці. І це в країні, яка постійно кричить про утиски росіян у всьому цивілізованому світі.
С начала года русские нацисты убили 11 человек
Zykov сказав(ла):
НПЗ так сказать "наших" нет давно - все приватизированы, кроме одного
Звісно "наших" давно не має. Їх ще у 90-х продали росіянам, сподіваючись, що ті вкладуть гроші у модернізацію та забезпечать сировиною. Та не так сталося, як гадалося:
Дорогой бензин, как следствие „российской дружбы”
Zykov сказав(ла):
ставка рефинансирования и национального кредитования влияет на всё, в том числе и на стоимость денег - учите предмет, читать ваши комедийные истории и умозаключения нет желания и времени
:D :D :D Таких термінів, як "ставка рефінансування" та "ставка національного кредитування" у нас в країні не існує. Принаймні за 11 років банківського стажу я їх не зустрічав))))). Та у нас є облікова ставка НБУ, яка за своєю суттю і мала б впливати на ціну грошових ресурсів. Мала б, та вже давно не впливає. На сьогодні вона становить 7,5% річних. Звісно, можливо якісь наближені до НБУ банки і мають можливість отримати рефінансування за такою низькою ціною, та хто ж нам смертним про це розкаже))). А переважна більшість банків купує потрібні гроші на міжбанківських овернайтах. Де ставки цієї осень сягали позначки 50%. Ну і тим більше ніхто з нас смертних не отримає такий дешевий кредит (про кредити в рамках соцпакету Енергоатому мова не ведеться). Єдине на що реально впливає облікова ставка НБУ, то це на розрахунок пені. От і весь її реальний вплив на економіку.
ЗІ: сподіваюсь хоть трішки ліквідував прогалини у вашій економічній освіті. Зрештою, якщо будете мати бажання відволіктись від примарної ідеї "руського міра" і ознайомитись з реальною економікою, сьогоднішні досягнення "загниваючого заходу", у вигляді інтернету та різноманітних ПЕОМ, ноутбуків, планшетів та інших гаджетів, нададуть вам таку можливість.
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Таких термінів, як "ставка рефінансування" та "ставка національного кредитування" у нас в країні не існує. Принаймні за 11 років банківського стажу я їх не зустрічав)))))

тем хуже для вас
у меня достаточно квалификации , а так же есть у кого спросить - масса знакомых и даже родственников управляющих отделениями различных банков - очевидно вы не усвоили свой 11 годовой урок, ничего страшного - век живи век учись
спасибо за старания конечно искренне это оценил
вам я вижу всё время смешно, со смехом некоторые люди и родину в 91-м продавали 24-го декабря под Польшей
у вас очень буйная фантазия и отвечать на эти "буйства красок" дальше просто нет желания - пока не вижу предмета разговора и вохможных точек соприкосновения

спасибо последователям фашистов, что иногда что-то читаете, а тем более альтернативное
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
"На каком языке профессор В. Пинзеник рассуждает о правилах Таможенного союза?"
http://ungu.org/?p=4979
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Zykov сказав(ла):
у меня достаточно квалификации , а так же есть у кого спросить - масса знакомых и даже родственников управляющих отделениями различных банков
ну то запитуйте не лінуйтесь:), а ще краще знайдіть першоджерело
Zykov сказав(ла):
очевидно вы не усвоили свой 11 годовой урок, ничего страшного - век живи век учись
Чому ж не засвоїв, чудово засвоїв, і навіть Вас намагаюсь навчити. Та вчитися здатен той, хто цього хоче;)
Zykov сказав(ла):
у вас очень буйная фантазия и отвечать на эти "буйства красок" дальше просто нет желания
та ні, я живу у реальності, а от Ви фантазіями про минуле, яке вже ніколи не повернеться. Можна вступити у ТС, Євразес чи взагалі у РФ та СРСР вже нічого не поверне. Він спочив у літах і це ФАКТ а не фантазія.
Zykov сказав(ла):
вам я вижу всё время смешно, со смехом некоторые люди и родину в 91-м продавали 24-го декабря под Польшей
Смішно чути брехню, коли знаєш правду. А взагалі, я Вас розумію - важко жити з відчуттям втрати Батьківщини. Ось тільки вона у кожного своя. Хтось втрачає, хтось знаходить. Таке життя. Вічного не має нічого.
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
Spoch сказав(ла):
... та СРСР вже нічого не поверне.
покажіть-но мені пальцем на користувача форуму, який цього хоче.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
ще один плюс Радянського Союзу, що він активно пропагандував спорт...так кожна організація мала свою футбольну, волейбольні команди, які змагалися між собою))). Зараз тільки на ХАЕС залишилася ця добра традиція)
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
Spoch сказав(ла):
Смішно чути брехню, коли знаєш правду.
я щось не вловив до чого ви ведете. не могли б уточнити.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
energy сказав(ла):
я щось не вловив до чого ви ведете. не могли б уточнити.
Хоча це й не стосується теми, а лише нашої особистої суперечки та поясню. Пан Zykov, намагався виставити за істину власні хибні твердження, ще й, як йому притаманно, звинувачюючі опонента у невігластві. Хоча у цьому питанні невігласом є саме він. Саме це і викликає посмішку)
energy сказав(ла):
покажіть-но мені пальцем на користувача форуму, який цього хоче
З користувачів форуму , з якими дискутував - Zykov, та Драник
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Spoch сказав(ла):
З користувачів форуму , з якими дискутував - Zykov, та Драник
Сколько еще раз мне придется повторить, что бы вы наконец поняли, что я НЕ ХОЧУ восстанавливать СССР в прежнем виде?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Драник сказав(ла):
Сколько еще раз мне придется повторить, что бы вы наконец поняли, что я НЕ ХОЧУ восстанавливать СССР в прежнем виде?
Та я розумію, що за твоїм баченням це має бути неоСРСР. У якому буде повний комунізм.
 

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Spoch сказав(ла):
Та я розумію, що за твоїм баченням це має бути неоСРСР. У якому буде повний комунізм.
Социал-демократия для начала.
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
Spoch сказав(ла):
Пан Zykov, намагався виставити за істину власні хибні твердження
а що як його твердження не такі вже й хибні? чи ви знаєте абсолютну істину?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
energy сказав(ла):
а що як його твердження не такі вже й хибні? чи ви знаєте абсолютну істину?
щодо сьогоднішнього впливу облікової ставки НБУ на економіку та фінстан громадян знаю)))