Футбол Barclay Premier League

Хутін Пуй

Користувач
Реєстрація
16.01.12
Повідомлення
18
Репутація
0
Ozzy сказав(ла):
абирає досвіду як і тотенхем.
Да-да цього року Тотнем як ніколи радує. Остання гра проти МанСіті сподобалася, і якшо Бейла і Модрича не продадуть то на чемпіонство спокійно можуть замахнутися.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
цей рік 5 команд реально претендують
Тотенхем відстає на 8 очків від МС...Арсенал, який йде пятим на 18...то яка ж тут реальність? Да і в слідуючому сезоні також нічого цікавого не намічається....можливо тільки Челсі, якщо тренера поміняє.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Челсі, якщо тренера поміняє.
на кого? і чим тобі боаш не подобається? чи результат має зразу бути? згадай як фергюсон в мю прийшов.... а так міняти тренерів, то команда нічого толкового і не виграє.
Знахарь сказав(ла):
Да і в слідуючому сезоні також нічого цікавого не намічається
а куди пропадуть тотенхем, арсенал, ліверпуль, мю з челсі? ти думаєш з них ніхто не здатний поборотись через рік? вони зараз саме набирають силу
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
а куди пропадуть тотенхем, арсенал, ліверпуль, мю з челсі? ти думаєш з них ніхто не здатний поборотись через рік? вони зараз саме набирають силу
Тотенхем ітак все що може витягує - вище стрибнути їм просто неможливо...Ліверпуль силу набирає вже років 7 - там потрібні нові футболісти +тренер толковий...Челсі - а з чого ти вирішив, що Боаш зможе команду створити?....Арсенал - Ліга чемпіонів - це максимум що вони можуть...Манчестер Сіті і МЮ - поки вони правлять балом.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Челсі - а з чого ти вирішив, що Боаш зможе команду створити?
а з чого ти вирішив що не зможе? він почав змінювати стиль команди, а на це потрібен час, за пару місяців нічого не робиться

добавлено через 1 минуту
Знахарь сказав(ла):
вище стрибнути їм просто неможливо
не факт, покищо вони тільки прибавляють. сумніваюсь що наступного сезону вони посипляться. Хіба якщо реднапа заберуть в збірну
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy сказав(ла):
не факт, покищо вони тільки прибавляють. сумніваюсь що наступного сезону вони посипляться. Хіба якщо реднапа заберуть в збірну
а хто казав що вони посиплються?...за 3-4 місце зможуть боротися...і не забувай що в цьому році Тотенхем в ЛЧ не грає, а це набагато більше сил можна в чемп вложити.
 

Хутін Пуй

Користувач
Реєстрація
16.01.12
Повідомлення
18
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Ліверпуль силу набирає вже років 7 - там потрібні нові футболісти +тренер толковий
А чим тобі Король Кені невгодив? Як на мене толковий тренер та і з Лівером він багато чого зможе....
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Херувим сказав(ла):
А чим тобі Король Кені невгодив? Як на мене толковий тренер та і з Лівером він багато чого зможе...
7-ме місце...20 очків відставання від лідера, і це після 22 турів...і в нього був час щоб зробити команду (цілий сезон)...при цьому тренеру Ліверпуль навіть в четвірку не попаде.
 

NoMoneyNoCrysis

FC CHELSEA FAN
Користувач
Реєстрація
02.12.08
Повідомлення
2 739
Репутація
2
Херувим сказав(ла):
шо зробив Жозе шо ти його до цього списку добавив?!
ну можливо те, що він перший, хто в Англії почав застосовувати схему "4-3-3" ???
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
і в нього був час щоб зробити команду (цілий сезон)
цілий сезон для створення нової команди це багато?
 

Хутін Пуй

Користувач
Реєстрація
16.01.12
Повідомлення
18
Репутація
0
Знахарь,
Сер Алекс за скільки створив з МЮ гранда?! Іноді краще жувати чим говорити ©

Так, для справки:
Педовикия(Википедия) сказав(ла):
В первом сезоне под руководством Алекса Фергюсона «Манчестер Юнайтед» завершил чемпионат на 11-м месте. Уже в сезоне 1987/88 «Юнайтед» финишировал вторым, однако не смог повторить этот успех в следующем сезоне. В начале 1990 года Фергюсон был на грани отставки из-за длительной серии матчей без побед. Однако удачное выступление команды в Кубке Англии, завершившееся победой в финале над «Кристал Пэлас», сохранило за Фергюсоном тренерский пост. В сезоне 1990/91 «Юнайтед» вышел в финал Кубка Футбольной лиги, в котором уступил клубу Рона Аткинсона «Шеффилд Уэнсдей». В этом же сезоне «Манчестер Юнайтед» выиграл Кубок обладателей кубков и Суперкубок Европы. В следующем сезоне клуб снова добрался до финала Кубка Лиги, и на этот раз выиграл его, победив «Ноттингем Форест». Летом 1991 года в команду перешёл датский голкипер Петер Шмейхель, который провёл 17 «сухих матчей» в чемпионате сезона 1991/92, в котором «Юнайтед» финишировал на 2-м месте после «Лидса». В 1992 году клуб подписал Эрика Кантона́ за 1,2 млн. фунтов. Переход в клуб харизматичного француза тут же сказался на результатах команды: в сезоне 1992/93 «Манчестер Юнайтед» выиграл чемпионский титул — впервые с 1967 года.
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Херувим, :-| Фергюсон тільки починав свою карєру...набирався досвіду...до чого ти взагалі це запостив я не можу зрозуміти :)... Кені ж вже протертий вовк якому 60 років
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Хех смішно казати що саме Жозе зробив чемпіонат цікавішим
А як же інші команди які раз по раз дивують своєю грою?
А як же правила які встановила прем"єр ліга щодо легіонерів, хочеш сказати це не грає роль?

Знахарь сказав(ла):
якщо раніше тільки Арсенал і МЮ за чемп боролися, ну і трішки Ліверпуль...то після приходу Жозе Челсі 3 роки підряд ставав чемпіоном
Думаю не варто нагадувати і вказувати хто трішки боровся а хто достатньо

Знахарь сказав(ла):
Кені ж вже протертий вовк якому 60 років
Але в Ліверпулі він недавно, і така особливість Ліверпуля як і в минулому сезоні - він може з легкістю переграти Челсі чи Сіті і програти для Стоук і т.д.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
Фергюсон тільки починав свою карєру
в смислі тільки починав? це перший клуб де він працював? боаш теж молодий алеж ти кажеш шо нічого в нього не вийде...
Знахарь сказав(ла):
Кені ж вже протертий вовк якому 60 років
яка різниця скільки для тренера років, якщо йде перебудова команди? Тут не тільки від тренера залежить, а і від гравців - наскільки швидко вони зможуть підлаштуватись під нову систему, та і в ліверпуль багато нових гравців прийшло літом.
 

Хутін Пуй

Користувач
Реєстрація
16.01.12
Повідомлення
18
Репутація
0
Знахарь сказав(ла):
до чого ти взагалі це запостив я не можу зрозуміти
Не дано зрозуміти елементарного - що вже далі з Вами, шановний, вести конструктивну дискусію?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Ozzy, я ж не можу все що я знаю про футбол в 2-3 словах передати...якщо ж кажу що в Боаша нічого не вийде, значить є для цього підстави
 

Vadya_Spider

Користувач
Реєстрація
08.02.10
Повідомлення
2
Репутація
0
Лівер - прекрасна команда і якби не дурні власники і придурки-гравці типу Торреса, яки кидають в недобрі часи, команда була б набагато кращою. Нові зіграються, але 1 сезону явно мало. Потрібно чекати і розвиватись. МЮ вже не король і повернення Скоулза нічого не змінить. Фергюссон давно видихавсь, до його тактики всі давно звикли, як і до його жувачок:))
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Херувим сказав(ла):
Дивимся на Пепа - тоже ж тіки почав тренерську кар"єру, але ж результат то який
Херувим, в Барселони була сформована команда як туди Пеп прийшов...Месі Хаві Іньєста Пуйоль Піке і т.д. т.п. і взагалі будь ласка не коментуй мої пости, бо просто не хочеться щось відповідати