Футбольний фан клуб

Лутший футболист Европы??

  • Андрес Иньеста

    Голосів: 3 42.9%
  • Лионель Месси

    Голосів: 0 0.0%
  • Криштиано Роналдо

    Голосів: 4 57.1%
  • Я бы отдал голос другому (можно указать в теме)

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    7
  • Опитування закрито .

Yaris

Користувач
Реєстрація
26.12.06
Повідомлення
458
Репутація
0
Вік
32
Кака - лучший футболист по версии ФИФА

Бразильский хавбек итальнского "Милана" и сборной Бразилии Кака назван ФИФА лучшим футболистом мира на церемонии вручении наград ассоциации, которая прошла сегодня в Цюрихе. Вторым стал полузащитник "Барселоны" и сборной Аргентины Лионель Месси, третьим - Криштиану Роналду ("Манчестер Юнайтед", Португалия").

Напомним, ранее 25-летний Кака также был награжден "Золотым мячом", традиционно вручаемым журналом France Football.
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Новость

Бивший тренер Челсі Моуріньйо хоче і наверно підпише новий контракт з Міланом. Моуріньйо несогласився очолити збіру Англії саме за цього, тепер буде тренірувати Мілан. Шо думаєте по цьому поводу?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
_NgArT_ сказав(ла):
з ним мілан думаю добєця багато.
Здається мені Мілан і так вже добився багато, не сказав би шо у них був поганий тренер. Правда в чемпіонаті Мілану зараз тяжко ще більше та як Юве повернувся в серію А і думаю він в наступному сезоні буде в ЛЧ ну а Мілан х.з.
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Здається мені Мілан і так вже добився багато, не сказав би шо у них був поганий тренер. Правда в чемпіонаті Мілану зараз тяжко ще більше та як Юве повернувся в серію А і думаю він в наступному сезоні буде в ЛЧ ну а Мілан
Погоджуюся, Мілан рахується найтитуловішаним клубом(може є декілька клубів які випереджають показник міланських трофеїв). В чемпі Італії Мілан ітак уже був неоднократно чемпіоном, а от в лізі чемпіонів рівних для Мілана нема.

Ozzy сказав(ла):
хай краще в барсу йде)))
Я б тоже був би радий якби він в Барсу пішов, но в Барселони ітак хароший наставник є.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
Vadya сказав(ла):
а от в лізі чемпіонів рівних для Мілана нема.
це ще по яким критеріям?
Vadya сказав(ла):
но в Барселони ітак хароший наставник є.
да, по другій половині минулого сезону і по ходу цього сезону цього не скажеш...
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
Ozzy сказав(ла):
це ще по яким критеріям?
По тих шо Мілан найбільше раз здобував перемогу у Лізі Чемпіонів.
Ozzy сказав(ла):
да, по другій половині минулого сезону і по ходу цього сезону цього не скажеш...
З цим я неспорю но він досвідчений, кваліфікований тренер і знає Барсу, як своїх 5 пальців думаю після зими він настроїть команду на красіву гру, принаймні будем надіятись!!!
 
N

_NgArT_

Ozzy сказав(ла):
хай краще в барсу йде)))
Райкард в барси тренер на вес золота.Ненада барсі ніякого другого тренера.Барса вже з ним сигралась так шо ну,вони понімають друг друга як рідні.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Як вам те що капітаном збірної Англії буде вже не Стівен Джерард, а гравець МЮ Ріо Фердінанд ?
 

Vadya

Користувач
Реєстрація
28.02.07
Повідомлення
75
Репутація
0
Вік
32
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Як вам те що капітаном збірної Англії буде вже не Стівен Джерард, а гравець МЮ Ріо Фердінанд ?
Яка разніца хто буде капітаном головне шоб він настроював команду на боротьбу, шоб гравці розуміли, підтримували один одного. Щоб Англія показували красивий, результативний футбол!!!!
 

Cesar

Користувач
Реєстрація
30.12.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Одні приходять другі ідуть - це футбол... Але хто в команді капітан залежить дуже багато... Удачі для Ріо...
 
N

_NgArT_

Це шо МЮ проіграло походу для Астон Віли? Я шось таке дивився по теліку.Ше й Роналду незабив пенку. ПРІКОЛЬНО
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
найшов парочку
__________________________________
LIVERPOOL THE BEST
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
ще парочка
_______________________
LIVERPOOL THE BEST
 

Led Zeppelin

Фанат ОЕ
Користувач
Реєстрація
02.01.07
Повідомлення
192
Репутація
0
Вік
30
Vadya сказав(ла):
По тих шо Мілан найбільше раз здобував перемогу у Лізі Чемпіонів.
Чувак не гані Реал вигравав саме більше разів Лігу Чемпіонів.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Kr@Va сказав(ла):
Чувак не гані Реал вигравав саме більше разів Лігу Чемпіонів.
Скільки раз Реал вигравав лігу чемпіонів? :cool: