Як довго тривали (тривають) ваші стосунки??

  • Автор теми SLY
  • Дата створення

Як довго тривали чи тривають ваші стосунки?

  • до місяця

    Голосів: 62 15.2%
  • пару місяців

    Голосів: 81 19.9%
  • півроку-рік

    Голосів: 61 15.0%
  • 1-3 роки

    Голосів: 87 21.4%
  • дуже багато часу...

    Голосів: 59 14.5%
  • інше

    Голосів: 57 14.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    407

NeeDle

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
27
Репутація
0
Вік
34
а у МИ разом 1 рік 27 днів O:)
Льоньчік, :-* .... :-[
Час насправді минає швидко
 

Kicya Leapardavna

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
43
zZzara сказав(ла):
Как время летит! Знакомые говорят даже мимика стала похожа
[OFF]у нас інакше - як ми познайомилися, так сказати двосторонньо - його батьки, мої, родичі.. Всі відмітили, що ми дуже схожі.[/OFF]
 

Angel_ButterFly

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
49
Репутація
0
Саме більше тривали мої стосунки пів року. Це було канешно класно, але ми розійшлись.:-* Самі короткі стосунки були пів місяця:D а то і декілька днів. Такий хлопець попався:-[
На даний момент ніякий стосунків не підтримую (але хочеться). Жалко так :'( Хочеця іноді ласки від людини... ай ладно:'(
 

HELL BOY

Користувач
Реєстрація
09.01.07
Повідомлення
46
Репутація
0
Вік
34
Я со своей любимой девушкой встречаюсь уже один год и девяносто дней!!!И с каждым днем люблю её сильнее и сильнее!!!
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
шість з половиною чудових незабутніх років. :)
дякую тобі сонечко моє за кожен день, кожну годинку ну і хвилинку, як на то пійшло. ти у мене найкращій. сподіваюсь все в нас буде ще краще аніж зараз;)
 
А

[_Альон4ик_]

Найдовше...мабудь пів року...і то ми зустрічались лише тоді. коли він приїжджав (до мене звичайно :) ),після цього не могла витримати в тижня...(мабудь це я така погана :) ), а зараз...майже місяць...і сподіваюсь це буде тривати і далі...правда перешкода є -навчання в іншому місті :-( не знаю як витримаю без нього...:-(

добавлено через 2 минуты
ой...перечитала і вирішила задати питання...Чому дехто пише що ви мучаєте когось чи самі мучаєтесь????навіщо тоді такі стосунки???хіба вони приносять задоволення??? Нерозумію.....
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
[_Альон4ик_ сказав(ла):
]ви мучаєте когось чи самі мучаєтесь????
мій перший хлопець...це було страждання. вираз - кохання, як хвороба - однозначно. залежність настільки сильна, що без людини неможливо прожити ані дня. він мене ревнував, скандалили, психували що тікі...можливо в силу віку, та це було знущання одного над одним, але розійтися? як? якщо ти просто фізично не можеж без людини, якщо настільки сильно кохаешь, що здатен абсолютно на все (без метафор). ми були разом три роки... час лікує. зараз взагалі не думаю, що то було кохання, бо мое кохання зараз поряд.
 

podvodnik

Користувач
Реєстрація
21.02.07
Повідомлення
94
Репутація
0
Сейчас только начал понимать, что любовь она как хорошее вино чем дольше выдержка тем лучше:)За месяц там, или за год, да иза два много чего не успеешь узнать.Тоесть чем дольше вместе тем больше знаешь умеешь и т.д.
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
а ми з черешньою десь рік були разом, ну це якщо там не рахувати що розбігались потім зібгались. :) Cherry, бебебе :-p :) . і залишились ми дуже хорошими друзями! *THUMBS UP *KISSED*
 

Настюха!!!

AngeL BlacK
Користувач
Реєстрація
07.07.06
Повідомлення
105
Репутація
1
Самые длинные отношение у меня были 2года O:)
 

_М_а_L_а_Я_

Користувач
Реєстрація
25.02.07
Повідомлення
43
Репутація
0
Самые малюнькие месяц...Самые большие 8 месяцев.Ой вру в третьем классе встречалась :D с однокласником 2 года ггг....:D
 

Bybo4ka

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
14
Репутація
2
Вік
31
Я найдовше зустрічалася з хлопцем протягом 9місяців...але я думаю це через те,що він жив не в нашому місті і ми рідко бачились(не встигли набриднути один одному)бо зазвичай мої стосунки з хлопцями не продовжуються довше місяця....
 
O

OPTIMUS

SLY, справжне коханя є ,но треба це коханя довго і зрозумом шукати, каханя так просто нам недається(хоча богато людей щитає поіншому,ті люди незнають справжнього щастя понятя про коханя.
" Жить и не любить - это невозможно! Надо жить и
любить!.....только осторожно! "
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
А я встречаюсь уже 1 месяц....:) а 28 мая будет 2 месяца...:) цьом4ик моему котёнку...:-*
 

MaLyaFka

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
72
Репутація
0
у мня за всю жизнь был только один парень, с которым я встречалась всерьёз. Отношения продлились всего лишь на полтора месяца. Я не жалею что рассталась с ним. Мы хорошо провели время и сейчас мы отличные друзья.

добавлено через 3 минуты
и вообще короткие отношения нравляться людям, которые умеют наслаждаться любым моментом своей жизни. это отлично, если ни одна сторона не страдает, а наборот оба получают удовольствие! Потм есть что вспомнить!=)
 
А

[_Альон4ик_]

MaLyaFka,
Разве можно назвать любовью отношения которые длятся неделю???За это время ничего не успеваешь узнать о человеке...и не пойму как можно насладиться этими отношениями...Это не любовь ,однозначно,просто глупость.Это лично мое мнение.
 
L

Lanvin

У меня вот уже больше 6 лет. Сама не знаю как так получилось. Как быстро летит время........ Кажется, что совсем недавно все только начиналось!
 

~MasankA~

Користувач
Реєстрація
28.05.07
Повідомлення
20
Репутація
0
Навіть не знаю, у мене відносини тривали пів року..а зараз поки що нікого немає, не тому що я нехочу, а тому що немає того, з ким би мені було добре...всі звихнуті на сексі... а дуже шкода що забули про почуття...про звичайні людські почуття - кохання... %)
 

-SaKuRa-

Користувач
Реєстрація
20.04.07
Повідомлення
29
Репутація
0
Вік
33
ЛЮДИ,
Ви,здається, розпочали вже нову тему "Існує справжнє кохання,а чи всі просто про нього забули і звихнулися на сексі" Може краще повернемось до відносин,які вже існують?
P.S.Ми разом вже 9 місяців....:-[ (самій не віриться:) )
 
K

Korsar

Я зі своєю дівчиною зустрічаюсь більше року. Але знаю я її вже 6 років