Як довго тривали (тривають) ваші стосунки??

  • Автор теми SLY
  • Дата створення

Як довго тривали чи тривають ваші стосунки?

  • до місяця

    Голосів: 62 15.2%
  • пару місяців

    Голосів: 81 19.9%
  • півроку-рік

    Голосів: 61 15.0%
  • 1-3 роки

    Голосів: 87 21.4%
  • дуже багато часу...

    Голосів: 59 14.5%
  • інше

    Голосів: 57 14.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    407

_Mal1K_

Користувач
Реєстрація
26.02.08
Повідомлення
33
Репутація
0
Хотел спросить:как считаете 3 дня это долго? Может рекорд побью...
 
M

MaskaRa

_Mal1K_ сказав(ла):
Хотел спросить:как считаете 3 дня это долго? Может рекорд побью...

розмріявся:D у мене теж таке було!!!і навіть трішки менше, два з половинкою...:D так що тепер бийте мій рекорд!!!!:D
 

Miss EK.Zema

Користувач
Реєстрація
21.02.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Не знаю чому але з хлопцями я не можу довго зустрічатися. Обов'язково через невелику проблему ми розбіжимось. Потім навіть смішно.
 

JUMP

Користувач
Реєстрація
10.02.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Встречался 1 год и 10 месяцев! И потом не пишы, не заходи, не звони, я не хочу тебя видеть! А веть всё было так прикольно ! :-(
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Вот уже за 3 роки перевалило.......:)
 

JUMP

Користувач
Реєстрація
10.02.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Держались нашы отношения до 1 года 10 месяцев! А потом разлука, печаль, боль, водка! Любовь странная штука или магия, как кто называет но иногда она причиняет такую боль каторую даже не возможно описать! Вот мои пожелания тем кто встречаеться не долго, кто встречаться очень долго, кто начинает встречаться, Любите друг друга не роставайтесь потому что, вы можете зделать не только душевно больно, но и изминить человека, сумниваюсь что в лучшую сторону! Удачи влюблёным парам! :)
 

vados_x

Користувач
Реєстрація
14.05.08
Повідомлення
7
Репутація
0
Кажуть: знайомства на дискотеці несерйозні-НЕ ВІРТЕ ЦЬОМУ.
Ми з моєю половинкою познайомилися саме там, і не уявляєрмо свого життя одне без
одного вже півтора року.
А до цього мої стосунки з протилежною статю становили не більше місяця.
Ось так.
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
Як довго тривали (тривають) ваші стосунки??
наші відносини вже пройшли всіляке бойове хрещення на протязі року, а взагалі - то скоро буде півроку як ми *IN LOVE* :-[, хоча + півроку теж десь *IN LOVE* O:):-[.
всім бажаю знайи щире відверте кохання, зі своєю перчинкою, і зі своїм затишним теплом!
O:)
 

haoz

Користувач
Реєстрація
26.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Я зустрічаюсь із моєю коханою трішки менше двох місяців!! Я розумію це мало, але ми не уявляємо тепер життя одне без одного!! Я пишу їй вірші хоч, можливо, і не дуже грані, проте написані для неї єдиної, з душою!!
Я обожнюю своє миле сонечко, а в замін вона дарує мені кохання, тепло і ласку. Я дякую долі, що дала мені її!! Я НЕ ВІДДАМ ЇЇ БІЛЬШЕ НІКОМУ!!!!!!!!!!!!!!

Я бажаю усім вам знайти таке ж щире кохання в житті і хай там що, продовжуйте кохани, не піддавайтесь на емоції і передчасні почуття! ЩАСТИ ВАМ
 
R

Risha

Я встречалась с парнем 1 год и 4 месяца..... Была "любовь до гроба", извините.... А потом он уехал в другой город... и с моей стороны все прошло... нехватало заботы, ласки, тепла...постоянные ссоры, скандалы, истерики.... Монотонность в отношениях... Уххх... Вот мы и расстались.... И сейчас так хорошо одной... никаких проблем и забот.... Хотя хочется иногда услышать теплые слова.... а потом как-то все проходит.... достаточно вспомнить прошлые отношения... и больше нечего не хочется....
Может и звучит глупо и банально... но....так оно и есть))
 

haoz

Користувач
Реєстрація
26.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Моя любов навіть написала мені кілька віршиків.......хоча до цього не робила нічого подібного!!)) і мені дуже дуже приємно розуміти це))
Ось один із них:
Як хочеться кричати...
Охрипне голос від молитв німих,
Тебе коханий хочу я бажати,
Тебе лиш бачу я у снах нічних.

Твій погляд, дотик, поцілунки...
Вся ласка і тепло твоє,
Навіки збережу дарунки,
Назавжди це все тепер моє!

Хіба не поетесса?? ПРОСТО СУПЕРОВИЙ ВІРШИК!! Я обожнюю свою Руслану!! РУСЛАНА, Я ДЯКУЮ ТОБІ, ЩО ТИ У МЕНЕ Є!! ДЯКУЮ, ЩО ДАРУЄШ МЕНІ ТЕПЛО, ЛАСКУ СВОЇХ РУКИ, НІЖНІ СЛОВА ТА ПОЦІЛУНКИ!!!
я НАЗАВЖДИ ЛИШЕ ТВІЙ, СОНЕЧКО МОЄ!!!!*IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE* *IN LOVE* *KISSED* *KISSED*
 

_нЕрвОтрЁпкА_

Користувач
Реєстрація
06.03.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Найбільше тривали два місяці....
а зазвичай дві-три неділі...і все...
найменше - три дні...)))
 

vados_x

Користувач
Реєстрація
14.05.08
Повідомлення
7
Репутація
0
_нЕрвОтрЁпкА_ сказав(ла):
Найбільше тривали два місяці....
а зазвичай дві-три неділі...і все...
найменше - три дні...)))
Дві _три неділі або три дня-це схоже більше на захоплення а не на стосунки,
Але кожен з нас бачить цей світ по різному...
 

_нЕрвОтрЁпкА_

Користувач
Реєстрація
06.03.08
Повідомлення
8
Репутація
0
vadik363 сказав(ла):
Дві _три неділі або три дня-це схоже більше на захоплення а не на стосунки,
Але кожен з нас бачить цей світ по різному...
Воно так і є - дві/три неділі - це захоплення.
Хоча може бути і більшим, але...
Просто коли ви починаєте зустрічатися, а потім один з вас кудись їде, можливо, і не надовго, але починається "телефонне" зустрічання, яке ще швидше набридає...І тому, здебільшого, мої стосунки закінчуються на 2 неділях.
 

haoz

Користувач
Реєстрація
26.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
_нЕрвОтрЁпкА_ сказав(ла):
Просто коли ви починаєте зустрічатися, а потім один з вас кудись їде, можливо, і не надовго, але починається "телефонне" зустрічання, яке ще швидше набридає...І тому, здебільшого, мої стосунки закінчуються на 2 неділях.

Моя кохана зараз також далеко і телефон, єдиний спосіб із нею спілкуватись.......повір, я її кохаю а тому вважаю вже краще спілкуватись по телефону, ніж розставатись!!! тим паче скоро ми знову будемо разом......Я ЇЇ ОБОЖНЮЮ!!!!
 

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
а мой парень тоже живёт далеко...видимся редко...А в промежутках между встречами - телефон - единственный способ связи. Но это нам не мешает. встречаемся уже 3 года и я его оч люблю!
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
ОбычнО, они длились от 1 дня до 2месю максимум!!!!!!!!

Но в даном случае 1 год и 5 месяцев, но это совсем другая история с другими чувствами!!!!!!здесь было всё очень серьозно!!!!я люблю её очень сильно!!!!!!!:-* чмаф её крепко-крепко...
 
N

__NeZaByDkA__

Я встречаюсь со своим котёночком уже 8 месяцев. Мы счастливы вместе...Возникали сорри иногда..очень редко...но всё же...я очень сильно люблю своего мышонка!!!
ЧмоК-ЦёМ его очень нежно:-* :-* :-* :-* :-*
 

_нЕрвОтрЁпкА_

Користувач
Реєстрація
06.03.08
Повідомлення
8
Репутація
0
Шпичка сказав(ла):
а мой парень тоже живёт далеко...видимся редко...А в промежутках между встречами - телефон - единственный способ связи. Но это нам не мешает. встречаемся уже 3 года и я его оч люблю!
Я ж не кажу, що телефон - це погано.
Просто для мене...хм...все на цьому просто й закінчується..от і все...
haoz сказав(ла):
я її кохаю а тому вважаю вже краще спілкуватись по телефону, ніж розставатись!!! тим паче скоро ми знову будемо разом...
ну...я також спілкувалась зі своїм хлопцем по телефону, коли кудись їхала...
але проблема в тому, що я їх просто не любила...не всіх, правда...та й 2 неділі для мене переломний період...
 
Β

Βελίαρ

Ото народ везучий)))В кого рік в кого два, а в мене рекорд два місяці(більше не можу), а саме найменше годину чи дві, по п'яні вийшло.Може я такий поганий, а може такі траплялися((((((