Якби парламентські вибори відбулись сьогодні я проголосував(ла) би за:

Якби парламентські вибори відбулись сьогодні я проголосував(ла) би за:

  • Партія Регіонів

    Голосів: 17 13.6%
  • БЮТ

    Голосів: 37 29.6%
  • Блок Литвина

    Голосів: 3 2.4%
  • КПУ

    Голосів: 2 1.6%
  • НУНС

    Голосів: 3 2.4%
  • Партія "Пора"

    Голосів: 1 0.8%
  • За іншу партію

    Голосів: 12 9.6%
  • Проти всіх

    Голосів: 50 40.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    125

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Хто на Вашу думку вартий того, щоб сидіти в парламенті??? Бажано обгрунтуйте свій вибір
 

_uKRaINIaN_DeMoN_

Demon Lord
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Я думаю на цих виборах виграє БЮТ, бо в них зара велика репутація.
А так я голосував би за НУНС,бо мені так захотілось:-p (понатурі мій батя за цю партію голосував).
:cool: :cool: :cool: :D :cool: :cool: :cool:
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
Піду голосувати за БЮТ!Однозначно!!!
То шо в січні 2008 року прибутки населення за даними Держкомстату зменшились на 29,1% порівняно з груднем 2007 року, оплата праці зменшилась на 28,7% а соціальна допомога на 16,1% - то гад Янукович виноватий. Те шо всього за 2 місяці уряд виконав більш ніж піврічний план по інфляції (5,6% , а Юля обіцяла річний показник не більше 9,6%) - то тоже фігня. Головне шо планктону кинули по 200 долярів на рило! То круто! Вперьод Юля! В Прорив! Ми з тобою! Східноєвропейський тигр пригає в п...ду.
 
K

keeway

ЯБ проголосувавби за БЮТ. Вони хоть трохи шось роблять чим ті всі остальні.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
keeway сказав(ла):
ЯБ проголосувавби за БЮТ. Вони хоть трохи шось роблять чим ті всі остальні.
... краще чим всі остальні роблять нові ціни...
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
lek сказав(ла):
краще чим всі остальні роблять нові ціни
Невже Тимошенко вже й на світові ціни вплив має?
Бо нові ціни на енергоносії та продукти харчування - світова тенденція.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
lek сказав(ла):
... краще чим всі остальні роблять нові ціни...
Еееееееее А на комунальні послуги хто підняв ціни? БЮТ? Чи вже забув?
І ціни на енергоносії тоді були не такі,як зараз.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Где новые рабочие места?
Где новое бесплатное жилье? Или все уже забыли о нем? Где качественное образование и медицина?.......
Надоели все! Одни обещания.А как доходит до дела,все им что-то мешает.Плохому танцору...
Подачка даже в 1000 гр это улучшение жизни?
Гнать их нужно всех
 
S

SilentKiller

Frost сказав(ла):
Якби парламентські вибори відбулись сьогодні я проголосував(ла) би за:
Frost сказав(ла):
Дык состою я в ней : ))) за что ж еще мне голосовать. А Юлька просто мозги пудрит и кричит с трибуны красиво.
 

lek

Користувач
Реєстрація
18.11.06
Повідомлення
96
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Невже Тимошенко вже й на світові ціни вплив має?
vk713 сказав(ла):
І ціни на енергоносії тоді були не такі,як зараз.
Шановні, не так давно ви палко вірили у Ющенко як у миссію, ну і що з того вийшло?
Тепер у вас нова віра і надія - юлька!
Ну що, ж вірте....
А як на мене, то вона ще ті граблі для країни...
2005 рік повертається...
 
K

keeway

Та мені всеодно за кого голосувати толку вже небуде ніякого.
 

billysh

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
45
Репутація
0
ВО "СВОБОДА" в список!!!
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Frost сказав(ла):
Хто на Вашу думку вартий того, щоб сидіти в парламенті?
Я за те щоб Всеукраїнське обєднання "Свобода" замінила весь цей парламент
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
А я взагалі за рейтингові вибори (шкода, що таких не існує). Який політик набере більше голосів, той і в парламенті (як президентські вибори). Це схоже на мажоритарну систему, але в ній депутати прив'язані до виборчого округу. Я симпатизую політикам із різних політичних партій, і як же мені голосувати?

добавлено через 11 минут
Мене лякають люди, що досі вірять у тимошенко! Обіцянки: з січня 2008 року контрактна армія, дизпаливо по 3,60, повернення вкладів ощадбанку! Не зробила нічого, крім "Юліної тисячі", чим і був підірваний бюджет 2008 року (не було в ньому заплановано таких видатків). Навіщо обіцяти людям, коли прекрасно розумієш, що ти виконати цих обіцянок не можеш? Заради перемоги на виборах! А як же ж відповідальність?
Та й імідж у Юлії Володимирівни не політичний, весь час якесь хі-хікання. Хтось бачив щоб Ангела Меркель, або Маргарет Тетчер хіхікала? А безкінечне повторення, що вона жИнка? У політиці нема ні жінок, ні чоловіків. Якщо жИнка - діти, кухня, церква.
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Якщо жИнка - діти, кухня, церква
akvar, ты чего Гитлера цитируешь?

такими темпами мы долго будем висеть на том, что есть.
Подумаешь-хихикает..хорошо, что чувство юмора есть, а оно присуще только интеллектуальным личностям:-p по крайней мере говорит грамотно
и не "прохфессор", ну, и к пчелам равнодушна:)
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
akvar сказав(ла):
Мене лякають люди, що досі вірять у тимошенко!
Скорее боятся нужно людей которые верят в во свободу

kristi сказав(ла):
хорошо, что чувство юмора есть
Ну да.Только человек с большим чувством юмора во времена кризиса и повального обрушения промышленности будет выделять из стабфонда 47 млн. гривен для укрепления отношений с украинской диаспорой за рубежом (постановление кабмина №874 от 19.08.09), ну и когда заправляю машину по 7,50 за литр не раз вспоминаю Юлькин юмор о бензине из водорослей по 3 гривны. Пошла бы она уже со своим юмором и могучим интеллектом в ...камеди клаб.

kristi сказав(ла):
ну, и к пчелам равнодушна
Пчелки как-то дешевле Louis Vuitton
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Avvocato сказав(ла):
Скорее боятся нужно людей которые верят в во свободу
Більш ніж впевнений, що Ви не знаєте особисто жобного чоловіка який є членом ВО "Свобода" - назвіть наприклад хоча би когось з Нетішинської міської організації ВО "Свобода" і чим саме Вам зашкодила ця людина. Судити можна людей за їх дії, які ВО "Свобода" намагається лише здійснювати шляхом отримання влади на виборах, або за їх бездіяльність, яку на даний час влаштували БЮТ, ПР, НСНУ та їхніж так звані нові-старі обличча з усім нам відомими фізіаноміями.... На сьогодні ВО "Свобода" це вже сформована політична сила, яка є альтирнативою всім вищезазначеним дармоїдам....
 

Avvocato

Користувач
Реєстрація
03.11.06
Повідомлення
100
Репутація
0
Моя думка така,треба збавити оберти,трохи брехати і ще раз брехати.
Ви що думаєте,що мені подобається "георгіївська акція"?
Запевняю,рука не затремтіла б натиснути на гашетку.
Як це не гидко звучить,але треба сподобатися усім українцям.
Головне прийти до влади,будь яким шляхом,
а там вже розберетися.

***
Дійсно кайф отримуєш як бачиш розбиту пику тої шльондри кацапської, а які очі наче в штани наклав:))) Так і хочиться в берцях пострибати на його забитому животі або підвісити за ногу сволоту на розвагу мухам.

***
що нам потрібно негайно утворювати воєнізовані формування - громадянська війна неминуча. Кожна секунда затягування може стати страшним опущенням. А якщо хочемо миру, то тим більше мусимо готуватися до війни.

***
З цими людьми не можна домовитись, бо це є москалі по крові, завезені на Україну після геноциду. Настав час очистити Націю від чужорідної домішки!

***
До зброї, козацтво, до зброї! Настав час громадянської війни! Саме зараз!


***
Пейсате чомусь як не дивно приписує себе до слов’ян певно забуло що предки полірували печі освенцома і черевики офіцерів SS.

***
Ви зрозумійте, кацапи нікому не потрібні. Їм ніхто не допоможе. Події августа 2008 у Грузії - не можливі у Криму. Бо у Грузії кацапи спиралися на АБХАЗІВ та ОСЕТИНІВ - справжніх чоловіків. А Севастополь населяє російськомовна бидло-мразь. Не те, що не чоловіки, а навіть не люди!!!

Цитаты с официального форума во свобода (бывшая Социал-национальная партия Украины) http://www.forum.vosvoboda.info

Комментировать что-либо я думаю здесь без надобности, а общаться с человеком, который позорит слово "Українець" я считаю ниже своего достоинства.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Avvocato сказав(ла):
Комментировать что-либо я думаю здесь без надобности, а общаться с человеком, который позорит слово "Українець" я считаю ниже своего достоинства.
Українець я по національності і знаючи три мови говорю на своїй рідній, так що виходить само-собою, що Ваша гідність нижча моєї (неображайтеся це не я сказав).

«Киевские ведомости»
- "ВЕДОМОСТИ" составили рейтинг самых высокооплачиваемых кабминовских чиновников. 10 миллионов гривен заработала в прошлом году министерша-миллионерша, глава Минтруда и соцзащиты Людмила Денисова. Самой бедной оказалась бесквартирная Юлия Тимошенко, которая не имеет ни гонораров, ни гаража, ни даже мотоцикла. Посередине списка приспособились пастор Александр Турчинов и король компроматов Юрий Луценко. Где и как зарабатывают высшие чиновники страны -- читайте в "Киевских Ведомостях".

Всі ми знаємо, що в інтеренті і в ЗМІ безліч компромату можливо знайти на будь кого на свободу, БЮТ, ПР, НСНУ тощо - давайте просто не будимо опускатися до їх рівня.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Avvocato сказав(ла):
Комментировать что-либо я думаю здесь без надобности, а общаться с человеком, который позорит слово "Українець" я считаю ниже своего достоинства.

А на москалiв не вважайте, нехай вони собi пишуть по-своєму, а ми по-своєму. У пх народ i слово, i у нас народ i слово. А чиє краще, нехай судять люди.

Тарас Шевченко. "Передмова до нeздiйсненного видання "Кобзаря"

* * *

Мова - це не просто спосiб спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова - це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам'ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу.

Олесь Гончар

* * *

Людина, яка втратила свою мову, - неповноцiнна, вона другорядна в порiвняннi з носiєм рiдноп мови.

Павло Мовчан

* * *

Хто не любить своєп рiдноп мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини.

Й. Г. Гердер

* * *

Рiдна мова на чужинi
Ще милiшою стає.

Павло Грабовський

* * *

Мова - це великий дар природи, розвинутий i вдосконалений за тисячолiття з того часу, як людина стала людиною.

Кiндрат Крапива

* * *
Ці вислови також взято з інтернету і говорять вони самі за себе. І чого ж це я, розмовляючи рідною мовою, лягаючи спати прошу бога допомогти Україні позорю слово Українець? Якщо живття в Україні та спілкування з українським наробом принижує вашу гідність - силою тут нікого не тримають. Та навряд чи ще якась країна дозволить комусь буть-які прояви сепаратизму та викрики всі дурні, жити треба у складі якоїсь іншої країни тощо.... Вас негайно буде поставлено на своє місце якого ви достойні якщо взагаві не депортовано....