Якби парламентські вибори відбулись сьогодні я проголосував(ла) би за:

Якби парламентські вибори відбулись сьогодні я проголосував(ла) би за:

  • Партія Регіонів

    Голосів: 17 13.6%
  • БЮТ

    Голосів: 37 29.6%
  • Блок Литвина

    Голосів: 3 2.4%
  • КПУ

    Голосів: 2 1.6%
  • НУНС

    Голосів: 3 2.4%
  • Партія "Пора"

    Голосів: 1 0.8%
  • За іншу партію

    Голосів: 12 9.6%
  • Проти всіх

    Голосів: 50 40.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    125

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Українець сказав(ла):
Вас негайно буде поставлено на своє місце якого ви достойні якщо взагаві не депортовано....
Українець, накінець ви відкрили справжню суть вашої партіїї:)
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Знахарь сказав(ла):
Українець, накінець ви відкрили справжню суть вашої партіїї
Взагалі то я говорив про держави які працюють в злаженій системі державного управління та користуються активною громадською підтримкою свого народу.
Україна всього цього ще не має, але я вірю, що всежтаки колись ми цього досягнемо. Надіюся це відбудиться ще при мому житті і побачу я своїх дітей вільними в своїх переконаннях і соціально захищеними бо я не алігарх і купити цього не маю можливостей....
 
S

SilentKiller

Українець сказав(ла):
Взагалі то я говорив про держави які працюють в злаженій системі державного управління та користуються активною громадською підтримкою свого народу.
Дадада малыш - Бущенго ТАК!!! И тiльки так!!! бред... одно говно уже создало революцию...
Українець сказав(ла):
Україна всього цього ще не має, але я вірю, що всежтаки колись ми цього досягнемо.
Дадада когда снова появяться динозавры и снова вымрут только Украинцы возродят человеческую рассу.... б/п...
Українець сказав(ла):
Надіюся це відбудиться ще при мому житті
Проживеш лет так 100000000 и это будет!!! Верь, не пей не кури! И ты доживешь!!!
Українець сказав(ла):
бо я не алігарх і купити цього не маю можливостей
А они могут и никогда, запомни никогда этого не будет!!!
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
Якби парламентські вибори відбулись сьогодні я проголосував(ла) би за: Партію маразматиків "Кучму Геть"
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
30 травня 2010 року відбудуться вибори в місцеві ради, чого немає в списту Всеукраїнського об'єднання "Свобода"?
 

medved

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Українець сказав(ла):
30 травня 2010 року відбудуться вибори в місцеві ради, чого немає в списту Всеукраїнського об'єднання "Свобода"?
А Вы в этом случае сами то, как думаете? Судя по всему, Вы то как раз об этой партии имеете более информированности?
Намой взгляд, глупо задавать этот вопрос в процентном соотношение большинство которые, проголосуют против вех.

Ну, вот у меня к Вам уж простите такой вопрос, возможно, он некорректен и не уместен в этой теме, но моё любопытство и возможно и незнание в этом случае культуры Украины меня гложет и посему этот выбор пал на Вас при просмотре Вашего профиля.
Очень мне непонятен один лозунг, призыв или воззвание как Вам будет угодно. Уж будьте так любезны и остальные кому это небезразлично и кто хоть что-то об этом знает, историю и смысл сего, а то как не странно кого не спрошу вразумительного ответа так и не дали.
« - БУДЬМО! – ГЕЙ! – БУДЬМО! – ГЕЙ! – БУДЬМО! – ГЕЙ– ГЕЙ– ГЕЙ!!!
Не хочу некого обидеть, но на современном сленге российского языка, это переводится приблизительно так « Будем или станем, извините голубыми (иль прочие синонимы)».
Я бы не хотел что бы патриотичный народ этого форума, подумал что я это выдал виде провокации, но к сожалению я был свидетелем когда считающий себя истинным украинцем, не смог вразумительно ответить русским на этот вопрос в России.
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
medved,
Якщо перекладати на російську, слово "ГЕЙ!", яке відноситься до частини мови "оклики", то вийде "ЭЙ!". Приклад - Гей, Шановний! - Эй, Уважаемый!
Шкода, правда, що в сучасних реаліях це слово набуло іншого значення і для "темних" являється ознакою статевої орієнтації, але "Будьмо! ГЕЙ!" кричали наші предки ще до зпотворення значення цього слова, тому так галасують і досі, хоча вже тихіше і тихіше, бо, бач, хтось вбачає в цій фразі заклик до інтимних відносин :cool:
Сподіваюсь докладно пояснив, і оффтоп на цьому припиниться...
 

medved

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Black_Raven , благодарю более чем ясно. Обидно, что сам недодумал, ну а в этом случае масштаб "темних" более чем достаточно, похоже способных только как раз и Фуу-кать.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
medved сказав(ла):
БУДЬМО! – ГЕЙ– ГЕЙ– ГЕЙ!!!
Не хочу некого обидеть, но на современном сленге российского языка, это переводится приблизительно так « Будем или станем, извините голубыми (иль прочие синонимы)».

Колись криками Гей, коли не всі "розумники" жили в місті такими криками люди гнали випасати крупну рогату худобу.
А особисто у вас майбуть немає друзів українців в місті з якими можна просто зустрітися випити горілки і поверещати у веселій компанії згадуючи минуле, філосовствуючи про майбутнє....
Несприйміть за образу якщо моя відповідь незадовільнила ваших чито, мрій, чито сподівань але БУДЬМО ГЕЙ - це зовсім не те, що вас цікавить, покрайній мірі не з українським народом.....

добавлено через 33 секунды
medved сказав(ла):
БУДЬМО! – ГЕЙ– ГЕЙ– ГЕЙ!!!
Не хочу некого обидеть, но на современном сленге российского языка, это переводится приблизительно так « Будем или станем, извините голубыми (иль прочие синонимы)».

Колись криками Гей, коли не всі "розумники" жили в місті такими криками люди гнали випасати крупну рогату худобу.
А особисто у вас майбуть немає друзів українців в місті з якими можна просто зустрітися випити горілки і поверещати у веселій компанії згадуючи минуле, філосовствуючи про майбутнє....
Несприйміть за образу якщо моя відповідь незадовільнила ваших чито, мрій, чито сподівань але БУДЬМО ГЕЙ - це зовсім не те, що вас цікавить, покрайній мірі не з українським народом.....
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
medved сказав(ла):
А Вы в этом случае сами то, как думаете? Судя по всему, Вы то как раз об этой партии имеете более информированности?
Намой взгляд, глупо задавать этот вопрос в процентном соотношение большинство которые, проголосуют против вех.

Ну, вот у меня к Вам уж простите такой вопрос, возможно, он некорректен и не уместен в этой теме, но моё любопытство и возможно и незнание в этом случае культуры Украины меня гложет и посему этот выбор пал на Вас при просмотре Вашего профиля.
Очень мне непонятен один лозунг, призыв или воззвание как Вам будет угодно. Уж будьте так любезны и остальные кому это небезразлично и кто хоть что-то об этом знает, историю и смысл сего, а то как не странно кого не спрошу вразумительного ответа так и не дали.
« - БУДЬМО! – ГЕЙ! – БУДЬМО! – ГЕЙ! – БУДЬМО! – ГЕЙ– ГЕЙ– ГЕЙ!!!
Не хочу некого обидеть, но на современном сленге российского языка, это переводится приблизительно так « Будем или станем, извините голубыми (иль прочие синонимы)».
Я бы не хотел что бы патриотичный народ этого форума, подумал что я это выдал виде провокации, но к сожалению я был свидетелем когда считающий себя истинным украинцем, не смог вразумительно ответить русским на этот вопрос в России.
Що ви хочете, колись слово "БИК", в давній греції наприклад, вживалось тоді,коли хотіли підкреслити надзвичайні,надлюдські якості людини.
"О, бЫк, среди людей" = ця фраза означала,щось на кшталт "Герой, силач і т.д."
зараз слово "бик" до людини самі знаєте,що значить.
Різні культури,різні часи,різні значення слів - вчіться шановний...:D
 

element

Користувач
Реєстрація
15.02.07
Повідомлення
26
Репутація
2
Вік
40
Avvocato сказав(ла):
Піду голосувати за БЮТ!Однозначно!!!
То шо в січні 2008 року прибутки населення за даними Держкомстату зменшились на 29,1% порівняно з груднем 2007 року, оплата праці зменшилась на 28,7% а соціальна допомога на 16,1% - то гад Янукович виноватий. Те шо всього за 2 місяці уряд виконав більш ніж піврічний план по інфляції (5,6% , а Юля обіцяла річний показник не більше 9,6%) - то тоже фігня. Головне шо планктону кинули по 200 долярів на рило! То круто! Вперьод Юля! В Прорив! Ми з тобою! Східноєвропейський тигр пригає в п...ду.

Я редко интересуюсь политико, но да же так смог разгледеть Юлины "приколы". Она когда что-то зделала не так, запорола какую-то фигню для нашей державы, так сразу стрелочки переводятся бог зна куда, только не на нее, мол: я говорила так делать нельзя а они зделали, вот какая я харошая.:) А про то что она зделала чтото хорошее, чесно говоря, говорить нечего, она все ворует у своих компаньенов о_О. Ктото что-то предложил путевое иль зделал, так она созывает парламен и росказывает, как она работает для всех нас, старается, думы думает, и толкает ворованую тему своего опонента... ФУ, тошнит от такой политики. Я явно против "руля"!
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
сайт который освещает деятельность "свободы" соответственно пишет для "свободы" - дайте более объективную ссылку на исследование
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Українець сказав(ла):
Соціологи: За рік рейтинг "Свободи" зріс утричі й перевищив позначку 6%
Соціологи: За рік рейтинг "Піпкіни вперед!!!" зріс у мільйон разів й перевищив позначку 99%

пс: мене вєе нудить від вашої політики
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
Українець сказав(ла):
нда, это тоже самое что я сделаю голосование на своём сайте и в скрипте просто пропишу то что мне надо, это же давно известный метод манипуляции общественным мнением методом навязывания ложный данных якобы открытых голосования
"не верю" (с) Станиславский
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
я голусую проти всіх

і підтверджую свої слова польским демотиватором

1312552590_by_Robur21_500.jpg

Единственное, что они могут сделать для страны –
выехать из неё.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Українець сказав(ла):
Facebook-опрос ''Выборы в Верховную раду'': на первом месте Батьківщина, на третьем – ''Свобода'', на четвертом – ''Фронт змін''

http://blogs.pravda.com.ua/authors/nayem/4f13e1c0406e8/
цікавий комент знизу)

cavaua _ 26.01.2012 08:08
IP: 93.75.178.---
davidov_55 Смотрите, как поднимается рейтинг Свободы среди образованных людей, это радует.
----
Рейтинг Свободи піднімався, але не серед освічених людей, а серед маргіналів. Бо освічені люди знають, звідки у Свободи ноги ростуть. І ще знають ті виборці, які обрали їх у облради – на Галичині, що це – зброд, який не має ні освіти, ні культури. Єдине, на що вони вчились, – це бігати зі смолоскипами, кричати геть-ганьба, і то, коли Папа з Луб'янки дасть відмашку.