Легка атлетика

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
бігти і не захекуватись це якось не вазможно якшо багато біжиш під 80% скорсті то так і так задихаєшся любий профісіональний легко атлєт не може бігти шоб незадихатись
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
:) LORD, ти питав у профіків ?
я колись 10 років тому бігав по 10км і незадихувався аж нічуть да і щас кручу педалі і хоть 200-300км за 7-10годин проїду без відсутності хотьби малої задишки. такшо спорний вопрос. 80% це вполнє приємлєма нагрузка для того шоб рівно дихати.

вопрос до легкоатлетів . хочу востановитись на перекладині , і незнаю де мона найти у нас в місті турнік на розтяжках ( гімнастичний ) бажано шоб після 19-00 мона було ходити. ???
 

_SlavkA_

Користувач
Реєстрація
29.11.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Petake;)
я колись 10 років тому бігав по 10км і незадихувався аж нічуть

Я тобі скажу як льогко атлет шо невозможно бігти 10 км і не задихуватьсь може ти шото попутав і йшов пішки!!!!
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
_SlavkA_,
скіки тобі років легкоатлет?

повторюю Я незадихувався коли бігав по 10км розмірений темп неприводить до задихування , задихатись мона на 100 метрівці . я даже час можу сказати я бігав за 40хв я нестарався вибігти з свого часу таяк графік був 1км за 4хв.
Удачі в легкій атлетиці! на тему чи я задихуюсь більше неговорю .
 

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Petake :-) сказав(ла):
_SlavkA_,
скіки тобі років легкоатлет?

повторюю Я незадихувався коли бігав по 10км розмірений темп неприводить до задихування , задихатись мона на 100 метрівці . я даже час можу сказати я бігав за 40хв я нестарався вибігти з свого часу таяк графік був 1км за 4хв.
Удачі в легкій атлетиці! на тему чи я задихуюсь більше неговорю .
ти в нас просто тірмінатор ти йшов і думав шо біг а їхав 200-300км на мотоциклі :-| :-| :-| *ROFL*
 

_c_m_I_w_U_n_k_A_

Користувач
Реєстрація
15.06.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
32
я ЗАймаюся ЛЕгкою Атлетикою )) на мою думку це дуже цікавий , корисний вид спорта)))).Ще в нас дуже цікаво займатися тому що в нас цікавий колектив, дружелюбний))))) це як наша 2 сімя)))))
 

*D[e]sayT*

Користувач
Реєстрація
31.12.08
Повідомлення
8
Репутація
0
гг я колись думав 4и йти на легку атлетику 4и на футбол пішов на футбол , але коли ба4у цих дів4ат з легкої атлетики.....
 

_c_m_I_w_U_n_k_A_

Користувач
Реєстрація
15.06.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
32
Ддаа ми красівенькі дівчатка)))) правда Слав?
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
Да дійсно дівчата у нас нас супер таких ще пошукайте))))) Коли будуть якісь змагання по легкій атлетиці?)))) Блін в мене багато знакомих МС дівчат. І вони гордяться цим тому, що вони це гордість нашої України))))) І дійсно дівчата один за одною горою, так само і наші хлопці)))) Ви просто супер :))
 

_АнзЮшка_

Користувач
Реєстрація
22.10.08
Повідомлення
17
Репутація
0
Легка атлетика - вид спорту, що поєднує такi дисциплiни як: ходьба, бiг, стрибки (у довжину, висоту, потрiйний, з шестом), метання (диск, спис, молот, i штовхання ядра) i легкоатлетичнi багатоборства. Один з основних i найбiльш масових видiв спорту.

В англомовних країнах легка атлетика подiляється на двi групи змагань: <трековi> i <польовi>. Кожен вид легкої атлетики має свою iсторiю, свої трiумфи i визначнi дати, свої рекорди, свої iмена.

Мiжнародна асоцiацiя легкоатлетичних федерацiй (ИААФ) створена в 1912 i об'єднує 210 нацiональних федерацiй (2002).

Олiмпiйська програма неодноразово змiнювалася. У рiзний час до неї входили такi дисциплiни, як бiг 60 м, командний бiг 5000 м, бiг 2500 i 4000 м з перешкодами, стрибок у довжину з мiсця, потрiйний стрибок з мiсця, перетягування каната, трiатлон i iн. Допуск на Олiмпiйськi iгри одержують спортсмени, що виконали нормативи Мiжнародного олiмпiйського комiтету i Нацiонального Олiмпiйського Комiтету.

Дисциплiни:

- 10000 м чоловiки;
- 10000 м жiнки;
- 100 м жiнки;
- 100 м чоловiки;
- 100 м з бар`єрами жiнки;
- 110 м з бар`єрами чоловiки;
- 1500 м чоловiки;
- 1500 м жiнки;
- 200 м жiнки;
- 200 м чоловiки;
- 20 км спортивна ходьба чоловiки;
- 20 км спортивна ходьба жiнки;
- 3000 м жiнки;
- 3000 м стипль-чез чоловiки;
- 400 м чоловiки;
- 400 м жiнки;
- 400 м з бар`єрами жiнки;
- 400 м з бар`єрами чоловiки;
- 4x100 м естафета чоловiки;
- 4x100 м естафета жiнки;
- 4x400 м естафета жiнки;
- 4x400 м естафета чоловiки;
- 5000 м чоловiки;
- 5000 м жiнки;
- 50 км спортивна ходьба чоловiки;
- 800 м жiнки;
- 800 м чоловiки;
- десятиборство чоловiки;
- метання диска чоловiки;
- метання диска жiнки;
- метання молота жiнки;
- метання молота чоловiки;
- семиборство жiнки;
- стрибок у висоту жiнки;
- стрибок у висоту чоловiки;
- метання списа чоловiки;
- метання списа жiнки;
- стрибок у довжину жiнки;
- стрибок у довжину чоловiки;
- марафон чоловiки;
- марафон жiнки;
- стрибок з шестом жiнки,
- стрибок з шестом чоловiки;
- штовхання ядра чоловiки;
- штовхання ядра жiнки;
- потрiйний стрибок жiнки;
- потрiйний стрибок чоловiки.

добавлено через 45 секунд
доречі також займаюсь;)
 

LORD

Користувач
Реєстрація
20.09.08
Повідомлення
16
Репутація
0
апочка" недавно 30.04.09 були змананя в Хмельницьку.
 

PALMER

Користувач
Реєстрація
16.11.08
Повідомлення
34
Репутація
3
Лапочка сказав(ла):
КОМУ НЕ ЦІКАВИЙ ВИД СПОРТУ ТАК І СКАЖІТЬ АБО НАПИШІТЬ?????????????????

Вид спорта очень классный,особенно люблю 100 метровку и прыжки в длину ну и бег на дальнюю дистанцию!Сам принимаю участия между цехами ХАЭС :) Так что Я "ЗА" за этот вид спорта!!!*THUMBS UP
 

_SlavkA_

Користувач
Реєстрація
29.11.08
Повідомлення
4
Репутація
0
_c_m_I_w_U_n_k_A_ сказав(ла):
Ддаа ми красівенькі дівчатка)))) правда Слав?
ага=***
легкоатлетки всі гарненьккі!!

добавлено через 3 минуты
Petake :-) сказав(ла):
_SlavkA_,
скіки тобі років легкоатлет?

повторюю Я незадихувався коли бігав по 10км розмірений темп неприводить до задихування , задихатись мона на 100 метрівці . я даже час можу сказати я бігав за 40хв я нестарався вибігти з свого часу таяк графік був 1км за 4хв.
Удачі в легкій атлетиці! на тему чи я задихуюсь більше неговорю .
хаха.....дуже самовпевнений..ти спочатку поміряй..свій..пульс..до пробіжди і післЯ..повір різниця..буде
теж саме..з дихаЛкой.....різниця.єє...задишка...буде однозначно!!!!!!!!!!
А ВСЕ ШО ТИ ГОВОРИШ ШО ЇЇ..ТАМ В МЕНЕ ПІСМСЯ 10 КМ НЕ БУЛО..
ТО Я ТОЧНО МОЖУ..СКАЗАТЬ..........
ПІ*ДЬОШ)))

5.3.3.Запрещено использование ненормативной лексики (мата), а также всех производных от него слов и выражений (в том числе грубые высказывания), включая завуалированное спецсимволами. Этот запрет распространяется на весь форум, включая профиль участника. Исключением из данного правила может быть тот случай, когда использование оскорбительной/нецензурной лексики является неотъемлемой частью передачи художественного смысла сообщения (это, например, возможно для рассказов из раздела «Юмор»), или в случае прямого цитирования.
 

MaliNka

Користувач
Реєстрація
21.10.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
28
Да, Славка, абсолютно з тобою согласна..........
А Petake не нада тут випендрюватись...........
задишка полюбе буде........
 

_c_m_I_w_U_n_k_A_

Користувач
Реєстрація
15.06.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
32
я теж...підтримую...Славку..це просто неможливо....
 

Angelos

Користувач
Реєстрація
12.06.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Лапочка сказав(ла):
ХТО ЗАЙМАТЬСЯ ЦИМ СПОРТОМ ПОВИНЕН ГОРДИТИСЯ,ТОМУ ЩО КОЛИ ЗАЙМАЮТЬСЯ ЦИМ СПОРТОМ ТО ПОТРИБНО НЕ КУРИТИ, НЕ ПИТИ.И МАТИ ЧУДОВИ ЗДИБНОСТИ. ЦЕ ДУЖЕ ДОБРИЙ И КОРИСНИЙ ВИД СПОРТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ.ТОМУ БИГАЙТЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ ЦИМ ВИДОМ СПОРТОМ.;) ;) ;) ;)
Могу сказать лишь одно: Лёгкая атлетика с древности считается "Королева спорта". Лично занимался толканием ядра и метанием копья. В КДЮСШ на доске рекордов школы до сих пор есть мой результат и мне если честно немного обидно что так никто из нынешней молодёжи его не побил. Вид метание копья 800грамм в Каменец-Подольском, выступал за нашу школу№4 весит с 2004 года. Так что вперёд!:)
 
S

Streit

Підскажіть будь ласка де саме можна записатися на легку атлетику? Чи можна записатися з 15 років чи немає сенсу? І чи потрібна справка з лікарні, що я здоровий? Дякую..
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
куди пропали легкоатлети?

http://www.youtube.com/watch?v=9WG4MsmplPo





LORD сказав(ла):
ти в нас просто тірмінатор ти йшов і думав шо біг а їхав 200-300км на мотоциклі :-| :-| :-| *ROFL*

ТИ не хоч поспорить з термінатором, на 200км що буде в Ровно проводитись http://rivelo.com.ua/forum/viewtopic.php?f=34&t=6760 , я навіть шосейний вел тобі організую . Ставочка 200грн буде як прокат велосипеда , а як виграєш то я тобі .
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Petake :-) сказав(ла):
Симпотичная болгарочко,как она в финале выступила?,это она бежала вроде не то в четверть,не то в полуфинале ЧЕ

добавлено через 14 минут
А нашел,звать ее Ивет Лалова,она и выиграла ЧЕ,второй была наша Олеся Повх