Магазин или Интернет?

Покупали бы в Интернете?

  • ДА!

    Голосів: 52 75.4%
  • Нет!

    Голосів: 4 5.8%
  • Я бы попробовал(а).

    Голосів: 8 11.6%
  • Не знаю...

    Голосів: 5 7.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    69

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
и кто сказал что всё из "маде ін Китай" плохое?
Я, например, заходя в магазин за чайником, знаю как выбрать хороший за 250-300 грн. И ничего что Китай, зато ABS пластик, контакты STRIX, гарантия нормальная и качество. Зачем платить 400-600 за ту же Польшу или Чехию?? :cool:
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Більша частина світових брендів зараз збирається на китайських заводах. Так дешевше, скоріш за все. Це зовсім ні про що не говорить в плані якості.
Якесь у вас дійсно застаріле поняття про китайців.
Чи Філіпс, Браун і тому подібні бренди вам теж - фі, тому що збирають їх китайці? Зелмер - це поляки. Якщо мені не зраджує моя пам'ять, то навіть на якомусь з Зелмерів бачила напис, що зібрано в Китаї (якщо не придумала). Це ж не означає, що це підробка. ;)
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Когда мне говорят о "Китайском хламе" - я спрашиваю "а ноутбуки?" :)
 

Петрович

Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
22
Репутація
0
проблема не в китаї, а в якості. Китай виробляє і для просунутих країн і для нас. Але нам йде гавно. Тому що є попит, відсутні вимоги до якості, відсутність контролю якості і повна відсутність прав споживача.
Нормальна практика, коли товар можна без проблем повернути чи обміняти, тільки тому що він не сподобався, у нас виглядає фантастикою.

А Китай від Китаю відрізняється, якщо порівнювати що везуть до нас і що в нормальні країни, різниця стане очевидна.
Одне діло купити ноут, а китайського чайника я б не ризикнув взяти. Мені і моїй сім"ї ж з нього пити!)))
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Петрович, ти мабуть десь у ваукумі живеш але зараз 99% техніки яка продається у нас
Петрович сказав(ла):
просто китай китаю велика різниця..
_lola_ сказав(ла):
А есть и что-то между, средний вариант, так сказать, просто многие не знают об этом в нашем городе, потому и идут в Фокстроты платить бешеные деньги. Я имею ввиду - торговля под заказ, всё на месте - не надо платить за доставку, принес деньги, получил квитанцию, никаких рисков, приехал товар - пришел и забрал.
хм цей варіант теж має купу своїх недоліків.
 

vasiliydetochkin

Користувач
Реєстрація
11.12.10
Повідомлення
16
Репутація
0