Мамы! К вам вопрос!

ckync

Користувач
Реєстрація
03.03.09
Повідомлення
53
Репутація
9
Кто пользовался Libero Comfort Plus трусики? (пятёрочка) Как они вам? не сползают? Ребёнок весит 11кг. Мы берём Libero Comfort Plus №5 подгузники- но одевать их одно мучение- ребёнок вертится(( одеваем минут 10)) Вот хотим перейти на трусики)) Очень нужно ваше мнение на счёт Libero Comfort Plus трусики.
 

Zmeyulechka

Користувач
Реєстрація
20.02.12
Повідомлення
17
Репутація
0
про либеро не знаю, мы пользуемся хаггисами №4, ребенок весит 10 кг. одевать-снимать красота. а памперс одеть - это действительно мучение
 

ckync

Користувач
Реєстрація
03.03.09
Повідомлення
53
Репутація
9
Zmeyulechka сказав(ла):
про либеро не знаю, мы пользуемся хаггисами №4, ребенок весит 10 кг. одевать-снимать красота. а памперс одеть - это действительно мучение
А как насчёт протеканий? На сколько хватает? На ночь хватает?
 

Zmeyulechka

Користувач
Реєстрація
20.02.12
Повідомлення
17
Репутація
0
Пока не протекали, но мы одеваем только на улицу, ночью без памперсов спим, но мне кажется что не хватит.
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Мами, порадьте і мені. Більше року ми користувались підгузками Pampers Premium Care, але так як малюк навчився їх знімати, та і вдівання їх вдається з боєм, хочу перейти на трусики. На скільки мені відомо, трусиків Premium Care немає. Кілька разів пробували й інші підгузки Pampers та інших виробників - якість на порядок гірша. Підкажіть трусики хорошої якості, тобто, щоб були м'які, еластичні і з наповнювачем, який гарно вбирає вологу, а не просто ватою напхані :) Може хтось користувався Pampers Active Boy чи Active Girl, розкажіть як вони.