Мастер-ламастер

  • Автор теми Автор теми Koшe4ka
  • Дата створення Дата створення

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
122
Репутація
1
Люди, не рекомендую вам звертатись до майстра, що в Мегабіті віддразу при вході де мобільні телефони! Безвідповідально відноситься до своєї роботи, ще й замінює нові фірмові деталі старими. Перевіряйте відразу ж на місці свої прилади коли здаєте і забираєте!
 
А с чем обращались к нему и что в итоге получили? Можно пару деталей случившегося?
 
  • Подобається
Реакції: SvetLana
"нові фірмові деталі" в телефоні якім користувались і принесли в ремонт...! це смішно!
 
  • Подобається
Реакції: kolya
@Koшe4ka ти що перший раз чула що там таке робиться, я постійно після них переробляю
 
Можно подумать Вы не поняли о чем речь. Или Вы правда настолько глупы?
я зрозумів, просто який сенс міняти робоче на робоче?
бо написано не зрозуміло чи можливо їй замінили на не робочу деталь то потрібно уточнювати!
[DOUBLEPOST=1451403881][/DOUBLEPOST]
@Koшe4ka ти що перший раз чула що там таке робиться, я постійно після них переробляю
Це ви з 220-го???
 
Можете назвать самое большое их безобразие, что держали в руках?
ноутбук, в якому був запорчений загрузочик, а поставили діагноз, що вийшов з ладу міст і хотіли за ремонт взяти в районі 1000 грн.
Чому такі висновки?
 
ноутбук, в якому був запорчений загрузочик, а поставили діагноз, що вийшов з ладу міст і хотіли за ремонт взяти в районі 1000 грн.

Чому такі висновки?

Так яке відношення мають ноутбуки до телефонів? В Мегабіті ремонтом ноутбуків і телефонів займаються зовсім різні люди і контори.

Це не висновки а просто питання або припущення.


Хочу запитати чи зверталась Koшe4ka після ремонту з заявленою притензією до виконавця робіт?
Якщо так то що відповіли?
Ще наполягаю щоб Koшe4ka дала відповідь на другий топік теми, бо це важливо.

І взагалі хочеться більше конкретизації і доказів, бо без цього це просто пусті слова.
 
Так яке відношення мають ноутбуки до телефонів? В Мегабіті ремонтом ноутбуків і телефонів займаються зовсім різні люди і контори.
А те що вивіска одна і приміщення також, а значить для людей це одна кантора і якщо один спортить репутацію, то і інших це зачепить. Якщо навіть на двох ломастерів в бригаді буде один майстер, то його колеги репутацію будуть і йому портить. Мені коли приносять техніку з черговим косяком то ні прізвищ, ні відділів не називають, а кажуть просто - Мегабіт
 
А те що вивіска одна і приміщення також, а значить для людей це одна кантора і якщо один спортить репутацію, то і інших це зачепить. Якщо навіть на двох ломастерів в бригаді буде один майстер, то його колеги репутацію будуть і йому портить. Мені коли приносять техніку з черговим косяком то ні прізвищ, ні відділів не називають, а кажуть просто - Мегабіт

Ну якщо так, тоді порахуйте скільки відділів в ТорговомуЦентрі і УніверМазі....
 
на рахунок мосту не правда тому що скільки пам'ятаю то заміна мосту 2200грн коштує!
 
Звернулись з однією проблемою, а отримали ще одну. Оригінальні деталі, які були в пристрої замінили на якесь дешеве фуфло. Виходить, що клієт-дурак, нічого не помітить, а якщо помітить, то не докаже... Хтось просто змовчить, хтось напише крик душі на форумі, а хтось же ж може і по іншому розібратись...
Хай користується собі на здоров*я, але колись дограється...
[DOUBLEPOST=1451753861][/DOUBLEPOST]@energy, спеціально не писатиму, так як впевнена що то не єдиний випадок.
Хай трохи подумає над тим. До них люди звертаються, довіряють, а у відповідь ось що...
Неприємно, дуже неприємно...
 
@energy, спеціально не писатиму, так як впевнена що то не єдиний випадок.
Як бачиш не єдиний, хоч і говорять, що це різні фірми,но методи роботи одинакові
а це не