Музична творчість

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Викладаємо записи (відео, аудіо) своїх пісень, музичних композицій.

Вказуємо:

* Назву композиції
* Автора
* Виконавця
* Інші дані
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
ДороФчик усім вам, мої дорогенькі! Так... от чого я вам пишу... У мене дома оно Така КреведКа є .... Так... попробую простіше... Хотілося б взнати вашу думку про творчість ще зовсім молодого гурту "Zla Mala". Мені хотілося б взани ваші враження, адже так чи інакше вокалістка цього гурту виросла в Нетішині, шурувалася його вулицями і т. д.))) А ось вам і коротенька історія цього гурту

Гурт "Зла-малА" створений у Листопаді 2005 року студентами Рівненського музичного училища. На даний момент вокалістка на ім"я Оля тепер освоює акторську майстерність у місті Львів. Колектив створювався за ініціативи однієї з громадських організацій. До його складу входили також і активісти цього руху, але за збігом обставин гурт відійшов від цієї організації і став самостійним. Після цього випадку і відбулися перші зміни у складі гурту. Згодом, як "Злі-малі" (а на той момент гурт існував ще без назви) знайшли нового учасника колективу - гурт став повноцінним і їх було запрошено до Рівненського Палацу дітей та молоді, як одним із базових колективів цього закладу. По сьогоднішній день гурт представляє і захищає окрім своїх літературно-музичних творчих надбань пісень та інтересів ще й честь палацу. З того часу пішла співпраця ще з одним палацівським гуртом "Ot-Vinta", відомим на всю країну та за її межами. Хоча "Зла-малА" до украбільного руху не має ніякого відношення (хіба що далеко поверхневе) і грає зовсім іншу музику, але поради та допомога монстрів українського рок-н-ролу не один раз ставала у пригоді. Гурт виконує пісні виключно українською мовою і цим самим намагається розвинути ще більшу любов до мови держави та нації серед молодого та підростаючого покоління. На субєктивну думку учасників гурту музика "Зла-малИ" є..... А загалом оцінювати музику повинні слухачі чи музичні критики, тому цю справу маєте виконувати ВИ!! Хоча можливо і потрібно проводити паралелі з РОК культурою і не тільки..... За не повних два роки колектив збагатився певним досвідом - це чисельні виступи на сцені Рівненського палацу дітей на молоді для рівнян, гостей з Польщі, Росії та інших міст України. Святкування у центрі міста Рівне Дня Молоді 2006, Пивного свята 2007, благодійних марафонів 2006 та 2007(спільний концерт з гуртом ""Ot-Vinta), перемога на відбірковому конкурсі фестивалю "Червона Рута 2007" у номінації "Рок музика", святкування річниці міста Володимирець - це ще далеко не усі виступи. "Зла-малА" виконує тільки свої композиції, хоча у майбутньому можливі і кавери. На разі колектив має повністю готову концертну програму, а у запасі дуже багато матеріалу, який з кожним днем поповнюється все більше і більше, як і має відбуватисья у всіх творчих індивідів. На разі колектив регулярно вдосконалює свою майстернісь і записує нові треки, які найближчим часом будуть розміщені на офіційному сайті гурту www.zlamala.com та не тільки...


не вийшло кинути вам пісеньку... не той хвормат))
Їх пісні можна послухати на сайті zlamala.com.
А пісеньки кину пізніше
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Я чула про вокалістку від її ж мами...але нажаль жодної пісні не чула...а хотілось би....доречі ніхто не підкине їхнього сайту
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Я хочу кинути ссилку пісеньки, а воно падло не виходить)>:eek:
 

Caramellina

Користувач
Реєстрація
24.03.07
Повідомлення
59
Репутація
0
Вік
34
прослухала дві пісні. Сам матеріал записаний неякісно. Немає балансу. а взагалі примітивні пісеньки, ніякого драйву. Але як для починаючого гурту....в кожного гурту свої шанувальники. З місцевих рівненських гуртів я віддаю перевагу гурту "Після 9-ти"
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Buzzz, ти хороший хлопчик!
Samara, я здається здогадуюся звідки ти знаєш її маму))) Я лише спробую намікнути на те шо я здогадуюсь: ти часто стрижеш волосся? І шоб не було офтопу
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Caramellina сказав(ла):
прослухала дві пісні. Сам матеріал записаний неякісно. Немає балансу. а взагалі примітивні пісеньки, ніякого драйву. Але як для починаючого гурту....в кожного гурту свої шанувальники. З місцевих рівненських гуртів я віддаю перевагу гурту "Після 9-ти"
Неякісно, того шо сама розумієш: гурт молодий, а ще й студенти.. де у них , студентів візьмуться гроші на хороший та якісний запис?Вони , можна сказати , не доїдають, що б зібрати гроші на нормальний запис ( а як відомо, для того шоб записати пісню, навіть у самому туфтовенькому хворматі, треба не менше 60-80$) Вони це розуміють, але поки є як є...Добре що ім Юрко Журавель (Соліст гурту " От Вінта") допомагає з апаратурою , а то б взагалі була б катастрофа)))
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
..Ртуть.. сказав(ла):
ти часто стрижеш волосся? І шоб не було офтопу
стрижу і крашу доволі часто...

всьо я більш не офтоплю :-[
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Caramellina сказав(ла):
Можливо, у кожного свої смаки, але все таки б радила послухати пісню "Курорт")))

добавлено через 5 минут
Caramellina, все рівно дякую тобі за твою критику!!!))) Ти, можна сказати, внесла свою маленьку часточку в покращення творчості "Zloi Maloi")));)
 

Caramellina

Користувач
Реєстрація
24.03.07
Повідомлення
59
Репутація
0
Вік
34
..Ртуть.. сказав(ла):
Можливо, у кожного свої смаки, але все таки б радила послухати пісню "Курорт")))

цієї не чула. як найду послухаю. чула лише "Сльози" і "Зламала життя"

..Ртуть.. сказав(ла):
все рівно дякую тобі за твою критику!!!)))

нема за що. а тобі дякую за те що адекватно її сприймаєш
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Buzzz,
ну, шо можеш сказати про творчість гурту?:-[
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
Блін мені так сподобались ці пісні!!!! капец.... дякую Лєн шо створила цю темку....:-* ;) :)
 

.little freak

Користувач
Реєстрація
20.01.07
Повідомлення
19
Репутація
0
Прослухала 3 пісні. Сподобалось. Сподіваюь группа буде розвиватись.
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Дякую вам усім !!!! За те шо підтримуєте так сказать, відчизняного виробника!!!))))) І тримайте тексти пісень:


«3 Б. Н.»

(три білих негри)

1. Ти мене любив
Такою тонкою, стрункою.
Дуже ти хотів,
Щоб я весь час була з тобою
Ти не помічав
Що я тобі весь час брехала
Навіть не мріяв ти про те,
Що я сказала.

Приспів.

2. У сутінках ночі
Задумавсь ти про себе.
Як далі ти будеш жити без мене?
І шо робить тепер вже ти не знаєш,
Напевно дуже сильно ти мене кохаєш.

Приспів:
А не пішов би ти
Під три білих негра
На дощ, на холод,
Де мерзнуть ноги.
Туди де замерзає твоє тіло,
Бо без кохання немає діла.





«Безлад»


1. Безлад в душі, безлад туманний,
Холод, неспокій в серці нежданий,
Очі виштовхують сльози на зовню,
І ти зробити нічого не можеш.

Приспів.

2. Безлад в душі легко легко спинити,
Холод, неспокій просто нагріти,
Очі закрити, сльози сховати,
І пам’ятати, і пам’ятати…

Приспів:
Ти у прірві, ти у пітьмі,
Ти в застої великому, ти у біді.
Допомоги не жди – вона не прийде,
Допомога в тобі, звільни її.






«Я хочу, хочу, хочу!!!»


1. Ранковий безлад у кімнаті,
Хочу спати!!!
Нога накульгує моя,
На стінах порвані плакати,
А пам’ять моя нежива.
* * *
Ранкова кава у кав’ярні,
І дим біленьких цигарок,
Сльозоточивий запах з рота,
Від пива, бренді, кока-кол…

Приспів.

2. Можливо вчора це сьогодні,
А вчора завтра завіта,
Можливо сьодні я не хочу,
Але безсила тута я.

Приспів:
Хоч і субота, ранок важкий,
Хоч і твереза, та не та,
Хоч і гуляла я до скону,
Проте не зовсім рада я.
* * *
Навіщо, скажіть мені панове,
Можливо я не зовсім здорова.
Аби що казать я не хочу,
Я хочу, хочу, хочу, хочу!.. Що я хочу?!
Навіщо ця вся маячня,
Можливо я і тупа,
Аби що казать, я не хочу,
Я хочу, хочу, хочу, хочу вчорашнього дня!
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
..Ртуть..,
зайди в міранду і кинь мені ці пісеньки,бо я просто тащусь від цієї групи... хочу послухати ще.....;)
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Ги... я поки ше не настроїла намано, а от коли настрою - кину!!!)))

добавлено через 1 минуту
УВАГА!!!! Гурт буде переписувати скоро усі свої пісні на кращий і якісніший формат у кінці вересня!))) Чекайте)))

добавлено через 3 минуты
Бажаючі поспілкуватися з самими учасниками гурту можуть зайти на форум сайту і там же задати їм питання (тематика питань не обмежена)))http://zlamala.com/forum/
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
і я часто стрижу волосся! :D а Оля - молодчина! так тримати! *THUMBS UP надіюся скоро отримати диск з автографом! ;)