Музична творчість

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
На рахунок альбома прийдеться почекати))) не скоро то усьо буде)))
Розшифруй себе, звідки Олю знаєш? Мені просто так цікаво))
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
ми з Олею колишні подружки :) ще малявками разом гуляли і мене теж Оля звати.. ти мене бачила, бо я частий клієнт твоєї мами і живу навпроти.
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Свіжина....

А ось свіжина - фото з фестивалю "Де то нація?"
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
:) Ще одне фото.... барабанщик "Zla Mala"
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Народ!!! У; гурту з'явилися нові записи!!! шоб їх послухати у вас є два варіанти:найти їх на офіційному сайті гурту, або ж... НАВЧИТИ МЕНЕ ВСТАВЛЯТИ СИЛКИ З ПІСНЯМИ))

добавлено через 30 минут
13-14 жовтня "Zla Mala" вирушає на фінал фестивалю "Червона рута", що відбуатиметься у місті Києві))[:-}
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Злюки...

Тут є кілька найцікавіших фото ( ну це так, моя незалежна думка). Ги.. вони тут такі дуріки..*WASSUP*
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
Була я на концерті якомусь( просто не помню назви) то там карочє виступала ця группа,вообще ссууууууууппппппппееееееееррррр !!!!!!! мені так сподобалось!!!!!*DANCE* *YAHOO* а який їхній сайт?????????? я зайду!!!! скачаю.... да ще одне проханнячко.... ЛенкО!!! ти не можеш взнать які групи (Рівенські) виступали 28 вересня... (походу)
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Venera, привіт!!! Дякую, що цікавишся цією темою!! Так, 28 вересня злюки виступали у Рівному! Про цей концерт написано на сайті в новинах! Глянеш там... Точно знаю, що ще виступали "Ауткрай", а там вже не памятаю, і Голька моя також не памятає, як згадаємо - напишемо...
Ссилочка сайту:
http://zlamala.com
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
ОООООООООООО карочє група уткрай просто сууууууууууууперррррррр!!!!!!!!! вообще !!!!!!!!!!!!!!*YAHOO* *DANCE* *BRAVO* [:-} [:-}
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
мені ауткрай також подобається, цікава у них творчість)))
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
та не то слово! ти шо гоніш! ауткрай-суперррррррр! карочє в мене ше просто така фігня вишла шо на концерті бас гітаріст на мене викупав,а потом ше карочє коли я їх снімала на телефон ,то соліс мені прям в телефон співав,то мене вообще пре ця група! =)*BRAVO* *DANCE* *PARDON* *YAHOO* *CRAZY* [:-}
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Десь у цей вівторок гурт має виступати в Острозі)))) Усі деталі напишу трохи пізніше ( коли уточню))) Тому матимите змогу почуити і побачити живий виступ, а також нові пісні)))
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
ВоПщем лажа вийшла!((( Концерт відміняється ((( по невідомим мені причинам...
 
Y

yOgurt

Ну переслушал, пере4итал, пересмотрел....в принцепи не плохо как вообщем (конефно не тофто меня прёд), но радует то, 4то они стремятся и хотят добиться своего

З.Ы
Желаю огромной им уда4и и новых твор4еских идей..
Мож с ними якось увижусь)))):-X хдето там за шторкой))
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Хто може буде заїздом в Рівному, так Зламаловці 1 - ого грудня виступатимуть в "Гавані"=)
 

Hydrargyrum

Користувач
Реєстрація
23.08.07
Повідомлення
64
Репутація
0
ФатарафіЇ ЗлюК=))):)