Націоналізм. Хвороба людства чи ліки від духовного занепаду?

  • Автор теми vito
  • Дата створення

vito

Користувач
Реєстрація
12.09.07
Повідомлення
4
Репутація
0
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Націоналізм - це освідчення в любові до свого народу (с)

Всегда думал, что это называется - патриотизм
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
vito сказав(ла):
Всегда думал, что это называется - патриотизм
Ні, Ви помиляєтесь (як і шановний А.Ейнштейн), проте це окреме питання і не стосується даної теми.
 

FOXXX

МЕДВЕД
Користувач
Реєстрація
09.03.06
Повідомлення
214
Репутація
0
Вік
46
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Ні, Ви помиляєтесь (як і шановний А.Ейнштейн)

Ну если Вы, хотя бы на "километр" приблизитесь к авторитету А. Эйнштейна...

Хотя это действительно другая тема.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Ні, Ви помиляєтесь (як і шановний А.Ейнштейн), проте це окреме питання і не стосується даної теми.


Я міркував сьогодні над словами Ейнштейна. Міркував не над змістом (це не суттєво), а над причиною, чому саме так він сказав свого часу ...

Отже, справа у тому, що "націоналізм" я розумію по-своєму, а п.Ейнштейн мав на це свою думку. Більш того, у часи коли жив Ейнштейн, глобалізація не загроджувала самоідентичності націй як нині, тому і питання націоналізму не було таким актуальним як наразі.

Тому, насправді, п. Ейнштейн не помилявся - він просто мав свою точку зору на цей термін, а я, власну. Таким чином він правий (або ні) рівно на стільки на скільки правий я (або не правий).


Для інформації №1:
Вакцина проти кору була виділена у 1953 році і з того часу перестала бути загрозою для людства.

Для інформації №2:
А.Ейнштейн помер у 1955 році.




Модераторам:
Будь-ласка, повідомлення №56, 74 та ось це виділіть у окрему тему, наприклад, "Націоналізм - це любов" (с).
Дякую! :)
 

evgeniym

Користувач
Реєстрація
12.10.10
Повідомлення
1
Репутація
0
FOXXX сказав(ла):
Ну если Вы, хотя бы на "километр" приблизитесь к авторитету А. Эйнштейна...
если бы физик-теоретик еврейского происхождения, родившийся в Германии, живший в Швейцарии и эмигрировавший в США хотя бы на "полкилометра" имел понятие о национализме, то он бы на эту тему вообще не высказывался..
FOXXX сказав(ла):
Хотя это действительно другая тема.

добавлено через 5 минут
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Модераторам:
Будь-ласка, повідомлення №56, 74 та ось це виділіть у окрему тему, наприклад, "Націоналізм - це любов" (с).
Дякую! :)
________________
и №80
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Очень хорошая тема, и хороший вопрос в её заглавии. С одной стороны, вот неплохая, на мой взгляд, статья, в которой автор рассуждает о подлинной сущности патриотизма и национализма... С другой стороны, даже многие украинцы без особой любви и трепета относятся к своей собственной стране и истории, подзабыли о своих корнях и традициях... Это - точно неправильно. Без любви и самоуважения не приведёшь страну в порядок, не наладишь собственную жизнь, не достигнешь гармонии. Я бы сказал так: украинский национализм - это крик души настоящих патриотов Украины, тех из них, у которых уже не хватает терпения в борьбе за подлинную независимость своей страны. Я доверяю и сопереживаю этим людям. Надеюсь, у них нет приписываемой недругами огульной ненависти к представителям другой/других национальностей... За "Свободу" не голосую, возможно, только в силу одного существенного "недостатка" этого объединения: присутствия на политгоризонте более умеренного и, в то же время, боле крупного образования подобного рода - партии "Батьківщина".
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
С одной стороны, вот неплохая, на мой взгляд, статья, в которой автор рассуждает о подлинной сущности патриотизма и национализма...
Не погоджуюсь з Вами, проте не буду поринати у дискусію, т.я. тема ця безкінечна. Одне лише зазначу, що ця стаття більше описує, якщо можна так сказати, "російський націоналізм".

БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
С другой стороны, даже многие украинцы без особой любви и трепета относятся к своей собственной стране и истории, подзабыли о своих корнях и традициях... Это - точно неправильно. Без любви и самоуважения не приведёшь страну в порядок, не наладишь собственную жизнь, не достигнешь гармонии.
Відповідь на Вашу цитату лежить на поверхні - це СТРАХ! СТРАХ, який проник у гени українського народу! ГЕНЕТИЧНИЙ СТРАХ після нищівного голоду, організованого совєтами, СТРАХ після НКВД'шних репресій, СТРАХ спустошуючої війни та СТРАХ післявоєнного терору.

Тому нашому народу до десяти заповідей Божих варто додати ще одну: "НЕ БІЙСЯ!"

добавлено через 13 минут
БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
За "Свободу" не голосую, возможно, только в силу одного существенного "недостатка" этого объединения: присутствия на политгоризонте более умеренного и, в то же время, боле крупного образования подобного рода - партии "Батьківщина".
Перепрошую і поважаю Вашу думку, проте у розбудові держави не місце більше чи менше поміркованим політичним силам. Це з категорії "наполовину здоровий".

Представники "Батьківщини" методично зраджувала своїх виборців до 31 жовтня і продовжують це робити і наразі. То, насправді, чи залишився у Вас вибір в майбутньому? Тільки відверто відповідайте ... Собі ...

Приєднуйтесь!
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Відповідь на Вашу цитату лежить на поверхні - це СТРАХ!
Я так не думаю. Причина, на мой скромный взгляд, в другом... Беспамятство - поколения многих за долгие годы доминирования России просто забыли, что они - украинцы - достойная, славная и самодостаточная нация. Им нужно только вспомнить...!!!

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Представники "Батьківщини" методично зраджувала своїх виборців до 31 жовтня і продовжують це робити і наразі. То, насправді, чи залишився у Вас вибір в майбутньому? Тільки відверто відповідайте ... Собі ...
Если это правда - то выбора, действительно, не остаётся... Но что же за дьявольщина? Похоже, что регионалы своими засланными казачками взрывают "Батьківщину" изнутри...

Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
у розбудові держави не місце більше чи менше поміркованим політичним силам.
Здесь вопрос очень тонкий. С одной стороны, в деле построения государства, действительно, крайне необходимы решительные и уверенные шаги и действия... Но, с другой - они должны быть тщательно взвешены и продуманы, и обязательно основаны на чувстве меры: без этого "постройка" может развалиться ещё до того, как будет закончена. И хорошо ещё, если при этом не завалит и самих "строителей"...
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Все ваши так называемые националисты предают человечество. Любовь к нациям означает разделение на части. Неужели вы не видите, что патриот становится врагом всех остальных наций? А патриоты своего района становятся враждебными по отношению к жителям других районов. Я не противник наций, но мои представления интернациональны. Вся эта земля едина. Мне хочется отказаться от малого ради большого.

И таким образом малое разделение принесло человечеству столько трудностей. За три тысячи лет произошло пять тысяч войн. Раньше это было нормально: если в войнах воевали со стрелами и луками, всё было в порядке. Если несколько человек умирали, всё было нормально. Теперь войны приобрели тотальный характер. Теперь это самоубийство для человечества. Теперь любая часть земного шара может стать Хиросимой и Нагасаки, в любой день, в любой миг. Представьте, какой ужасающей будет эта война, и представьте себе, сколько энергии уйдёт на неё. Та же самая энергия может сделать всю землю зелёной, может сделать её процветающей. Впервые человек может начать танцевать, поглощённый блаженством, может петь песни экстаза, может следовать медитации.

Но это не случится, потому что есть ваши так называемые патриоты, националисты.

Национализм — это великий грех. И благодаря национализму на земле существуют все эти трудности. Я не националист. Я хочу сломать все границы. Каждый на этой земле, кто получил проблеск истины, не имеет границ. Они не принадлежат никакой стране, никакому обществу, никакому классу, никакой секте, никакой касте. Они принадлежат всем, всё принадлежит им.
 
  • Подобається
Реакції: Alexandr, Albu та kolya

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Все ваши так называемые националисты предают человечество...Национализм — это великий грех.
Це мабуть китаєць писав. Знахарь, от уявіть що ми всі різко всіх полюбили без грішного націоналізму. І що? Нас просто виживуть з цієї землі китайці/росіяни/мусульмани/кавказці і т.д. Тому що народи землі давно конкурують за матеріальні блага.
 
  • Подобається
Реакції: vin4ens та Sergiy Ryzhuk

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Знахарь, от уявіть що ми всі різко всіх полюбили без грішного націоналізму. І що? Нас просто виживуть з цієї землі китайці/росіяни/мусульмани/кавказці і т.д. Тому що народи землі давно конкурують за матеріальні блага.
Людей треба ділити по складу розуму, а не по чомусь іншому). Краще поряд розумний китаєць, чим дурний українець). В США більше 20 національностей проживає) і живуть доволі непогано) і чомусь їх кавказці з мексиканцями не можуть вижити)). Тому може проблема в чомусь іншому?)
 
  • Подобається
Реакції: kolya

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Краще поряд розумний китаєць
Воно то може й краще. Та тоді будьте готові святкувати не щедрий вечір зі щедрівками та вертепом, а китайській новий рік з драконами. А ще можна проміняти різдво з колядками та кутею на курбан-байрам з жертовними вбивствами тварин.[DOUBLEPOST=1388664127][/DOUBLEPOST]
В США більше 20 національностей проживає) і живуть доволі непогано) і чомусь їх кавказці з мексиканцями не можуть вижити)). Тому може проблема в чомусь іншому?)
Живуть не пагано, ось тільки скільки у США залишилось корінного населення? І де воно подівалося?
 
  • Подобається
Реакції: vin4ens

vin4ens

Користувач
Реєстрація
19.09.11
Повідомлення
8
Репутація
4
@kolyaА яка різниця між рідною дитиною,сусідською дитиною і китайською дитиною?Хай це буде відповіддю на твоє питання.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
@kolyaА яка різниця між рідною дитиною,сусідською дитиною і китайською дитиною?
У всіх дітей 2 ока, 2 руки, 2 ноги, одне серце. Висновок: відміностей між кітайцем і українцем не набагато більше ніж між українцем і українцем. І ще якби ці відміності були б фатальними тоді б пара українець китайка не мала б потомства, але і це не тільки не так, а і доведено наукою, що шлюби в середині одної общини щкідливі для майбутнього потомства.
І ще питання до "щирих українців" хто з вас може сказати, що він 100% українець?
 

vin4ens

Користувач
Реєстрація
19.09.11
Повідомлення
8
Репутація
4
@kolya Ти не почув мого запитання.Повторюю.Яка різниця між РІДНОЮ дитиною,СУСІДСЬКОЮ дитиною і КИТАЙСЬКОЮ дитиною?
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
@kolya Ти не почув мого запитання.Повторюю.Яка різниця між РІДНОЮ дитиною,СУСІДСЬКОЮ дитиною і КИТАЙСЬКОЮ дитиною?
Я відповів, якщо не віриш мені, про все це можна прочитать в книжці з анатомії
 
  • Подобається
Реакції: Знахарь

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Живуть не пагано, ось тільки скільки у США залишилось корінного населення? І де воно подівалося?
індіанці були справжніми націоналістами) тому таких людей посварити між собою було доволі легко) велике племя розбивали на декілька малих - так зручніше потім знищувати)[DOUBLEPOST=1388867875][/DOUBLEPOST]І до речі чому в США самій демократичній країні світу ніхто не підіймає тему геноциду етнічного населення? А до речі це напевно самий масовий геноцид населення за всю історію
 

vin4ens

Користувач
Реєстрація
19.09.11
Повідомлення
8
Репутація
4
@kolya Ок,я зрозумів твою позицію.З такими людьми як ти-коля,важко вести діалог,тому я сам і відовім на своє питання.
@kolyaА яка різниця між рідною дитиною,сусідською дитиною і китайською дитиною?Хай це буде відповіддю на твоє питання.
Відповідь не знаходиться ні в одному підручнику географії,біології,анатомії.Вона є в середині,в серці,в душі як хоч так називай, і це є ЛЮБОВ.Точніше її градація.Адже ти коля любиш напевно всіх дітей на світі...Хоча ні,попробую по іншому...Нормальна людина любить всіх дітей на Землі(свїх,чужих,родичів,інших національностів,всіх...),але свої рідні є найкращі,найцінніші,найкоханіші.І це саме природнє,що може бути на цьому світі.Але тобі коля з твоїми порівняннями ніс з носом,а вухо з вухом цього напевно не зрозуміти.На жаль...
 
  • Подобається
Реакції: БУЛЬДОЗЕР

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
@kolya Нормальна людина любить всіх дітей на Землі(свїх,чужих,родичів,інших національностів,всіх...),але свої рідні є найкращі,найцінніші,найкоханіші..
питання звучало яка різниця між дітьми...а не хто кого більше любить
 
  • Подобається
Реакції: kolya