Новая почта в нетешине

ALenDOS

Користувач
Реєстрація
20.03.11
Повідомлення
59
Репутація
16
А кому нужно тот ещё и позвонит! (067) 535-30-88
 

SILVANA

Користувач
Реєстрація
12.06.10
Повідомлення
36
Репутація
1
Vizavi сказав(ла):
далеко от города, пусть поближе придут, места есть, могу подсказать
Доречі, конкурент НП, ТОВ ІН-ТАЙМ з 20.08.11р. будЕ працювати в центрі міста за адресою пр-т.Незалежності 22 (ТОРГОВИЙ ЦЕНТР):)
 

Beer

Користувач
Реєстрація
06.06.08
Повідомлення
34
Репутація
0
Вчора на НП сказали, що вони вже працюють в суботу. Зручно.
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
Кто скажет , какие примерно расценки у них.
Пару примеров.
Спасибо.
 

Cennik

Користувач
Реєстрація
14.03.11
Повідомлення
11
Репутація
0
Якщо "Нова почта" в Нетішині є це значить що я можу і в Нетішині забирати пошту, тому що раніше приходилось їздити в славуту!
 

RealLife

Користувач
Реєстрація
10.04.11
Повідомлення
18
Репутація
0
Sergiy сказав(ла):
В які дні працює НП ?

Пн-Пт с 9:00 до 18:00. На сайте указано, что суббота выходной. Но выше написали, что работают и в субботу.
Время прибытия груза в 13:00.

добавлено через 1 минуту
kill сказав(ла):
Кто скажет , какие примерно расценки у них.
Пару примеров.
Спасибо.

2 раза получала посылки. Первая весом чуть больше 1 кг, вторая по весу, ну грамм 200 от силы. В обоих случаях стоимость 15 грн.
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Хто стикався з перевіркою електротовару. Зайшов запитав, перевірити візуально можна общупати, а в розетку підключити категорично забороняється. Смішно.. купую товар на серйозну суму, а перевірити зможу тільки вдома... Генератора з собою ж нести не буду! Хто як викручується в даному випадку?(якщо бракований попадеться, досить дорого повернення мені обійдеться)..
 

Vizavi

Користувач
Реєстрація
30.07.09
Повідомлення
60
Репутація
1
теж цікавить таке питання, як перевірити????
- покупать в реальном магазине. Увы, но НП не обязана вам устраивать проверку техники за свой счет. Покупая через инет вы самостоятельно берете на себя риски такой покупки. НП отвечает только за доставку товара
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Якби була змога купити в магазині, то обовязково купив би. А так стоїть питання по іншому.
 

nOName

Користувач
Реєстрація
11.07.06
Повідомлення
50
Репутація
0
Ф?бо? сказав(ла):
Хто стикався з перевіркою електротовару. Зайшов запитав, перевірити візуально можна общупати..........

можно позвонить в контакт-центр и узнать. тел.: 0(800) 500 609
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Я залишився довольний ними. Прийшла посилка на 2дні раніш і одразу смс прийшло
 

SILVANA

Користувач
Реєстрація
12.06.10
Повідомлення
36
Репутація
1
Buhgalter сказав(ла):
Я залишився довольний ними. Прийшла посилка на 2дні раніш і одразу смс прийшло
Ха-Ха-ХА !!! Це як??? Не встигли сьогодні вислати, а ти вже вчора його отримав !!!??? Чи заради тебе НП маршрути змінила ???
 

SILVANA

Користувач
Реєстрація
12.06.10
Повідомлення
36
Репутація
1
Vizavi сказав(ла):
Увы, но НП не обязана вам устраивать проверку техники за свой счет. Покупая через инет вы самостоятельно берете на себя риски такой покупки. НП отвечает только за доставку товара
З сайту НП про послугу доставки вантажів з інтернет-магазинів :"Послуга призначена для компаній, які працюють за схемою прийому оплати від клієнта безпосередньо на місці, надаючи йому можливість ознайомимтися з продукцією, що він купує."
На мою думку, проблеми перевірки куплених товарів в інтернет-магазинах з доставкою через НП існують лише із-за некомпетентності працівників НП в м.Нетішин. В інших містах таких проблем нема.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
SILVANA сказав(ла):
Ха-Ха-ХА !!! Це як??? Не встигли сьогодні вислати, а ти вже вчора його отримав !!!??? Чи заради тебе НП маршрути змінила ???

Нічого смішного. В мене теж таке було. Якщо вантаж їде здалеку (з іншого кінця країни, наприклад), то на сайті може писати, що приїде воно, для прикладу, в середу, а приїхати може вже в понеділок.
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
_lola_,
з представництв які знаходяться до Києва посилка йде в ту чи іншу сторону 1 день, все що знаходиться далі 2 дні.
Єдине у нас в місті машина не кожен день забирала посилки, тому термін доставки міг збільшуватись на 1-2 дні, не знаю можливо зараз щось змінилось.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
qwer_su сказав(ла):
_lola_,
з представництв які знаходяться до Києва посилка йде в ту чи іншу сторону 1 день, все що знаходиться далі 2 дні.
Єдине у нас в місті машина не кожен день забирала посилки, тому термін доставки міг збільшуватись на 1-2 дні, не знаю можливо зараз щось змінилось.

Я пишу так, як було зі мною. З віддалених областей писало, що йти буде 5 днів (включаючи вихідні), сказали мені - ну що ж ви хочете, це ж далеко. Я чудово знаю, коли тут приходить вантаж і з якою періодичністю. Я просто сказала людині, що нічого смішного немає в тому, що прийти вантаж може раніше, ніж пише на сайті. Зі мною таке було раза два, якщо не помиляюсь. І це було ще на початку діяльності НП в Нетішині, може й були ще не врегульовані толком маршрути до нас, всяке може бути.
Хоча, чому це на початку, ось востаннє це було буквально в перших числах жовтня. І йшла мені сушка для овочів не так вже й здалеку, з Дніпропетровська. Відправили в п"ятницю вранці, на сайті написало, що приїде аж у середу, хоча потрібна вона мені була на подарунок саме на понеділок. І приїхала вона в понеділок, тільки от СМС прийшло мені десь о 17.30, і я була не готова кудись бігом бігти за посилкою, щоб встигнути до 18.00. Отаке. А на сайті так і писало - приїде у середу. Забрала у вівторок вранці.
Ми ж тут не про те, як швидко воно доїжджає, ми про те, що пишуть на сайті. :-p
 

Діна

картярка
Користувач
Реєстрація
10.03.06
Повідомлення
33
Репутація
2
А мені товар відправили Новою Поштою 14-го числа(доставка 24-48 годин), а СМСки так і не отримала про прибуття товару... Согодні геть з магазину де замовляла товар дзвонили, і питали, чи не приходила мені СМСка, щоб оплатити і забрати товар, бо їм теж ніхто не повідомив, чи був доставлений товар...
Сходили - як виявилось, товар там уже був...