Новинки сучасної музики

Heaven

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
34
пару дней назад скачал альбомчик неплохих укр. реперов из У. Эр. Асквад'а "Воспоминания". Вот несколько из неплохих треков *THUMBS UP. Если понравятса, тогда заходите на ФТП (10.0.13.101 пароль-логин "all", в папке "Игорь").
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
я люблю жирні тєми:cool:
 

Luka

Користувач
Реєстрація
21.11.06
Повідомлення
127
Репутація
0
ДАЙДЖЕСТ

Если у вас есть желание, но нет возможности создать свой музыкальный коллектив (нет помещения, аппаратуры и т.п.) обращайтесь ко мне, что нибудь придумаем.
Стиль музыки не имеет значения. Главное игра на живых инструментах (или хотя бы их частичное присутствие)
тел.: 3-35-57; 8-093-510-21-36 Виталик
 

TALIKA

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
107
Репутація
5
єх! подивилася на колекцію дисків, випила чаю і зараз як напишу.....;)
слухала-слухаю акваріум, гроб, янка, ддт, чіж, калінов мост, полковнік і однополчане, центр, кіно, чёрний лукіч, звукі му, пікнік, арія, зоопарк, аукціон, чайф, крематорій, нау, інструкція по виживанію, настя, зімовье звірів також башлачёв, диркін, непомнящій, арефьева.....дуже багато маловідомих гуртів.
а от вибрати окрему пісню....в кожного колективу у мене є олюблена, та перераховувати сенцу немає.
і взагалі останім часом більше тягне на українській фолк.;)
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
Гитары и другие музыкальние инструменты....

Здесь викладываите фотки или информацыю о любых музыкальных инструментах!!!
Пожалуй я начну!!!
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
Это начало!
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
Идём далее:
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
И напаследок:
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
2-га гітара це мого брата а от ше найшов!!!
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
Не обов"язково кидати фотки тільки гітар, просто в мене нема начих то й не кидаю, але мені б більше хотілося побачити якісь старовинні інструменти, барабани, роялі та піаніни, бандури, сопілки, скрипки та ін.
(Работаем ребята)
 

Jul_S

Користувач
Реєстрація
15.08.06
Повідомлення
27
Репутація
0
Вік
33

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
у мене тітка в штатах і я її попросила, що б вона привезла якусь фірменну їхню фішку, все одно що воно буде, головне щоб писало Linkin Park. То вона сказала, що там реально ніхто не чув навіть про таку групу...прикидаєте?!?! Вона викладає в коледжі, то її студенти теж не чули... оце потєряні......:D


p.s. Хіба Бред не класний?!
 
M

Midnight Fantasy

не знаю....а, по-моему, некоторые из них - пижонские... когда выбирала себе электро-гитару, зашла в магазин, мне сразу предложили ЯРКО РОЗОВУЮ! я была в шоке.:))) потом ещё кучу таких(синюю, блестящую, стрелой) предлагали...но в итоге выбрала коричнево-чёрную Fender Stratocaster. не жалею!
А ещё очень люблю Ibanez-ы...
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
(Оффтоп на правах модератора)
Так...
WeeVils* сказав(ла):
Здесь викладываите фотки или информацыю о любых музыкальных инструментах!!!

Во... Оце суть теми!

А тут що? Фотки одних тільки гітар... Без описів, без техінформації... Тіки іноді назви мелькають...

Наразі розцінюю тему як флудотопік. Маєте час до завтрашнього ранку, щоб виправити ситуацію, інакше - делет...
 
Y

yOgurt

Да Женька...проц у тебя жирный :))
поновее скажем так относительно моего всего :)
у меня гитара с процом идёт как антиквар уже.....:) Но ещё своё может!
 

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
О!!! чуть не забула! читала десь в інеті, що відбуваєтьсяв Естонії ніби голосування, кого вони хотіли б бачити на концерті в себе... то ЛП посідає №3 місце, а №1 - Токіо Хотел... гм..я б все одно вибрала б ЛП, з ними цікавіше ніж з сопляками