Новинки сучасної музики

Paladin

Користувач
Реєстрація
06.08.06
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
34
Класно тут опсуждать ету группу!!! Все молчат скучно .
 

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
вичитала що ніби це їхній новий символ "LP". ну і ще фоточка одненька... Бред навіть заросший класний :D :-* :-* :-* O:)
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Ня;)
Коли до губ твоїх лишається пів подиху
Коли до губ твоїх лишається пів кроку
Зіниці твої виткані із подиву
В очах у тебе синьо і широко

Щось шепчеш зачаровано і тихо ти
Той шепіт мою тишу синьокрає
І забуваю я що вмію дихати
І що ходити вмію забуваю

А чорний птах повік твоїх здіймається
І впевненість мою кудись відмає
Неступленим пів кроку залишається
Пів подиху у горлі застряває

Зіниці твої виткані із подиву
В очах у тебе синьо і широко
Але до губ твоїх лишається півподиху
До губ твоїх лишається пів кроку
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
vadim17 сказав(ла):
РОК ЖИВ.Для того,что-бы понять что такое рок,надо послушать DEEP PURPLE.BLACK SABBATH.NAZARETH.CREEDENCE.URIAN HEEP.SWEET.LED ZEPPELIN.IRON MAIDEN.D.HENDRIX.
ФТП маєш?
лучче було б якось так... хтів би полистать твою літературку, та і послухать записи тож:-[
 

Paladin

Користувач
Реєстрація
06.08.06
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
34
А символ прикольный, лично мне нравится. Спасиба pApErCuT.

добавлено через 3 минуты
Chester сказав(ла):
Так, шо логічно подумати поїде точно чоловіка 2 (я і ти) *ROFL* *ROFL* *ROFL*
Саня ты на 100 % уверен что поедеш ????? Я например так не думаю
 
T

toster :)

1. Бандура "Львів'янка" Київського типу
Бандура відзначається повнотою звучання та яскравим, властивим для цього музичного інструменту тембром. За розмірами, формою та вагою - приваблива для виконавців. Відсутність механізму для перестроювання тональностей суттєво обмежує доступ до нотного матеріалу, особливо з більшою кількістю знаків альтерації. Басові струни фіксуються в нижній частині бандури і настроюються за допомогою вербилів на головці грифа. Пристрункові струни фіксуються вздовж шемстока і настроюються у верхній частині бандури.

рос.: Бандура "Львовьянка" Киевского типа
Бандура отмечается полнотой звучания и ярким, свойственным для этого музыкального инструмента, тембром. За размерами, формой и весом - привлекательная для исполнителей. Отсутствие механизма для перестройки тональностей ,существенно ограничивает доступ к нотному материалу, особенно с большим количеством знаков альтерации. Басовые струны фиксируются в нижней части бандуры и настраиваются с помощью вербилей на головке грифа. Приструнковые струны фиксируются вдоль шемстока и настраиваются в верхней части бандуры.

2. Бандура Харківського типу
Тонові струни розміщені відносно півтонових вгорі інструмента, вздовж шемстока, півтонові внизу-вздовж підструнника . Для зручност гри лівою рукою кілки (вербилі) прикриваються спеціальною кришкою. Цей спосіб гри на бандурі дає можливість грати по всіх струнах обома руками, що дозволяє одночасно використовувати майже весь діапазон інструменту

рос.: Бандура Харьковского типа ( Хроматическая )
Тоновые струны размещены относительно полутоновых наверху інструмента, вдоль шемстока, полутоновые внизу-вдоль подструнника . Для удобства игры левой рукой колки (вербиля) прикрываются специальной крышкой. Этот способ игры на бандуре дает возможность играть по всем струнам обеими руками, что позволяет одновременно использовать почти весь диапазон инструмента.
 

Chester

Користувач
Реєстрація
19.01.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
34
Paladin сказав(ла):
Саня ты на 100 % уверен что поедеш ????? Я например так не думаю

А тут ніхто непитає шо ти думаєш!!! Я сказав шо поїду, значить я поїду!!! А єслі тебе непустятть, чи ти сам нехоч їхати??? Чи тебе жаба давить, шо хтось поїде,а ти нє??? То так і скажи, а не ходиш вокруг даокла!!! І вопше це форум і тема тут "Linkin Park", а не "Обсиралово"!!!

PS: Сорі за цю бредню!!! (Paladin тебе це "сорі" некасається)
 
T

toster :)

попередні 2 бандури і наступні гітари виробництва "Трембіта"

Нова серія гітар “L” (“LEOTON”)

Чому гітари цієї серії дорожчі? В новій серії гітар моделей «L» ми застсовуємо для виготовлення спеціально відібрану по якості деревину, встановлюємо покращену колкову механіку та струни фірми “Queen”.

По типах гітари серії “L” відносяться до наступних:

“Дредноут” - L-03, L-05 та L-07. Гитари моделі L-03 выпускаються в класичному оформленні – як чорного, так і білого кольорів, а також L-03A з чорно-білим розфарбуівнням, L-03X – розфарбуванням “під камуфляж” та L-03D – спеціально для молоді “під джинс”. Всі ці гітари зроблені з катавеєм.

“Джамбо” – моделі L-01 и L-04.

“Кантрі” – модель L-02. Так як ця модель сама по собі повинна бути масивною, то до неї іноді важко підібрати чохол.

Не дивлячись на те, що гітари серії “L” з’явилися на ринку порівняно недавно, вона вже встигла завоювати велику популярність серед музикантів завдяки своїм якісним показникам.


треба сходити подивитися чи насправді вже гітари Л серії поступили в широкомаштабний продаж і чи не вже Трембіта почала робити якісні гітари(задумуватися над якістю, а не над кількістю), цікаво???

один зовнішній вигляд мене зацікавив, і багато що можна сказати про гітару тільки по зовнішньому вигляду
 
T

toster :)

з акордами надіюсь в тебе проблем не буде )
 

Al-Capone

Користувач
Реєстрація
04.08.06
Повідомлення
22
Репутація
0
Нашел (по знакомым) много песен на гитару (табулатуры, аккорды, !переводы!). Переводы песен - забавная штукенция - интересно почитать. Вот линкин парк табулатуры:
Переглянути вкладення 22650

Переглянути вкладення 22646

Переглянути вкладення 22647

Переглянути вкладення 22651

И перевод вам на пробу =)

Переглянути вкладення 22649

Есть еще много чего интересного. Если заинтересовались - обращайтесь ;)
 

Paladin

Користувач
Реєстрація
06.08.06
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
34
Саня Мене жаба Недавить і не буде давить !!!! Це по перше.
По друге Я тебе необсирав !!!!! Те що я написав звучало як питання! треба краще читати перед тим як одписувать.
 

Al-Capone

Користувач
Реєстрація
04.08.06
Повідомлення
22
Репутація
0

vadim17

Користувач
Реєстрація
22.12.06
Повідомлення
775
Репутація
0
напиши.какие и я скину любую инфомацию
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Al-Capone сказав(ла):
Хоть в нем и ручная работа и гдето там еще золото, но пол миллиона - это слишком много для него
Насправді найцінніша гітара та -- на якій сам граєш, а не якісь там заокеанські весла (хай хоч за мульйон бабла)... перевірено;)
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Al-Capone, виложи (якшо є) таби до Iron Maiden, бо в мене інет кончився:-[
буду вдячний
 
Y

yOgurt

Каму как =)
Но для меня самые ценные это ГИБСОНЫ =)
Абажаю этот вид =), это для меня лутшее!!!
 

Chester

Користувач
Реєстрація
19.01.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
34
Кому треба, то у мене є новий альбом [:-} *THUMBS UP *DANCE* "Linkin Park-Underground v6.0"*DANCE* *THUMBS UP [:-} 2006 року!!! Звертайтесь в чат!!!

Оце його зовнішня оболочка :D!!!
 

Bodom

heavy_chilD )
Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
77
Репутація
0
Вік
30
От Al-Capone ти викладаеш вже яке сообшение в цій темі, і в кожному по пару слів:"Вот ищё несколько скачал......". ну ти хоть би якусь інформацію про ті гітари писав, і тим більше качаеш ти з інтернета то міг би скачати й якісь інші !!!!!ІНСТРУМЕНТИ!!!!!
 

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
ось, доречі та картинка на заставці на мому компі, якщо комусь до вподоби - ділюсь =)