Новинки сучасної музики

Ked

RevoLUcioner
Користувач
Реєстрація
14.07.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
32
MAKAVELLI,
Дорогой МАКАВЕЛЛИ , раз Вам не нравится , идите пожайлусто в тему Русский\Зарубежный рэп или же в тему ПОП"са , а здесь нефиг оффтопить ,
Вот недавно услышал StarDown , очень понравилось , также новенькое из HardCore"да Heaven Shall Burn , Knuckledust , (спасибо troJ) , Советую всем любителям Тяжёлой А-тивы :)
 
Y

yOgurt

Всё под настрой, от инструментала до КОРНА =)
 
T

toster :)

2Explorer
а, зрозумів, не знаю, якийсь втик чи шо =-O :-X ) все норм

а на рахунок AX3000G і взагалі процесорів, то моє ставлення до них "не сильно привітне" їх багато використовують на студіях, і інших хер..х, багато ними за доволені в їх зручності прикол, що на одну лінію поставив собі ефект, на нього накидав і сустейну, ревербу,компресу, ділею і ще кучу всякої... на іншу лінію ще чогось, і не треба тягатись з примами і ще багато в чому зручностей

але от в мене якась відраза до проців, самий перший мій юзаний досвід з ефектами - це ZOOM 505, раніше я думав що ця штука на все життя, не заперечую багато хто використовує ЗУМи і золкрема 505, наприклад "ТОЛ"(наскільки чув), але радів поки підключав до ЗУМа навушники і ковбасився, а вже після підключки його до вулика то мене він звалив наповал

отака токазка )
 
R

_RO$T'OM@N_

Tr@mP: ну тут да....погарячился.....:-[ просто писал всех,кого уважаю а контекст не прочитал...Высоцкого можно вынести в отдельный пункт: "вечное"....
 

VARVAR

Користувач
Реєстрація
17.04.06
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
44
ДіДюЛя

Табулатури та акорди майже до всіх композицій чудового білоруського гітариста ДіДюЛі тут
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Я тебе розумію, бо ZOOM 505 та і 606 по звуку м'яко кажучи не дуже. Для початківця в принципі піде, "дёшево и сердито" : купа ефектів (хоча і не високої якості) , тюнер, відносно не висока ціна.
А нарахунок процесорів в принципі, то я тобі скажу що це дійсно зручніше, легше, і дешевше ніж купа аналогових педаль. Звичайно, все залежить від того що ти граєш. Якщо ти знайшов свій неповторний звук, і використовуєш в основному його(наприклад Ангус Янг, Марк Нопфлер...), то трьох-пяти педальок тобі вистачить пошию, і будеш насолоджуватись аналоговим звуком. Якщо ні, то або купуй пристойний процесор(що суттєво допоможе його знайти), або збирай гроші на гору аналогових педальок.
А yOgurt'у хочу сказати що KORG AX3000G недуже нереальний, штуки за півтори ато і менше можна купити в ідеальному стані і ще на гарантії. Так що дєрзай.
 

Heaven

Користувач
Реєстрація
15.07.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
34
TenJloDemoH сказав(ла):
так говорят будущие металлисты :D :D :D
Я тоже под настроение слушаю почти ВСЁ (попсу - ОЧЕНЬ редко*PARDON* ) Но что бы стать мяталистом... Не знаю... Рок слушаю только когда мне хорошо :D . Но когда приходиш, например, с курсов, когда голова гудит, а тело просто не слушается тебя, тогда рёв из колонок (или наушников) мягко говоря очень не в тему.
 

троЙ

краб
Користувач
Реєстрація
31.07.06
Повідомлення
89
Репутація
0
TenJloDemoH сказав(ла):
так говорят будущие металлисты
Нихрена... если у него музыка делится "от инструментала до КоРна", то есть КоРн - это уже п**дец как тяжело, то металлюгой он никогда не будет... КоРн - далеко не самая тяжёлая группа, не знаю, почему все на них так реагируют...
 
T

toster :)

орінтовані ціни на КОРГи, то це на 1500 наближено дорівнює 1270 бачив недавно, 3000 - ціна 1500-1600 але в продажу не бачив, тільки в користуванні бачив в пацанів на руках, мабуть на замовлення возять, це ціни на нові проци
 
T

TenJloDemoH

2ТроЙ!

чувак:) когда я был в школе мне хотелось слушать Корн и всё похожее ( я тогда так мерил) ...просто параллельно я же любил и класический рок + арт рок, изза психодела походу, но душа хотела той "плаксливой дури"... на втором курсе я "переборол антисатанистский настрой" и начал тащиться от Кредлов и прочей мистики, в итоге я просто нахожу в них массу энергии и любимые мелодии.
когда я тащился от Корна я даже и не подозревал что буду слушать то что слушаю щас..
возможно Корн для Йогурта - самая тяжёлая музыка но это только щас, ты тоже не с Napalm Death начинал :)

и побачыш, не будешь ты всю жизнь на Эмо:)
 

троЙ

краб
Користувач
Реєстрація
31.07.06
Повідомлення
89
Репутація
0
T

TenJloDemoH

troJ сказав(ла):
я с Арии и Рамштайна начинал )))


а с чего ты взял, что я на эмо? я щас ваще-то хк слушаю.


я с Иванушек перешёл на Prodigy, и мне до сих пор нравится Буланова - "...загадывай свои загадки..." =)

"эмо, хк" : та я просто так сказал:) сорри:) я знаю, разница есть:)
 
M

Midnight Fantasy

troJ сказав(ла):
Нихрена... если у него музыка делится "от инструментала до КоРна", то есть КоРн - это уже п**дец как тяжело, то металлюгой он никогда не будет... КоРн - далеко не самая тяжёлая группа, не знаю, почему все на них так реагируют...
помню, когда я была в школе, у нас самой тяжёлой группой был Рамштайн... это было почти как нарицательное:) для металла.:)
TenJloDemoH сказав(ла):
я с Иванушек перешёл на Prodigy, и мне до сих пор нравится Буланова - "...загадывай свои загадки..." =)
*ROFL* *ROFL* *ROFL* - под столом ;)
 

троЙ

краб
Користувач
Реєстрація
31.07.06
Повідомлення
89
Репутація
0
Midnight Fantasy сказав(ла):
помню, когда я была в школе, у нас самой тяжёлой группой был Рамштайн... это было почти как нарицательное:) для металла.:)
Аналогично)
Токо вот вы мя конечно извините (в частности Дример ;)), но щас я считаю Раммштайн попсой... вот не знаю почему, но факт...
 
M

Midnight Fantasy

так и есть... просто когда Рамштайн начинали - они были другими...или время было другое... а сейчас их даже крутят по MTV, M1 и прочим музыкальным каналам такого типа...