Новинки сучасної музики

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
ой....я вже не пам"ятаю... вроді десь в щоденниках у людей. Коли інет буде я найду і ссилку кину. Але тебе постійно немає в міранді!! я не можу тебе застати, але страшенно хочу подивитись те що ти покачав:-( будь ласка з"являйся частіше, бо виловити неможливо.

p.s. гляньте на Чеза на другій фотці...він реально на наркомана змахує))) Бред соне4ко:-*
 

HustleR

Користувач
Реєстрація
16.06.06
Повідомлення
112
Репутація
0
Йоу! Усем Присутствующим... ТЕМА О """РУССКОМ РЭПЕ""""! :)
 

Chelovek.exe

Користувач
Реєстрація
05.01.07
Повідомлення
39
Репутація
0
Вік
38
А як вам це???
Через пару днів виложу цей альбом!!!
З вас ПИВО!!!
 

Chelovek.exe

Користувач
Реєстрація
05.01.07
Повідомлення
39
Репутація
0
Вік
38
Доречі. Це новий їх альбом!!! Який тіко має на ліцензії вийти з 10-20 травня!!!!! (це про попередній пост)
А ви тут дитячими фото бавитеся!!! (які у всіх є). Який смисл їх виложувати???
Згоден, якщо це ЕКСКЛЮЗИВ, то я ще пиво поставлю, а так все підряд, смисла нема!!!!!
 

Chester

Користувач
Реєстрація
19.01.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
34
pApErCuT сказав(ла):
p.s. гляньте на Чеза на другій фотці...він реально на наркомана змахує

Та ну шо ви знов починаєте!!! Не наркоман він!!! Зуб даю :D !!! Людина просто невисипається!!! Важко працює над новим альбомом!!! Незабивайте собі голови усякою дурнею!!! А на цій другій фотці вони усі якісь нетакі, як обично!!!
 

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
та і не стверджую що він наркоман...це так просто ляпнула, смішно вийшов просто... доречі, Chelovek.exe, дякую за альбом, який ти виложиш в найближчий час, але щодо фото я не згідна...можливо не у всіх вони є, тому не починай, ок? Тут досить часто виложують і нові :-p

p.s. хай репери, і тому подібні,перестануть гнати на ЛП, вони по-любому класні (це я про лінків) і з їхніми зірками (реперами) теж "тусуються" (напевно).....Бред:-*
 

well

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
42
Нужен текст к песне Cypress Hill - What U Want From Me
 
L

Lavi

Jeka сказав(ла):
Ти що граєш???--- кажи пісню я напишу тобі.
не...я не іграю.... но дуже хочу навчитись... бо Аврилка ж іграє на гітарі ... і ще чуть іграє на барабанах...ух... класно.... но де учітеля взять... шоб мене научив.. :(
 

Paladin

Користувач
Реєстрація
06.08.06
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
34
p.s. хай репери, і тому подібні,перестануть гнати на ЛП, вони по-любому класні (це я про лінків) і з їхніми зірками (реперами) теж "тусуються" (напевно).....Бред:-*[/QUOTE]





pApErCuT я с тобой согласен ;) .
О кстати есть у меня 1 тема Linkin Park & Jay-Z vs Black Eyed Peas - Shut Up Encore :D поприколу.
:D :D :D . Если нада то в чате меня найдите и скину вам.
 

pApErCuT

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
53
Репутація
0
Вік
33
нашла автографи лінків... звеняйте що вони не величкі...
доречі вам не здається цей пацан схожим на Чеза?:)
 

Paladin

Користувач
Реєстрація
06.08.06
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
34
А что есть чтото похожее :D :D :D. и прикольные фотки большое спасиба @-->--
 

Luka

Користувач
Реєстрація
21.11.06
Повідомлення
127
Репутація
0
Нетешинской группе Over Stream нужен барабаншик!!!

Нетешинской группе Over Stream нужен барабаншик!!!
Даже если вы не умеете играть на ударной установке, но имеете большое желание научится играть, сможете серьёзно относиться к репетициям (ходить регулярно, без прогулов), можете обращаться ко мне в личку или
по телефонам: 3-35-57, 8-093-510-21-36
 
Y

yOgurt

АТЕНШН =)

Если есть людишки...которые пишут текста и хотят себя попробвать в этом деле... Я могу помо4 с минусами на проф уровне:) ...

кто 4увствует... 4то содан быть МС =), обращайтесь

+380501533852

+380681470591
 

Chester

Користувач
Реєстрація
19.01.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
34
Ось ще дещо про новий альбом!!!

Linkin Park - Minutes To Midnight (2007)

Исполнитель: Linkin Park
Диск: Minutes To Midnight
Год Выпуска: 2007
Стиль: ALternative / Rock
Формат: mp3
Битрейт: 256
Размер: 95.7MB/17MB


1. Stand.
2. Bleed It Out
3. Get Through
4. What I've Done
5. In This World
6. The Little Things Give You Away
7. Hold Nothing Back
8. Over The Top
9. Prommise
10. Real Life
11. Afraid This Time
12. 2.World
13. Until The End
14. Collapsing The Unit
15. We Use the Pain
16.One Perfect Something

+ Bonus Tracks

17. No Way!
18. Feel (demo'01)
19. Screaming at Space
20. Qwerty (Live Sommer Sonic '06)

P.S.: Я знаю одну людину, у якої є цей альбом скачений!!! Він мені сказав, що він жде поки хто небуть принесе йому пива!!!!! І тоді він нас обрадує виложить цей альбом (кстаті він вроді сладається з двох архівів)!!!
Ну шо??? Дамо йому пиво??? Якщо да то пишіть мені в лічку, а там я з ним договорюсь!!!!! А може повезе, і він виложить його ще сьогодні!!! Я поговорю з ним!!! А якщо вже я невговорю, то готуйте пиво!!!*DRINK* Будемо мочити новий альбом!!!
 

Paladin

Користувач
Реєстрація
06.08.06
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
34
Давайте пиво ему ставим !!!
я например на такую жертву я готов пойти с большым удовольствием :D :D :D
 

Chelovek.exe

Користувач
Реєстрація
05.01.07
Повідомлення
39
Репутація
0
Вік
38
Думаю сьогодні до вечора виложу!!!!
Правда, я ждав більшого...
Но послухаєте і скажете свою думку...
 

Chester

Користувач
Реєстрація
19.01.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
34
Народ я ДУЖЕ ЗЛИЙ І ОБІЖАНИЙ НА ЛІНКів!!! Оцей так званий "новий альбом" це ніщо інше, як давно уже скачаний і усім розданий "Нєізвєсний" альбом ЛП (забув як називається)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хто невірить, то можу показати диск, чи навіть на компютері, шо цей альбом у мене з 2005 року!!! Доречі Паладін також в курсі!!!!! Невірите мені спитайте в нього!!!!!!!!!!!

добавлено через 1 минуту
Я тут був писав про новий альбом Лінкін Парк"а (те, що бачив цей альбом раніше, але неміг згадати, як він називався)!!!! Так от я згадав, шо ще 2 роки назад (коли ЛП розійшлись і це мав бути тіпа прощальний альбом) він називався "ERECTION" (ДУЖЕ І ДУЖЕ ПОПСОВИЙ, як на Лінкін Парк!!! Та ще й і голоса зовсім непохожі на голос Честера чи Майка!!!!) і дехто з вас (точно) його уже чули!!!!! І ті, хто чув 100% усі казали що це не Лінкін Парк, а Лімп Бізкіт (дуже голос похожий, та і не лише голос...)!!!!!
 

Ked

RevoLUcioner
Користувач
Реєстрація
14.07.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
32
В подтверждение выше сказаному скинул 4-ре трека с этого альбома...(Только вот странно в инфо трека пишет 2003 год)

ftp://10.0.6.1/Disk2/incoming/Empty- Erection/
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
мне в принцыпе понравилось..те 4трека коттрый ты скинул..но да...на линков непохоже вообще...... ну все же.....