Новинки сучасної музики

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Для мене важкою є депресивно настроєна музика - важко не піддатися емоціям, які вона провокує (через це - ненавиджу Porcupine Tree, Anathema, Riverside).насправді обожнюю Porcupine Tree, Anathema, Riverside
Також вважаю важкою музикою шансон, попсу і реп - мені дійсно важко слухати це лайно.
Я вважаю прогресивний рок найбільш важким напрямком з усіх, які я чув - важко його не слухати, коли просто як від наркотику висиш від прог гуртів, таких як Dream Theater, Pain Of Salvation, Porcupine Tree, Riverside, Quidam, Opeth, Kimg Crimson, Sieges Even, Kamelot і тд і тп.

Forever_Autumn сказав(ла):
І як вона впливає на емоційний, фізичний стан людини
вона робить мене Б о Ж Е вільним =)
 

Tragopogon

Користувач
Реєстрація
08.06.07
Повідомлення
52
Репутація
0
насчет слушания прог групп как подсаживанием на наркотики, я представить не могу, всегда засыпаю слушая их бесконечные соло))
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Ги-ги, просто на декого він діє як снодійне=)

а на декого - як проносне...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
робить? чи просто виявляє сутність ?;)
правильно поставлене питання вже половина відповіді ))))

знач далі таке:
металкор... схоже на суміш важких рифів і соплів разом зі слюнями
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
металкор... схоже на суміш важких рифів і соплів разом зі слюнями
хм. як на мене, зараз якісну важку музику вже не роблять. або міксують, або переграють.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Forever_Autumn, нот всього 7. придуматьт шось дійсно нове, майже не можливо. єсть варіації стилів і ритмів. інше вже колись хтось грав

по темі:
БЛЕК - дуже важка музика в смисловому навантаженні. зате дійсно, не прикриваючись ніякими попсовими штуками, кричать про "наболіле" і я їм вірю )))
блек часом навіває шось страшне, хоча, церкви палить ше не хочецця )))
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
PATRICK сказав(ла):
блек часом навіває шось страшне, хоча, церкви палить ше не хочецця )))
це ти про pagan black metal?
:D
а ще є така штука, як unblack-metal, так званий християнський блек ггг
взагалі-то на мене блек впливає "удрущающе"..зі всього можу слухати тільки Бурзум, КЕлтік Фрост ну і наш українськи Дуб Бук...
 

Gecson

Користувач
Реєстрація
03.08.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Ти чула про такі групи як (AMATORI; SlipKnot ) ну ще ( Діма Білан =)))
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Gecson сказав(ла):
Ти чула про такі групи як (AMATORI; SlipKnot ) ну ще ( Діма Білан =)))
1. Не розумію суті Вашого питання.
2. Діма Білан - це найважча музика, яку тільки можна слухати -- згідна. 3. Вище в даній темі обумовлено, що мова йдеться саме про МЕТАЛ, а не про жодну іншу важку музику
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
тяж для меня.. это эмоциональное давление текстов.. быстрые рифы.. мгновенное начало песни, без всяких вялых медленных вступов по минуте.. вокал.. такой, как в ранних альбомов Горгорота.. сразу ассоциируется почему-то=\.. рвань.. неожиданное окончание песни.. трэки в 64 KBps.. ощущение, что играют где-то в пещере, под землей, ещё где-нибудь о_О ниче не слышно толком, тупо мясо, шум..
короче как-то так я себе представляю тяж) могу отметить блэк, брутал дез метал.. из групп.. Напалм Дез.. ничего подобного никогда не слышал.. и есть даже люди, для которых это - "мелодичная музыка"?
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
HardCore,
Birdflesh послухай. ;)
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Tragopogon сказав(ла):
это случайно не та группа, где попугай на вокале?
Ні-ні, ЦЕ та, в кліпі якої розмальовані музиканти рвуть на частини плоть пташки, з бризками на стінах, кишками та іншими спецефектами
 

Tragopogon

Користувач
Реєстрація
08.06.07
Повідомлення
52
Репутація
0
Forever_Autumn сказав(ла):
Ні-ні, ЦЕ та, в кліпі якої розмальовані музиканти рвуть на частини плоть пташки, з бризками на стінах, кишками та іншими спецефектами
значит ошибся, но точно помню что есть грайндкор группа с попугаем на вокале)

добавлено через 9 минут
вспомнил что за группа с попугаем: Hatebeak. А с Birdflesh спутал потому как у них однажды вышел совместный сплит-цд с Hatebeak.
 

vadim17

Користувач
Реєстрація
22.12.06
Повідомлення
775
Репутація
0
Я начал скидывать в ТЕМП альбомы которые привез,альбомы все 2008г.Любителят ДЭТ и поклоникам легенд рока есть что послушать.
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Зрозуміла одне. Ступінь важкості музики визначається не прослуховуванням вдома, а саме відвідуванням концерту. Готик-дез для мене все-таки заважки - якщо надто багато. Бо Draconian втомили надзвичайно.
 
T

Thresh_metall

На мене впливає важка музика,з позитивной сторони,піднімає настрій,заряжає бєшеной енергією,забирає негативну...
Для себе виділяю стиль Хеві Метал,люблю його мелодичні ріфи і соло:)
Forever_Autumn сказав(ла):
хм. як на мене, зараз якісну важку музику вже не роблять. або міксують, або переграють.
Дійсно зараз кожна нова група бере щось від іншой,добавляє чуть свого і так зявляється нова група:)
Forever_Autumn сказав(ла):
Зрозуміла одне. Ступінь важкості музики визначається не прослуховуванням вдома, а саме відвідуванням концерту
На концертах всетаки воно завжди звучить важкіше...
 

Forever_Autumn

Iron Maiden =)
Користувач
Реєстрація
21.09.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Thresh_metall сказав(ла):
На концертах всетаки воно завжди звучить важкіше...
звичайно :) живий звук- то є живий звук все-таки :)
До речі. Хто хотів би почути Удо Діркшнайдера вживу?:)