Острозька Академія

Venom

Користувач
Реєстрація
18.01.10
Повідомлення
39
Репутація
0
Наступного року я вже закінчую школу і твердо вирішив вступати в Острозьку Академію. Адже на мою думку вона має багато переваг:
1. Вона близько
2. Це досить престижний ВУЗ
3. Я більше крім неї і КПІ нічого не знаю)))
Коротше вступати буду на факультет міжнародних відносин і хочу запитати(саме тих хто там вчився, вчиться, або збирається вступати) що ви думаєте про цей ВУЗ?
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Venom сказав(ла):
вступати буду на факультет міжнародних відносин
Якщо у вас хтось є з "мохнатою лапкою" - гарний вибір, але краще вже вступати в вузи столиці. Ви хоч одного знайомого маєте хто влаштувався за цією спеціальністю? Потрібно мати уявлення про майбутню роботу, можливості на неї влаштуватися, і бажання в майбутньому займатися саме нею. В Україні не два вузи, питайте в знайомих, інтернет тощо... Удачі в правильному виборі.
 

Venom

Користувач
Реєстрація
18.01.10
Повідомлення
39
Репутація
0
дякую, про майбутню професію знаю досить. тільки не зовсім зрозуміло що за мохната лапка?
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
молоді люди дуже амбіційні і наївні. Після здобуття освіти є кілька шляхів. Добитися і вигризти зубами місце під сонцем, або влаштуватися у відповідності з можливостями. Треба розуміти що є місця, де можна влаштуватись лише маючи певні зв язки. Бажаю не розчаруватися у виборі.
 

Migera

Користувач
Реєстрація
05.09.09
Повідомлення
16
Репутація
0
http://www.oa.edu.ua/ua/abiturijentovi

Я провчилася в ОА 5 років і жодного разу ні за що не платила, вступні здавали своїм розумом без "мохнатої лапки". Так вчитися важко, але воно того варте. Мої колеги вступали після 4 курсу в інші ВНЗ ( у великих містах) так от там кожен предмет можна здати не напрягаючись, підійшов до старости заплатив потрібну сумму і спи спокійно, але чи буде толк від такого фахівця в майбутньому? Навряд(
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Migera,
ви де працюєте?
 

Migera

Користувач
Реєстрація
05.09.09
Повідомлення
16
Репутація
0
тільки вчора диплом отримамала
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
ну і?
 

Migera

Користувач
Реєстрація
05.09.09
Повідомлення
16
Репутація
0
що ну і? післязавтра в мене співбесіда, а взагалі неофіційний досвід роботи 4 місяці
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Migera сказав(ла):
післязавтра в мене співбесіда
удачі вам на співбесіді.
Я не маю нічого проти вузу, ні від напрямку діяльності. Просто молоді люди що вступають у виші не завжди можуть адекватно оцінити ту чи іншу спеціальність і часто розчаровуються. Звучить гарно, а по фактам або не подобається, або просто не можливо влаштуватись на роботу.
 

Migera

Користувач
Реєстрація
05.09.09
Повідомлення
16
Репутація
0
Ну звичайно важко))) Коли на нашій доблесній ХАЕС 27 юристів (кум, брат, сват) які навіть не можуть сформувати нормальний договір, який би відповідав нормам чинного законодавства)))
 

Venom

Користувач
Реєстрація
18.01.10
Повідомлення
39
Репутація
0
ясно, дякую всім. мушу розчарувати chief коррупції в ОА немає. дякую для Migera, мені все зрозуміло, з вибором ВУЗу я не помилився)
 

Мася

Користувач
Реєстрація
14.04.07
Повідомлення
100
Репутація
1
Вік
32
chief, яка різниця де ти вчився? зараз ні в одному ВУЗі тебе не відправлять на роботу!
от Ви, особисто, працюєте по спеціальності?
У нас на потоці говорили - "Здивуй свій університет, піди працювати по спеціальності".


Venom, корупція є в ХНУ (Хмельницький національний університет) і у Водніку)))
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Venom,
Чому потрбіно йти навчатись в ОА (стосується тільки очної форми навчання)
1. Це вуз, метою якого вивчити людину не тільки як спеціаліста, але й як людину.
2. Є досить немаленька кількість хороших толкових викладачів, у яких є чому повчитись, не тільки предмету який викладають.
3. Це вуз де видно на що ідуть гроші (хто сумнівається - приїдьте гляньте, таке враження що приїхав в Європу коли там перебуваєш)
4. Відносно немає корупції. Я наприклад за багато років там з таким явищем не стикався. Я особисто не платив ні за які здачі, і сам не знаю хто платив. Говорять що вона там є, хоча я вже і не вірю в це, походу просто наклеп, бо і говорять восновному ті люди, які і навіть рядом біля академії не проходили, просто балаболи.

пс: я так говорю, бо маю з чим зрівнювати, був не в одному університеті, як на мене "Острозька академії" кращий університет серед тих що я був.
 
  • Подобається
Реакції: Соломія

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Migera сказав(ла):
Мої колеги вступали після 4 курсу в інші ВНЗ ( у великих містах) так от там кожен предмет можна здати не напрягаючись, підійшов до старости заплатив потрібну сумму і спи спокійно,
таке відчуття, що ОА свята, у всіх вишах можна навчатись і здавати все своїм розумом і без грошей, аби тільки бажання було. Хто не хоче вчитись, але освіту треба здобути, то вони платять, і в ОА також можна за все платити і спати спокійно ))
 

_MarGaritA_

Користувач
Реєстрація
07.01.09
Повідомлення
85
Репутація
1
Вік
31
В ОА действительно нету коррупции. Видно на что идут деньги: все ухожено, парк, внутри корпуса, новое оборудование, мебель и др. во всех аудиториях.
По поводу учебы: там надо попотеть и немножко (или даже не немножко) нервы потратить. Лично у меня был нервный взрыв, я даже пыталась вновь поступать в другой университет, но, видать, судьба мне учиться в ОА. Уже привыкла, но все же это не мой университет. В академии своеобразные методы подачи учеб. материала.
Что касается работы, то в ОА проводят ежегодный ярмарок работ. Уже на 3 курсе студентов разгребают работодатели так и так! Так что шансы есть :)
100 раз подумай. Удачи!

добавлено через 2 минуты
Кошка в коробке сказав(ла):
в ОА також можна за все платити і спати спокійно ))
Хм... это вряд ли. Там только "учиться, учится и еще раз учиться", как завещал дедушка Ленин.
А иногда и правда хочется заплатить, что перестали мучить.
 
  • Подобається
Реакції: Соломія

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Мася сказав(ла):
chief, яка різниця де ти вчився? зараз ні в одному ВУЗі тебе не відправлять на роботу!
Різниця не в ВУЗі а в спеціальності, спеціалістів з міжнародних відносин потрібно не так багато, краще уже іти на юриста.
Мася сказав(ла):
Venom, корупція є в ХНУ (Хмельницький національний університет) і у Водніку)))
Якщо будеш вчитися, то не потрібно давати хабарі, можна здати своїми знаннями. Але якщо не хоч ходить на пари і вчитися, то від грошей мало хто з викладачів відмовиться.
Бачив як вчаться студенти різних вузів і можу сказать, що на мою думку в ОА потрібно саме більше вчитися і дуже шкода якщо витрати зусилля, час і гроші, а потім виявиться, що спеціальність нікому не потрібна. :-(
 

chief

паятель
Користувач
Реєстрація
16.03.06
Повідомлення
95
Репутація
3
Мася сказав(ла):
от Ви, особисто, працюєте по спеціальності?
Сам закінчив Вінницький технічний університет Спеціальність - інженер - електронік, займаюсь ремонтом і обслуговуванням електронного обладнання на ХАЕС
kolya сказав(ла):
Різниця не в ВУЗі а в спеціальності, спеціалістів з міжнародних відносин потрібно не так багато, краще уже іти на юриста.
Один kolya мене зрозумів. Вчитися можна де завгодно. Питання в тому куди той диплом потім діти. Про корупцію в вишах я не говорив і ніколи з нею не стикався.
 

Ozzy

Користувач
Реєстрація
25.05.07
Повідомлення
418
Репутація
0
_MarGaritA_ сказав(ла):
Хм... это вряд ли. Там только "учиться, учится и еще раз учиться", как завещал дедушка Ленин.
А иногда и правда хочется заплатить, что перестали мучить.
не наврядчи, а можна.
Venom сказав(ла):
мушу розчарувати chief коррупції в ОА немає
брехня))) взагалі мені булоб цікаво почути місця чи організації в Україні в яких нема корупції))))
chief сказав(ла):
Вчитися можна де завгодно.
і так само платити можна всюди. Хто хоче вчитись - той вчиться і не платить ніде (в т. ч. воднік і хну)), а хто не хоче - той знайде кому заплатити щоб його вивчили)
З. І. все з власного досвіду, знаю людей яких "вивчили" в ОА, а також знаю які самі вивчились і ні за що не платили в хну і водніку. А що саме гірше, що зараз можна "вивчитись" і в мед. університеті, а потім на роботу в лікарню піти...
 

Самашедший

Користувач
Реєстрація
16.12.11
Повідомлення
87
Репутація
9
Venom, поступай краще на якусь технічну спеціальність. в мене є два знайомих "міжнародника" працюють майстрами на виробництві, ну їм зв"язки допомогли. навіщо вони вчилися тоді? щоб стати майстрами по блату? краще вже опановувати якусь більш реальну професію, а то всякі психологи, міжнародники, то освіта чисто для галочки.
інженером теж без зв"язків не легко пробитись, а коли ще без досвіду роботи після універа і ніхто тебе не хоче брати...
найкраще - це спитати батьків, що вони можуть порадити, де можуть "замовити словєчко" за тебе, піти стопами батька наприклад, якщо він займає хорошу посаду, то замінити його з часом.
приклад: глав бух хаес не йде на пенсію, бо чекає поки її донька підучиться і її замінить. чи це добре, чи це погано - кожен вирішує для себе. я особисто вважаю, що це повний брєд, але інші кажуть, що це зветься Україною =)
сам жалію, що не поступив на теплоенергетичний, є зв"язки, працював би на ХАЕС, а так як навчався зовсім по іншому профілю, попасти на ХАЕС не можу, бо просто не треба я там ось і приходиться жалєть о бєсцельно прожитих годах=) але можливо скоро все зміниться, тому не униваю=)
а тобі бажаю не помилитися з вибором і хоча ми тут всі чужі і анонімізовані - повір, краще вибрати актуальну на даний момент професію. повір мені - робота це робота, вона повинна приносити гроші, а для душі є всілякі хобі =)