ПІдкажіть хороший пансіонат в Карпатах для відпочинку з дітьми.

Тема у розділі 'Розмови за кавою', створена користувачем amadeys, 20.05.15.

1. TopicStarter Overlay
    amadeys
    Офлайн

amadeys Користувач

Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    1
    Підкажіть куди краще (в яке місто/село) і в який готель/пансіонат поїхати відпочити з дітьми (з власного досвіду/ досвіду своїх знайомих).
    Дякую.

Сырнык подобається це.
  2. Gnesha
    Офлайн

Gnesha Користувач

Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    3
    Стать:
    Жіноча
    Много куда можно. Смотря сколько взрослых, сколько детей. на какую сумму рассчитываете. Мы прекрасно отдохнули в Ворохте, например. С гостиницей решили не заморачиваться, взяли коттедж двух этажный, учитывая что нас было две семьи - вышло очень не дорого, около 50 грн с человека. Отдохнули чудесно) Велосипеды брали напрокат, ездили кормить оленей и свинок в заповедник. Попали на водопад, подымались на Говерлу (с нами был мальчик 10 лет из детей) не ныл, абсолютно нормально поднялись и спустились. Видели там деток по 6-8 лет

kolya подобається це.
  3. slavik0709
    Офлайн

slavik0709 Користувач

Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Стать:
    Чоловіча
    З власного досвіду хочу вам порадити відпочити в Ворохті в котеджах Скита. Відпочиваю там кожного року по два рази, і літом і зимою. Мене там все влаштовує. І охайні кімнати, смачна кухня, доступ до інтернету, сауна, більярд, можна замовити рафтинг, zip-line, квадроцикли, і це тільки мала частина послуг шо надає адміністрація. Рекомендую всім.

4. біла ружа
    Офлайн

біла ружа Користувач

Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Стать:
    Жіноча
    Відпочивали в готелі Панорама Карпат в с.Яблуниця. Але туди краще їхати машиною.

5. millis
    Офлайн

millis Користувач

Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Стать:
    Жіноча
    Я теж хочу поїхати !!!

6. Lory
    Офлайн

Lory Користувач

Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Стать:
    Жіноча
    Я теж хотіла би поїхати цього року відпочити з родиною. Показати дітям гори і звісно, якусь культурну програму виконати.
    Але ми тільки но закінчили ремонт... Взагалі можна було б взяти кредит на відпочинок.
    А може й обійдемося.

Поділитися цією сторінкою