ПІдкажіть хороший пансіонат в Карпатах для відпочинку з дітьми.

amadeys

Користувач
Реєстрація
27.03.06
Повідомлення
27
Репутація
1
Підкажіть куди краще (в яке місто/село) і в який готель/пансіонат поїхати відпочити з дітьми (з власного досвіду/ досвіду своїх знайомих).
Дякую.
 
  • Подобається
Реакції: Сырнык

Gnesha

Користувач
Реєстрація
16.02.16
Повідомлення
4
Репутація
3
Много куда можно. Смотря сколько взрослых, сколько детей. на какую сумму рассчитываете. Мы прекрасно отдохнули в Ворохте, например. С гостиницей решили не заморачиваться, взяли коттедж двух этажный, учитывая что нас было две семьи - вышло очень не дорого, около 50 грн с человека. Отдохнули чудесно) Велосипеды брали напрокат, ездили кормить оленей и свинок в заповедник. Попали на водопад, подымались на Говерлу (с нами был мальчик 10 лет из детей) не ныл, абсолютно нормально поднялись и спустились. Видели там деток по 6-8 лет
 
  • Подобається
Реакції: kolya

slavik0709

Користувач
Реєстрація
30.09.16
Повідомлення
1
Репутація
0
З власного досвіду хочу вам порадити відпочити в Ворохті в котеджах Скита. Відпочиваю там кожного року по два рази, і літом і зимою. Мене там все влаштовує. І охайні кімнати, смачна кухня, доступ до інтернету, сауна, більярд, можна замовити рафтинг, zip-line, квадроцикли, і це тільки мала частина послуг шо надає адміністрація. Рекомендую всім.
 

біла ружа

Користувач
Реєстрація
25.11.16
Повідомлення
5
Репутація
0
Відпочивали в готелі Панорама Карпат в с.Яблуниця. Але туди краще їхати машиною.
 

millis

Користувач
Реєстрація
31.03.17
Повідомлення
5
Репутація
0
Я теж хочу поїхати !!!