Пижити по-новому ...

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Ось якраз щодо невинуватості. Винуваті ж мають бути покарані. А міліція має дивитись за виконанням закону. Закон то ж один для всіх ? А ще є така річ як самооборона, хто перший вдарив той винуватий( це щодо законності ) А ви в свою чергу подаєте часткові факти,смикані з загального контексту і всієї правди.

І знову ви пане перейшли на особистість. З моїм духом все добре, як і з мізками. А ось, що до вас, мабуть треба задуматись. Яка здорова людина буде радіти смерті ? Які то відхилення ? Щодо міліції вони сповна відвоювали і воюють в АТО.( частини беркуту, барсу і ін ) І вбивають ( що якось теж протизаконно). в свою чергу покажіть хоть одного свободівця в АТО з автоматом ? Навіть ваш пахан не разу там не був, боїться отримати кулю в лоба.


Впевнений що хлопцям дали футболки з тризубами і по 250 грн зверху. Схеми то лишились. Тільки перенаправленні в протилежному напрямку.

А ви, особисто, вибачились перед родиною Сергія, що за вашої політ сили не має живої людини? І ще перед такими ж десятками тисяч. Ви вибачились перед моїми рідними за зруйнований будинок ? І сотнями тисяч інших. Вам особисто і з вашим Тягнибоком відповідати за скоєне ( на ряду з іншими політиками ) За вбивства, невинні смерті.

Я вам вже відповідав щодо квартири в нетішині.мені то не цікаво. А ось як мешкає ваша родина в штатах. І на якій машині пересувається ваша дружина. То було цікаво б. То як купуєте квитки в штати ? Чи викладене фото, впевнений цікаво. Не мені одному. І як ви виховуєте сина любити батьківщину не в Україні ? Ія не політик, тому ні як не можу взагалі рівнятись до вас. Гнилими справами не займаюсь. Тому й рівнятись нема й до чого.

2 бульдозер. Існують добровольні батальйони.
Скільки тих палаток на майдані стоять і записують всіх, поруч з бомжами і алкозалежними Хто сильно хоче, тому не важко потрапити на АТО. Порядок в країні мають забезпечувати правоохоронні органи, а не дужі хлопці, що відпрацьовують чиїсь інтереси. Повилазили різні маси (не рідко і калові) назовні, прикриваючись добробутом.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
А ось, що до вас, мабуть треба задуматись. Яка здорова людина буде радіти смерті ? Які то відхилення ? Щодо міліції вони сповна відвоювали і воюють в АТО.( частини беркуту, барсу і ін ) І вбивають ( що якось теж протизаконно). в свою чергу покажіть хоть одного свободівця в АТО з автоматом ? Навіть ваш пахан не разу там не був, боїться отримати кулю в лоба.
Я не радію смерті людей! Я тішусь смерті ворогів, яких я за людей не рахую. Їх потрібно вивести, як глистів, чим, власне, нині на Війні і займаються. Тому з цим все добре. Стосовно мого психічного стану, то наразі проходжу медкомісію для можливої військової мобілізації. Про стан свого психічного здоров"я доповім з демонстрацією відповідного документа. Якщо все ок" вибачитесь? Чи знову будете зливатись як і нині?


Впевнений що хлопцям дали футболки з тризубами і по 250 грн зверху. Схеми то лишились. Тільки перенаправленні в протилежному напрямку.
:) Ну будьте ж чоловіком! Напишіть заяву про злочин! Ну хоча б задекларуйте свою громадянську позицію! Ні? Не має часу? Зробити це за вас? Ну визнайте ж, що ви просто балабол :)


А ви, особисто, вибачились перед родиною Сергія, що за вашої політ сили не має живої людини? І ще перед такими ж десятками тисяч. Ви вибачились перед моїми рідними за зруйнований будинок? І сотнями тисяч інших. Вам особисто і з вашим Тягнибоком відповідати за скоєне ( на ряду з іншими політиками ) За вбивства, невинні смерті.
А я постійно вибачаюсь! І перед Сергієм, і перед іншими людьми. Я вибачаюсь привселюдно і перед вашими родичами. Я вибачаюсь навіть перед тими які голосували за Януковича і ось нині перед тими, хто обрав Порошенка. Перепрошую за те, що був не переконливим, що не доніс націоналістичну ідею до кожного нетішинця, за те, що одних олігархів знесли і тепер обрали нових. Перепрошую і плачУ за це зі всією країною.



Я вам вже відповідав щодо квартири в нетішині.мені то не цікаво. А ось як мешкає ваша родина в штатах. І на якій машині пересувається ваша дружина. То було цікаво б. То як купуєте квитки в штати ? Чи викладене фото, впевнений цікаво. Не мені одному. І як ви виховуєте сина любити батьківщину не в Україні? Ія не політик, тому ні як не можу взагалі рівнятись до вас. Гнилими справами не займаюсь. Тому й рівнятись нема й до чого.
Фото викладати не стану - мені принципово, аби ви подивились на це власними очима. Купувати квитки не стану - для чоловіка це може бути принизливо, правда ж? Буду живий - полечу на Різдво і запрошую вас з собою. Дружина живе у своєї мами, але я це питання вирішу ;)

Так, я не найкращий батько, бо не можу забезпечити безпеку для своєї дитини у власній країні. Але він точно знає відповідь на питання "Хто ти?", "Звідки ти?" і слово Батьківщина він пише ТІЛЬКИ з великої букви (на відміну від багатьох "грамотних" чоловіків, які навіть власні імена пишуть з маленької). ;)
 
  • Подобається
Реакції: БУЛЬДОЗЕР

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
хто перший вдарив той винуватий( це щодо законності )
Правильные слова. Из репортажа ТСН: "На милиции - первая кровь".
Хто сильно хоче, тому не важко потрапити на АТО.
Да попасть-то не тяжело. Тяжело попасть хорошо вооружённым и экипированным. А пушечным мясом - без проблем. Только смысл...
Порядок в країні мають забезпечувати правоохоронні органи, а не дужі хлопці, що відпрацьовують чиїсь інтереси.
Правоохранительные органы ещё во время Евромайдана пытались поддерживать "порядок" в нашей стране (а недавние события в Харькове и вчерашние в Одессе наглядно показали, что эти "правоохранители" вполне готовы продолжать в том же духе). Хорошо, что тогда дужі хлопці навели действительно порядок - уже без кавычек... Слава героям!
 
  • Подобається
Реакції: Sergiy Ryzhuk

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Я не радію смерті людей! Я тішусь смерті ворогів, яких я за людей не рахую. Їх потрібно вивести, як глистів, чим, власне, нині на Війні і займаються. Тому з цим все добре. Стосовно мого психічного стану, то наразі проходжу медкомісію для можливої військової мобілізації. Про стан свого психічного здоров"я доповім з демонстрацією відповідного документа. Якщо все ок" вибачитесь? Чи знову будете зливатись як і нині?


:) Ну будьте ж чоловіком! Напишіть заяву про злочин! Ну хоча б задекларуйте свою громадянську позицію! Ні? Не має часу? Зробити це за вас? Ну визнайте ж, що ви просто балабол :)


А я постійно вибачаюсь! І перед Сергієм, і перед іншими людьми. Я вибачаюсь привселюдно і перед вашими родичами. Я вибачаюсь навіть перед тими які голосували за Януковича і ось нині перед тими, хто обрав Порошенка. Перепрошую за те, що був не переконливим, що не доніс націоналістичну ідею до кожного нетішинця, за те, що одних олігархів знесли і тепер обрали нових. Перепрошую і плачУ за це зі всією країною.



Фото викладати не стану - мені принципово, аби ви подивились на це власними очима. Купувати квитки не стану - для чоловіка це може бути принизливо, правда ж? Буду живий - полечу на Різдво і запрошую вас з собою. Дружина живе у своєї мами, але я це питання вирішу ;)

Так, я не найкращий батько, бо не можу забезпечити безпеку для своєї дитини у власній країні. Але він точно знає відповідь на питання "Хто ти?", "Звідки ти?" і слово Батьківщина він пише ТІЛЬКИ з великої букви (на відміну від багатьох "грамотних" чоловіків, які навіть власні імена пишуть з маленької). ;)

По перше. Суть політиків, як я в тому розумію. Не зіштовхувати людей лобами один до одного. Не нав'язувати непотрібних маркетів та ярликів. А навпаки, розбудовувати країну. Сприяти збільшенню популяцїї та росту рівня життя. А в вас все навпаки. Нажаль. Якщо в недалекому майбутньому ваш вождь об явить північну частину країни ворогами. Знову треба всіх знищити ? Вимісти сміття ? Як ви там говорим. Чи вже може й мене рахуєте ворогом, якого треба знищити?

В вас, пане Сергію хороша психологічна тактика. Якщо хтось має думку іншу від вашої зачить ворог, якого треба знищити. А коли тези здорового глузду закінчуються значить можна образити людину різними образами. Не добре так, і не личить політику. Нагадує поведінку малої дитини, яка плаче коли їй суперечать. Вам скільки ? 35 - 37 років ? Ви ж полегче якось, кармічні вузли вон такі, ніколи не знаєш коли повернеться. А вам ще не дай Бог воювати. І навіть якщо і підете то дай вам Боже мудрості нікого не вбити і не бути самому пораненим. Конфлікт завершиться за місяць другий третій, а кров на руках залишиться на все життя. І на вашій совісті, ви доброволець. І порада, щодо АТО, якщо ви серйозно, зкиньте лишнє, з 125 - 130 вашої ваги до 90 хочаб. А то важко буде бігати і броня не налізе. Відповідно і матимете такі ж характеристики воїна. На вашому ж ресурсі є багато заборонених препаратів для того.

Щодо заяви, ви ж чудово розумієте, що ні я і ні ви не були в Одесі в той час. Тому давати не перевірені свідчення є протизаконно. Впевнений пояснення дали відвідувачі закладу. А то лише мої здогадки. Ви ж були на майдані, самі знаєте ціни, скільки коштує махач з беркутом ( відкрию секрет і я там був. І в зал тренувальний в якому я займаюсь приходи ваші авганці з майдану з пропозиціями)

щодо квитків, не в кожного є можливість їх купувати за ціною в 1000$ в один бік? Це якось щодо олігархічнсті відносно нетішинських марках. А хіба родичі дружини не знаходяться в Херсоні ? -))
Нажаль ви не тільки не найкращий батько. Але й не взірець порядної людини. Половина регіоналів пишуть Батьківщина з великої. Але для них суть слова є різною чим в інших. Дякую за вибачення.[DOUBLEPOST=1407180961][/DOUBLEPOST]
Я не радію смерті людей! Я тішусь смерті ворогів, яких я за людей не рахую. Їх потрібно вивести, як глистів, чим, власне, нині на Війні і займаються. Тому з цим все добре. Стосовно мого психічного стану, то наразі проходжу медкомісію для можливої військової мобілізації. Про стан свого психічного здоров"я доповім з демонстрацією відповідного документа. Якщо все ок" вибачитесь? Чи знову будете зливатись як і нині?


:) Ну будьте ж чоловіком! Напишіть заяву про злочин! Ну хоча б задекларуйте свою громадянську позицію! Ні? Не має часу? Зробити це за вас? Ну визнайте ж, що ви просто балабол :)


А я постійно вибачаюсь! І перед Сергієм, і перед іншими людьми. Я вибачаюсь привселюдно і перед вашими родичами. Я вибачаюсь навіть перед тими які голосували за Януковича і ось нині перед тими, хто обрав Порошенка. Перепрошую за те, що був не переконливим, що не доніс націоналістичну ідею до кожного нетішинця, за те, що одних олігархів знесли і тепер обрали нових. Перепрошую і плачУ за це зі всією країною.



Фото викладати не стану - мені принципово, аби ви подивились на це власними очима. Купувати квитки не стану - для чоловіка це може бути принизливо, правда ж? Буду живий - полечу на Різдво і запрошую вас з собою. Дружина живе у своєї мами, але я це питання вирішу ;)

Так, я не найкращий батько, бо не можу забезпечити безпеку для своєї дитини у власній країні. Але він точно знає відповідь на питання "Хто ти?", "Звідки ти?" і слово Батьківщина він пише ТІЛЬКИ з великої букви (на відміну від багатьох "грамотних" чоловіків, які навіть власні імена пишуть з маленької). ;)

По перше. Суть політиків, як я в тому розумію. Не зіштовхувати людей лобами один до одного. Не нав'язувати непотрібних маркетів та ярликів. А навпаки, розбудовувати країну. Сприяти збільшенню популяцїї та росту рівня життя. А в вас все навпаки. Нажаль. Якщо в недалекому майбутньому ваш вождь об явить північну частину країни ворогами. Знову треба всіх знищити ? Вимісти сміття ? Як ви там говорим. Чи вже може й мене рахуєте ворогом, якого треба знищити?

В вас, пане Сергію хороша психологічна тактика. Якщо хтось має думку іншу від вашої зачить ворог, якого треба знищити. А коли тези здорового глузду закінчуються значить можна образити людину різними образами. Не добре так, і не личить політику. Нагадує поведінку малої дитини, яка плаче коли їй суперечать. Вам скільки ? 35 - 37 років ? Ви ж полегче якось, кармічні вузли вон такі, ніколи не знаєш коли повернеться. А вам ще не дай Бог воювати. І навіть якщо і підете то дай вам Боже мудрості нікого не вбити і не бути самому пораненим. Конфлікт завершиться за місяць другий третій, а кров на руках залишиться на все життя. І на вашій совісті, ви доброволець. І порада, щодо АТО, якщо ви серйозно, зкиньте лишнє, з 125 - 130 вашої ваги до 90 хочаб. А то важко буде бігати і броня не налізе. Відповідно і матимете такі ж характеристики воїна. На вашому ж ресурсі є багато заборонених препаратів для того.

Щодо заяви, ви ж чудово розумієте, що ні я і ні ви не були в Одесі в той час. Тому давати не перевірені свідчення є протизаконно. Впевнений пояснення дали відвідувачі закладу. А то лише мої здогадки. Ви ж були на майдані, самі знаєте ціни, скільки коштує махач з беркутом ( відкрию секрет і я там був. І в зал тренувальний в якому я займаюсь приходи ваші авганці з майдану з пропозиціями)

щодо квитків, не в кожного є можливість їх купувати за ціною в 1000$ в один бік? Це якось щодо олігархічнсті відносно нетішинських марках. А хіба родичі дружини не знаходяться в Херсоні ? -))
Нажаль ви не тільки не найкращий батько. Але й не взірець порядної людини. Половина регіоналів пишуть Батьківщина з великої. Але для них суть слова є різною чим в інших. Дякую за вибачення.[DOUBLEPOST=1407181823][/DOUBLEPOST]
Правильные слова. Из репортажа ТСН: "На милиции - первая кровь".

Да попасть-то не тяжело. Тяжело попасть хорошо вооружённым и экипированным. А пушечным мясом - без проблем. Только смысл...

Правоохранительные органы ещё во время Евромайдана пытались поддерживать "порядок" в нашей стране (а недавние события в Харькове и вчерашние в Одессе наглядно показали, что эти "правоохранители" вполне готовы продолжать в том же духе). Хорошо, что тогда дужі хлопці навели действительно порядок - уже без кавычек... Слава героям!
Знаєте, останнім часом наші ЗМІ нагадують російські тільки помножені на 180 градусів. Дивишся новини ТСН так ніколи не має жертв. Навіть в той день коли Сергій помер від здетонукання фугасу. А дзвониш знайомим так кажуть вбили, багато. І 200 ті як не в Житомир так в Дніпропетровськ. Слідство ще йде, а ТСН вже заявляють. Якось дико від такого.


І ще ще до екіпірування треба добавити хороші навички. І бойовий досвід. А 60% там як ви виразились м'ясо.

Події в Одесі були сфабриковая від початку і до кінця. І сліпий тільки того не бачить. Думайте краще, кому то потрібно. Так міліція й досі є засобом, так само як і ті молодики. Так як і правий сектор.
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
І порада, щодо АТО, якщо ви серйозно, зкиньте лишнє, з 125 - 130 вашої ваги до 90 хочаб. А то важко буде бігати і броня не налізе. Відповідно і матимете такі ж характеристики воїна. На вашому ж ресурсі є багато заборонених препаратів для того.
Ну от, знову слова :) ну напишіть же заяву в прокуратуру. Ну вивчіть же питання досконало ;) аби звинувачення мали підгрунтя ;) Уявіть собі, що посадите мене у буцигарню - вам же дякувати будуть, що злодія затримали.
Щодо заяви, ви ж чудово розумієте, що ні я і ні ви не були в Одесі в той час. Тому давати не перевірені свідчення є протизаконно. Впевнений пояснення дали відвідувачі закладу. А то лише мої здогадки. Ви ж були на майдані, самі знаєте ціни, скільки коштує махач з беркутом ( відкрию секрет і я там був. І в зал тренувальний в якому я займаюсь приходи ваші авганці з майдану з пропозиціями)
Ніякого відношення до громадських організацій не маю. У жодних проплачених акціях участі не брав. Підкупити мене також ніхто не пробував. Відповідно "тарифів" не знаю.
щодо квитків, не в кожного є можливість їх купувати за ціною в 1000$ в один бік? Це якось щодо олігархічнсті відносно нетішинських марках.
Еххх, ну знову промазали. Ну зайдіть на будь-який сайт аби порахувати квиток - 800-900 долл у обидва боки. Бачите, це в два рази дешевше ніж ви очікували, а значить можливо ;)
А хіба родичі дружини не знаходяться в Херсоні ? -))
Вивчайте питання досконало ;) Ну аби не попадати щоразу у просак ;) Усі дружинині родичі ... нетішинці і ... навіть живуть зі мною на одній житловій площі ;)
Нажаль ви не тільки не найкращий батько. Але й не взірець порядної людини. Половина регіоналів пишуть Батьківщина з великої. Але для них суть слова є різною чим в інших. Дякую за вибачення.
Дякувати Богу, не вам визначати межі моєї порядності. Зверніть увагу, що ви нічого мені пред"явити так і не змогли, при цьому з ніг до голови намагалися виваляти у бруді. Проте на вибачення вас нак і не стало. Всього найкращого і вам :) ...
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
останнім часом наші ЗМІ нагадують російські тільки помножені на 180 градусів.
Вам, наверное, солнцем голову сильно напекло, если такое лепите. Или об угол стукнулись. На рос-ТВ информация искажается тотально, т.е. и по сути, и по количеству: распятые дети, свирепствующие в освобождённых от "ополченцев" городах "правосеки" и "бендеровцы", фосфорные авиабомбардировки Луганска и Донецка... Вот типичный пример того, как стряпают новости для россиян на их ТВ:
Не стану спорить - наверное, в наших новостях не сообщают всей правды о событиях на востоке; возможно, что-то из неё по тем или иным причинам доходит до зрителя в искажённом виде... Но, по крайней мере, суть этой информации не меняется, и это никак не может быть основанием для сравнения наших СМИ с рос-ТВ аля-геббельс-пропаганда (от которой уже даже некоторые офицеры ФСБ в шоке)...

Слідство ще йде, а ТСН вже заявляють. Якось дико від такого.
Дико - от того, что вы пишете. В видеосюжете хорошо видно, с чего началось - из рядов милиции выскакивает "быстрый олень" и ни с того ни с сего отвешивает тумаков дубинкой ни на кого не нападающим людям. Уже и советник МВД А.Геращенко, комментируя события в Одессе, заявил: "Нам садисты в МВД не нужны". Вам от такого тоже дико?

Події в Одесі були сфабриковая від початку і до кінця.
По-моему, вы неверно понимаете смысл слова "сфабриковано"... Сфабриковать - значит преподнести выдуманные события, факты, как имевшие место в действительности. По-вашему, никакой акции протеста против выступления А.Лорак в Одессе не было?! Ну, да ладно - я понимаю, что вы подразумеваете. Естественно, акция была подготовлена и организована определёнными гражданскими (и/или политическими) организациями - так спасибо им за это! Надеюсь, и впредь те "деятели культуры", которые якшаются с Москвой (или - более того - выражали поддержку действиям Кремля в отношении Украины) будут получать не только гонорары от своих выступлений на украинской земле, но - в нагрузку - и активный гражданский протест! Кстати, в результате этой акции в МВД планируют запретить въезд в Украину российским артистам, поддержавшим аннексию Крыма - так что и гонорары, к нашему удовлетворению, им в Украине уже не светят. Что до Лорак - да, она не была замечена в анти-украинских высказываниях и взглядах; но её поездка за московской наградой - после того как Россия отхватила часть украинской территории - многими справедливо расценивается как не гражданский, близкий к предательству поступок.
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Еххх, ну знову промазали. Ну зайдіть на будь-який сайт аби порахувати квиток - 800-900 долл у обидва боки. Бачите, це в два рази дешевше ніж ви очікували, а значить можливо
Навіть й якщо й так. Вам краще знати, так як ви частіше літаєте. Середня зарплата по місту 2500 грн. Переліт коштує 11000. Так скільки потрібно збирати кошти щоб лише купити квитки ? Пів року ? Задайте собі питання чи може дозволити політ два рази в рік середньостатичний мешканець міста? А як мені відомо ви й ніде не працюєте ( можливо й помиляюсь) Це знову, щодо олігархічності. Тепер вже не галасуєте, що Вас обріхую. А ви лише представник свободи на районному рівні ? Навіть не обласному? А що говорити вже про тих хто в вр ?

Ніякого відношення до громадських організацій не маю. У жодних проплачених акціях участі не брав. Підкупити мене також ніхто не пробував. Відповідно "тарифів" не знаю.
Ваші слова з іншого форуму:

В цьому твоєму абзаці є декілька ключових речей, які необхідно розкрити. Отже, на Майдані люди стоять дійсно за свою Честь та Гідність і вони налаштовані відстоювати ці чесноти до кінця. Віднайти сотню-другу відморозків за 250 грн в день набити комусь лице - не складає особливих проблем. Проте ніхто з них не хоче помирати за 250 грн в день. Люди на Майдані також помирати не хочуть, але, у більшості своїй - готові.

Лінк http://www.forum.powerlifting.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=10646&start=10
якось суперечите самі собі ?

Ну от, знову слова :) ну напишіть же заяву в прокуратуру. Ну вивчіть же питання досконало ;) аби звинувачення мали підгрунтя ;) Уявіть собі, що посадите мене у буцигарню - вам же дякувати будуть, що злодія затримали.
В відмінності від Вас я не володію жагою крові та маніальним плином всіх знищувати. Та і в яку прокуратуру ? Штатів ? Я там навіть ні разу не був тайм думаю слідство вже було, щодо вас. З підозрою в торгівлі людьми. З відмовою в загранці в відвідуванні США. Інакше ви б були б поряд з сім'єю. Чи не так?

Дякувати Богу, не вам визначати межі моєї порядності. Зверніть увагу, що ви нічого мені пред"явити так і не змогли, при цьому з ніг до голови намагалися виваляти у бруді. Проте на вибачення вас нак і не стало. Всього найкращого і вам ...
Дякувати Богу є люди які вже віизначили межі вашої порядності до мене. Стильки відгуків я ще ні про кого не читав. Там все є і про федерацію, відкати на спортсменах, кідалово на візах. І інші цікавинки. Який ви поганий виходить....
лінк http://4sport.ua/forum/viewtopic.php?f=79&t=31951

Шановний, Ви вже політичний труп.[/QUOTE][DOUBLEPOST=1407241869][/DOUBLEPOST]
Вам, наверное, солнцем голову сильно напекло, если такое лепите. Или об угол стукнулись. На рос-ТВ информация искажается тотально, т.е. и по сути, и по количеству:

та
Не стану спорить - наверное, в наших новостях не сообщают всей правды о событиях на востоке; возможно, что-то из неё по тем или иным причинам доходит до зрителя в искажённом виде...

Як на мене, це тотожньо. Все починається з маленької неправди, брехні, що з плином часу лише збільшується. Технологї одні й ті ж самі. і смак правди вже не той.

Дико - от того, что вы пишете. В видеосюжете хорошо видно, с чего началось - из рядов милиции выскакивает "быстрый олень" и ни с того ни с сего отвешивает тумаков дубинкой ни на кого не нападающим людям. Уже и советник МВД А.Геращенко, комментируя события в Одессе, заявил: "Нам садисты в МВД не нужны". Вам от такого тоже дико?

В відеосюжеті ТСН Вам покажуть те, що потрібно показати пану коломойському. І Про кістет і зламаний череп міліціонера також? Це що до початку всієї маханини.

По-моему, вы неверно понимаете смысл слова "сфабриковано"... Сфабриковать - значит преподнести выдуманные события, факты, как имевшие место в действительности.

А Ще: создать, организовать что-либо предосудительное, неблаговидное

По-вашему, никакой акции протеста против выступления А.Лорак в Одессе не было?! Ну, да ладно - я понимаю, что вы подразумеваете. Естественно, акция была подготовлена и организована определёнными гражданскими (и/или политическими) организациями - так спасибо им за это! Надеюсь, и впредь те "деятели культуры", которые якшаются с Москвой (или - более того - выражали поддержку действиям Кремля в отношении Украины) будут получать не только гонорары от своих выступлений на украинской земле, но - в нагрузку - и активный гражданский протест! Кстати, в результате этой акции в МВД планируют запретить въезд в Украину российским артистам, поддержавшим аннексию Крыма - так что и гонорары, к нашему удовлетворению, им в Украине уже не светят. Что до Лорак - да, она не была замечена в анти-украинских высказываниях и взглядах; но её поездка за московской наградой - после того как Россия отхватила часть украинской территории - многими справедливо расценивается как не гражданский, близкий к предательству поступок.
А ви не задавались питанням чому саме Одеса ? Та мадам часто дає концерти в столиці, і жодної акці протесту поряд, з розбитими головами. На мою думку комусь не подобається нач. міліції Одеси, а можливо хтось і вище. В місті де все було відносно тихо пару місяців, після зняття посадових можуть знову бути побоїща, зі смертями. Що були на травневі. Побачимо в подальшому, як події розвиватимуться. на тлі майбутніх виборів до ВР.
 
  • Подобається
Реакції: радар

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
в яку прокуратуру ? Штатів ? Я там навіть ні разу не був тайм думаю слідство вже було, щодо вас. З підозрою в торгівлі людьми. З відмовою в загранці в відвідуванні США. Інакше ви б були б поряд з сім'єю. Чи не так?
Чуваче, писать такое - натуральное скотство. Перехожу на "ты" - потому что уважения к таким как ты нуль. Знаешь, почему? У Сергея уже за твои предыдущие закидоны более чем достаточно моральных оснований набить твою наглую, гнусную харю - а теперь тебя вообще занесло как х**вого гонщика на повороте. Ты явно провоцируешь его если не на применение физической силы, то как минимум на грубые ответы, и если он до сих пор так не поступил - это отчасти потому, что, в отличие от тебя, воспитанный, с чувством юмора, цивилизованный человек, а отчасти по причине принадлежности к политической партии, от имени которой здесь пишет; и если он позволит себе дать тебе адекватный ответ (или, тем паче, в морду) - с твоей стороны немедленно поднимется визг: "смотрите все! - свободовцы хамят (бьют) невинным оппонентам!" Зная, что можешь безнаказанно и подло - в виде вопросиков (всегда потом можно отмазаться, типа "я же ничего не утверждал") - плевать нечистотами в его сторону, а даже, будучи наказанным, изобразить из себя в глазах окружающих жертву - беззастенчиво пользуешься этими отвратительными, грязными приёмчиками в споре. Думаешь, этого не видно со стороны? Ошибаешься! Ещё как видно! Теперь, будь добр - сообщи, какую политическую партию представляешь ты? Если представляешь какую-либо: не хотелось бы ошибиться на предстоящих выборах.
Со своей стороны рад сообщить, что я - беспартийный. Что и позволяет мне не ограничиваться полит-корректными ответами и высказываниями.
hi.gif

P.S. Присоединяюсь к просьбе С.Рыжука - если имеется какой-то фактаж на него, подкрепляющий пока что насколько громогласные, настолько же и голословные заявления - предъяви. Рассыплюсь в извинениях.
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Чуваче, писать такое - натуральное скотство. Перехожу на "ты" - потому что уважения к таким как ты нуль. Знаешь, почему? У Сергея уже за твои предыдущие закидоны более чем достаточно моральных оснований набить твою наглую, гнусную харю - а теперь тебя вообще занесло как х**вого гонщика на повороте. Ты явно провоцируешь его если не на применение физической силы, то как минимум на грубые ответы, и если он до сих пор так не поступил - это отчасти потому, что, в отличие от тебя, воспитанный, с чувством юмора, цивилизованный человек, а отчасти по причине принадлежности к политической партии, от имени которой здесь пишет; и если он позволит себе дать тебе адекватный ответ (или, тем паче, в морду) - с твоей стороны немедленно поднимется визг: "смотрите все! - свободовцы хамят (бьют) невинным оппонентам!" Зная, что можешь безнаказанно и подло - в виде вопросиков (всегда потом можно отмазаться, типа "я же ничего не утверждал") - плевать нечистотами в его сторону, а даже, будучи наказанным, изобразить из себя в глазах окружающих жертву - беззастенчиво пользуешься этими отвратительными, грязными приёмчиками в споре. Думаешь, этого не видно со стороны? Ошибаешься! Ещё как видно! Теперь, будь добр - сообщи, какую политическую партию представляешь ты? Если представляешь какую-либо: не хотелось бы ошибиться на предстоящих выборах.
Со своей стороны рад сообщить, что я - беспартийный. Что и позволяет мне не ограничиваться полит-корректными ответами и высказываниями.
hi.gif

P.S. Присоединяюсь к просьбе С.Рыжука - если имеется какой-то фактаж на него, подкрепляющий пока что насколько громогласные, настолько же и голословные заявления - предъяви. Рассыплюсь в извинениях.
Скажу навіть більше, буде показано по тв, якщо і доведеться подано до суду. Щодо бруду, стаття була написана в 2013 році як стверджує адмін ресурсу деяким Володимиром Семенчуком.

Знаючи й вас бульдозер, світло підтримуючи ідеї "Батьківщини" в віруючи в святість Тимошенко, питання про вашу політ підтримку відпадає відразу.

Щодо мене, жодної політ сили не переношу на дух. Тому що саме через таких політиків є реальна загроза життю моєї рідні на сході. Я безпартійний. І ніколи не був в жодній з них. Останнім моїм великим розачаруванням стала свобода, за яку й голосував в свій час. І наразі терпець може увірватися не лише в пана Сергія. В мене також нерви не залізні, а купити зброю зараз не така вже й велика проблема.

Далі по тексу. Закон про люстрацію і люстрації ні процеси який прийнятий сьогодні. Чим вам не люстрація? Опублікування фактів що мали в житті політиків.
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
буде показано по тв, якщо і доведеться подано до суду.
Ок.
віруючи в святість Тимошенко
Брехня - теперь в мой адрес. Доверие и "вера в святость" - скажем так, немного разные категории.
саме через таких політиків є реальна загроза життю моєї рідні на сході.
Угроза жизни ваших родных на востоке возникла с самого же востока. Или у вас отшибло память? Эта сепаратистская песенка берёт своё начало ещё с 2004-го года (тогда она была известна под названием "писуар"), когда золотой батон и компания поняли, что президентство накрывается медным тазом, и надо как-то спасаться. Одни тогда выпрыгивали из окна, других "застрелились", но в конце концов всё как-то угомонилось, было спущено на тормозах не в меру демократичным для тех условий Ющенко. В этот же раз - видя, что власти камарильи приходит реальный конец (довели народ просто уже до белого каления) - рыги с краснопёрыми пошли ва-банк, растормошив сепаратистского зверя, и играя на руку, очевидно, своих московских хозяев. В результате насколько горячие, настолько же и пустые головы схватились за услужливо вложенное в их руки оружие, с невнятными идеями и требованиями, не желая даже ничего слушать в ответ - и теперь этот зверь уже вышел вообще из-под чьего бы то ни было контроля. Я уже не говорю о том, что по разным данным число российских наёмников в составе бандформирований составляет от 50 до 70%. И вы смеете обвинять украинскую власть - какой бы она ни была - в том, что не позволяет совершенно раздробить Украину на вотчины и княжества для пшонок-царёвых-ефремовых-симоненок, или как Крым тупо отколоть ещё 2 региона от Украины, "присоединив" их к РФ?! Придите в себя, если в вас вообще осталось хоть немного от украинского гражданина! И не позволяйте мерзавцам-противникам украинской независимости и целостности территории Украины одурачить себя! Не ставьте "телегу спереди кобылы".[DOUBLEPOST=1407255344][/DOUBLEPOST]
В мене також нерви не залізні, а купити зброю зараз не така вже й велика проблема.
Вам кто-то угрожал оружием?! Вы что такое мелете вообще???
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
@БУЛЬДОЗЕР все главные лидеры майдана прекрасно знали чем это все закончится - и что будет война, и что Крым отберут. С Россией нужно искать компромисс - но так как мы на данный момент являемся колонией США - то никто этого делать не будет. И вообще все это клановая война американских олигархов против русских жидов за ресурсы России- и Украина это лишь плацдарм для дальнейшего наступления. Дальше будет еще хуже - поэтому не защищайте партии майдановские - они прекрасно знали что ждет наших людей. А демократия принесет в нашу страну лишь хаос и беспорядок - и искать кто там прав и кто виноват в этих побоищах на митингах это глупо - за деньги наши люди маму родную могут продать
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Брехня - теперь в мой адрес. Доверие и "вера в святость" - скажем так, немного разные категории.
згадайте наші баталії щодо газу. Де ви били в груди що "нічого не крала"

Угроза жизни ваших родных на востоке возникла с самого же востока. Или у вас отшибло память? Эта сепаратистская песенка берёт своё начало ещё с 2004-го года (тогда она была известна под названием "писуар"), когда золотой батон и компания поняли, что президентство накрывается медным тазом, и надо как-то спасаться. Одни тогда выпрыгивали из окна, других "застрелились", но в конце концов всё как-то угомонилось, было спущено на тормозах не в меру демократичным для тех условий Ющенко. В этот же раз - видя, что власти камарильи приходит реальный конец (довели народ просто уже до белого каления) - рыги с краснопёрыми пошли ва-банк, растормошив сепаратистского зверя, и играя на руку, очевидно, своих московских хозяев. В результате насколько горячие, настолько же и пустые головы схватились за услужливо вложенное в их руки оружие, с невнятными идеями и требованиями, не желая даже ничего слушать в ответ - и теперь этот зверь уже вышел вообще из-под чьего бы то ни было контроля. Я уже не говорю о том, что по разным данным число российских наёмников в составе бандформирований составляет от 50 до 70%.

Згідний на всі 100. Лише добавю від себе. В наслідок ПРИНЦИПОВОЇ позиції ВО Свобода ми й маємо війну в Україні (частково й вони тут примішані) . Де гинуть люди. Занадто форсували процес дерусифікації. спроба відміни регіональних мов ( на сході людей то більше проживає ніж на заході країни). Не зрозуміла символіка на майдані. Ленінопад ( для когось, особливо для старшого покоління то являється символом їх молодості, чому б не можна було б продати на аукціоні Ленінів, як то було зроблено в Литві в свій час). Постійний і безглуздий спір щодо С. Бандери та дня перемоги. (події у Львові 2010 - 2013 роки). Ці та інші події лише Добавили протистояння, розказували човен, підігріли градус в головах східняків. Зіграли на Росію днр і лнр. 5 - та колона прикрита патріотизмом? Висновок такий напрошується. А зараз Тягнибок навіть не відвідав людей в АТО Не підтримав бойовий дух побратимів, кідалово просто. Та в мені українського мабуть більше ніж ви думаєте. Принаймі в мові.
[DOUBLEPOST=1407255344][/DOUBLEPOST]
Вам кто-то угрожал оружием?! Вы что такое мелете вообще???[/QUOTE]
ні. Але помітите, мову про фізичний розправ не я почав.
 
  • Подобається
Реакції: kolya

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
згадайте наші баталії щодо газу. Де ви били в груди що "нічого не крала"
И?.. Где-то появились доказательства, что таки крала??? Кстати, ещё одна брехня - где я "бил в груди", и заявлял "ничего не крала"? Покажите, будьте добры...
В наслідок ПРИНЦИПОВОЇ позиції ВО Свобода ми й маємо війну в Україні (частково й вони тут примішані)
Это в наших палестинах называется "хто всралась невістка".
Та в мені українського мабуть більше ніж ви думаєте. Принаймі в мові.
Это может быть и признаком не украинскости, а - фарисейства. И очень похоже на то, потому что, обвиняя "Свободу" - неуклонно стоящую на позициях защиты интересов Украины - вы, в то же время, оправдываете действия террористов. Поваленные памятники махровых идолов ушедшей эпохи - не причина хвататься за оружие, и вопить об отделении государственной территории.
мову про фізичний розправ не я почав
Демагогия.
nono.gif
Я говорил о наличии моральных оснований для сатисфакций (об оружии речи вообще не было), а не о физической расправе. Передёргиваете. Боитесь, наверное, всё-таки. Если что - без оружия-то отпор дать шансов негусто, поди?..
mocking.gif


все главные лидеры майдана прекрасно знали чем это все закончится - и что будет война, и что Крым отберут.
Это они вам сами поведали?
biggrin.gif
Послушайте, вы нифига не поняли, что произошло на Майдане. Вообще. Это так поразительно, если честно... Впрочем, о причинах догадаться можно.
демократия принесет в нашу страну лишь хаос и беспорядок
rofl.gif
Предлагайте, Знахарь - золотого батона будем просить вернуться на царствование, или уже сразу к х*йлу на поклон?
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
И?.. Где-то появились доказательства, что таки крала??? Кстати, ещё одна брехня - где я "бил в груди", и заявлял "ничего не крала"? Покажите, будьте добры...

Докази щодо грудей. http://forum.ilink.com.ua/threads/d...evropejska-derzhava.16411/page-15#post-292008 Листайте в темі нижче.

якби було б все в порядку , не сиділа б в тюрмі. Докази підшиті в справі.

И очень похоже на то, потому что, обвиняя "Свободу" - неуклонно стоящую на позициях защиты интересов Украины - вы, в то же время, оправдываете действия террористов. Поваленные памятники махровых идолов ушедшей эпохи - не причина хвататься за оружие, и вопить об отделении государственной территории.
Чому в вас все сприймається лише з крайнощів в крайнощі? Якщо ти не з нами, то з терористами. Абсолютно не підтримую тих хто взяв зброю, тих хто прийшов на землю, і тих хто добровільно йде вбивати українців на схід. Але в першу чергу виню в тому політиків. Що допустили таке в країні.

А тепер давайте поясню, підтримка "свободи" в Україні зараз в середньому 8% по різними даними проценти різні. Але не суттєво відрізняються. Україна то 100% громади. Тепер поясніть де тут інтереси України на захисті яких стоїть свобода? Все ж як день Божий видно в рейтингах довірі до партії. Де інтереси країни викладені в тезах в мому попередньому пості? Все що робила свобода за каденції, це ще більше розмежування заходу зі сходом країни. Ще більше посилення протистояння. В наслідок якого і з'явилась війна. Поясніть мені не зрозумівшому де тут інтереси України ? Якби життя на сході було б добрим думаю ні днр ні лнр навіть і не появились. Може час мислити глобальніше, і дивитись ширше своєї квартири. Ми всі українці різні, і грати треба на тому що нас об'єднує, а не навпаки. Напрошується математична рівність Свобода = Кпу = регіони.

Так давайте тоді й пам'ятки Бандері знищемо, так для рівності "ушедшей эпохи". Всіх і Леніна і Бандери що ця тема взагалі більше не появлялась. Скільки вам в голови вбивати треба прості істини, насилля породжує лише насилля.

В свободі все вирішується радикально. Якщо ти не з нами то тебе треба знищити, Притому фізично. А ще назвати тебе терористом. Скільки їх там ? 60 тис. 100 тис ? І всі спецназівці ГРУ і регулярні війська Росії ? Ось тому вони українці. І такі самі однакові як і ми. Просто політики зіграли з ними в злу гру.


І ще, щодо зброї. Ви думаєте на майдані її не було ? Просто тоді ще не дійшов час її застосовувати повномаштабно. А ще б через місяць, два, якби Яник не втік, на теренах львівської, франківської, Тернопільської була б якась ЗУНР. Все до того йшло, виплати в казну вже були призупинені цими областями в той час.


Демагогия.
nono.gif
Я говорил о наличии моральных оснований для сатисфакций (об оружии речи вообще не было), а не о физической расправе. Передёргиваете. Боитесь, наверное, всё-таки. Если что - без оружия-то отпор дать шансов негусто, поди?..
mocking.gif
Виходячи з вищевказаного, в мене вдосталь моральних основ для сатисфакції. Є така гарна американська приказка. Бог зробив нас різними, а дядько Кольт ці шанси зрівняв.
 
  • Подобається
Реакції: kolya

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Народ, хватить переходити на особистості це не красить не одну з сторін,а тільки викликає огиду.

Это они вам сами поведали?
biggrin.gif
Послушайте, вы нифига не поняли, что произошло на Майдане. Вообще. Это так поразительно, если честно... Впрочем, о причинах догадаться можно.
Це ще на початку майдану було зрозуміло, що кардинально нічого не зміниться, а до громадянскої війни приведе, так як ситуація накалялася дуже довго і було вже достатньо одної іскри, щоб пролунав вибух. Я ще коли всі події починалися написав, що все скоріш за все закінчиться громадянською війною і нажаль був правий :(
А тепер скажу по темі. От тут багато хто б'є себе в груди і доводить, що є чесні політики, які з народом і за народ. А тепер закриваємо всі предвиборчі програми і відкриваємо одну цікаву книжку під назвою "Психологія". І там добре описано, що стається з людиною коли їй дати владу і гроші. Це все перевіряно на практиці і діє майже сто відсотково. Той самий Путін міг би бути непоганою людиною будучи не президентом, а робітником на заводі, однак він уже 15 років при владі от вам і результат.
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Ух ты!.. Это называется "бил себя в грудь"?!
Кто здесь вводит в заблуждение и искривляет факты - ещё надо разобраться.
Есть и другая версия относительно "газовых" событий 2008-2009 гг.
С терминологией у вас таки кхм-кхм... проблемки... К тому же, если уж это я "бил себя в грудь" - так не меньше вашего, как минимум. В той же теме.
yes.gif


якби було б все в порядку , не сиділа б в тюрмі.
Очаровательно. Вот это - я понимаю - положили на лопатки!
laugh3.gif
Стало быть, все диссиденты советской поры - и наши (такие как Л.Лукьяненко, В.Черновол, С.Хмара и др.), и российские (А.Сахаров, В.Новодворская, С.Ковалёв и др.) - сидели, т.к. у них было "не всё в порядке". Чтож, не удивлюсь, если скажете что "да" - вероятно у вас своеобразное понимание и термина "порядок". Или, может быть, виноват, судебная система во время правления камарильи золотого батона, на ваш взгляд, была гораздо менее зависимой от указки сверху - в отличие от судебной системы периода совка?

Чому в вас все сприймається лише з крайнощів в крайнощі?
А потому что время сейчас такое настало - или ты за Украину, или против. По крайней мере, если живёшь в Украине, а не в Швейцарии...

тих хто добровільно йде вбивати українців на схід
Вы не просто запутались - вы просто очуметь как запутались. И это - в лучшем случае. Вы скажите-ка такое родным нашего земляка-нетишинца - Карпенко Сергея, погибшего при взрыве сепаратистского фугаса в зоне АТО. Заодно поинтересуйтесь у них (если ещё будете к тому моменту стоять самостоятельно на ногах), зачем и по каким причинам Сергей поехал на восток... Люди едут не убивать, а защищать Украину от тех, кто хотел бы её погибели.

Поясніть мені не зрозумівшому де тут інтереси України ?
Учитывая вашу цитату, которую я привёл в предыдущем абзаце, пояснять вам что-то - безнадёжное дело. Элементарных вещей не разумеете, куда там рассуждать о зависимостях электоральных предпочтений. Или сознательно извращаете - что едва ли лучше.

давайте тоді й пам'ятки Бандері знищемо, так для рівності "ушедшей эпохи".
Вы и здесь малость запутались (эта фраза уже выглядит просто как рефрен всего общения с вами). Памятники Ленину - германскому шпиону, идеологу "красного террора" - это памятники ушедшей эпохи. Я уже не говорю о том, что эти ленины лет 15 как застоялись в Украине. Кстати, до сих пор их сносили не по чьей-то указке сверху, а сами люди - жители того или иного населённого пункта, когда дозревали до понимания рудиментарности этих идолов. Теперь - да, раз жители востока в среднем так отстали в демократическом развитии от остальных областей Украины - наши парни по ходу дела помогут им избавиться и от этого "каменного запора". Так-то. А вот что касается С.Бандеры - так его время только наступает, как бы вы ни бесились по этому поводу! И улица Степана Бандеры, вполне возможно, ещё появится даже в Донецке! Потому что не ленины-сталины-путины - а С.Бандера любил свою Украину, и желал ей лучшей доли, и мечтал о её процветании.

В свободі все вирішується радикально. Якщо ти не з нами то тебе треба знищити, Притому фізично.
Чушь несёте. Покажите текст, или видео, из которого следует, что "Свобода" призывает уничтожать тех, кто не с ними. Я вот пока не с ними - и живой. Вы, полагаю, тоже... Пока, во всяком случае...
mocking.gif


щодо зброї. Ви думаєте на майдані її не було ?
Отчего же "не было"? Мы все видели этих чёрных человечков с автоматами и снайперскими винтовками, расстреливавших людей на Майдане, которые, в свою очередь были тоже вооружены - фанерными щитами и деревянными палками...
Любезный, на вас тупо креста нет - так вы беззастенчиво лжёте и искажаете события, факты и мотивы. Переписку с вами прекращаю.

Це ще на початку майдану було зрозуміло, що кардинально нічого не зміниться, а до громадянскої війни приведе
Что-то должно было, что-то попросту не могло измениться за такой короткий промежуток времени, да ещё в таких условиях, а что-то всёже и изменилось, несмотря на ваше категоричное заявление. Давайте попробуем разобраться. Кто и что привело к "гражданской войне"? Вообще, логика в том, что не надо было никакого Майдана, да? Россия Крым оттяпала - Майдан "виноват", а не пуйло невменяемое; полу-дефективные, полу-алкашня за оружие схватились, науськиваемые рыгами и краснопёрыми ещё со времён "писуара" - снова Майдан "виноват"; пуйло шурует по нашим подразделениям со своей территории из арты, поставляет вооружения тем самым алкашам с дефективными - и опять Майдан виноват... Послушайте, может быть, по-вашему, вообще Украина виновата - уже своим существованием - перед теми, кто кричит, что ни такого государства, ни нации не существует? Ведь Майдан - это торжество духа украинского народа, его самосознания в лучших, прекраснейших их проявлениях. Так скажите, kolya, ответте: Украина, Майдан, украинские граждане - виновны в том, что происходит сейчас на востоке?.. Виновны перед теми, кто хотел бы втоптать Украину в грязь, расшматовать и продать её по бросовой цене - а им не позволили?
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Ух ты!.. Это называется "бил себя в грудь"?!

С терминологией у вас таки кхм-кхм... проблемки... К тому же, если уж это я "бил себя в грудь" - так не меньше вашего, как минимум. В той же теме.
yes.gif

Можете нафантазувати собі хоть з десять версій. Але мною викладена інформація людей, що працювали на той час в міністерстві. І зараз працюють зі мною на підприємстві. Людей, що брали безпосередню участь в тих процесах. І чомусь за три роки співпраці я їм більше довіряю, ніж вам. Людині що начиталась в Інтернеті статей, набрались з телевізора сюжетів. І створили собі паралельну реальність.

Очаровательно. Вот это - я понимаю - положили на лопатки!
laugh3.gif
Стало быть, все диссиденты советской поры - и наши (такие как Л.Лукьяненко, В.Черновол, С.Хмара и др.), и российские (А.Сахаров, В.Новодворская, С.Ковалёв и др.) - сидели, т.к. у них было "не всё в порядке". Чтож, не удивлюсь, если скажете что "да" - вероятно у вас своеобразное понимание и термина "порядок". Или, может быть, виноват, судебная система во время правления камарильи золотого батона, на ваш взгляд, была гораздо менее зависимой от указки сверху - в отличие от судебной системы периода совка?

Система судійства залежна й досі. Не на долю менше ніж за часів батона. Чого варто лише декрвміналізація статей по Тимошенко. В нас же, хто у руля той в замовляє музику. Але закрили її швидко, тай Європа лише наполягала на відпуску її з під варти, але ніхто не говорив про її невинність. Європі політики ж "відсиджують" в домашніх апартаментах.


А потому что время сейчас такое настало - или ты за Украину, или против. По крайней мере, если живёшь в Украине, а не в Швейцарии...

Запаз час час такий що треба ретельно думати, перед тим як робити щось. Тому що коли Ви не "танцюєте", то перевірте, можливо "танцюють" Вас.
І впевнений, майбутнє України без радикальних партій і ультраправих сил.

Вы не просто запутались - вы просто очуметь как запутались. И это - в лучшем случае. Вы скажите-ка такое родным нашего земляка-нетишинца - Карпенко Сергея, погибшего при взрыве сепаратистского фугаса в зоне АТО. Заодно поинтересуйтесь у них (если ещё будете к тому моменту стоять самостоятельно на ногах), зачем и по каким причинам Сергей поехал на восток... Люди едут не убивать, а защищать Украину от тех, кто хотел бы её погибели.

Тобто з вашої логіки я маю взяти автомат, і піти на схід повбивати свою рідню? Їх знайомих, товаришів? Зайнятись братовбивством ?


А ви в свою чергу дізнайтесь, на сході, якщо будете в той час живі, чи багато людей хочуть смертей, зруйнованого житла, безробіття? Запитайте в рідних Сергія, й інших загиблих: знаючи, що станеться, відпустили б на війну ? Та й на кінець, чому ви особисто не їдете на фронт ? Боїтеся стати м'ясом ?

Учитывая вашу цитату, которую я привёл в предыдущем абзаце, пояснять вам что-то - безнадёжное дело. Элементарных вещей не разумеете, куда там рассуждать о зависимостях электоральных предпочтений. Или сознательно извращаете - что едва ли лучше.

Тобто, зграя відморозків в кількості 450 чоловік. Знають як зробити краще для мого життя ? І пофіг що рівень довіри практично нульовий. Декілька тисяч свободівців з практично мізерним рейтингом довіри безперервно штовхаючих мене на війну, знають як краще мені буде ? Ви сильно помиляєтесь.

Вы и здесь малость запутались (эта фраза уже выглядит просто как рефрен всего общения с вами). Памятники Ленину - германскому шпиону, идеологу "красного террора" - это памятники ушедшей эпохи. Я уже не говорю о том, что эти ленины лет 15 как застоялись в Украине. Кстати, до сих пор их сносили не по чьей-то указке сверху, а сами люди - жители того или иного населённого пункта, когда дозревали до понимания рудиментарности этих идолов. Теперь - да, раз жители востока в среднем так отстали в демократическом развитии от остальных областей Украины - наши парни по ходу дела помогут им избавиться и от этого "каменного запора". Так-то. А вот что касается С.Бандеры - так его время только наступает, как бы вы ни бесились по этому поводу! И улица Степана Бандеры, вполне возможно, ещё появится даже в Донецке! Потому что не ленины-сталины-путины - а С.Бандера любил свою Украину, и желал ей лучшей доли, и мечтал о её процветании.

Знаєте, був не далеко від містя падіння головного Леніна в Києві. Під час тих подій. Коли свободівці вирішили що так краще. А на наступний день на роботі слухав як відзиваються про задіяне корінні мешканці. Думки абсолютно протилежні.

Щодо вулиці в Донецьку, буде те саме що з вулицею небесної сотні в Києві.

Так Бандера мріяв і жив тим. Але що ми зараз маємо? Просівший в два рази рівень життя, безглузді смерті на сході. Точно такого він хотів ? Запитайте людей що мешкають в Львові.

Чушь несёте. Покажите текст, или видео, из которого следует, что "Свобода" призывает уничтожать тех, кто не с ними. Я вот пока не с ними - и живой. Вы, полагаю, тоже... Пока, во всяком случае...
mocking.gif
Вмикаємо радіо на роботі. Слухаємо засідання ВР і виступ Тягнибока.

Отчего же "не было"? Мы все видели этих чёрных человечков с автоматами и снайперскими винтовками, расстреливавших людей на Майдане, которые, в свою очередь были тоже вооружены - фанерными щитами и деревянными палками...
Любезный, на вас тупо креста нет - так вы беззастенчиво лжёте и искажаете события, факты и мотивы. Переписку с вами прекращаю.

Це це щодо снайперів. Лінк http://zarodinu.org.ua/page/667

а це щодо вашого (БЮТ) пашинського, що бігав з невідомою гвинтівкою по майдані. Лінк http://from-ua.com/articles/303923-...oruyu-vivez-pashinskii-dokumenti-i-fakti.html

такого на ТСН не показали ? Ай яй яй. Правдиві ЗМІ. А факт був.


Доречі справу про снайперів так і не закрили. І здулося все. Приходить на думку що це й потрібно теперішній владі.

І невже ви й справді думаєте що Януковичу дійсно потрібні були жертви на майдані ? Яким би він гамнюком не був, але не настільки тупим. Знаючи що було б далі.

Вітаю вас Бульдозер. Ви стали свідком арабської весни в країні. Яка планово перетворилась в громадянську, і продовжує перетворюватись в світову. Не здивуюсь якщо в недалекому майбутньому буде війна й в Європі.[/QUOTE]
 
  • Подобається
Реакції: kolya та energy

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Шкода простих людей на майдані і на війні. Що гинуть за політиків. Потім знову обдурені.
 
  • Подобається
Реакції: kolya

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Так скажите, kolya, ответте: Украина, Майдан, украинские граждане - виновны в том, что происходит сейчас на востоке?.. Виновны перед теми, кто хотел бы втоптать Украину в грязь, расшматовать и продать её по бросовой цене - а им не позволили?
Я цього не говрив, винуваті ті хто цим всім керує і кому це вигідно. Як я вже колись говорив є правила чарвіника
Первое Правило Волшебника гласит: «Люди глупы. Люди глупы, и, если правдоподобно объяснить, почти все поверят во что угодно. Люди глупы и могут поверить лжи, оттого, что хотят верить, будто это правда, или от того, что боятся знать правду. Головы людей полны всякими знаниями и верованиями, большинство из которых ложны, но всё же люди в это верят. Люди глупы: они редко могут отличить правду от лжи, но не сомневаются, что способны на это. Тем легче их одурачить».

Второе Правило Волшебника гласит: «Благие намерения могут привести к плачевным последствиям. Похоже на парадокс, но самыми добрыми намерениями вымощен порою путь к самому страшному злу. И уберечься от этого зла можно лишь с помощью знаний, мудрости, предвидения и понимания Первого Правила».
Геніальні слова
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
Вы эти "гениальные слова" экстраполируете на нашу ситуацию с Майданом? То есть, на Майдан против камарильи Януковича и их методов "управления" страной вышли с протестом "глупые люди", по-вашему? И под снайперскими пулями - тоже ложились "глупые люди"? И на востоке, конечно же, тоже сейчас от колорадской нечисти Украину защищают "глупые люди"??? Продолжайте логическую цепочку, kolya, не стесняйтесь... Тут вон некоторые "умные люди" с энтузиазмом поддержали ваш пост.
good.gif

Да Майдан был попросту неизбежен! О Тимошенко там, кстати, лишь несколько слов - и я не об этом! Аудиозапись, если что: