Пижити по-новому ...

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Чуваче, писать такое - натуральное скотство. Перехожу на "ты" - потому что уважения к таким как ты нуль. Знаешь, почему? У Сергея уже за твои предыдущие закидоны более чем достаточно моральных оснований набить твою наглую, гнусную харю - а теперь тебя вообще занесло как х**вого гонщика на повороте.

В мене є правило - ігнорувати ідіотів і це дуже мені допомагає.

По-перше: звинувачення у торгівлі людей НАДЗВИЧАЙНО важкі злочини і, якби вони були правдивими, мене б "запакували" при перетинанні будь-якого кордону західної Європи і тим більше США. Проте я безперешкодно і безпроблемно пересуваюсь світом і не маю ЖОДНОЇ відмови у візі за усе своє життя. Отже це брехня. ;)

Я бажаю кожному українцю побувати за кордоном хоча б половину того, що побував я, а краще більше ;) Поїздка за кордон для мене скоріше вже повинність ніж задоволення, тому останніми роками я майже постійно знаходжусь в Україні. Разом з тим, у лютому-квітні я без жодних пригод був у США і абсолютно спокійно повернувся в Україну. Враховуючи компьютеризованність відповідних митних служб і обов"язкову реєстрацію факту приїзду та від"їзду з США за допомогою ... сканування відбитків пальців, то якби була б хоча б частка правди - я б давно вже відбував би тривалий (думаю, що пожиттєвий) термін. ... ну, блін, хоча б візу скасували, нє? :) ))))))))

Звісно, я міг би довести усі ці факти документально ... але "чувак" абсолютна нікчема, що хворіє чорною заздрістю від успіху інших людей, тому тепер не гідний навіть мого часу. Окрім цього, людина порядна мала б вибачитись, але від нікчеми цього не варто чекати - навіщо ж тоді "сипати бісером перед свинями"?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Володя Парасюк радить генералам застрiлитися. Або про те, що робиться на Сході


Володимир Парасюк з сумними очима, котрі не дивляться в камеру. Це не відчай – це безмірний сум і розуміння страшних реалій. Тих реалій, які ще не дійшли до мозку людей у мирних містах. Ці люди ще можуть спокійно відпочивати, влаштовувати свята і розважатися, коли молоді невинні хлопці вмирають і калічаться на передовій через покинутість владою, військовим командуванням, іноді навіть власними товаришами.

«Я хоті в би, що пан Порошенко приїхав і подивився на хлопців у яких лише білі зуби. Чорні, вимучені. Вони на війні по чотири місяці… Гроші: строковикам – 154 гривні, професійним воякам до трьох тисяч гривень. Техніка ламається. Медикаментів не вистачає. Гелікоптери, що транспортували поранених вже не літають – немає пального.

Бачили нашу розбиту техніку…це просто жах. Стояли на кордоні, на переїзді сто метрів від нас була велика імперія Путіна. З її території з двох сторін обстрілювали квадрат, де знаходилася 72 бригада. Ми реально побачили, що після того лишається – лишається просто пустка. Все горить, метал плавиться. Величезна кількість поранених, п’ять загиблих.

Те, що говорять у Києві – все брехня і неправда. Ніхто не дає ніякої команди, ми не просуваємося вперед. Ми виходимо на позиції – нас обстрілюють, ми далі стоїмо на цих позиціях… Ніхто не командує військом. Військо взяло ініціативу у свої руки і виживає. Я не знаю, який генерал в Україні може взяти на себе відповідальність. Таких немає.

Всі хлопці сказали, що якщо не буде змінюватися ситуація – вони всі підуть на Київ. Їм просто все це надоїсть…коли грузять поранених – без рук, без ніг, вони ще дихають, але їх не довозять лікарень. Лікарень близько немає, навіть пунктів медичних…

Наші політики забули, що вони люди. Вони перетворюються на нелюдів…

Хочу звернутися до всіх волонтерів, які допомагають українській армії: робіть це, робіть це часто. Важко туди добратися, але звертайтеся, будемо допомагати.

Прошу, щоб вся Україна думала тільки про те, що у нас сьогодні є ворог і його треба побороти. Хто може – моліться, хто може – допомагайте, хто може – давайте гроші, хто може – возіть. Бо дуже серце розривається, коли ти знаєш, що там вони в окопах нічого не мають. А десь в центрі дискотеки, концерти, люди забавляються. ТАК НЕ МОЖНА! Це не по-християнськи. Якщо вони звідти підуть, а ми звідси підемо, то ця наволоч путінська зі своїми бандитами пролізе через всю Україну і дійде аж до польського кордону і буде змітати все добро, що ми нажили за лічені секунди. Буде розсіювати свою ненависть і зло…

Всіх дуже прошу, поки ми не переможемо ворога – одні мають серйозно тиснути на владу, йти вперед, збирати мітинги, тиснути генеральні штаби, Адміністрацію Президента, виступати, говорити про це все. Інші мають допомагати максимально чим можуть: бронежилетами, касками, берцями, формою – всім. Тільки не зупинятися. Буде зупинка – буде страшне.

А всіх корупціонерів і хитрих чиновників, які думають, що в Україні війна і до них не дійде – попереджаю, що ми переможемо. І коли повернемося – не будемо дивитися чи носите ви вишиванки, чи не носите, чи ходите ви до церкви, чи не ходите – ви відповісте за всі гріхи, за всі. Хочу нагадати, що у нас лісу в Україні дуже багато, і дерев також… А всім генералам за те, що вони вже натворили, в мене одна порада – просто застрілитися».
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Люстрація? Ні, не чули ...

c4e382857cee6b836920306b1f7d4de1.png
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Вибори скоро )) Час отримувати популяційні дивіденти


Кадрові призначення "Свободи". Капітал та фінансування. Олігархи ?

Сірий кардинал "Свободи" Ігор Кривецький: Я міг постояти за себе. Але це не значить, що я - кримінальний авторитет


АТО ?? ні, повістки не було ))) Сміх та й годі. Викрали й самі підписали заяву




Як пише видання, керівнику дніпропетровської організації "Правий сектор" Андрію Денисенку зателефонував народний депутат Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Кривицький і заявив, цитую: "Чому ти слухаєшся євреїв Коломойського і Корбана?" На це Денисенко відповів: "У нас тут немає євреїв. Вони наш брати, ми б'ємося разом проти ворогів України".

"Усі серйозні громадські організації Дніпропетровщини просили Рудика не призначати Чувпила, але він проігнорував прохання всіх активістів, зокрема люстраційного комітету. У результаті за Рудика не заступиться жодна людина. Жодна", - цитують Корбана журналісти.

цитати Геннадія Корбана Заступника голови Дніпропетровської обласної адміністрації

"Свобода" спалилась на чесних грошах ????

Глава Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Рудик поїхав добровольцем у зону АТО. Це сталося після скандалу в Дніпропетровській облдержадміністрації.


Із Києва до Дніпропетровська Сергій Рудик прибув для представлення нового керівника держземагентства області Вадима Чувпила. Але проти цього призначення виступила громадськість із численними скаргами щодо корупційних схем оформлення землі, – повідомляє УНІАН.
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Дипломатія - дипломатією, але вираз обличчя + 100
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Як пише видання, керівнику дніпропетровської організації "Правий сектор" Андрію Денисенку зателефонував народний депутат Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Кривицький і заявив, цитую: "Чому ти слухаєшся євреїв Коломойського і Корбана?" На це Денисенко відповів: "У нас тут немає євреїв. Вони наш брати, ми б'ємося разом проти ворогів України".

"Усі серйозні громадські організації Дніпропетровщини просили Рудика не призначати Чувпила, але він проігнорував прохання всіх активістів, зокрема люстраційного комітету. У результаті за Рудика не заступиться жодна людина. Жодна", - цитують Корбана журналісти.

Уся ситуація з Рудиком була запланованою і мала виключно дискедитаційну мету. Отже, якщо вся ця ситуація брехливо висвітлювалась, то величезна вірогідність того, що й розмова з Кривецьким - брехня ;) Знаючи можливості Коломойського, то дивно, що розмову не записали, раз вже вона була. Або хоча б відео якесь змонтували б!

А ось пресконференція Рудика. Бажано дивитись все, якщо дійсно шукаєте правду.


На "кримінального авторитета" Кривецького... НЕ БУЛО і НЕ МАЄ жодної кримінальної справи. ВО "Свобода" декілька тижнів тому виграла суди у львівського "Експресу" та ще якоїсь там жовтої преси. Ці "видання" зобов"язані на своїх шпальтах раніше опублікований наклеп. ;) Не знали про це? А хоча б пробували відшукати?

Ось Вам лінк - лінк - http://www.svidomo.org/defend_article/25724

В зону АТО Андрій Денисенко так і не доправив Рудика. Він і не намагався цього робити. Просто в той час, коли Рудик незаконно утримувався, Денисенко просто брехав на ефірах та інтерв"ю ;)

Нині ж Рудик відмовився від кандидування у ВР і відправився добровольцем на війну (а не в АТО) ...
 
  • Подобається
Реакції: Українець

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Нині ж Рудик відмовився від кандидування у ВР і відправився добровольцем на війну (а не в АТО) ...

Ой лукавите пане Сергію. На особистому сайті п. Рудика ні слово про відправлення в АТО ( війну) http://rudyk.org/ua/
Та й в новинах та сама тиша. Виходить вдруге вже повоював ?


Як на мене, як завжди, виною ситуації стало бабло ( в цей раз в формі землі). Де зіткнулися інтереси впливових груп. Притому на території , підконтрольній Коломойському. Ось і Свобода отримала на горіхи.
Керівництво країни тихенько прибрали, попросили піти, тому що Рудик вже політичний напів труп ))) А тим більше, навіщо скандали і преса там де є питання землі ? Де все має проходити в темну пору доби. Коли місто засипає, а прокидається.....


Щодо Кривецького.

Як відомо , в 90 - их були бандити, а сьогодні то депутати та поважний люд. Самі знаєте як працюють в нас суди і різні інстанції. "Бригаду" не дивились часом ? Ось так....


Щодо Олежика. Інформація надана добрими знайомими зі Львова ( крутяться зараз в політичних колах).

Олежек страшенно брудний тип за походженням. Його батько Ярослав (до речі,добрий травматолог) в 70-х прогорів на продажу заборонених медпрепаратів спортсменам і на цьому був завербований КГБ. Контора допомогла запхати Олежека в медінститут — тоді це коштувало великих (по відношенню до зарплати) грошей. Ці ж люди, на прохання мами Тягнибоків (завідуючої аптекою), відмазала від тюрми за вбивство у 1988 році однокласника — Андрія Тягнибока — зараз нардепа від Львівщини. Партія, яку він створив у 90-х частково фінансувалася закордонними спецслужбами — для доказів треба багато місця, але це факт, підтверджений публікаціями у львівській пресі. Цей “націоналіст” за всю свою діяльність в незалежній Україні не профінансував особисто (навіть за мінімальну суму) жодного проекту культурного національного розвитку. Але бабло він любить понад усе, а проголошувана любов до української мови, історії, культури — лише димова завіса.

І ще одне, часом не повідаєте, чому свободівців називають "насосами" ?

П.С. То як Сергію, нема в ВО "Свобода" Олігархів ? Кривецький бідний як церковна миша. Мірошніченко з ним на пару. Олежик теж нічого так, з пару мільйонами. Чи по яких критеріях ви розрізняєте ? Свобода - не олігарх. Всі інші - олігарх, хапуга і тд ?
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Ой лукавите пане Сергію. На особистому сайті п. Рудика ні слово про відправлення в АТО ( війну) http://rudyk.org/ua/
Та й в новинах та сама тиша. Виходить вдруге вже повоював ?

Хм, цікаво виходить! Якщо в себе на сайті не написав про участь у війні ... то значить і не брав участі ...

В мене не має взагалі особистого сайту. Чи це значить, що мене не має? А у Вас є сайт?

Насправді Рудик у складі батальйону СІЧ зо два тижні тому вирушив на Схід. Я не буду шукати для Вас посилання - захочете самі знайдете, тим паче, що навряд чи я, переконаю Вас і Ви станете нашим прихильником. Адже на усі мої аргументи Ви знайдете ще якихось друзів, які "щосьтамдеськолись" чули/розповідали ...


Як на мене, як завжди, виною ситуації стало бабло ( в цей раз в формі землі). Де зіткнулися інтереси впливових груп. Притому на території , підконтрольній Коломойському. Ось і Свобода отримала на горіхи.
Керівництво країни тихенько прибрали, попросили піти, тому що Рудик вже політичний напів труп ))) А тим більше, навіщо скандали і преса там де є питання землі ? Де все має проходити в темну пору доби. Коли місто засипає, а прокидається.....
З Ваших слів очевидно, що Вам відомо про злочин. Чи не могли б Ви показати свою заяву про злочин? Ні? Ну так, знову слова ... ;)


Щодо Кривецького.

Як відомо , в 90 - их були бандити, а сьогодні то депутати та поважний люд. Самі знаєте як працюють в нас суди і різні інстанції. "Бригаду" не дивились часом ? Ось так....
Скажіть, а Ви усіх людей оцінюєте по серіалам? Хоча певна логіка в Ваших словах дійсно є! Підскажу Вам ще варіант - оцінюйте людей по пісням! Пам"ятаєте:

"Мы бывшие спортсмены, а ныне рэкетмены
Ну что нам было вены по-вашему вскрывать?"

Виходить, що віддавши спорту більше півжиття я обов"язково мав би бути "рекетменом". Тупо? Згоден, але приблизно так само тупо, як і вищенаведений Ваш приклад ... :)

Знову ж таки, стосовно криміналу Кривецького ... Якщо у Януковича не змогли приховати в біографії кримінальне минуле, то як змогли приховати кримінальні справи Кривецького? Чи може всетаки їх не було? ;)


Щодо Олежика. Інформація надана добрими знайомими зі Львова (крутяться зараз в політичних колах).

Олежек страшенно брудний тип за походженням. Його батько Ярослав (до речі,добрий травматолог) в 70-х прогорів на продажу заборонених медпрепаратів спортсменам і на цьому був завербований КГБ. Контора допомогла запхати Олежека в медінститут — тоді це коштувало великих (по відношенню до зарплати) грошей. Ці ж люди, на прохання мами Тягнибоків (завідуючої аптекою), відмазала від тюрми за вбивство у 1988 році однокласника — Андрія Тягнибока — зараз нардепа від Львівщини. Партія, яку він створив у 90-х частково фінансувалася закордонними спецслужбами — для доказів треба багато місця, але це факт, підтверджений публікаціями у львівській пресі. Цей “націоналіст” за всю свою діяльність в незалежній Україні не профінансував особисто (навіть за мінімальну суму) жодного проекту культурного національного розвитку. Але бабло він любить понад усе, а проголошувана любов до української мови, історії, культури — лише димова завіса.
Не соромлячись скажіть Вашим знайомим, що вони ідіоти - заборонені у спорті препарати і до нині продаються відкрито у аптеках. Так і скажіть їм "хлопці, ви ідіоти". Якщо що - посилайтесь на мене. Якщо історія з препаратами брехня, то й решта "інформації" від ваших знайомих нічого не варта. :)

І ще одне, часом не повідаєте, чому свободівців називають "насосами" ?
Тю, звісно знаю! Це через пісню, що має слова:

"Мы насосы, мы насосы, мы не курим папиросы!"

От тільки при чому тут СВОБОДА я не знаю ... )))))))))))


П.С. То як Сергію, нема в ВО "Свобода" Олігархів ? Кривецький бідний як церковна миша. Мірошніченко з ним на пару. Олежик теж нічого так, з пару мільйонами. Чи по яких критеріях ви розрізняєте ? Свобода - не олігарх. Всі інші - олігарх, хапуга і тд ?
Друже Shadow84, Ви просто не володієте термінологією. Олігархи - це заможні люди, які володіють медія і безпосередньо чи опосередковано інспіровані у владу. Таким чином, дійсно, у ВОС є заможні люди (і слава Богу!), проте жодному з членства не належить будь-який ТВ-канал чи друковане видання, через які можна було б впливати на думку українців. Наш інструмент - безпосередня просвіта. Окрім цього, на відміну від Вас, я представник правої ідеології, яка передбачає країну з великою кількістю заможних людей. Ви, на жаль, судячи з риторики, притримуєтесь лівих ідей, які передбачають відсутність заможних людей ... але це ми вже проходили ... за часів срср ;)

ЗІ: Якщо Ваша ласка, будь-ласка, звертайте увагу на назву теми, адже Ваші дописи абсолютно її (теми) не стосуються. Дякую![DOUBLEPOST=1411165740][/DOUBLEPOST]Ніколи не думав. що буду цитувати Авакова, але буде не чесно, якщо не зроблю цього.

avakov.jpg
Що тут сказати? Який президент в Україні - такий і міністр оборони ...
 
  • Подобається
Реакції: Українець

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
Брат дякую.. Свобода залишились тепер ще нижче чим планувили.Невже Україна вмиється від ПР і СВОБОДИ?
 
  • Подобається
Реакції: Shadow84

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Брат дякую.. Свобода залишились тепер ще нижче чим планувили.Невже Україна вмиється від ПР і СВОБОДИ?

Смішний Ви, sonic, - це спеціально для Вас! rofl Сергій Кузьменко (член ПР) тепер голова ОДА в Кіровоградській області. Для довідки - голів ОДА назначає лише президент ...

o-00162026-n-00234558.jpg
ЗІ: Дякую, що навернули тему у визначену назвою тему!
 
  • Подобається
Реакції: Українець

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
@Sergiy Ryzhuk на даному етапі смішний Ви і потуги вашої партії.. ви реально розумієте Вам нічого не світить в кращому випадку Ви подолаєте 3% для того шоб увійти в раду.. але от від Вас я чекав другого, що Ви признаєте ваша партія обісралась.. на жаль цього нема, отже і Ви як політик впали дуже низько в моїх очах.
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Хм, цікаво виходить! Якщо в себе на сайті не написав про участь у війні ... то значить і не брав участі ...

В мене не має взагалі особистого сайту. Чи це значить, що мене не має? А у Вас є сайт?

Насправді Рудик у складі батальйону СІЧ зо два тижні тому вирушив на Схід. Я не буду шукати для Вас посилання - захочете самі знайдете, тим паче, що навряд чи я, переконаю Вас і Ви станете нашим прихильником. Адже на усі мої аргументи Ви знайдете ще якихось друзів, які "щосьтамдеськолись" чули/розповідали ...
Ну не має в мережі взагалі інформації про відправку Рудика в батальйон січ, немає. Є тільки те, що описує події на Дніпропетровщині в середині серпня. Всі новини по запиту Рудик батальйон січ. це події середини серпня. Де й мав місце конфлікт. Ну не вірю я Вам, знайдіть як матимете час.
Для чого політику офіційний сайт ? Ну Ви як маленький, для висловлення дій, рішень політика і популізму ( донесення до громади) цих дій. Для зв'язку з громадою.

З Ваших слів очевидно, що Вам відомо про злочин. Чи не могли б Ви показати свою заяву про злочин? Ні? Ну так, знову слова ... ;)
Це означає , що ви погоджуєтесь з тезою ?

Друже Shadow84, Ви просто не володієте термінологією. Олігархи - це заможні люди, які володіють медія і безпосередньо чи опосередковано інспіровані у владу. Таким чином, дійсно, у ВОС є заможні люди (і слава Богу!), проте жодному з членства не належить будь-який ТВ-канал чи друковане видання, через які можна було б впливати на думку українців.


Цією тезою, нагадуєте мені Свідків Ієгови. Такі пухнасті, хоч до хворого місця прикладуй. Щодо газети ВО "Свобода" http://www.svoboda.org.ua/media/gazeta/ , видання - видання. Впливає на думки населення - впливає. Медіа - точно медіа. Во Свобода зараз має мандати в парламенті - має. Ось і виходить Кривецький має бабло, Тягнибок так само, і інші. Мають ЗМІ і опосереждковано впливають на думки населення. Всі критерії виконані, судячи з вашого мислення. Олігархи.

Можливо в не таких масштабах як інші, але все одно .
Скажіть, а Ви усіх людей оцінюєте по серіалам? Хоча певна логіка в Ваших словах дійсно є! Підскажу Вам ще варіант - оцінюйте людей по пісням! Пам"ятаєте:

В мережі так і не знайшов. Поясніть мені походження грошей Кривецького та його сімї? де він взяв такі статки ?

Окрім цього, на відміну від Вас, я представник правої ідеології, яка передбачає країну з великою кількістю заможних людей
Ви в школі не читали Томаса Мора "Утопія" ? Суспільсвто в нас по іншому побудоване, не можуть бути всі заможні ( або велика кількість) . А ще, коли матимете час, почитайте історію країн та управлінь правими партіями. там дуже гарно омальовано як закінчували представники правих сил. А це війна, або конфлікт в більшості випадків. Навіть на вчорашньому "Шустері" Тягнибок явно то показав: " Я дійсно хочу мира, але шляхом війни" . Вам би тільки побільше горя принести в країну, побільше трупів.

Щодо мене, я абсолютно не лівоцентриський. ПР , КПУ для мене мають таке саме значення як і Свобода. Признаюсь, був на майдані досить часто, так як мешкаю в Києві, після чого по іншому почав дивитись на Свободу. На минулих виборах голосував за Свободу. Але обкладинка гарна, в середині пусті речі. На цих виборах не буду голосувати.
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
от тепер я знаю чого я другом став в реальному житті з @Shadow84 ми думаєм одинаково.. так-так свобода уже не партія людей.
 
  • Подобається
Реакції: Shadow84 та kolya

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Відповіді на багато запитань, щодо ВО "Свобода"

 
  • Подобається
Реакції: Українець

ostin

Користувач
Реєстрація
02.10.14
Повідомлення
5
Репутація
2
Відповіді на багато запитань, щодо ВО "Свобода"
У меня первый и единственный вопрос, как это видео посмотреть :)

По поводу Володи Парасюка, при общении с ним на майдане мне показалось, что это открытый и неглупый человек и искренне верит в то, что делает.
Но потом когда он начал рассказывать про российские регулярные войска на Украине, голословно, без доказательств и тд...
Ну, это несерьёзно...
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
По поводу Володи Парасюка, при общении с ним на майдане мне показалось, что это открытый и неглупый человек и искренне верит в то, что делает.
Но потом когда он начал рассказывать про российские регулярные войска на Украине, голословно, без доказательств и тд...
если ты не в курсе он комбат одного из батальйонов, так же был в плену откуда успешно бежал..он что тебе фоток должен был в зоне военых действий наделать и прислать по почте? или что в твоем случае не голословноно?
 
  • Подобається
Реакції: Sokrat

Драник

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
630
Репутація
6
Пишу это сообщение находясь в другой стране. Вы своего таки добились. Удачи на руинах Майдана, если вы всё еще там.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
І як там в Польщі? :)
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
  • Подобається
Реакції: Life its game