Плавання

  • Автор теми Mr.ЛеЖа
  • Дата створення

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
я ымею ввиду на третей фотке ,на тумбочьке хто стоит???
 
N

NAS

Оооо Люди а я все думав що якщо створити цю тем уто ніхто постити не буде а тут виявляється плавців багато.
Рус пам’ятаю як ти ходив на плавання:) Ще з сестрою
HustleR сказав(ла):
а потом благополучно сломал ногу
а то я думаю куди ти так пропав несподівано.:D
Mr.ЛеЖа,
Ти поїдеш в Кузнєцовск не сміши мене *ROFL*

А про плавання ну що я можу сказати, хожу 10 років! і вже як би я не хотів (а я не хочу) я не зможу його кинути., це вже як звичка. не можу себе почувати добре якщо не пропливу лишні 2-3 км на треніровці:) І я чомусь не уявляю як у кролістів може бути горб?! у вільному стилі навпаки необхідно тримати голову повище:)
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
NAS сказав(ла):
І я чомусь не уявляю як у кролістів може бути горб
Ти шо думаєш що у плавців не може бути горба???=-O =-O =-O Єслі його втебе нема то це незначить шо їх у всіх плавців нема.
 
N

NAS

Nirvana сказав(ла):
Ти шо думаєш що у плавців не може бути горба???
Ти не поняв:) В стилі вільний стиль я не можу собі уявити горб на спині тому що там потрібно під час плавання тримати голову високо (брови на рівні води). І як це від плавання може бути горб взагалі не уявляю:D (Під час плавання хребет розслабляється)
Доречі як тебе звуть, і коли ти ходив на плавання?
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
NAS,блін шоти мені чихлиш,воно то посуті так,але глянь на сяву скіки він ходить внього горб як був так і остався.

добавлено через 13 минут
HustleR,йо-ма-йо я тебе вспомнив,ми стобою і ше с Тьомой колись всестє ходили.:D
 

Natashe4ka

Користувач
Реєстрація
09.09.06
Повідомлення
70
Репутація
0
Плавання... Це дуже кльовий вид спорту, вже сім років ходжу на плавання, з яких 4 роки займалась з тренером(спочатку в мене був Степан Федорович, настільки кльовий тренер, ну просто не передати словами, потім він пішов , і я записалась знову і проходила всього лише рік до Олійника) Нажаль кинула я ходити до тренера, чесно кажучи трохи жалію, але шо поробиш, серце у мене слабше стало, напрягів великих немона давати, а так у вільний час хожу, займаюсь сама для себе, хоча не стільки як ті шо ходять до тренера по 3 км, наматують, а може й більше, а приблизно дето 600-800м, десь так, з точністю не можу сказати, як коли просто. А взагалі плавання для мене, це повний розслабон, коли я плаваю я про все забуваю, просто на всю котушку віддаюсь воді, і вся та злость яка у мене була до того, просто після плавання як рукою зняло....
Можу сказати тим хто займається плаваннням, ні в якому разі не кидайте його, займайтесь і тяніть далі, у вас ше все попереду, а у мене вже повний фініш, вже нічого не вийде із цього, мріяла колись стати професійною плавчихой, але то таке, мрії мріями...Хто зна, може хтось із вас стане таким приблизно як і Клочкова? ;) Нехай щастить вам усім!!! :)
 
N

NAS

так хастлер писав, що горб від плавання! а ти мені доказуєш що у плавців в принципі може бути горб! Звісно ж може бути! У Сяви горб від того що він ходив згорбений, а не від того що він плавав.
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
блі так я некажу шо плвання робить людей горбатими,я просто кажу шо плавння несилно то помагає...

добавлено через 34 секунды
угу:D :D :D
 

Alt

Користувач
Реєстрація
25.09.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Sunny сказав(ла):
Фотки сделаны в декабре 2004г. На третьей: Рома Карташев, Тарас Севаковский, Олег Белоусов, Иванка, Катька, Андрей Горбанев, и другие. А тебя я тоже вроде знаю.


А хто робив ці фото???
 
S

Sunny

я ымею ввиду на третей фотке ,на тумбочьке хто стоит???
Ой, на тумбочке не знаю... Тогда какие-то соревнования были, и этот мальчик вообще не наш. А фотки делали мои родители.;)
 
M

Mr.ЛеЖа

а це наверно на серивнованіях.
Коли приїжджали з Хмельницького:D :D
 

Alt

Користувач
Реєстрація
25.09.07
Повідомлення
24
Репутація
0
Да і ти там плив і є на фотці!
:) :) :)
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
Недавно ходил в басейн,проплыл 50 метров вольным стилем на время.Почти по 2 взросламу проплыл , и это при том что пару лет не ходил на плавне,каму интересно мой результат,вот 29,8
 
M

maXim

А мне плаванье помогло востоновить свое здоровье. Я начал не спортом заниматся, а курить все что курится, пить что пьется, закидывать всякую гадость и в один момент мой организм забастовал и погрузился в 2-ух годовое мрачное сушествование. Организм давал постояно збой. Это выражалось во всякой херне. И когда я совсем отчаялся вылечится и думал что вот оно конец, один нармальный врач сказал что мне надо плавать. И дествительно помогло, через полгода я начал востанавливать свое здоровье. Правда теперь я против наркоты в любом легком, тяжелом. Вот коньячок другое дело. Плавать это круто!!!!!!!!!!!!!!!*THUMBS UP
 

Nirvana

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
90
Репутація
0
NAS,
Я серйозно....я там знаю як так получилося...на нормальний сікундомер брали....а на сто мене вже нехватає....і притому яж не кінув спорт і вобщє дубовий, просто взяв і проплив.І вобщє шо тобі докзувати.....

добавлено через 9 минут
NAS сказав(ла):
ти й раніше так не плив
зрівняв..коли я тоді був рубиль з копійками і зара почті під два метра....і скорость зависить не тікі від тренеровок....